90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

misinn
26. feb 2010

adamko 😀 😀

janicca
26. feb 2010

ahojte babulky tak ste tu toho popísali........ 😉 ako sa vám darí ja som zatial so sebou spokojná som desiaty deň.....včera som trošku zhrešila jeden trojuholník pizze som zbaštila ale vôbec nemám výčitky svedomia bo mi stašne chutil a som si povedala radšej keď je chuť si hneď dať ako potom zožrať celú pizzu naraz..... 😵 nedodržiavam tie dni tak ako su v tej knihe bo ako píše Peter by som umrela ....... 😉 snažím sa jesť pravidelne ,malé množstva moc nekombinovať.....zajtra idem na plávareň a v nedelu lyže tak pohybu je zatial dosť ....... držím vám palce ...... 😉

misinn
26. feb 2010

janicca, je to dost prisne to je fakt ale ja bz som to chcela dodrzat uvidime ci sa podari, dufam ze ano..

zuzanaca
26. feb 2010

ja ten super pocit po cvičení tiež poznám, 🙂 ......... no najhoršie je začať, ja sa na to už veľmi dlho chystám a zatiaľ nič z toho 😠 . Doma ma to samú nebaví 😔

janicca
26. feb 2010

misin a chcem sa hlavne vyvarovať jojo efektu takích diet som už držala...schudla som a následne pribrala ...ale veď každý vie čo jeho telo potrebuje..... 😉

zuzanaca
26. feb 2010

babenky, končím v práci, pekný víkend vám prajem 🙂 . V neskorých nočných hodinách vás prídem prečítať 😀

misinn
26. feb 2010

janica viem o com hovoris ja som uz tiez take diety drzala a pribrala som este viac ☹

misinn
26. feb 2010

zuzanca aj ja ti prajem pekny vikend ahoj 🙂 🙂

ejbyk
26. feb 2010

ahojte chudulky...tak ja pomaly pojdem. idem chatovat a isto hresit...no ale co uz.
prajem krasn vikend v podnelok si vas pocitam

misinn
26. feb 2010

ahoj, zabav sa tam, 🙂 🙂

peterb
26. feb 2010

misinn: uplne suhlasim, ten dobry pocit, ked clovek skonci. Krajsie je uz len, ked sa niekam vyskriabes, na nejaky vrch po niekolkych hodinach, tak tie posledne metre su neuveritelne. joooj, pride lepsie pocasie a beriem krpca a ideme.

adamko05
26. feb 2010

petr... dám ti aj nášho, tiež je Alex, nebudu sa ti pliest mená aspon 😀

lubikaf
26. feb 2010

ahojte, no tak co sa tyka cvicenia, pred tym ako som otehotnela, tiez som chodila na aerobik 2x do tyzdna, akonahle sa oteplilo, tak som uz aj vytahovala korcule, no a turistiku tiez zboznujem. moji stari rodicia byvali v takej dedine, ktora je obklopena horami, takze kazdy vikend sme chodili na tury, to bolo super. teraz sa uz neodvazim, lebo su tam medvede 😝

a janicca ja si tiez hovorim, ze si dam radsej kazdy den malinky kusok niecoho sladkeho, ako potom vyzrat celu cokoladu 😀 😀

peterb
26. feb 2010

adamko05: nas alex je dievca 😀 Alexandra
ale mal by som nanho sedacku, takze by som ho hodil na chrbat a ide sa, s nasim starsim sme takto nachodili niekolko desiatok kilometrov a tur po horach

adamko05
26. feb 2010

Peter, ja som si všimla, že je dievča 😉 , máš ju ružovym 🙂

inak, môj typ, na bielkoviny ešte... dukátove buchtičky.... normálne pár buchtičiek, prípadne dva pásiky vianočky (miesto chleba) a puding troška ocukreny.... s na večeru puding iba, malá miska a to už miešam voda - mlieko na polovicu... nehovorím že celkom dietny recept, ale taky 45 den je už fajn, oživit jedálniček a treba jest, jak peter písal, ako normálne, len menej... nie celkom podľa knižky... a je to pre tych, jak ja, čo maju radi sladké jedlá 😉

čo vy na to?

adamko05
26. feb 2010

... tak, večera za mnou... deti ma "obrali" o jogurt (došli zásoby) 😀 , tak som si dala to, čo zostalo z obeda,a le o aj o čast tohoto som sa delila s mladším... 😉 (ten dbá, nech som v lete kočka, aj ráno so mnou jedol sušené slivky, včera na obe kapustu 😉 )

už len si zacvičit pár bruškákov a uvažujem, že oprášim komunisticku "rotanu"....

