90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

matamisi
13. aug 2014

@lydka84 u svokri v budapesti v sobotu pride mm a vecer ideme do chorvacka 😵

lydka84
13. aug 2014

@matamisi a ja ze ste uz pri mori 😉

matamisi
13. aug 2014

@lydka84 nie este len pojdeme,teraz sme campovaly tyzden so svokrovcami 😀

lydka84
13. aug 2014

@matamisi takze uzivas leto 🙂

lovacka
13. aug 2014

@matamisi no ahoj uz si mi chybala 😀 ja som si dnes makla v posilke ako 😀 ikdy 😝 42 minut orbitrek hodka posilovanie noh a potom 10 minut beh na pase 😀 ale som sla jak vygrcana 😝 ale potom som zozrala balicek cociek 🙄 asi mi uz chybal cukor 😨

matamisi
13. aug 2014

@lydka84 ano uzivam,predposledne prazdniny 😀
@lovacka jemine ty makas aj za mna 😝 dobra si 😉

lovacka
13. aug 2014

@matamisi po poslednom treningu zhodnotil trener ze mi musi zvysit zataz a on na to nezabudol a tedami dal zabrat dnes 😀

matamisi
13. aug 2014

@lovacka aj vidis uz nejake zmeny ked sa stravujes podla jeho jedalnicka?

lovacka
13. aug 2014

@matamisi co som mesiac sla podla neho som schudla 3kg 2kg od kedy som sa aj stravovala s jeho jedalnickom.momentalne vazim 67,2kg dufam ze coskoro pojdem na 66 a potom 65...ruku mam o 2cm tensiu a pas tiez siel dole...stehna a lytko a boky mam rovnake vraj to uz ide do svalovej hmoty

matamisi
13. aug 2014

@lovacka to fakt super 😉 po dovce aj ja zacnem makat ,dufam,ze do konca roka bude na vahe 55kg... 😝

lovacka
14. aug 2014

@matamisi ja by som veeelmi chcela dat dole tych 7 kg 😝 ale drzia sa ma na to ako makam az privelmi 🙄

lovacka
14. aug 2014

@matamisi teraz kolko vazis?ja mam najhorsie to brucho to sa nie a nie stiahnut ja uz nechapem tomu 🙄 furt je obrovske....nemam ten pas taky pekny tenky ako mlade kocky 😀 😀

matamisi
14. aug 2014

@lovacka aj mna sa strasne brucho drzi u mna a par cm by som chcela s lytok a stehien a potom mozno budem uz aj spokojna 😀 57-58kg mam ako kedy 😝
Ja ked mm na kupku ukazujem aku chcem mat postavu tak ma vzdy zrusi ,ze 18-nastka uz nebudem 😀 ,le ved ja len taku postavu chcem s rokami som uz zmierena 😀 😀 😀 😝

lovacka
14. aug 2014

@matamisi ja som dnes bola skusat saty na svadbu tak som vosla do vsetkych velkosti 38 ale ziadne som si nekupila ani jedne neboli take ze wau 😝
neviem v com pojdem asi nahata ked nic nenajdem 😕 😕
ja viem ze nebudem mat uz ani vek ani postavu sladkej 18 tky ale sa mi zda ze to brucho je isto teda najhorsie z celeho mojho tela...
ale ak dam dole tych 7kg co mam este v plane tak si myslim ze to bude celkom OK uz 😀

matamisi
14. aug 2014

@lovacka tak to uz super vyzeras ked 38 😉 teraz tak rozmyslam,ze ja neviem ci niekedy budem spokojna s mojou postavou,lebo aj ked som bola vychrtla tak spokojna som nebola,vzdy som nasla nejaku chybicku 😀
Ale tak ved dokonala nemozem byt 😀

lovacka
14. aug 2014

@matamisi ja to mam lahsie ja som nikdy vychrtla nebola a slubujem ze ak budem mat 60 tak veru budem spokojna 😀 😀

matamisi
19. aug 2014

Halli halloooooo co je s vami?to sem uz nikdo nechodi 😲 ja sem stale nakukujem a tu nikdo nic 😝 prave ranajkujem s malinkou na plazi 😵 cvicit necvim,lebo som leniva,ale kazde rano chodime sa bicyklovat 😉 mame tu krasne pocasie,teplucko ani mracika na oblohe,tak dufam,ze to takto cele tri tyzdne bude 😵

monique02
19. aug 2014

haloo baby 90 dnovkove kde ste? 😉

ja sa drzim aj ked s prestavkou vikendovou, lebo sme mali navstevu a to sa nedalo, tak dnes ovocie

@matamisi ze ranajkujem na plazi, tisko zavidim 😉

lydka84
19. aug 2014

@matamisi juuuuuuj krasnu dovolenku prajem, uzite si ju 😉

lydka84
19. aug 2014

@monique02 ahoj aj ja drzim dnes mam 18 den a skroby 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

monique02
19. aug 2014

@lydka84 ty si tie 2 dni predo mnou, ved ale skroby lepsie ako vitaminy 😀 ja som si musela ist caj uvarit lebo uz sa obzeram co by som zjedla 😅

lydka84
19. aug 2014

@monique02 tak tak cajik zabera alebo voda s citronom ...popripade par orieskov 😉

matamisi
20. aug 2014

Caute...takto kazde rano chodime sa bicyklovat,zakial este neni hic 😉

gangy
20. aug 2014

ahojte..mohla by mi nejaká dobrá duša poslať cez IP....prvú časť 90-dňovky....som si dnes kúpila knižku...no až doma som si všimla , že je to druhá časť...ďakujem veľmi

lydka84
21. aug 2014

@gangy ahoj pozri si stranu 1765, prvy prispevok odomna, tam najdes link kde sa da cela stiahnut 😉

gangy
21. aug 2014

@lydka84 Ďakujem , idem kuknúť ten link..... 😉

lydka84
22. aug 2014

@gangy NZ, keby niečo píš, poradíme 😉

lovacka
24. aug 2014

no caute ciusky 😀 😀 😀 😀
uz som doma a spat v civilizovanom svete s pripojenim na internet 😀 😀 😀
jaj ani vam nehovorim aky masaker bol ten tyzden....same obzerstvo a chlast no proste jedna katastrofa....
rano ked sme odchadzali som sa este vazila a mala som 66,9kg 😀 den ked sme sa vratili poobede vaha ukazala 70,4kg 😅 😅 😅 hned som si dala vodovy den v piatok a sla cvicit dnes rano vaha 67,7 cize uz je to lepsie ale poviem vam sok tky som mala ze az som plakat chcela....ale asi som mala vela vody zadrzanej v sebe..normalne sa tesim do rpace na tu pravidelnost ktora ma caka. 😨

misena741
24. aug 2014

@lydka84 ahoj stalica, ako sa dari? držiš sa?

lydka84
24. aug 2014

@lovacka vitaj v civilizovanom svete bude s kym pisat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak ako pises asi vela vody si v sebe mala ked si sla takto rychlo dole