90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
18. jan 2011

@marianka0101 no ja mam 175cm asi...ale tak ja mam startovu vahu 97,1 a chcem 70kg...pri mojej silnej kostre uz vtedy budu stihla....aspon si myslim

jankabambulka
18. jan 2011

@borabora666 hej minule ale moje N°1 jedlo na ktoré ma každý dostane sú zemiakové placky a slivkové knedle a to nidky neviem kedy je koniec . a naposledy čo som ich robila tak somzjedla 5veľkých a to sa nedá ovládnuť -tp skrátka všetko sa zatmí a len cítim tú úžasnú , fantastickú chuť placky ako sa rozplíva mi na jazyku a postupujem smerom na dol. nerobím ich síce mastné ale o množstvo -uf

suezana
18. jan 2011

@marianka0101 vitaj, držím ti palce, určite to pôjde ľahšie, keď je nás tu toľko na rovnakej vlnovej dĺžke a tiež humor nám nechýba 😉 Keď sa začneš zdravo stravovať, možno aj tá hlava ťa prestane bolievať. Moja kamarátka je odporkyňou mlieka a ml. výrobkov, že pomáha aj na bolesť hlavy, keď to vylúčiš zo stravy. Tak uvidíš 😉 Mňa hlava našťastie nebolieva, iba málo, kávu pijem so smotanou( 🤐 ) ale len ráno a len každý druhý deň zhruba, poobede čistú s trochou cukru a aj tak som schudla už 4 kg za 9 dní. Práve som dala 12 km na stacionárnom, riadne som sa spotila, už som aj sprchu absolvovala a teraz si idem dať roztlačený banán na raňajky 😉 Ráno sa lepšie cvičí s prázdnym bruchom 🙂

suezana
18. jan 2011

@jankabambulka ja som si tú slivku ešte nekúpila, ale na internete ju majú, daj si do googla, tam je to aj opísané. Ona mi to poradila, ako prevenciu, aby sme neprestali, lebo že keď začneš chudnúť z tuku, tak v tele nastáva taký stav - prekyslenie a to má za následok, že mnohí to vzdávajú ... jój tak nejako mi to vysvetlila, neviem presne, ale hádam podstatu chápete 😖 ak nie, poprosím ju, nech mi to presne napíše, ona sa venuje takýmto veciam - zdravá strava.

oriesok
18. jan 2011

@suezana ok.. tak dnes som začala na raňajky s tým ovocím.. zjedla som jeden banán.. ale malá mi zatiaľ nedovolila preštudovať si to.. ako mám dnes pokračovať?

matula1981
18. jan 2011

Ahojte, chcem sa k Vam pridat. Uz sa na seba nemozem pozerat do zrkadla, uff. Mam 77 kg a chcela by som aspon 15 kg dat dole. Chcela som sa Vas opytat odkial mate tie recepty? Dakujem Vam 🙂

borabora666
18. jan 2011

@oriesok DAJ SI OBED AZ PO DVANACTEJ A VOLAKU BIELKOVINU..BUD MASO,LEBO SYR LEBO VAJCE,ALE NEKOMBINUJ A K TOMU KOPU ZELELNINKY ALEBO ZELENINOVEHO SALATIKU...TO CO ZJES NA OBED,HOC AJ PLNY TANIER HLBOKY,NA VECERU BUDES MAT TO ISTE ALE UZ LEN POLOVICU....
@matula1981 AHOJ VITAJ...KED SA OBJAVI KUBKOVKA,ISTO TI PRAVIDLA POSLE......ALEBO SI ICH NAJDI NA TETE,JA ICH MAM NA DRUHOM PC A NEVIEM CO SA ROBI,ALE NEVIEM HO ZAPNUT...UZ JE TO STARY DEDKO....ALE DUFAM,ZE ESTE BUDE ZIT.... ☹ INAK INSPIRACIA NA VARENI JE AJ TU http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21 LEN SA TREBA REGISTROVAT...

lubikaf
18. jan 2011

ahojte, mne sa akurat robia zemiaciky pecene. dnes som mala doobeda iba dva pohare dzusu, to pre mna nie je ziadne jedlo, aj ked podla knihy som akoze zjedla dva kusy ovocia 😕 no uz od hladu ani nevidim 😝

vitajte nove babenky a drzim vam palce, nech sa vam dari s nami chudnut 😉

luciaanna
18. jan 2011

@lubikaf ahoj, ticho v byte? No tak to si ráno privstanem okolo 5.30 hod. (plus, mínus), malá vstáva kedy ako, niekedy okolo 6.00, niekedy o 6.30 a keď to potiahne do 7.00, oslavujem 😀 .

