90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

domyyy
9. mar 2010

ahojte...ja mám dnes vodu 😔 už som k.o. 🙄 mala som ísť dnes aj na bicie ale to je záťaž na celé telo, tak som to zrušila aby som tam neodpadla 😅 😉 musím vydržať do zajtra 😒 tak sa snažím 😔 a zajtra čakajte výsledky 😵

ako sa darí ostatným, ktoré majú teraz vodu? 😵

zuzanaca.... ja keď som držala prvýkrát túto diétu tak sa mi menzes taktiež nedostavil 🙄 mala som vážne zdravotné problémy a až keď som sa začala normálne stravovať/samozrejme som pribrala/ tak som mrchu hdostala...no môže ti pomôcť aj vyvolávačka.... ja mám teraz duphaston....tak menzes mi chodí normálne 😉

mima
9. mar 2010

ahojte, tak ja dnes bielkoviny, som dnes mala na obed syr a cereal.roztek, v praci som si robila kavu, davala som si do nej smotanu v prasku a normalne som ju zacala jest, uz mam asi deficit chuti pri tejto diete, a moj mm sedi oproti mna a kuka na mna, ze to co robis a ja, ze nic jem smotanu 😀 a inac vaha furt to iste, mam dole 2kg, som na 9.dni, ale tie 2 kila odisli po 4.dni a odvtedy nic ☹

ninny
9. mar 2010

ja som sa rozhodla trocha pozmeniť túto diétu, nebudem jesť 3 krát denne ale 5 krát.. uvažovala som nad tým od začiatku, lebo som zástancom, že jesť viac krát denne v malých dávkach, ale potom som si povedala, že skúsim túto diétu dodžiavať tak ako je, ale predsa len mi vyhovuje jesť viac krát.. aj keď množstvo jedla zostane nezmenené, len tie porcie budú ešte menšie ako ich mám teraz.. takže na raňajky si dám ovocie - 1 ks, na desiatu tiež 1 ks, obed a večeru si rozložím na tri časti - obed, olovrant a večera, chcem papať každé tri hodinky.. takto možno schudnem ešte viac, a ak aj nie, tak ide mi hlavne o to, aby to nebol až tak veľký šok pre telo.. a taktiež chcem zrýchliť svoje metabolizmus a to ide najlepšie pri takomto spôsobe stravovania 🙂
taktiež sa už veľmi dlho inšpirujem stránkou chudnutie-ako.sk, je to skvelá stránka..
tak som zvedavá ako mi to takto pôjde 🙂

ninny
9. mar 2010

ak niekoho zaujíma, tak túto v skratke popísala jedna baba ako sa jej podarilo schudnúť:
http://www.chudnutie-ako.sk/ako-schudnut/ako-so...

nelinka79
9. mar 2010

ninny ja sa chcem tou dietou len nastartovat a potom jest viac krat a hlavne zdravsie. nehovorim ze si potom nedam dobre nezdrave veci ale pomenej. tiez si myslim ze jest viac krat a menej je lepsie ako sa vyhladovat.

ninny
9. mar 2010

nelinka, u mna to je podobne, tiez sa chcem hlavne nastartovat a stravovat sa zdravo, nehovorim, ze si obcas nedovolim nejaky ten prehrešok 😉

lubikaf
9. mar 2010

ninny ak si rozloziz jedla, ako si napisala, tak to podla mna musi ist dole, pozerala som si tu stranku a tusim z nej budem cerpat nejake rady 😉 a potom nas informuj, ako to ide.

ninny
9. mar 2010

lubikaf, určite pôjde dole a som presvedčená, že je to oveľa lepšie a zdravšie pre telo a taktiež rozmýšľam, že nebudem na raňajky jesť len ovocie ale budem to kombinovať zo zeleninou.. napr. na raňajky mrkva, na desiatu jablko alebo naopak.. lebo z toho ovocia je mi už hrozne sladko a zeleninou človek nič nepokazí, práve naopak, ovocie obsahuje dosť cukru, takže bude to ešte lepšie 🙂

blazka24
9. mar 2010

no tak som tu a díky že som to dnes otvorila, idem konštatovať že ovocie mi už pekne lezie na nervy ako raňajky myslím........takže začínam zase lebo včera MDZ znamenalo čokoládu od mm a tak som ju zjedla na posedenie 😕

adrina
9. mar 2010

ahojte....som dnes mala dlhší deň v práci..som unavená..ale hlad v pohode znášam,jem menšie porcie... 😉 😉
zajtra mam na obedík zemiakový šalaik s pažitkou...mňamky..teším sa 😵 😵 som úplne v šoku,sama so seba..že ako sa držím,nikdy som nemala dostatok pevnej vôle,aby som vydržala dodržiavť nejaké stravovanie,stále som to vzdala...a teraz v pohode to viem vydržať...sa teším zo svojich úspechov

bubadlo27
9. mar 2010

ahojte, tak ja mam este 2 minuty vodu, ale islo to celkom v pohode, az na krizu na obed , ale dala som si jablko a bolo 🙂
tragediu z toho nerobim,sa tesim, ze som tak dlho vydrzala, rano sa pomeram, povazim a napsiem 🙂
domyy, dufam ze si zvladla , este lepsie ako ja 🙂
drzim vam palce 🙂

bubadlo27
9. mar 2010

tak lez som to napisal, bolo uz po vode 😀

nelinka79
10. mar 2010

dobre ranko
ja som mala včera ovocnickov ale vecer som si dala s malou rozok lebo som si musela dat ibalgín a asi by ma odstrelilo na mesiac keby som ho zjedla na lacno. dnes mam bielkoviny tak si dam kuracie prsia so zeleninou a celozrnny rozok. uz sa tesim.

