90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

monkula
11. okt 2010

a ktorý sme vlastne zajtra deň? 😕 nejako som stratila prehľad 😝 Dvanásty?

magimary
11. okt 2010

@monkula
viď vyššie:
dnes: PONDELOK-15-ty deň- 11.10.2010 UHD
---------------------
😉

mexx
11. okt 2010

Myslim, ze zajtra 16-ty. 😕 Jaaaaaaj, uz nech je tak aspon 76-ty. 😀

monkula
11. okt 2010

zajtra šestnásty, 😕 určite? 😅 😅 😅 😀

agika1982
11. okt 2010

@sisa2 no vies co, ten byt ma na starosti jedna maklerka a uz zacina robit problemy....takze...m§m reality....uz chapem preco mas taky nazor...a si predstavte, ze ten byt uz nebol v ponuke, kedze mame on ho zaujem a dneska kukam a booom zas je na nete v ponuke...skoro ma slahlo....

st2
11. okt 2010

ahojte kocky, tak poslednu dobu som moc necitala co sa tu deje
tak my sme boli na vikendik u nasich a veru som prvy krat som zhresila, aaale neodolala som, dala som si jablkovu strudlu, ale bola mnaaaam
tak a oddnes zase tvrdo za kilami, som si povedala ze aj cvicit budem aspon trochu vecer doma, som si kupila steper tak snad pomoze sa zbavit tych kil navyse
zajtra mame zase ovocko - fuu to neznasam ale mam od dedka veeela dobruckeho hrozna a jablcka, tak to nejako prebojujeme zase, a vzdy sa tesim ze si kupim oriesky a vyjedam ich potom 😝

magimary
11. okt 2010

@monkula , určite! veď to tu denne rátame a píšem(e) 😉 pre všetkých, aby sme sa (z)orientovali všetky, čo sme naraz začali 😉

monkula
11. okt 2010

@magimary ďakujem... Ešte že vás mám...

magimary
11. okt 2010

@monkula 😅 😉 🙂

sivocka
11. okt 2010

Dievcata ahojte, sakra, naposledy som tu bola v nedelu poobede a az teraz a nestiham Vas....
@magimary , udelujem ti pochvalu, bez teba by som netusila, kolky den vlastne mame....ja si len drzim v hlave, aky den nasleduje...tentokrat an knoju nemam poruke, ani vlastne neviem, kde ju vobec mam.... 😒
babulky, ja tie vecere tiez nezvladam. Obed v pohode a vecere vacsinou pokazim...chalanom robim dobroty a ked nedojedia, je mi luto to hadzat kocurovi,,, 😢 😕 🤐
@yanni, teda tie tvoje porcie vyzeraju fajnovucko...ja som sa opat dostala do fazy, ze sa mi nechce pre seba varit a tak to latam vselijako ,aj polotovary....co za normalnych stravovacich navykov ani nepouzivam...a teraz...sakra, zeby to bolo tym, ze sa odomna kila neodliepaju????
Vy papavate aj zeleninku na vitaminovy den...ja som doteraz vzdy len ovocie, cely den a Magi...rajcinova polievka....mnam, tu mozem, akurat s velkou kopou syra.... 😢 , takze ked tak bez syra....a nezahustujes ju mukou?, len osladis a ochutis pretlak????

sivocka
11. okt 2010

oprava: ani knihu

zibi
11. okt 2010

no ja dnes zemiaky zasa joj nemam fantaziu poslednu dobu.ale vydrzat
a teraz vecer som si dala trochu tycinky a par cukrikov lebo som mala taku chut ..ze keby z esi nedam...tak zjem cely balik.. 😀
tak ja tak
zajtra uhlohydraty 😉

gudulo
11. okt 2010

ahojte, hadam si aspon niektore na mna pamatate 🙂 , popisali ste toho habakuk, ani som nedocitala vsetko
vidim, ze tu sa dietuje v plnom prude, ja som to pokaslala v tom mojom druhom kole ☹ som sama zo seba sklamana, asi 3 tyzdne som drzala, ale stale nejaky prehresok a tak som to potom vzdala 😖 , zatial sa ale drzim priblizne na vahe co mi ostala po prvom kole 😔 tak ma to aj trosku tesi, ale dufam, ze este nieco dam dole, ale neviem ci sa teraz citim na dietu, ak mozem, tak vas budem trosku citat a mozno sa vyprovokujem 😀 😀 😀 - teda vy ma vyprovokujete 😎

magimary
11. okt 2010

@gudulo vitáááááj 😵 ako inak?!?
my sme tu "staré" provokatérky 😅 😀
už som Ťa dávno "nevidela" (tu) 😕 😉

