90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
4. apr 2013

ahojte
no, Veľká noc ma celkom rozložila ☹ ☹ ☹ ... tak asi teda končím, a skusim nejaké to stravovanie 4-5krát (o 6 môžem sniváááť)... denne... menej, a pravidelne.... no, nedávam tomu veľké šance (optimizmus mi nechýba 😀 )....
na zajtra si síce robím kapustné fliačiky, ako keby UH..... ale robila som koláčiky z ovsených vločiek... a tááák by som si ich dala ku kávičke ráno 😝
som normálne v rozpakoch
dnes som mala na obed špenát, zemiaky, ale aj ryžové chlebíky... bola som nejaká hladná
a doma ku káve dva parížske rožky.. (ešte, že už sa dojedli)... hanba mi 😠 😠 😠 a večera zemiaky a špenát, ale aj jeden ten koláčik ovsený (chcela som vedieť, či sú jedlé 😠 )
a ešte ma štve to svetlo vonku..... 😠 😠 😠 ... mne teraz nevychádza doma nejak cvičiť, lebo v čase, ked som cvičievala doma, že okolo 17-17,30 ma teraz deti tahaju von
pomoooooooooooc.... celééé zle ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzanat
4. apr 2013

ahojte, ja som dnes mala normalny obed, rajc.polievka so syrom a dusene kare a varene zemiaky, nedalo sa inak, kedze jedlo som mala vopred objednane bezomna a priloha zeleninova ziadna, takze som to cele zjedla, este aj pasik studentskej pecate a na veceru zemiaky a kysla kapusta, ako by som mala aj mat. ale akosi si z toho nerobim tazku hlavu 😀 som akasi pozitivnejsia, ked na sebe uz co to vidim 🙂 dnes som nemala v plane cvicit, kedze som cvicila vcera,ale nakoniec som si dala toto

https://www.youtube.com/watch?v=16Vp5QmprBc

riadny brutal, nevladala som vsetko dokoncit 😝
zajtra mam rizoto zo slovenskej ryze-cestoviny, v sobotu mam mat ovocie, ale kedze som synovi slubila kino a mekac, tak to vidim na nugetky so salatom (aj ked radsej by som hranolky 😀 ) ale nic to, prezijem aj to, dva dni po sebe pojdem na orbitrek k segre a dobre bude 🙂 Dnes na skoleni som narazila na vyborny caj, popradky - stihla a fit, je tam citron, malina, pupava, ale vyborny, som si aj domov kupila...

@adamko05 nic si z toho nerob, sa nastartujes od pondelka, ja som tiez dnesny den nemala idealny, ale idem dalej, uz tych par dni dobojujes 😉 a cvicenim by som sa tiez netrapila, ved makas vo fitku 😉
ja momentalne pozeram na nete nejaku dobru knihu o stravovani, kde by boli rady a nejake recepty, tato sa mi celko pozdava zatial http://www.martinus.sk/?uItem=124811

adamko05
4. apr 2013

@zuzanat diky za povzbudenie...
ale šak to, pár dní... a neviem, či majú zmysel... ale šak, inak mi toto stravovanie fakt vyhovuje.... len ráno by som občas jogurt prijala spon... či nejaké takéto drobné pečivko.... nejak mi už začalo chýbať 😝
a možno je to tým, že mám pár dni pred MS (dobrá výhovorkam, hodí sa vždy, a na všetko 😀 )....
no hej, ale tak to fitko by to chcelo teraz aspon 4krát.... hm... možno bud. týžden.... ale ked mám MM poobedné... tak je to o držku... 😝
tak kniha vyzerá dobre... myslíš, že su v nej aj nejaké konkrétne recepty a z "obyčajných" potravín?

dari226
4. apr 2013

@sisab ovocie som prezila bez prehresku minus 0,6 kg od posledneho ovocia 🙂
@zuzanat s akou vahou si zacala pri akej vyske?mne sa zda ze si malo schudla,ale mozno ani nemas co chudnut nevyzeras pribrato

lu1130
5. apr 2013

Ahojte,tak dnes mam uz 11den,dnes ovocie a vcera som manzelovi prikazala nech schova vahu,lebo ma to naozaj deprimuje,ked sa na nu kazdy den postavim a vidim vysledok.Nie ze by to neslo dole,ale hrozne to ide pomaly a ja cakam zazrak za 10dni.Takze odvazim sa az po tej prvej vode a potom vam napisem,inak vas sledujem a citam neustale.Velmi ma motivujete.pekny den.pa

zuzanat
5. apr 2013

@adamko05 tak si daj na tie ranajky kludne jogurt. Kamaratka pri tejto diete mala vzdy na ranajky jogurt - activiu a schudla dost.... mne trener vravel, ze na schudnutie treba chodit 3x do fitka, tak ja sa toho drzim, netreba nic prehanat 😀 Knihu este nemam celkom preluskannu, hladam nejake recenzie, ale dam vediet. Aj ja hladam recepty z normalnych potravin, lebo ako som vravela, baklazan, cuketa, brokolica, to ja moc nemusim. ved snad aj z obycajnych surovin sa da zdravo varit.

