90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ingridka22
18. nov 2010

ahojte 😉
@kubkovka, krásne si to napísala, ďakujem 🙂 dnešok by som už pokaziť nechcela, ale sranda to nebude 😖 tento deň neznášam 😠 a presne ako si napísala ty @claudica, aj ja mávam podobné stavy a to celkom často - celý deň ok, večer "záchvat" a už to jede - sladké, slané, saláma, syr a hocičo, čo nájdem v chladničke... a hlavne potajomky, nech ma nikto nevidí, veď predsa diétujem 😲 😔 jááááj baby, ale čo, o život nejde a nejako to doklepeme do tých vianoc, nie? a keď bude chuť, dáme druhé kolo na jar 😉 teda ja asi určite, keďže mne to ide slimačím tempom 😠 😀 ale vraj "pomaly ďalej zájdeš" 🙂 😉 😀 tak sa držte, pekný deň prajem

claudica
18. nov 2010

@ingridka22 tak, tak... aj ja sa chystám už teraz na druhé kolo, niekedy na jar, začiatok leta...čo ja viem.... Veď si potom dáme zase tuto "rande"... Koncom apríla bude veľká noc, tak asi vtedy... V máji, júni bude čo-to dozrievať, konečne aj niečo iné ako mandarinky, banány a pomaranče 😀 😀

bea44
18. nov 2010

ahojte chudulky 😵
pre tie čo ma poznaju:
hlasim sa, ale ja dodrziavam len delenu stravu na ine mi neostavalo energie. sem tam som nakukla a zistila, že vam to ide ako po masle . ma teši, že som vas nakazila tym zdovodnovanim a volnejsim štylom / mojim 75 % tnym/ 😀 😀
a chudnutie ozaj začina v hlave / ved tam su usta/ 😀 ale u mna v nakupnom košiku. čo tam nedam , to nesezerem 😝
mna dnes prepustili z onko, / ze vraj uz v poriadku / 😉 ale ved mne v podstate nic nebolo 😅
tak som sa potrebovala podelit s dobrou spravou 😉
ja mam dnes v sebe :banan nas kazdodenny a jablko, a ku kave horalku 😝 .
a na obed neviem , asi zemiaky so zeleninkou.
ja vlastne tie jedla z 90 tky miesam do ako pride. a medzi tym sem tam zhrešim. 😅
tak vam prajem nech je vás čim menej. / myslim kg/ 😉

kubkovka
18. nov 2010

@mayka no jasne, poznam, aj ja mam velmi vela navyse, tiez ma bolia klby, ale presne ako pises, hlavne som sa citila zle, stale unavena, mrzuta a podobne,uz je to lepsie, hlavne pre ten pocit, ze nieco robim pre zlepsenie

kubkovka
18. nov 2010

@juli71 no dari sa vcelku dobre, schudla som nieco cez 6 kilov, ale tak neposluchala som, teraz som par dni mala s prehreskami, ale tak dnes mi nechuti jest, zatial pijem iba vodu a rano kava.......a ved ty vyzeras dobre, aj ked teda zena chce vzdy vyzerat lepsie, podstatne je ako sa citis

kubkovka
18. nov 2010

@lubikaf no pekne sa ti to nakopilo, my tu mame "veselo", raz dobre raz horsie, ale podstatne je, ze zatial to ide

kubkovka
18. nov 2010

@bea44 no super, ze si ok a zdrava, tak gratulujem k dobrej sprave........no tak nejako by som to chcela dodrziavat po diete, a nepriberas?

magimary
18. nov 2010

dnes: ŠTVRTOK 53-tí deň- 18.11.2010 VIT
---------------------

ahoooojte 🙂 ale šoeci pozdrav a vítanie pre @bea44 !!! 😵 😵 😵
ahoooooj, bojovníčka!!!!
tak super, že v poriadku a že konečne doma!!!
ja som toooooľko na teba myslela!!! a priznám sa aj som sa bála 😨 🤐 , a ty sem pirkvitneš so svojou 75%-nou náladičkou, teda 100%-ou a radostnou správou 😵 😅 😉 🙂 vieš, ako sa teším s Tebou?!?

