90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

nika185
20. jún 2014

@jeinabe však toto a deň preletí ako voda

zebatox
20. jún 2014

@jeinabe no bike sa mi paci a ked uz som daleko od domu nemozem lahnut na gauc ze nevladzem 🙂

zebatox
23. jún 2014

Ahojte no co tu uz nikto nedrzi dietku? Ja dnes idem dalsie kolo aspon dufam tyzden som mala prestavku s tym ze od rana som mala len ovocie kazdy den... po hroze s nakupom plaviek idem pokracovat v 90dd ...

ankasek
23. jún 2014

Ja držím 4 týždeň, v sobotu mám 1 vodu

lovacka
23. jún 2014

ahojte,
tak po 4 dnoch som tu zas a znova......mali sme oslavu cez vikend tak som pripravovala vsetko uz od stvrtka a do toho nekonecne zehlenie vo stvrtok tak som ani necvicila a ani som nemala moc casu na pc. V stredu som mala vodu vo stvrtok vitaminy a v piatok som uz ujedala ale celkom ok to bolo v sobotu som papala aj sladucke a v nedelu som mala mimo dietu maso a tiez sladke slane kofcu no hruza...rano vaha jasne ze sla smerom hore no proste des a hruza.....dnes ide mm do nocnej cize vraciam sa do strych kolaji....po praci idem na korcule a vecer ma este caka orbitrek 🙂
dnes mam na obed len zeleninovy salat ale netusim akym dnom mam vlastne pokracovat. 😕 😅 ci ist dnes bielkoviny zajtra pokracovat alebo brat dnes ak sobota bielkoviny nedela mali byt skroby sice porusene ale OK dnes uhlohydraty a zajtra vitaminy?......radte dievcata
aj ja chcem take svihadlo to sa da aj v predajni kupit ci len cez net?

lovacka
23. jún 2014

@matamisi to si kupila cez net?aj ja take chcem svihadielko.....a pokracujem dalej v 90 dnovej diete....mne vyhovuje ze jem aj na obed a veceru to iste nikdy neuvarim len jednu porciu a vyhadzovat to potom sa mi nechce 😅
@zebatox - dnes idem na korcule ak nebude prsat tam ku vam na kopec pojdem 😀 pojdes mi oproti? 😀

matamisi
23. jún 2014

@lovacka ja by som asi odznova isla bielkoviny dnes atd.... kupila som ho v schope v tchibo.... a je perfektne fakt odporucam 😉 teraz cakam kedy baby zaspia a hned pojdem skakat vcera som dala uz 1015 preskokov 😵 je to parada ....doobeda som si NMTZ odcvicila...na obed a veceru som mala cviklovy salat s vajickom mnamka.... v piatok kedze je NOV tak si chcem melonovy den spravit a vo stvrtok jahodovy 😵

matamisi
23. jún 2014

@lovacka aj ja jem vzdy co mam na obed aj na veceru a taketo stravovanie mi vyhovuje,lebo viem co budem zajtra jest a uz som si zvikla nemiesat suroviny....len ked sme v restikach tak je trosku tachsie,ale da sa 😉

matamisi
23. jún 2014

Dneska 1100 preskokov 😵 do konca jula mam ciel 2000 som zvedava ci to dam 😀 a ak ani vtedy z noh neschudnem tak potom neviem 😅

zebatox
23. jún 2014

@lovacka teraz som docitala ;) na buduce

lovacka
23. jún 2014

@zebatox no mozeme niekedy dat stretko alebo mozem dobehnut do SB a mozeme dat tour the dediny 😀 😀 ja skoncim v drienove a ty doslapes do SB budeme mat tym padom rovnaku trasu 😀 😀 😀 to by nemuselo byt zle nie?

lovacka
23. jún 2014

@matamisi aj ja uz mam svihadielko objednane 😵 😵 😵 uz len znova vhupnut do mojeho tempa.....necvicila som 5 dni uz strasne vycitky uz mam maly neskoro chodi spat dnu chodime neskoro a nic potom nestiham....ani mm nie je doma je v nocnej tak vsetko sama este veceru urobit no des a hruza 😝

matamisi
23. jún 2014

@lovacka ja som v piatok,sobotu a nedelu jill necvicila len na svihadle,lebo ked je mm doma tak nemam sancu to furt sme niekde a domov chodime neskoro vecer aj zajtra a pozajtra ma volno 😝

lovacka
23. jún 2014

@matamisi robia nam skrty co? 😀 😀 😀 ja dufam ze uz zajtra si najdem hodku a pol na seba hodku na orbitrek a potom este na brusaky a boba 😀 a koliesko moje nove mi tam stoji no musim uz zacat zajtra 😀

zebatox
24. jún 2014

@lovacka jooj ta kde ja vytiahnem do sb cez drienov 🙂 posli mi tc do spravy a keby sme isli tak prezvonim...