@dari226 meriam 161cm a na zaciatku som mala 58kg, teraz mam 54kg...nemam vela, ja viem..mne ide najma o brucho, cez pupok mam vela centimetrov, tam chcem dat dole aspon 5cm, lebo odtial mi to vobec nejde dole ☹

sisab
5. apr 2013

@dari226 no vidis ako super, drz sa aj dalej 😉
@zuzanat myslim, ze tvoja vyska a vaha je super...na brusko asi uz len cvicit pomoze...
@adamko05 tych par dni uz nejak dobojujes 🙂 ved ty si bola 3mesiace bez peciva, tak uz bolo nacase, ze ti zacalo chybat 🙂
ja mam uz dneska odcvicene, idem vymysliet nejake ranajky, na obed budem mat duseny spenat a sampinony 🙂 mnaaam, vcera som tu citala zaujimave poznatky o tom, ako si telo pamata nadvahu a preto existuje jojo efekt, a ze drzat si vahu sa da prirovnat ku abstinencii. no ja som asi ten pripad, lebo momentalne som na vahe, ktoru som mala po niekolko rokov a napriek tomu, ze dodrziavam a cvicim, veeeelmi tazko sa hybe smerom nadol, hoci je z coho. Podla mna si telo pamata, ze takto to bolo po niekolko rokov, tak si mysli, ze uz stacilo 😀
@lu1130 super 🙂

zuzanat
5. apr 2013

@sisab mne praveze par ludi nezavisle od seba povedali, ze brucho schudnem len stravou, ze cvicniem moc nie 😔 aj trener sa tak vyjadril, no ved uvidime, ale verim, ze sa dostanem pod 70cm...
dufam ,ze moje telo zabudne na to,ako som mala kedysi nadvahu a ziadny jojo efekt nehrozi, lebo ma klepne 😀 😝

@adamko05 ja si pecivo davam skoro vzdy na obed k bielkovinam, ale mne az tak nechyba...

sisab
5. apr 2013

@zuzanat no ja teda neviem ale ked budes cvicit a nebus mat na bruchu slaninku len svaly a kozu tak ti nemoze trcat a pas sa predsa tiez tvaruje len cvikmi ktore su na to urcene...ale ked trener povedal tak neviem...

zuzanat
5. apr 2013

@sisab to ano, ale zatial tam mam len tu slaninu a dost 😀 ja mam rovnu postavu, nemam prsia, vytvarovany pas a ziadne boky 😖 Teraz by mi vyhovovalo keb yschudnem uz iba na bruchu, aj ked mi je jasne, ze to sa neda...

sisab
5. apr 2013

@zuzanat vcera si tu davala link, co si cvicila nejake sexy bikiny, ta ista baba ma na youtube video 15min cviky na brucho, mozno by ti to stacilo, nech uz nechudnes tam, kde nechces 😉

angelika23
5. apr 2013

ahojte baby , tak moja hmotnosť je - 14 kg . od dnes pokračujem už na inej dukanovej diete , cvičiť neprestanem . tak sa tu majte dobre a makajte :D

zuzu1104
5. apr 2013

Ahote kočky, chcem Vás len pozdraviť a zaželať Vám úspechy pri chudnutí. Ja som sa po sviatkoch dala na chudnutie s Mačingovou, tak hádam vydržím a dám dole ešte tých sľúbených 5 kg k tým 12- tim, čo som schodla s 90 DD. Držte mi palce, dnes mám 4 deň 🙂

sisab
5. apr 2013

@zuzu1104 Ahoj, toto drzi jeden moj znamy, schudol za prvy mesiac 3kg, tak zelam vela stastia, drzim palce 😉
@angelika23 gratulujem k vysledku. 😵

lucula73
5. apr 2013

@zuzu1104 jedna moja kamoška s tým schudla 8kg........ 🙂 ,ja som to vzdala hneď na druhý 😒

zoya1
5. apr 2013

Ahojte! Dúfam, že sa k Vám môžem pridať. Držala som 90 DD pred rokom a schudla som tuším 12 kg. Teraz chcem začať znova, ale zatiaľ je to v rovine rozhodovania a odhodlávania sa 😀 😀 . Pozitívum tejto diéty je, že som naozaj od júna 2012 (vtedy som skončila 90 dní) žrala všetko, kombinovala, nedávala pozor na čas, sladkosti a pod. a pribrala som späť 6 kg - to je pri mojej žravosti naozaj málo. Teraz chcem ísť na 90 tku znova, len čakám kedy manžel odíde z domu, lebo pri ňom sa chudnúť nedá. Nemám takú pevnú vôľu. Ale predpokladám že od 15.4. som tu pri Vás každý deň. Držím palce chudnucím.