prosím, nakúkaj, častejšie, nech vieme, že si oK a že sa máš! 🙂 verím, že už si štíhla ako laň a už nemusíš odchádzať s obchodov s prázdnymi košíkmi 😅 😵 😉 😅 .

ja zatiaľ nič len čaj (asi tak 1,5l) a zatiaľ mi stači 😅 teraz som mrkla na hodiny a tam už dvanásť?!!!?
"porad" mi zaškrkalo v bruchu 😅 😀
no, ešte vydržím a potom dáme tú varenú zeleninu 😝 😅

držte sa! 🙂

mexx
18. nov 2010

Ja som spachrala zeleninu, co som nahodne objavila v polievke. No fajnova bola. 😀 Ale co do vecera...no neviem. 😅 Asi budem zas lovit rozne chrumkave kusky zeleninky alebo mrkat po nejakom ovoci...ale to do mna uz moc nejde, a tusim som ho uz aj par dni nemala, bo len ked sa povie ovocie, tak mam dost. 😝 😅 Asi si potom dam aj ten zeleninovy vyvar, sak to jaka dobra tekutinka... 😀

Hm, tiez mate pocit, ze doobedie zbehne rychlo, a poobedie sa vlecie jak sopel? 🙄 Aaachjo... 😝

lubikaf
18. nov 2010

@claudica hej hej, zacali sme v tom oktobri 😉 to vazne maly chrape, aj ked mu mandle vybrali? ja som z toho uplne nestastna, ved my sa v noci vobec nevyspime, co nas budi, a on tiez nespi bohvie ako, ked sa mu zle dycha ☹

@bea44 ahoj, to som rada, ze je vsetko ok 😉 ved chodievaj castejsie sem, ked sa bude dat, chybas tu 😉

@kubkovka no ja len dufam, ze to rychlo prejde, toto blaznive obdobie, a bude zase dobre 😉

no nist, idem si dat obedik a potom studovat, pokial dietko spi 😉 tak ahojte 😉

claudica
18. nov 2010

@lubikaf Synovi tie mandle keď vybrali, chvíľu bol pokoj, aj bol menej chorľavý a zdalo sa nám, že ani nechrápe, ale to len asi rok-dva. Odvtedy zas. Tak nám poradili, aby sme mu to dali zase pozrieť, lebo vraj zvyknú dorásť. No tvrdili, že tam problém už nie je žiadny. Ale mladší syn s ním už nechce spať v izbe, sťahuje sa do obývačky, niekedy ho počujeme aj my do spálne. Teraz býva cez týždeň na priváte na výške, no aj tam si z neho chalani uťahujú... A vadí to aj jemu, tak neviem, nejak by sme to mali zase riešiť.... Ale však uvidíte, možno to u vás bude iné, držím vám k tomu palce.
A nechám ťa, choď sa učiť... 😖 Nech sa ti darí...

kubkovka
18. nov 2010

@mexx presne aj ja mam ten pocit a vecer je neskutocne dlhy

magimary
18. nov 2010

tak a práve pre ten pocit (dlhého a poobedia a večera) som si teraz pripravila dva banány s nasekanými orechami a po obede si dám tú (akože sýtejšiu 😝 😅 ) zeleninu 🙂

adamko05
18. nov 2010

baby, nemam vas dočitane... sa činiteeeee 😵 ... ale dočítam neskôr
len sa idem chválit... rano vaha 64 kg, tak som vytešena, dnes som rifle vyzliekla bez rozopnutia zipsu 😀 a obliekla gate, čo som neobliekla...
práve varím karfiol, som hladna ako vlk, ale ešte musím počkat, od rana len kava a voda... 😝

kubkovka
18. nov 2010

tak dievcence, prave obed, dva banany so skoricou

kubkovka
18. nov 2010

@adamko05 gratulujem, ja stale 85 kg, ale tak aspon som nepribrala a do nedele to zlepsim aspon na 84

kubkovka
18. nov 2010

@magimary jeeeeej, my mame skoro rovnaky obed 😀

lubikaf
18. nov 2010

@claudica dik, no lenze ked ja sedim pri compe a z casu na cas pozriem, ze co tu nove, to sa veelmo zle potom uci 😀