lubikaf
26. feb 2010

no tak ja som to mala dnes takmer bez prehreskov, potom dosla svagrina a doniesla mi dva kolaciky, tak som ich zjedla....a potom ma napadlo, ze ved som si ich mohla nechat zajtra na veceru 😝 no co uz, uz su zjedene 😀

adamko05
26. feb 2010

lbika... hlavne, že chutili... 🙂
ja som mala jeden bompar naviac 😀

ninny
26. feb 2010

čo je to "rotana" ? 😀

adamko05
26. feb 2010

taky tanier, stupiš nan a točíš sa v bokoch, myslím, že sa tak volá 😀

ninny
26. feb 2010

adamko, jeej, to sme mali i my doma 🙂

zuzanaca
26. feb 2010

Caute 🙂
Aj my mame rotanu, len ju musime najst 😅 - dobry tip. 😉

Ja dnešný deň na 110% - zemiačky chutili, malá si dala so mnou..............to preto, že mi ich manžel uvaril, aj malú nakrmil, aspon som nemala pokusenie 😝 😀 A aj ma pochvalil, že aka som pekná, taká schudnutá 😀 Ideálny manžel to je! 😀

Držte palce našim chlapcom!!!!!! SLOVENSKO DO TOHO! 😀

domyyy
27. feb 2010

ahojteeeee 😵 😵 😵 taká som šťastná 😵 konečne mám zase mínus 7kg 😅 tak mi kolísala váha, že som pribrala 2kg späť 🙄 ale to len za to, že som jedla ako prasa 😅 všetci am chvália aká som krásna chudá, že ako som opeknela 😅 tak sa teším 😵 kúpila som si nové rifle, ktoré vyzerajú bombovo D&G 😵

všetkým Vám stráášne moc držím palce aby ste nádherne schudli a mali zo seba radosť 😵 😵 😵 😵 😵 😵

misinn
27. feb 2010

ahojtee tak vcera som prvy den zvladla dobre ale za pomoci mojho muza, lebo mi zakazal jest hocico ine 😀 este ze ho mam lebo by som asi zhresila 😠

misinn
27. feb 2010

baby zajtra mam jest uhlohydraty mozem si spravit cestoviny s paradajkovou omackou?

misinn
27. feb 2010

peter, my ideme koncom marca do tatier tak tiez pojdeme aj na turu tak sa tesim dlho som uz takto nikde nebola

yanna20
27. feb 2010

baby a mak by sa dal zaradit do nejakeho dna? 😕 ..mnam mnam dala by som si take makove rezance
ja mam dnes šiesty den, zopar prehreškou mam za sebou, ale v pohode ide sa dalej

misinn: joj tak to mas super, ten moj chlap ma zase stale len provokuje, otvori si čipsy a núka ma, hovori ake su fajne, no zakopat ho na 90 dni asi 😠

adamko05
27. feb 2010

ahojte..

ja dnes škroby... budu zemiaky s kyslou kapustou....

rodinka si však želala žemlovku - jablkovo tvarohovu, ale ODOLAM aj keby čo... 😉

makové rezance si robím cez UHL, často, alebo orechové 🙂, alebo aj grankové

misinn.. jasné, ak máš rada paradaj. omáčku (to ja veľmi nemusím), tak cestoviny s nou su OK... ja budem maž zajtra kapustné fliačiky

tak pekny a uspešny víkend čo sa diety tyka želám... 😉

adamko05
27. feb 2010

inak, cez UHL si robievam aj račinovu polievku s cestovnou... to mi chutí a mám aj ja aj rodinka... to len ak nápad, keby niekto chcel ... lebo ja polievky môžem a tu mi dáko absentuju, tak tvorím ich, kde sa dá 🙂

lubikaf
27. feb 2010

Dobre ranko 🙂

moja mama si rotanu kupila pred rokom z oriflamu, som neverila, ze to este niekde predavaju, tiez som myslela, ze to je komunisticky vyrobok 🙂 ale ked idem na navstevu, tak si na nej vzdy zacvicim 😉

domyyy pekne cislo, ty si chcela kolko kg celkovo schudnut? ci tych 7 kg ti staci?

missin hej, mozes si dat cestoviny s rajcinovou omackou, ja to tiez casto jedavam na uhlohydraty. ja si dnes idem spravit ten rascovy posuch, co je v knihe. som zvedava, aky bude. a je tam napisane, ze sa ma zjest len polovica, a druhu odlozit do mrazaka na dalsi raz, no uvidim, aky bude velky, mozno ho zjem cely 😀
a este si chcem upiect take citronove mesiaciky, z tych si dam nejake 3 kusky na veceru. len co potom s tymi ostatnymi?? asi rozdam rodine 😀 😀