90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

magimary
15. apr 2010

natsa, a ty máš ktorý deň? 😕
priznám sa, nechce sa mi to čítať dozadu...

vydrzim
15. apr 2010

nazdarok,aj ja som zacala..mam 3 den. dnes som hladna, ale snazim sa. 😎

magimary
15. apr 2010

jéj, tak to sme na tom rovnako... 😉 takže si si dnes večer dala nejakú dobrotku 😅 😉 ?

vydrzim
15. apr 2010

nie som na sladke, ja len zboznujem jest, takze som nic sladke nezjedla. zajtra som zvedava ako vydrzim..aj ty si zacala? drim palce. ja som zacala hrat squash a zajtra sa chystam plavat...do juna potrebujem dat 10 kg dole 😒 tak musim makat.

vydrzim
15. apr 2010

ale je fajn ,ze mame rovnake dni a zacali sme rovnako. takto sa mozme povzbudzovat 🙂 tesim 🙂 mam inac super stroj na brusaky, teda priatelov, lae ked ja tak nenavidim tie brusaky....uf ,ale mala by som vsak 😖

magimary
15. apr 2010

aj ja sa teším, že sme v tom úplne narovnako... 🙂
takého niekoho som potrebovala...
ja si teraz zháňam stacionárny bike (keďže pri deťoch nemám kde a ako chodiť niekde cvičiť, či behať či plávať... 😉 )

natsa
15. apr 2010

no ja mám dnes uhlohyd.Zajtra vitamíny((( to moc nemusím.

magimary
15. apr 2010

no, hej, ale koľkí deň v celej diéte som myslela 😅 ?
vitamíny mám zajtra aj ja a to je teda moja smrť, lebo ja nemusím ani ovocie ani zeleninu 😝 🙄 , ja by som si to radšej odhladovala 😅 , ale budem poctivá a všetko dodržím 😉

magimary
15. apr 2010

koľký-sorry za hrubku 😝 😉

vydrzim
15. apr 2010

idem spat, okedy dietujem som vecer hladna tak aj chodievam skor spavat...ozvem sa ked sa vratim z plavarne. zajtra asi odpadnem z hladu 😝 cauky

magimary
15. apr 2010

no, ja som tiež teraz hladná ako vlk, ale pomaly si na to zvykám...
skôr by som nezaspala... 😅 😝 😒
čau

natsa
15. apr 2010

nerátam to ale asi začnem odznovalebo hreším

bea44
16. apr 2010

ahojte. tak ja včera celkom OK. kym neprišla kmotra na navštevu 😖 . mala som vitaminy a miesto zeleniny som mala na večeru tvarohovy zakusok 😠 . no nedaj si , ked je na stole 😢 . a o bavoraku / dvoch/ ani nehovorim, lebo ma odtialto vyhodite 😀 😀
ale nič sa nedeje.....dieta pokračuje, ako keby sa nič nestalo 😝 😝 😝

magi, vydržim- vitajte. musite len vydržat prve dva tyždne, potom to už ide same 😉 😉 😉
- magi - podla mna by si to mala včeru zjest celú, a pokial budeš pocitovat hlad , tak si radšej daj kusok surovej zeleniny /mrkva, kalerab, redkva, / myslim že urobiš menši prehrešok, a telo si skor zvykne. a ked mas vytaminy , tak nemusiš len ovocie , daj si zeleninu, dusenu alebo surovu / šalat/. neboj to zvladneš. 😎 😎
a ked bude nejaky prehrešok, nedaj sa vytočit a pokračuj dalej ako by nič 😀 😀 😀 😀

ja dnes bielkoviny: zelenina a tvarohova hrudka / syr/

magimary
16. apr 2010

bei, dík 🙂
ale, mne to stále nedá... aký je rozdiel v tom, keď si dám tri drobné kolačiky (ako posledné jedlo dňa) za tri minuty, alebo počas troch hodín 😅 ? veď kalorická hodnota sa nemení, žiaden interval neporuším (nič potom už nenasleduje, po ôsmej to nejem), len si tú slasť vychutnám na trikrát... 😅 😀
akože ja vydržím a môžem to jesť aj naraz (akurát potom som neskôr hladnejšia, keďže som išla napr. včera spať o 1-ej hod.), ale pokúšam si to logicky nejako logicky zdôvodniť... 😅
je mi jasné, že počas dňa by som tým narušila tie 3/4 hodinové intervaly, takže to mi je jasné, ale ten večer... 😅
no, ale keď myslíš...

ja dnes: vitamíny (zelenina je pre mňa ešte horšia ako ovocie 😝):
takže o 9,00h 5PL ríbezlí+1 banán, obed o 12,00h asi ovocná misa (hrozno, mandarinka, pomaranč)...