matamisi
24. jún 2014

ahojte..tak mm som vystrojila so starsou dcerou na ryby ,malinku som ulozila do postele a ja som si pekne krasne odcvicila KICKBOX 😵 parada takto sa mi to paci 😵 a doobeda som bola sama samucicka nakupovat a mm zatial navaril a upratal balkon 😝 😎 😵

matamisi
24. jún 2014

1200 Preskokov odcvicenych a teraz budem s mm odychovat pri telke 😵
@lovacka uz nech ti svihadlo pride a budeme sa tu pekne podporovat 😉 lebo takto tu stale len ja sama si pisem 😅

lovacka
24. jún 2014

@matamisi uz je objednane len ja kym ta dobehnem na 1200 ty budes aj na 2200 😅 😀
idem ja na svoj orbitrek 😝 jaj dievcata vsetko porusujem jak sa len da vah 😝 sla hore na 72 🙄 nasrata som na seba ale tak ze az....idem cvicit tak mi treba ked sa neviem ovladat a krotit 😠

matamisi
24. jún 2014

@lovacka ak sa ti to zapaci tak ako mne tak ma rychlo dobehnes 😉 jaby som chcela kazdy den o 100 viac davat,ale ako dlho to vydzim to veru netusim,ale aspon po 2000 by som chcela prist 😵

lovacka
24. jún 2014

@matamisi tak som si dala 50 minut na orbitreku a dufam a 200 brusakov k tomu.....uz chcem aj ja doma svihadlo...netusim kolko bude trvat kym ho dorucia

lovacka
25. jún 2014

ahojte,
tu je strasne mlkvo posledne dni 😅 uz nikto nechudne? 😀 😀 😀
@matamisi este ked ty dosiahnes ciel tak ja tu uz isto sama ostanem 🤐

lydka84
25. jún 2014

ahojteeee no ako ide dietka ?? este som vas nepresitala ale dozeniem, preorientujem sa na slovensky vzduch a hura na 90-tku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jeinabe
25. jún 2014

@lydka84 no vitaj doma Lydka...ako bolo? Ako si sa držala so stravovaním 😉 ? Ja mam dnes 6. deň udržiavačky, čiže vitamíny, ale už nemám takú pevnú vôľu ako v 90 dňovke.....už začínam ochutnávať aj keď nemusím ...ale zatiaľ sa držím...uvažovala som, či vitamíny nepreskočím, ale kúpila som si melón, tak je dnes mojou stravou.... 😀

@lovacka cez čo si objednávala to švihadlo? 😉

lydka84
25. jún 2014

@jeinabe ahoj bolo super, a co sa tyka stravy proste AI 😀 😀 😀 😀

lydka84
25. jún 2014

@lovacka @matamisi dodatocne prajem aj ja vsetko naj naj naj k narodeninam
@zebatox k -15 kg blahozelaaaam 😉

matamisi
25. jún 2014

Ahojte... jeeeej konecne si prisla @lydka84 vitam ta na slovensku 😉 nejak ticho tu bolo bez teba 😝 dakujem za gratulku 😉 a ako bolo aj nejake fotky by si mohla sem dat 😵
@lovacka nezostanes neboj mozno sa aj @lydka84 k nam prida ,co ti nato? 😀 mas doma svihadlo?

lydka84
25. jún 2014

@matamisi dakujem, snazim sa zaklimatizovat ....a ak sa mam pridat k skakaniu, svihadlo mam ale nemam s nim kde skakat v 3-izbovom byte stale chytim luster, este ze to je plastove ufo 😎 a to skacer spolu preskoky alebo na striedacku nohy ??? a fotky budu na fcb ...

matamisi
25. jún 2014

@lydka84 aj ja byvam v bytovke v 3-izbovom byte a chodim do pivnice skakat 😀 ked dam baby o 19.30spat tak si berem babyfon -ten mam s kamerou,takze vidim keby nespaly a ja cvicim zatial len na striedacku s nohami 😝

lydka84
25. jún 2014

@matamisi u nas by sa teoreticky dalo v chodbe ale mame znizeny strop takze t zoho nic, mozno este na balkone skusim 🙂

matamisi
25. jún 2014

@lydka84 no vidis tak uz len zacat budes musiet 😉 ja som si prave nafarbila vlasy zachvilu to pojdem zmyt a ked budem mat balsam na vlasoch si pojdem zaskakat 😀