@adamko05 supis supis, bodaj by som uz aj ja bola na takom cisle ☹ gratulujem a tisko zavidim (v dobrom 😉 )

adamko05
18. nov 2010

práve obedujem.. konečneeee... a idem prečitat 😉

adamko05
18. nov 2010

@claudica to sa stava, take stavy... ale ved ty ideš uplne super podla mna, jeden den to nezmarí, toľku snahu, tak hlavu hore 😉
ale ja mam tiež pocit, že ked si dam čo i len kusok nedovoleny, potom to už ide... ked nejem, tak je to v poho, jeden kusok a už sa to valí 😒

adamko05
18. nov 2010

@kubkovka ty maš môj obdiv, tak krátko po pôrode dietuješ... naozaj, ja som to prvykrát dokazala až po 9 mes., a to som len mesiac vydržala... a maš vyborny prístup, čo sa mi pači 😉

claudica
18. nov 2010

@adamko05 Jupi, to sme na tom teraz rovnako, tuším... výška 168 cm a pôvodná váha moja bola 70. Zdá sa mi, že takto nejako sme na tom boli obe, že? Len si tú váhu dosiahla rýchlejšie ako ja, darmo - 10 rokov medzi nami 😝
Blahoželám.... 😉

adamko05
18. nov 2010

@mayka sme rovnako vysoke a mame rovnaky ciel... tak sa budeme podporovat 😉 ... držím palčeky, isto to pôjde...

adamko05
18. nov 2010

@claudica ja som začínala na 68,5, takže je to skoro rovnako... ideme bojovat dalej, 59 je kráááásne čisloooo 😵 😵 😵 😵
ale tak ma tie nohavice tešia... aj rifle, len neviem, čo budem nosit, ked mi padaju... 😀

adamko05
18. nov 2010

@lubikaf jeee, ahoooj.. zo starych čias tvarička... 😉
ked je toho veľa, neni čas na dietu.. to je v pohode...
ja som tiež prvykrát schudla pre to, že som chcela druhe... a podarilo sa, isto aj tebe sa podarí... teraz to vyzera, že chcem tretie 😀 , aj chcem, ale až tak o 5-6 rokov 😉

adamko05
18. nov 2010

@bea44 ahoooj... stara znama dalšia tvarička 😉 😉
tak zdravotne problemy boli? ☹ hlavne, že je všetko ok
a hovoríš, si na delenej a ide to?? ked ja nechapem princip delenej a tam sa nemôže kolač, či hej??? 😀

adamko05
18. nov 2010

no, dočítane... čosi som poreagovala 😉
doobedovane... idem popratat a písat asi Ježiškovi... maly "otravuje".. 😉

a super, už planujete druhe kolo 😉

inak, uvažujem, že nebolo by zle ani cez sviatky sa neprežierat.. ja nemusím šalat.. rybu na masle v poho samotnu... u mna bude probléééém - zakuskyyy... asi nebudem tento rok nič piect a bude 😀

juli71
18. nov 2010

@kubkovka tak tak spravne to tricko tomu dopomohlo, aby to vizeralo lepsie

kubkovka
18. nov 2010

@adamko05 no ja musim strazit stravu, inak by som mala sto kilov minimalne....a tu mi vyhovuje, ze viem, co mozem s cim a co nemozem...a ja nepotrebujem nejake kratkodobe diety, ale celkovu zmenu stravovania a tak mi to vyhovuje....a druhe kolo urcite bude...

kubkovka
18. nov 2010

@juli71 ja mat tvoju vahu, tak sa tu ani s nikym nebavim 😀