ja sa musím prehreškom maximálne vyhýbať (ja som extrémista), lebo jeden=(u mňa) viaceré...
takže radšej extrémne-bez prehreškov... 😕 🙂

takže, hovoríš, že dva týždne sú najťažšie? OK, vydržíme, nech to len pekne ide "samé"... 😅 😅
bei, ty si koľko schudla z 90-kou? 😕

magimary
16. apr 2010

s 90-kou

magimary
16. apr 2010

Tak som svoj "obedík" napokon zmenila (a už aj zbodla 😅 ):
urobila som si jablkovú kašu (uvarila som tri jablká v troške vody, rozmixovala, pridala som 7kúskov vlkašských orechov, kt. som ešte nasekala a mám na dve porcie-čiže aj na olovrant, do jednej porcie som si pridala roztlačený banán a na ozdobenie srdiečko z ríbezlí 😵 , do druhej porcii si možno ešte niečo pridám a možno aj nie. 😅 .., uvidím) 🙂
prikladám aj dôkaz 😅 :
prvá foto -obedík
druhé foto-raňajky (kôň poprehadzoval 😝 😅)
😵
Dobrú chuť!

vydrzim
16. apr 2010

hmmm magimary pekne, pekne. ja dnes len tak jednoduchy vitaminovy den. rano pohar pomarancoveho dzusu a obed banan rozmixovany s vodou a kavu som si do toho hodila a lad, cize fajny kokteil. bolasom plavat, konecne. citim sa prijemne unavena, ale happy ,ze som sa na to dala. dnes som mala 79,90 na vahe 😵 stastna ako blcha. uz nechcem vidiet tu hnusnu 80tku 😝 idem popratat, aj pri tom sa zhadzuju kalorie a na zajtra si idem odmrazit rybu.
bea44 ,nic pohoda pokracuj dalej, kazdy zhresi...urcite aj na mna skor ci neskor pride rad. 😉

zatial baby, drzte sa a ako moja mama vravi ked si hladna napi sa vody!!!! 😉 😉 😉

bea44
16. apr 2010

magi, vieš, čo ked to tak pekne zdovodnujes, tak asi mas pravdu 😵 . toto pred tym bol len moj nazor, nehovorim že to tak musi byt 😉 ja len že asi ked tam budeš mat tu pauzu, tak si telo zvykne na normalne travenie a vypraznovanie. lebo ked tam stale niečo dohodiš, tak asi neprestane s travenim, furt ma čo robit .... či ?????
ale aj tak si myslim, že po tyždni - dvoch ti to ani nepride.
ja som držala prvy krat : oktober- november a december to už bolo len o udržiavani. schudla som : z 77 na 71, ale ja som to nebrala až tak vázne. a zo začiatku som si nevedela zvyknut. ale teraz dufam, že mi to pojde lepsie 😎 😎 😎
inač - ta kaša vyzera super 😵
ja som si akurat narezala uhorku, redkvičku, činsku kapustu a do toho sabinovsku hrudku. akurat sa v miske zoznamuju 😀
tak prajem dobru chut

magimary
16. apr 2010

bei, 😅 , pekne si to napísala, že zoznamujú 😀
mne sa zase ale páči tento tvoj argument s tým stálym trávením, len som ho (nejaký, akýkoľvek 😅 ) potrebovala počuť... 😀 , skrátka veci, ktoré sa mi ťažšie prijímajú musím mať zdôvodnené...sama pred sebou!
aj keď, teda ešte ma k tomu napadá jedná poznámka 😅 , včera som si teda dala všetky tri kúsky naraz, ale nemala som pocit, že by mi telo netrávilo opäť aj po hodke, dvoch...ale -žiaľ to už potom bolo nalačno (a tak som si myslela, že ma natrávia žalúdočné kyseliny a zožerú ma... 😝 😀 , kiežby chceli, ale zvonku nech je to vidno...)...
ďakujem za pochvalu môjho obedíka (ja sa s tým inokedy nebudem tak paprať, ale teraz som mala chvíľku času, tak som to využila 😉 )... ja budem 😉 na vitamínových dňoch žiť asi tak, ako ty -Vydržím...
a blahoželám ti k plávaniu... aj ja by som si rada zaplávala 😵 , ale sama (ak aby ma nikto nevidel, na verejnosti budem plávať až po diéte 😅 😎 )...
ja som sa tiež zbavila pohľadu na hrozné číslo... už je o 3 čísla menšie 😉 ...

bei, aj tebe-aj všetkým papkajúcim-dobrú chuť!

natsa
16. apr 2010

ahojte tak ja mám tiež vitamíny.Zatial len džus.Cez den nepotrebujem nič jest ale večer kríza.tak niekedy z hreším potom si nadávam.

matynuska
16. apr 2010

magimery - podla mna, ked ostanes pri tom predpisanom mnozstve, tak nevadi ak si to rozdelis na viac porcii, ale nedojedala bych po hodinke, ale vydrz tak dve, to bude stacit. Ale podla mojich skusenosti myslim ze ti ten vlci hlad a nutnost delenia tych porcii prejde po tak 3 az 4 tyzdnoch. Zvyknes si na to. Aspon ja som si zvykla. A teraz som uz neni hladna skoro nikdy. A ak je den kedy hej a je to medzi jedlami, tak si veselo kusok z najblizsieho jedla dam. nezabudaj, ze pointa tejto diety nie je hladovat - lebo vtedy zacne telo "ukladat na horsie casy"
bybyy by ste neverili, ale tusim sa mi ta vaha trosicka rozbehla dole. ako som bola minule nestastna, ze len 2,8kg, tak nic take som nespravila, a uz je to -1,5kg za tento tyzden. A cm idu isto. uz to aj vidno 😀

matynuska
16. apr 2010

aj ja mam dnes vitaminyyyyyyyyyyyyyyyyyyy a mnam ja mam rada tento den, salaty a zelenina a ovocie pecena na milion sposobov. a zajtra sa bude dobre zapinat opasok. po tomto dni je to vzdy najviac vidiet
prve 2 tyzdne som s tym mala problem ale teraz prave naopak. tak hladajte na tomto dni co najviac pozitivneho. Kedy inokedy mozete tolko ovocia?