luciaanna
18. jan 2011

Ahojte 🙂 .
Tak ja mám prvý deň úspešne za sebou 😀 , aj keď teda ostanem pri káve s mliekom, cukru som sa dobrovolne zriekla 😝 . Dnes mám škroby a musím povedať, že som po dnešnom obede normálne najedená, ešte kafe a som v blaženej nálade 😝. Len keby ma tak strašne už druhý deň hlava nebolela ☹
Čo som milo prekvapená, ani nemám veľkú chuť na sladké, čo u mňa vždy bolo na prvom mieste,(čokoláda mňam, mňam )a teraz som celkom v pohode .....
Uvidíme počas ovocného dňa, to už asi taká pohodička nebude, ako viete vydržať celý deň na ovocí ?? 😨
A ešte...Baby aj cvičíte? Chodíte niekam, alebo iba tak doma, alebo ste iba na diéte?

lubikaf
18. jan 2011

@luciaanna to si dobra, ked si vies privstat, to mne nehrozi, spim jak drevo, dokedy ma maly nezobudi 😉
ja mam dnes inak tiez skroby, akurat obedujem zemiaky upecene 😉 a pijes dost tekutin? moze ta aj z toho hlava boliet, ak ich nahodou pijes malo, nie?
ja cez ovocny den jedavam skor zeleninu, si ju len tak udusim, ma to viac zasyti ako ovocie. ale chce to dost sebazaprenia vydrzat to. a nie vzdy sa mi to podari 😠 a cvicit nechodim nikam, ked tak len doma nejake brusaky robim alebo nejake cviky na stehna, to je vsetko 😉

luciaanna
18. jan 2011

@lubikaf, hm, ja som vždy mala problém dodržiavať pitný režim, ale teraz sa snažím piť viac, ako inokedy, ale možno aj to je málo, tak sa skusím nalievať vodou ešte viac, možno naozaj pijem málo (asi 1,5 - 2 l).
A čo sa týka toho ranného vstávania, tak síce ráno skoro vstávam, ale večer o to skôr odpadnem 😝 ....

lubikaf
18. jan 2011

@luciaanna hmm no dva litre tekutin denne by mali stacit 😕 mozno to je iba tym, ze si zacala drzat dietu, neviem ci s tym mali ine kocky ja problem, ja som ho teda nemala 😒
ja zas chodim spat tak okolo jedenastej, v noci som par krat hore pri malom, takze rano nehrozi, aby som sama od seba precitla 😉

borabora666
18. jan 2011

@luciaanna ja cvicim doma ppilates,ale zacala som len vcera,cize po dvoch tyzdnoch diety....ale na zpevnenie celej postavy je to doma asi to naj naj naj.....
@lubikaf ja tiez skor ako kolem polnoci spat nejdem...volako nestiham.....😀

luciaanna
18. jan 2011

Práve som čítala pár príspevkov dozadu a vidím, že mnohé baby cvičia....Ale baby, kde na to beriete čas a energiu?? 😨
Ja som to skúšala na stepri, ale proste som asi lenivá, alebo čo, ale keď som cvičila, tak v ten deň som sa nevedela dožiť večera, taká som bola mŕtva 😀 😝 . Ak som chcela cvičiť, tak jedine na obed, keď malá zaspí, ale to som sa tak obrala o jediný voľný čas(45 min., hodinka), ktorý mi cez deň ostal.... 😒 (čítanie, internet, obedňajšia káva...)
Ale asi ak človek naozaj chce, tak si spôsob nájde, takže je to fakt asi iba lenivosť 😢 .
Máte môj obdiv, baby 🙂 😅

suezana
18. jan 2011

@luciaanna skús vodu magnéziu na tú hlavu, inak ja pijem tiež len do dvoch litrov, viac nie, aj behám furt potom 😝
@oriesok tak ako ti povedala borka + čistý vývar - 3dcl ja si rozpúšťam pol bujónu a je to dobré, to má podporiť trávenie a budeš úplne sýta 🙂

marianka0101
18. jan 2011

@luciaanna
ahoj, ja mám tiež problém s bolesťou hlavy ☹ pijem 3 litre vody, doobeda 1,5 a poobede tiež, niekedy poobede aj viac. Inak ten ovocný deň sa dá dobre zvládnuť v prípade, že si varíš jedlá presne podľa knihy, tam je to tak nastavené, že bielkovinový deň - to máš najviac, okrem šalátu, mäsa si môžeš dať aj krajec chleba a ešte sa to má vždy zapiť vývarom. večera bez vývaru a bez chlebíka. Toto je najsilnejší deň, druhý deň škrobový tam už je toho menej, tretí deň iba obed a na večeru zákusok a kúsok čokolády, s tým že zákusok môžeš vynechať, ale čokoládku nie 🙂 to aby ti neskôr nechýbala no a takto sa ti to telo nastaví, každý deń menej jedla a potom sa dá ten ovocný deň vydržať. Ja ale teda aj presne dodržujem množstvá, ktoré sú v knihe, prípadne si dám niečoho menej.