magimary
11. okt 2010

@marianca pekné fotečky 😉 🙂 😵

gudulo
11. okt 2010

@magimary veru, davno som tu nebola, ani docitavat nestiham, tak som to vzdala ako som pisala 😝 som hrozna 😝

magimary
11. okt 2010

@gudulo , nevadí 🙂
nikdy nie je neskoro znova začať... 😉
ak ti je vôbec treba 😉 😎 😅
ako anička? už sa púšťa bežkať? 😕 🙂

mexx
11. okt 2010

Mary, a vies, preco si Gudulo davno nevidela? Lebo si nebola na Duchaplnom stretku. 😠 😀 😀 😀
Sorry, to tak off topic, ale som si chcela povedat... 😅 😉

magimary
11. okt 2010

@mexx , hm... ☹ ☹ 😔 ☹ ☹
júúúj, kiežby sme boli, mnoho vecí by možno bolo teraz inak...
a možno aj nie a možno by boli ešte horšie teraz a ešte by sme sa tu fyzicky naťahovali s našim "handicapomA", lebo tá naša dovolenka to všetko vlastne urýchlila a definitívne nakopla 😔
tiež off top-sorry...

tak rýchlo hodím aj niečo k téme-začínam byť dosť hladná, čas ísť spať 😅 😀

gudulo
11. okt 2010

@mexx 😀 presne tak, pravdu mas 🙂

@magimary veru potrebujem este to chce asi 5 kil dat volakam prec daleko odo mna 😝 , no Anicka sa zacala stavat popri nabytku, tak sa tesime a cakame na dalsie pokroky 🙂

claudica
12. okt 2010

Tak mám za sebou ďalší vit- deň, toľko hrozna som včera pojedla....až sa mi sprotivilo. No a dnes mäsko a konečne aj jogurt... tak toto môžem, dnes to asi nebude ťažké....snáď. 😒

kubkovka
12. okt 2010

No baby, vitaminový deň je dosť kruty, hlavne pre mna, kedze by sa malo iba ovocie a ja teda sladke fakt nemusim a nieto este cely den....v knihe je povolena zelenina, ale v surovom stave, ale jest surovy kel alebo papriku, to teda nie....takze ja som si zeleninu uvarila alebo udusila a aj tak ma krasne precistilo.....no uvidim zajtra, ci vydrzim, chcem skusit tie pecene jablka s orechami

lubikaf
12. okt 2010

ahojte, ja dnes tiez bielkoviny, uz sa mi morcacie maso rozmrazuje, len neviem este, co s nim spravim. hladam nejake recepty, tak snad nieco dobre najdem. a mam aj acidko v chladnicke, tak si ho dam mozno na veceru, aj ked miesat by sa nemalo, no uvidim 😒

eyya
12. okt 2010

musim sa pochvalit moj vcerajsi trestny ovocnicek dopadol dobre na100% ani jeden prehresok to sa po nedeli az cudujem 😀
a dnes odznova 😠

monkula
12. okt 2010

a ja vitamíny 😝 😝 na obed si spravím asi šalát s uhorkami a paradajkami, ak mi teda dcérka tie uhorky všetky nezje. Miluje nakrájané a osolené surové uhorky, jedla by to na kilá...
Včera si vypýtala na špagety s Grankom parmezán 😝 😝 😀

kubkovka
12. okt 2010

@monkula no teda, to sú chúťky....možno vymyslí nový recept 🙂

juli71
12. okt 2010

zdravim dievcata ja mam dnes skroby

juli71
12. okt 2010

@kubkovka ahoj ako si ti dari

yanni
12. okt 2010

Caute kocandy,

no ako ovocnickove? To je asi najhorsi den tejto diety. Ja to uz fakt nemozem. bleeeeeeeee Do teraz dvakrat caj, rano o 5 ovocny a ca. o 7 v kancli posledny sacok "slovenskeho" ponozkoveho pu-erh. A teraz dva banany. Dufam ze mi do vydrzi do obeda. Na obed bude ladovy salat s uhorkou, mrkvou a trochou plechovkovej kukurice+olej-ocot-bylinky-dressing. A este mam aj vyzivu a oriesky a 2 jablka a 2 slivky, no dufam ze nezomriem od hladu. Po robote idem hned na plavaren, tak dufam ze mi nebude velmi skvrkat v zaludku.

@kubkovka + viki mail ste dostali? Posielala som do hned rano.

misinn
12. okt 2010

@agika1982 ved na fotke ani ty nevyzeras ze by si potrebovala tolko zhodit 😀 😀
fotky niekedy klamu..ale ja tiez minimum 15kg