magimary
16. apr 2010

matynuska, dík...
inak-na počudovanie-dnes prvýkrát nemám vlčí hlad... (a to som teda maxiprekvapená, lebo dnes som ho veľmi výrazne predpokladala 😅 )...ale inak ten vlčí hlad mávam (medzi jedlami) vždy... 😕
lenže, čo s tým? ja nechcem ukladať do zásoby (v zásobe mám dosť 😝 🙄 😅 )...

lubikaf
16. apr 2010

baby moj problem je slaba vola, ja ani nie som hladna, ale mam strasnu chut dat si nieco sladke napriklad, tak si dam kusok cokolady hocikedy. neviem to ovladat, ale musim sa to proste nejak naucit 😠

dnes inak zatial bez prehreskov, na obed som mala pizzu a teraz na veceru som si spravila ten rascovy posuch, ale dala som si iba trochu z neho, ostatok odlozim na dalsi uht den.
a teraz si idem dat este kusok cokolay, este ze je tento den predpisana 😉

vydrzim
16. apr 2010

Caute baby,

dnes ma nejako boli hlava, ani nie som hladna...tak neviem. tesim sa na zajtra, konecne sa najem. bielkovinovy den je najlepsi 🙂 a dufam zajtra budem vazit 79kg!!!!
ako sa mate?

magimary
16. apr 2010

mňa takto veľmi bolela hlava v stredu (povedala by som, že vyslovene ako pri nejakej detoxifikácii 😝 )...
dnes to ujde.., až som prekvapená 😅 ...
pre mňa najlepší deň je druhý a tretí, bielkovinový ani moc ee (ale bude rybka-to sa celkom teším, inak mäso nemusím, ja si budem radšej dávať také mliečne dni, keď bude BD 😉)...

vydrzim
16. apr 2010

Magi ani ja maso nemusim, zajtra mam rybu. zboznujem ryby a v bielkovinovy si robim super salaty s feta syr, mnam. zas som hladna, tak asi pojdem spat. uz si nieco schudla? zajtra ma pridu pozriet nasi, tak som im dnes varila, ale som z toho nejedla tak som na seba hrda 🙂 snad vydrzim takto dalej. ked mam hlad pozriem sa na fotky spred roka a hned ma prejde prejedanie, lebo chcem byt spat stihla ....
zelam dobru noc bojovnicky a pekny vikend a pozor cez vikend sa najviac zhresuje... ja tu urcite zajtra nakuknem.
dobru 😉

vydrzim
16. apr 2010

a este som chcela, ze mi mozte napisat co Vas k tej diete prinutilo. Urcite mnohe z Vas sa chystalo na dietu kazdy den. ja som zacala,lebo uz priatel mi povedal,ze by som mohla zacat sportovat. teda nie zle,ale v dobrom to myslel a ma pravdu a v juny ma cakaju 2 svadby. takze tak. samozrejme to robim hlavne pre seba, lebo sa uz fakt necitim stastna,atraktivna 😢 a nehovoriac tomu,ze mi je vsetko male....

lubikaf
17. apr 2010

ahojte, prajem peknu sobotu, ja akurat pijem kafco, nemam doma ziadne ovocie tak nemam co na ranajky, a to dnes vitaminovy den, no som ja pekna truba ze som si vcera uplne zabudla nakupit. ked som bola vonku, ani ma len nenapadlo, ze dietujem a ze nemam doma skoro nic. v chladnicke je trochu zeleniny, ale to minimum. tusim budem mat dnes taky nedobrovolny vodovy den 😝 😝 a nemam si ist ani kedy nakupit, lebo za chvilu idem do skoly na skusku a netusim, kedy sa vratim.

vydrzim ja som zacala preto, lebo mam po porode stale nejakych 8 kilov navyse a este k tomu sa v lete vydavam, takze ich chcem (a aj musim) schudnut 😉 no a o tych veciach ani ja nehovorim, som si este v septembri kupila jedny rifle, aby som mala co v zime nosit a chodim v nich doteraz, v jednych nohaviciach, pricom v skrini mam minimalne 10 dalsich, do ktorych sa nevmestim 😠

vydrzim
17. apr 2010

tak ti drzim palce na skuske a pred nou by si mala nieco zjest. to mas super motivaciu ,ze tvoja svadba 🙂 super. ja akurat si idem varit rybycku,jaj jaj tesim sa na nu 😵