90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
10. sep 2014

@zuul vitaminovy den, do 12-stej ovocie, a od obeda mozes aj zeleninu + semianka + orechy ..a mozes jest kazde 2 hodiny

zuul
10. sep 2014

@lydka84 dakujem ti.

matamisi
10. sep 2014

Ahojte ja dnes odcvicene a rano som mala o 1,5kg menej 😵 hned sa mi lahsie cvicilo aj ked svalovicu mam nenormalnu 😝

lydka84
10. sep 2014

@matamisi sikovnica 😉

matamisi
10. sep 2014

@lydka84 pekne som sa odvodnila 🙂 uz len 6kg 😝

zata2
10. sep 2014

Baby chcela by som robit zemlovku v ktory den to mozem dat na bielkoviny alebo to nemozem vobec? 🙂

lydka84
10. sep 2014

@matamisi supeeer

lydka84
10. sep 2014

@zata2 ak velmi chces, tak si ju daj ako UH veceru 😝 😝 😝

regina2002
11. sep 2014

Ahojte dievcata ja dnes zacinam.Dufam ze vydrzim,chcela by som dat dole okolo 10kg.Chcela by som sa spytat ci niektora z vas jedavala aj vyprazane mäso,alebo karfiol, vyprazany syr a ci schudla aj tak.Dakujem 🙂

lovacka
11. sep 2014

ahojte cicusky....ja akosi nemam uz pevnu volu 😝 nic musim sa od zajtra nastartovat akosi cele zle vsetko robim 😝 😝 😝 som nahnevana a sklamana zo seba 🙄

lydka84
11. sep 2014

@regina2002 ahoj, vitaj medzi nami ,,,,, ja som asi 2 x mala aj vypazane a sla som dole cez 12 kil za 90 dni ...syr som robila opekany na panvici .....

lydka84
11. sep 2014

@lovacka hklavu hore pojde to 😉

matamisi
11. sep 2014

@regina2002 ja si syr robim len na panvici 😉
@lovacka ja som podobne na tom ,dnes som na obed zavala bielkovinami a vecer som uz rohlik jedla 🤐
Ale monika na fb dala 90dnovu vyzvu od pondelka tak som sa do nej prihlasila takze dufam,ze to ma pekne nakopne a na vianoce uz budem mat moju vysnivanu postavu 😵 zajtra sa pofotim a v pondelok zacnem poriadne makat 😝

regina2002
11. sep 2014

Dakujem så odpovede🙂 a este by som potrebovala poradit,kedy sa moze jest kukurica,či sa vlastne moze jest🙂a nejake tipy na recepty na treti den uhl.a sampiony sa kam zaraduju?este raz dakujem

zuul
12. sep 2014

Dievcata ahojte. Vcera som mala vitaminovy a cely vecer som vyvarala. Zemiakovoluskovu a hovadzi vyvar, varene zemiaky a vypraz karfiol. Muzovi hermlinovu natier!
Som to ustala a isla som spat hladna ako vlk.
Cely vecer som si hovorila ze zajtra mam grilov camembert zo salatom. Boze uz sa neviem dockat.

Holky mozem na skrob den - zemiak salat? Ide tam ale aj kysl smotana a majoneza. Dakujem vam.
Pekny den a teste sa n obed

zata2
12. sep 2014

baby je mozne ze za 5dni mi isla vaha o 4kg dole? To vsetko bola iba voda alebo nechapem ale citim sa super 🙂 dufam ze mi to pojde takto lahko aj dalej

matamisi
12. sep 2014

@zata2 to si sa odvodnila 😉 teraz to uz pojde pomalsie....
@zuul smotanu ani majonezu nesmies...

lovacka
12. sep 2014

@matamisi ahojky
daj aj mne ten link na tu vyzvu 😝

matamisi
12. sep 2014

@lovacka pridaj sa do skupiny na fb chudneme s jilliam michaels a tam adminka dala vyzvu...

lovacka
12. sep 2014

@matamisi neukazuje mi nic kde sa mozem pridat 😕

marycv
13. sep 2014

Ahojte ja som začala 11.9. Dúfam, že mi moja odhodlanosť vrátiť postavu vydrží 🙂. @regina2002 ako sa darí v prvé dni? 🙂 Aspoň sa môžeme vzájomne podporovať.

regina2002
13. sep 2014

Ahoj!Drzim palce aby si vydrzala, tak mne sa zatial dari vsetko dodrzat,ved uvidime dalej ako to pojde🙂

lovacka
13. sep 2014

@marycv vitaj medzi nami vecne dietujucimi 😀 😀 😀
hlavne treba vydrzat prve dni potom to uz ide samo 🙂 mne tie tri mesiace zbehli ani som nevedela ako 😕

lovacka
15. sep 2014

ahojky dievcata,
tak ako Vam ubieha predlzeny vikend?
ja som doplnila udaje do tabulky 🙂

matamisi
15. sep 2014

@lovacka ahoj,ja sice predlzeny vikend nemam,ale odcvicene uz mam,zachvilu pojdem pre dceru do skolky.a dnes mam vitaminovy den,zatial bez prehresku 😀

