90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
18. apr 2012

@sotia ok nechaj ju na pokoji ixixi,len pi a pia pi 🙂 😉

ketrinn
18. apr 2012

takuto? uhlohydratovy den🙂ak nie daj recept!🙂

zoya1
18. apr 2012

Tak aj ja som už po večeri. Asi neuveríte, ale nebola som schopná zjesť 2 kúsky bábovky - normálne ma naplo. Mám pocit, že keď som hladná tak sladké nie je nič pre moje brucho 😝 tak nič dala som si kávičku a do večera už budem len piť a piť. 😀 Inak aj sa zvýšila spotreba kávy????? Doteraz som pila 2 na deň a odkedy dietkujem tak vypijem aj 4 kávy 😕

miskakyska
18. apr 2012

@ketrinn Kati,to je čo za dobrotka?
@zoya1 ja pijem veľa bylinkovych,zelenych a kadejakych čajov..s tou kavou to tak nepreháňaj

ketrinn
18. apr 2012

@miskakyska ved to je ta buchta v mikrovlnke za 3 min hotova kukni na face,tam ju mam aj recept tam je dam ju tam aby si nemusela hladat dozadu🙂

miskakyska
18. apr 2012

@ketrinn to vyzeralo ako káva ten vrchny obrázok 🙂 idem kuk ten face :o)

ketrinn
18. apr 2012

@miskakyska uz som ho dala ako prvy aby si nemusela hladat 😉

ketrinn
18. apr 2012

@zoya1 no ak si robis slabu tak ok ale ak pijes viac a silnu pokazis si zaludok 😀 ked nemozes sladke tak si si mala dat neaku buchtu slanu alebo nieco take,zvlasne ze nemozes sladke ,ja ho tiez neoblubujem ale tu babofku by som dala🙂 zajtra upeciem

sajmonkaf
18. apr 2012

@denisa87 v mikrovlnke som ešte nepiekla....možeš dat receptik do IP? 🙂

sajmonkaf
18. apr 2012

@zoya1 Ja prave naopak,nejako mi prestava chutit,pila som 3 denne a teraz aj jedna jed dost,aj to taka malinka.A tiež som hned plna.A tiež sa mi zda,že cela porcia je pre mna vela a to som ake velke davky jedavala...

sajmonkaf
18. apr 2012

@ketrinn aj ja chcem receptík,fakt 3 minuty?

kacenka1983007
18. apr 2012

no ahojte moje...tak som došla 🤐 no moc ste mi chybali 😉 aj drahy si si všimol že normalne mi ta dieta a kecanie svami mi chyba.no konečne som doma a zas pokračujem...no mala som prehrešky jasne,dnes som si dala na škroby čokoládu,tyčinky,chlieb so šunkou atd,no ale čo už,včera som mala mat vodu tak som ju nemala,ale,váha mi stojí...

ketrinn
18. apr 2012

UHLOHYDR.DEN

ketrinn
18. apr 2012

@sajmonkaf pre istotu som ho dala aj tu🙂

denisa87
18. apr 2012

@sajmonkaf http://www.mimibazar.sk/recept.php?strana=3&id=... len so miesto hviezdy mala formu na srnci chrbat...

kacenka1983007
18. apr 2012

no babenky,vy ste sa tu nenudili,mam čo robit aby som to všetko prečítala 😠 😉 ozaj som rada že sme sa rozrástly 😉 každého tu vytam a prajem vela uspechov ♥

ketrinn
18. apr 2012

@denisa87 uz ju peciem xixi som zvedava teraz na vecer dcerka bude mat do skoly🙂ovsem ak sa vydari 🙂

ketrinn
18. apr 2012

@kacenka1983007 prisla si kacena medzi nas konecne tak vitaj ,ja peciem este v rure kolacik na tejto strane je klikni na odkaz denisa 87 ona ho teraz nedavno pridala ,som zvedava ci sa podari🙂

ketrinn
18. apr 2012

@denisa87 ,takze je uz hotova je super! sice som ju len prekrojila a naplnila dzemom ale neviem ci ostane na zajtra do skoly xiixi ja som len lizla palcom co stieklo ale chutovo vyborna 😉 dakujem za receptik

sajmonkaf
18. apr 2012

@ketrinn
@denisa87 už si nebudem vediet ani vybrat,aky kolačik si najbližšie upečiem,hned by som ochutnala všetky.

