90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

matamisi
22. sep 2014

Ahojte.... na obed Shred2a teraz moj milovany Kickbox 😵

lydka84
22. sep 2014

@marinka58 ahoj, ako som slubila teraz v stredu zacinam 😉

matamisi
22. sep 2014

@lydka84 ja mam v stredu bielkoviny tak budeme zas spolu 😉

lydka84
22. sep 2014

@matamisi supeeeer 😉

matamisi
22. sep 2014

@lydka84 ja mam v stredu bielkoviny tak budeme zas spolu 😉

lydka84
22. sep 2014

@matamisi aco planujes varit? inspiruj ma, musim sa do toho dostat

matamisi
22. sep 2014

@lydka84 vobec netusim 😲 dnes som mala palacinky -muka,voda,skorica- S dzemon 😀

lovacka
22. sep 2014

caute cicusky
ja dnes som bola len na dzusoch,kave a acidku a dala som si aj 25 minut orbitrek a brusaky...musim sa dostat do tempa ktore som mala na zaciatku ale akosi nic nestiham kurnik sopa 😲

marinka58
23. sep 2014

@lydka84 však aj ja mám zajtra bielkoviny, ale čo budem variť netuším na maso chut nemam tak asi nejaky šalát so syrom

lydka84
23. sep 2014

@marinka58 @matamisi
tak budeme bielkovinovat spolu, tiez rozmylsam o zeleninovom salate

lydka84
24. sep 2014

baby drzte palceky dnes konecne zacinam aj ja 😉

matamisi
24. sep 2014

@lydka84 drzim a co budes mat dobreho dnes? Ja si spravim cviklovy salatik s vajickom od Macingovej 😵

lydka84
24. sep 2014

@matamisi brokolica so syrom od macingovej to vyhrala 😀 😀 😀 😀

matamisi
24. sep 2014

@lydka84 😀 😀 a zajtra budes mat co? ja asi porusim ,lebo teraz na veceru som si spravila cviklovy salat a kym som babam dala najest a spat tak mi uz teraz nechuti jest 😒 dala som ho do chladnicky a zajtra ho budem asi jest-su tam dve vajicka 🤐

lydka84
24. sep 2014

@matamisi neviem prave rozymslam co ukuchtim

matamisi
25. sep 2014

Dobre ranko...
@lydka84 no co si vymyslela na dnes?ja som este vcera o 22.30dostala hlad tak so so salatu vyjedla vajicka 😀 takze dnes s kludnym svedomim mozem salatik zjest a asi si k tomu spravim Basmati ryzu 😝

lydka84
25. sep 2014

@matamisi ja som mala ryzu s kukuricou a prave veceriam .. a na zajtra nejake cestoviny este neviem s cim si dam

matamisi
25. sep 2014

@lydka84 ja dnes cele zle,strasne mi chutily zelene struky od macingovej tak na obed s vajickom a vecera s korbacikmi a pocas celeho dna so ZOZRALA velku cokoladu 😲 na obed.som si jill zacvicila tieklo zo mna poriadne a teraz uz hodinku hulahop krutim 😉 to mam za trest 😀 a zajtra ani srnky netusia co budem mat aky den 😝

lydka84
25. sep 2014

@matamisi no ide ti xixi ja mam na zajtra cestoviny so spenatom uz eraz sa velmi tesiiiim 😝 😝

marinka58
26. sep 2014

@matamisi to akoby som o sebe čítala 😕 ja som včera zožrala 140g čokolády asi okolo 13:00, mala som takú 250g a najskôr, že odolám nedám si a potom ani neviem ako už som ju žula 🙄 🙄 🙄
ale viem v čom je príčina mrcha sa blíži, to má ona na svedomí pažraňa jedna jej kúsok nestačí 😖 😖
včera som potom dala dve cardia za sebou a ešte som počas dna poskakovala čo som bola na seba nasrana 😔
dnes zatiaľ všetko ok ešte mi čokina na chuť neprišla na obed budem mať špaldové cestoviny asi s cesnakom alebo neviem s čím

@lydka84 ty ako sa držíš? verím, že áno a riadne nás spucuješ, že čokolády hlceme, keď nemáme 😖

matamisi
26. sep 2014

@marinka58 Mas svetu pravdu,buduci tyzden mi mrcha pride 😠 ale uz ziadnu cokoladu domov nekupim!!! inac dnes este horsie od rana som s babami na nakupoch a kedze s nima sa do restiky sama neodvazim,tak sme sa boli v makaci najest 😅 ale som si dva svetriky v Desingual kupila a zobrala som o cislo mensie,takze od zajtra budem makat nech ich mozem co najskor obliect 😀

lydka84
26. sep 2014

@marinka58 ahoj drzim 3 den dnes cestoviny so spenatom a za obedom okolo 14 kolacik ku kave, ale som hrda ze som ho nezjedla v stredu ked som ho dostala ale cakal na mna v chladnicke v praci 😀 😀 😀 😀 😀 ale dnes to bude cele porusene, mame stretko po 10 rokoch zo skoly tak o chvilu idem tam ale nevadi ...zajtra ovocim a zeleninou to vykompenzujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a chcem zacat aj cvicit uz 😎

lydka84
26. sep 2014

@matamisi ja som si vcera kupila rifle o cislo mensie ako teraz nosim 😀

matamisi
26. sep 2014

@lydka84 teraz mame perfektnu motivaciu...uz len slanina sa musi stopit a budeme krasne 😉

marinka58
26. sep 2014

tak kočky ja dnes uh den v celku v poriadku zajtra to bude ťažšie 😕

@lydka84 sa dobre zabav a máte s @matamisi dobrú motiváciu, ýe o číslo menší kus oblečenia 😅 😅 to ja nemusim ani kupovať mám polovicu skrine motivačnú 😀 😀 😀
no tak sa zajtra dobre držme nech tie vitamíny dáme 😀

matamisi
26. sep 2014

@marinka58 neboj dame to musime si verit 😀 ja som ovocia uz prejedena,ale nieco budem musiet vymysliet.... 😲

marinka58
26. sep 2014

@matamisi to ja celý den len na ovocí by som nezvládla musím na obed nejakú polievku zeleninovú asi hráškovú od mačingovej a tou sa budem nalievať pokiaľ nebudem zelená 😝

matamisi
26. sep 2014

@marinka58 dobry napad hrachovu som uz davno nemala,zajtra spravim,diky 😵

demonika11
26. sep 2014

Ahojte kocky. Môžem sa K vám pridať? Diétu držím 5 deň. ...Zatial som neporušila A držím sa plánu .....chcela by som vydržať rovných 90 dní. ...uz len 85 🙂)) úbytok zatiaľ -2 kg. ...akurát som sa odvodnila 🙂 pekný večer.

lovacka
26. sep 2014

caute cicusky
veru aj ja mam rofle o cislo mensie v skrini 😀 😀 😀 kupila som apple znacku vraj nejaka americka vo vypredaji za 8e no nekup to 😀 😀 😀 co tam po tom ze ich nezapnem resp vybijem oko niekomu ked gombik vystreli ale mam nove rifle za 8e 😀 😀 😀