jaakajka
10. mar 2010

ahojte

tak ja dnes 6 deň - škrobový....dnes mám v pláne zeleninové rizoto 🙂 ...mňam....včera super...večer som sa o 19:30 spametala, že som ešte nevečerala tak som rýchlo aby som to stihla do 20:00 😀 😀 a dnes som sa vážila a ďalšie 1 kg dolu 😀

bubadlo27 super, že si to vydržala tak statočne....a určite budeš dnes s výsledkami merania a váženia spokojná 😉

jankabambulka
10. mar 2010

dobré ránko
baby jájj tento uhlač deň ma raz zabije - ja neviem čo jesť. toto je najhoršie . pizzu nejako nemusím. a ja mám chuť na halušky s kyslou kapustou - béé
poraďte čo varíte okrem pizze na uhláč. deň - dikes

janulabj
10. mar 2010

jaakajka jeej,aj ja som dnes 6 deň,tak to sme spolutrpiteľky 😀 ale nie,vobec to nieje utrpenie,teda zatial,ešte ma to baví...tak len nech mi to vydržííí..ja dnes zemiaky,len ešte neviem s čím ☹

ninny
10. mar 2010

dobré ránko
i ja mam dnes škroby, tiež budú zemiaky, len rozmýšľam s čím, asi si k nim dám fazuľku v paradajkovej omáčke alebo vymyslím niečo iné 😵
janka, no ja si v UHL robím cestoviny - s paradajkovou alebo brokolicovou omáčkou, s orechmi či makom alebo si urob niečo z lístkového cesta, plnené šatôčky napr. so špenátom 🙂

jankabambulka
10. mar 2010

ninnynka- možem s orechoma??? ale teraz veď maslo a cukor nemôžeme!!?? ako to robíš??? inak brokolicová omačka aj tú mi môžeš prosím napísať. lebo ja tú robím len zo šľahajdou tú dnes tiež nemôžem

ninny
10. mar 2010

janka, môžeš maslo - troška a cukor tiež len trošička. Ja som si robila orechové raz - popražila som na trošičke masla struhanku pridala orechy a troška cukru.
brokolicovu omáčku robím čisto na prírodno, bez smotany alebo mlieka.

bubadlo27
10. mar 2010

ahojte, tak som sa rano zmerala
od poslednej vody islo dole 2,5 kg, teda celkovo od zaciatku 10,5 kg
aj ked to neni teraz vela, ale zas som to videla na merani
pas -4cm
prsia nic
boky -4cm
stehna - 1cm
ruky -2 cm

ja by som rada dala dole aj prsia, ale ked sa neda, tak sa neda 😀

drzim vam palce , ja uz odratavam od konca 🙂

ninny
10. mar 2010

bubadlo, krásny výsledok, to už bola tretia voda? 😉
A to meranie to je celkovo od začiatku alebo od poslednej vody?

bubadlo27
10. mar 2010

ninny, nie to bola druha voda, 😉 meranie je od prvej vody 😉
ja som sa na zaciatku neodmerala, az po prvej vode, nejak som to nedomyslela 😒

zuzanaca
10. mar 2010

bubadlo, krásny úspech! 🙂

Inak mne je dnes lepšie, ide sa ďalej!!! 😀 Dnes škroby - asi si dám zemiaky s fazulkou z konzervy (ešte som to nemala) - či sa to nesmie kombinovať? Alebo prižmurim oko a zjem to.... 😉

ninny
10. mar 2010

zuzanaca, smie sa to, i ja to dnes budem mať 🙂

zuzanaca
10. mar 2010

ninny.... 😀 však od teba to mám 🙂 .... som sa inšpirovala 😀

jaakajka
10. mar 2010

bubadlo to je naozaj krásny úspech....super len tak ďalej 😉

jankabambulka
10. mar 2010

bubadlo -krása
tak ja som si uvarila cestovinu (najskôr som myslela na ryžové rezance ale spomenula som si , že tie asipatria ku škrobom) tak som spravila klasika a na to som udusilacibulku,šampiony, rajčiny,brokolicu okorenila čiernym korením,vegetou, zmesou na špagety a čili soľou ....mňaaaam - konečne viem čo budem v tento uhlač deň jesť

o.i. mám veľkú chuť na sladké - môžem si dať sušené ovocie alebo aspoń jednu suš. slivku ????

jankabambulka
10. mar 2010

ci brehy, veď ja na večeru môžem zmrzku !!!!!!!!!!!

zuzanaca
10. mar 2010

jankabambulka.......možeš zmrzku, no nie 6 kopčekov. 😅 😅 😅 😀 😀 😀

adrina
10. mar 2010

ahoojte...akurát obedujem...v práci kooopec povinnosti..ani nestíham prispievať ☹ ☹ ☹ ☹
keď čítam tie vaše čísla,že samé mínus...ani jesť mi nechutí 😀 😀 😀 😀 😀 😀