zuzanat
5. apr 2013

@sisab podla mna to video co som davala, je na brucho...robia sa tam sklapacky, a pod. alebo nie 😅 je to makacka, citim dnes na bruchu trosku bolest, orbitrek sa nekonal, ale tak o hodinku si chcem dat Jillian, idem popozerat co by som cvicila, som si postahovala jej videa...

dzantica
5. apr 2013

Ahojte..Tak ja som sa našťastie po Veľkej Noci dala už do normálu..Od utorka idem zatiaľ každý deň na 100 %..Tak dúfam, že to tak bude aj naďalej..Dnes mám škroby a na obed som si urobila šampiňónové rizoto (s brokolicou, s mrkvou, s hráškom a s kukuricou) mňaaaam dobre som sa napapala 🙂

@adamko05 Myslím, že to si mala len slabú chvíľku a budeš pokračovať..Bola by to škoda vzdať sa pred koncom a veľké plus je, že ti takéto stravovanie vyhovuje..Tak si sem tam dopraj ten jogurt a normálne pokračuj v stravovaní akoby nič..Ja som mala tiež takéto obdobie začiatkom februára a asi dva týždne som si ten jogurt proste dopriala..Potom som už pokračovala opäť naplno.. Teraz mi napríklad veľmi chýba pečivo (rožky,chlieb,alebo v lidli predávajú také pizzové taštičky, to vždy keď idem okolo nich sklopím oči a idem ďalej, alebo aj v bille také podobné žemle..mňam, veľmi mi chutia)..Viem, že cez bielkoviny a škroby by som si aj mohla dať k obedu pečivo, ale už to nejak chcem vydržať aj bez toho..Už aj teraz keď nejem vôbec pečivo idú tie kilá dole veľmi pomaly..

zuzu1104
5. apr 2013

@sisab ďakujem, mne ani tak nejde o kilá ako o konfekčné veľkosti
@lucula73 no je to oveľa drastickejšie ako 90 DD, ale tak chcem vydržať, zatiaľ zišlo dole kilečko uvidíme koľko cm zlezie

adamko05
5. apr 2013

ahojte
tak hádam som si to nejak upratala... som odhodlaná isť dalej... ale vodu posuniem isto na štvrtok, ak nie na neskôr... lebo budem mať svoje dni a to neviem,č i na vode vydržím.... a možno ju aj vynechám 😀
dnes ráno som si dala ten jeden malý koláčik... na obed fliačiky s kapustou a večera som dnes skôr, už o 17,40 a mala som dve kocky medovo-orechových rezov (zákusok) a dva tie koláčiky ovsené... a teraz som si dala kusok čokoládky, ako sme došli z vonku
a už budem len piť.... 😵
@zuzanat mne to pečivo chýba ráno, nie každé, ale občas by som si dala.. resp. ráno by som si jednoducho niečo drobné, iné, ako jablko, či banán, dala... doma si urobím aj koktail, a tak.. ale ked som v práci, príde mi to také "na jedno kopyto"... ale hádam to prežijem nejak.... to mám teraz nejaké "vlny"... ked mi to vadí

@dzantica díky za povzbudenie 😉

na zajtrajšie vitamíny mám nakupené aj jahôdky, aj jablká mám, banán... a kupila som si aj brokolicu, urobím si na obed zeleninovu polievku.... mnám.... ta je overená, zasýti ....

dnes som dala aj fitko... tak spokojnosť....

@zuzanat o tej regenerácii tela som aj ja počula... ono by to chcelo chodiť ob den... to je asi ideálne... ale ja už som bola aj 3krát po sebe, ked som inak nemohla 😒

a tuším som Vám ešte čosi chcela písať... ale už neviem čo.... možno si spomeniem 😀

ale tak idem ešte bojovať... ešte stále je s čím... do kelu 😠 😠 😠 😠

adamko05
5. apr 2013

jáj, už viem, čo som chcela... 😀 😀
@zuzanat to cvičenie bolo super, večer som si ešte zacvičila, o 21 (nedalo mi to, ked som včera porušila dosť)... a veru, teda záber... ale mna normálne pri niektorých cvikoch bolel aj chrbát... asi som to zle cvičila 😝 ... ale inak super... ešte isto použijem

zuzanat
5. apr 2013

@adamko05 ono to isto pojde, aj ked si das na ranajky jogurt ci kolacik 😉 a super k fitku aj k nastartovaniu, isto to dobojujes k svojej spokojnosti 🙂
ktore si vecer cvicila, tu babu z plaze?