suezana
18. jan 2011

@luciaanna presne z tohoto som bola aj ja hotová, tiež som hrozne na sladkosti. Ja som nevedela dať si jeden keks, alebo polku čokolády 🤐 chápete 😉 a teraz v pohode 9. deň 😕 Ale v nedeľu mi padol zrak v obchode na horalky a prišli na mňa mdloby 🤐 😀 našťastie som to predýchala 😎

suezana
18. jan 2011

@marianka0101 tak ja som si zákusok dala a 2 😵 a vynechala som čokoládu, lebo boli poliate 😉

suezana
18. jan 2011

@matula1981 fí som sa naplašila, že moja sestra 😕 😕 😀

marianka0101
18. jan 2011

@luciaanna
no s tým cvičením ... moja skúsenosť je taká, že si musíš nájsť niečo, čo ťa ozaj baví. Napríklad keď som bola ešte štíhla 🙂))) tak som chodila do fitka, cvičila som rôzne cviky a napríklad môžem porovnať: keď som byciklovala, alebo bola na stepery, tak to bolo pre mňa utrpenie, ale keď som išla na bežecký pás, alebo na eliptical, tak to som si doslova užívala, normálne som sa cítila príjemne. Preto som si aj teraz zohnala domov ten eliptical. Malý mi práve zaspal, tu som si prečítala čo píšete a už aj idem na to. Uvidím koľko zvládnem, ale malý by mal spať ešte tak hodinku, takže to by aj mohlo stačiť, možno ani toľko nevydržím, keďže moja kondička je o ničom. Tiež to mám tak ako ty. Toto je jediný môj voľný čas čo mám, potom až večer po ôsmej, ale to už cvičiť nechcem, moc by ma to prebralo a už by som zase nevedela potom zaspať 🙂 Takže treba si nájsť niečo čo ťa ozaj baví a treba trošku chcieť, ono to potom pôjde, držím palce 🙂

borabora666
18. jan 2011

@luciaanna ja cvicim az vecer po osmej,ako dam deti spat...a je to lenivost 😀 ,som to taky mala ,ale musim vyzerat dobre a chcem,tak idem do toho
@suezana sue...no jooooo,este vyvar,som uplne zabudla 😝 😅

suezana
18. jan 2011

@borabora666 neva, ja som si ho išla spraviť a nejako som sa začítala 😀 😀 😀 už mi ani netreba, ale dám si radšej 😉 nech to spaľuje 😎
@marianka0101 ja vôbec neviem, čo je to eliptikal, idem kuk na net 😕

luciaanna
18. jan 2011

Ďakujem za rady, baby a musím sa nad sebou zamyslieť 😝 😀 , tak hádam už zajtra sem napíšem, že som makala 30 minút na stepri 😅 . Držte sa 😉 .

borabora666
18. jan 2011

@suezana to je ako stacionarny,len behas do elipsy,nemas tam sedatko a rucky ti tiez behaju vpred a vzad

suezana
18. jan 2011

No babenky, tak toto som mala doma a nič 😕 😝 vôbec ale vôbec ma nepriťahoval, sedela som na gauči, on stál vedľa a nič ☹ 😢 tak som ho vrátila....

oriesok
18. jan 2011

baby? idete presne podľa tých receptov?

borabora666
18. jan 2011

@oriesok nieeee,to ber ako inspiraciu ked nevies co,ja podla tych receptov nejdem vobec...my si tu piseme,co si davame jest,tak beriem inspiraciu od babeniek tu

suezana
18. jan 2011

@oriesok detto 😉 😀

andhey
18. jan 2011

Ahojte..o tejto diete som strasne dlho rozmyslala..a kazdy ma od nej odhovaral, ale nakoniec som sa do toho dala, sice to je dnes iba druhy den. Dufam, ze vydrzim celych 90dni..ked citam, ze niektore baby schudli 10-15kilov, musela som to vyskusat..uz to dalej nevydrzim, nemozem sa na seba pozerat