marycv
15. sep 2014

No predĺžený víkend nemám ani ja, ale zatial všetko ok. Včerajší vit. deň bol v pohode, ale večer som už bola taká hladná...., ustála som to a nejako som zaspala 🙂 Dnes už dobre 🙂 obed za mnou ... a poobede mám program hotový-domáce úlohy s mojou prváčkou....... @lovacka krásne výsledky, aspoň mám inšpiráciu 🙂

regina2002
15. sep 2014

Ahojte,tak ako Vam to ide? Ja piaty den a 1,5kg dole🙂dufam,ze mi to vydrzi aj dalej🙂.Mala by som jednu otazku,lebo så este nevyznam dobre v tejto diete,ked så treti den moze slane pecivo a pizza,tak mohla by som aj praclik??milujem ich🙂

kattulienka
15. sep 2014

Ahojte tak ja som sa dneska tiez dala na dietku.potrebujem dat dole aspon 10kg tak dufam, ze vydrzim.drkajte mi palce

lydka84
16. sep 2014

@regina2002
a este rozdelenie potravin podla dni pre zopakovanie :

RAŇAJKY 8:00-12:00
vsetky druhy ovocia cerstve aj susene, oriesky, semena, ale aj ovocno-zeleninove dzusy
(ovocie je super ked si ho posypete skoricou, hlavne jablka,banany, mandarinky a pomarance)

DESIATA:
1 ks ovocie alebo oriešky

OLOVRANT
- ak ste hladne dajte si zeleninu, popripade malo sladke ovocie (čiže nie banány, hrozno, hrušky, žltý melón)

OBEDY a VEČERE podľa typov dní: 12:00-20:00

BIELKOVINY:
jeden druh bielkoviny (maso bez koze, ryby, morske plody, tofu, sojove platky alebo kocky, vajicka, mlieko a mliečne výrobky : syr, tvaroh, biely jogurt, smotana ) + ZELENINU + vyvar (zeleninovy alebo kuraci) + 1 krajec celozrneho chleba
(nikdy sa nemiešaju dva druhy bielkovin, takze bud mliecne vyrobky alebo maso alebo vajicka alebo tofu alebo .........) ale mozu sa kombinovat mliecne vyrobky medzi sebou, cize napr na sopsky salat cize zelenina a syr si mozete urobit zalievku z bieleho jogurtu
- casovy odstup medzi obedom a vecerou minimalne 4 hodiny
večera: 1/2 obeda + zelenina, bez vyvaru, bez chleba

ŠKROBY:
- plodiny s vysokym obsahom škrobu !!!!
ryza, zemiaky, kukurica, susena fazula,suseny hrach, susena soja, sosovica, cicer, (mozu sa aj miesat čiže zemiaky + sosovica, sosovicovy privarok + zemiaky v supke) + ZELENINU+ zeleninovy vyvar + 1 krajec celozrneho chleba
- casovy odstup medzi obedom a vecerou minimalne 3 hodiny
večera: 1/2 obeda + zelenina , bez vyvaru, bez chleba

UHLOHYDRÁTY:
cestoviny s rôznou zeleninou ,pizza s paradajkovou omackou, sampionami a zeleninou, slane pecivo, pracliky, slane kolace velkosti pizze z kysnuteho aj nekysnuteho cesta, palacinky alebo lievance BEZ VAJEC A BEZ MLIEKA !!!!! , ale aj obilniny a vyrobky z nich: pohanka, jacnem, proso,pšeno, vsetky druhy vlociek .............. (patrí tu aj polenta - kukuricna kasa, slovenská ryža, tarhoňa, kuskus, musli,"polystyrenove chlebiky"...), vsetky jedla z muky ...
- casovy odstup medzi obedom a vecerou minimalne 3 hodiny
večera: 1 ks torty alebo 3 mensie kolaciky alebo 3 kopceky zmrzliny a k tomu 10 g horkej cokolady - na varenie - POVINNE , ak nie ste na sladké tak slané pečivo alebo 1/2 obeda

VITAMINY:
ovocie, orechy, semena, popripade zelenina ,mozu byt aj kompoty, ovocne polievky, zeleninove polievky, pecene ovocie alebo zelenina,varené ovocné kase (dochucovat mozete umelym sladidlom)
(POZOR nepatria tu susene strukoviny a kukurica !!! - tie patria k škrobom )
- jesť môžete v tento den kazde 2 hodiny

MEDZI 20:00-4:00 NIC NEJEME

NEUTRALNE POTRAVINY :
- zelenina (okrem susenych strukoviny a kukurice)
(zeleny hrasok a zelena fazulka su zelenina - nemaju vysoky obsah skrobu )
- huby
- korenie
- bylinky
- orechy a semena
- jedlé gaštany
- kokos

VODOVY DEN
- 29 deň, pijeme len vodu

PITNY REZIM
nezabudajte na pitny rezim , kava a caj sa piju bez cukru a bez mlieka .............. v knihe sa pise ze ak musite do kavy mlieko tak sojove .....(pise sa o tom v knihe na 62 - den v rubrike Nechuti vam? )
veľmi chutna je voda s citronom ( zazvorom , skoricou )

lydka84
16. sep 2014

@regina2002 a praclik mozes ale pozor v ceste nesmie byt mlieko ani vajicka co sa tyka obeda 😉