ja som dnes rano mala opat studentsku pecat, ale to som si dala namiesto vecere 😀 a na veceru som si dala spagety s rajc.omackou. som cvicila toto

https://www.youtube.com/watch?v=FTT4W8ygJ7w

riadny zaberak, na konci som nevladala, mlela som z posledneho...viac ako 50minut to ma...este som sama s detmi, tak som mala obcas doprovod v cviceni 😀 teraz asi budem mat dva pokoj, zajtra len orbitrek....
zajtra mam mat ovocie, ale kedze idem so synom do "mekaca" tak budu bielkoviny, uz teraz sa tesim

demartka
5. apr 2013

Včera tretia voda-celkovo zmizlo 10kg-keď prižmúrim oko,inak 9,5kg,teda váha je 67,5-68kg.najviac som schudla prvý mesiac,druhý hooorkoťažko 2kg,tretí cca 3-4kg.Dodržiavala som dosť striktne,nemiešala som,porušenia boli vo forme-kúsok čokolády,prípadne jeden hryz chlebíka a pod.nakoľko ideme o 3 týždne na svadbu,zostávam ďalej na diete,rada by som sa dostala pod 65kg-inak sestrina váha váži lepšie,u nej som mala 66,5kg-doma 68-rovnako oblečená,najedená -nechce mi ju dať-má dve a táto váži menej🙂Ak odváži kilo múky,je to rovnako na oboch váhach,ak sa váži ona,na tej druhej má viac o 2kg🙂))Môžem povedať,že som si zvykla na tento spôsob stravovania a napr.mám problém,že po obede sa cítim taká najedená,že nemám chuť večerať a dám si len šalát,uhorku,rajčinu-neviem,či je to dobre alebo zle,ale myslím,že aj preto som za posledný mesiac schudla....Začali sa mi lámať a štiepiť nechty a celkovo sa cítim unavená,dávam to do súvisu aj s posunutým časom-večer sa mi nechce spať a drobci vstávajú o šiestej-to je maximum a akosi mi to nestačí... A ešte-moja mladšia sestra sa motivovala-končí zhruba o 10 dní a doteraz schudla 12kg-potvora🙂)inak podarilo sa mi obliecť si šaty a kostými,ktoré som nemala na sebe cca 8 rokov:o)Ale triedim veci,veľa je takých,ktoré oblečiem,ale necítim sa v nich dobre,jednoducho mi nesedia tak,ako by mali-nuž,vynosila a porodila som medzičasom tri krááásne detičky,roky tiež pribudli a keďže nepatrím medzi maminky,ktoré sa do pôvodnej postavy vrátia,platím daň.... držím všetkým palce

dari226
5. apr 2013

@zuzanat no tak necudoze ,ze si tolko malo schudla,ved ani nemas co chudnut.podla mna to tiez pomoze len cvicit usilovne na brusko ked ti len to zavadzia 😉

zoginka
6. apr 2013

Ahojte baby potrebujem surne poradit...Dnes som mala bielkovinovy den ,alezamenila som ho za uhlohidraty, zajtra by ste to ako riesili? zasa uhloh.,alebo bielkoviny a potom sachar. ovocny den....????

zuzanat
7. apr 2013

@zoginka mala by si normalne pokracovat v dni, ktory nasleduje. Ja som vcera mala mat ovocie, ale mala som bielkoviny a dnes opat... Mala som dusene maso s celozrnou bagetou a k tomu repu. Vcera som trhla rekord, 60minut na orbitreku, lialo zo mna riadna, super to bolo 😎

peknu nedelu vsetkym 🙂

zoginka
7. apr 2013

@zuzanat UFF..tak ja som to zamenila za vcerajsi bielkovinovy... dlho nikto neodpovedal tak som nevedela, ako by si pokracovala zajtra ? sacharidy ? ci...? vcera som mala uhloh.miesto bielkovin a dnes som mala bielkoviny,,,

zoginka
7. apr 2013

@zuzanat inak si sikulka ja necvicim nejak...

zuzanat
7. apr 2013

@zoginka zajtra mas mat sacharidy? tak si daj sacharidy, normalne pokracuj 😉

sisab
7. apr 2013

@zoginka suhlasim s @zuzanat pokracuj normalne podla toho aky den mas mat 😉