sajmonkaf
18. apr 2012

@ketrinn super,šikulka,a do akej formy si dala?ja žiadnu silikonovu nemam.

mijadave
18. apr 2012

ahojte kocky, tak ako som tusila, telo sa so mnou zas zahralo nepeknu hru a prave ms dorazila se vsim vsudy a to o 4 dni skor ☹ no nevadi, zivot ide dalej... 😉 pa a dobru nocku 😉

lubinka26
18. apr 2012

ahojte kocky 🙂 tak dnesny dnik uspesne za mnou. obed bol bezvajecne cestoviny s rajcinami, vecera polka malej nanukovej torty a trosku horkej cokolady. zajtra mam vitaminy, celkom sa tesim. v plane mam rano 2 hrusky, po 2 hodinach ak budem hladna grep, pobede hrozno a na vecer si sparvim salat z ladoveho salatu, redkovku a uhorku tam nahadzem a asi si spravim zalievku, aj ked umele sladidlo som moc nechcela pouzivat, kedze kojim. mozno tam dam lyzicku medu. co hovorite?

prosim vas, neodpovedali ste mi na otazu ohladom fazulky v paradajkovej omacke. nasla som v zlozeni cukor 😅

uz sa tesim na pondelok, chcem sa vazit vzdy v ten den.
a dnes som bola u kadernicky. 2 roky som nebola strihana. okolie bolo nadsene a aj ja. konecne vyzeram k svetu, uz len schudnut a budem kocka 😀

dobru noc 🙂

lubinka26
18. apr 2012

@mijadave to mi je luto ☹ dufam, ze vam to coskoro vyjde 🙂

mijadave
19. apr 2012

@lubinka26 ahoj moja, dakujem, uz to nejdem riesit... vzdavam to... uz som to v podstate vzdala, no teraz som uverila priznakom... 😠 nevadi, zivot ide dalej 😉
moja, ja som miesto klasickeho cukru pouzivala fruktozu - ovocny cukor, ktory normalne dostanes v obchode 😉 co sa tyka tej fazule, ja som si to normalne dala, zas uplne takto striktne sa toho nemusis drzat... ja som si ju dala a normalne som isla dole s kileckami... 😉 ak ju nebudes jest kazdy 4.den, tak je to v pohode 😉 drzim pasticky... a nehodis foto ako si ostrihana?

ja sa lucim, idem do prace, pekny dnik prajem, pa 😉

1lubika
19. apr 2012

dobré ránko kočeny 🙂 🙂
@mijadave neboj, väčšinou to býva tak, ked sa o to nesnažíš a nesleduješ sa, tak to príde samo ani sa nenazdáš. Ver tomu 🙂 🙂
@ketrinn ty strašne veľa vypekáš. A kto to potom spapká všetko? Detúrence? 😝 😝 Ja tiež som predtým pekávavala viac, kým boli menšie deti. Teraz už pomenej, lebo si všetci dávame pozor na postavu. 😒
@kacenka1983007 ja som mala tiež také blbé dni, že by som zjedla hocičo - ale si predstav - že oveľa menej ako predtým. Najviac ma rozčuluje, keď mm kúpi taký fajný teplý chlebík a rozvoniava doma. Pred dietou by som zjedla aj 3 krajce a teraz? 1 kúsok a dosť asi len pre chuť. 😝 😝
Ja som dnes mala strapec hrozna a za tým kávičku. Na obed pečené mäsko s kapustou - domácou zaváranou - čiže čalamádou. Ja som viac mäsková ako ketrinn.
@ketrinn tie koláčiky vyzerajú fajn - to urobím mm aby som ja nemusela. To sú normálne 2,5 dcl hrnčeky?

ketrinn
19. apr 2012

@mijadave mozno na buduce 🙂 nezufaj!
@lubinka26 medik mozes pouzivat ,ja ho pouzivam aj do kavy aj caju,fazulke cukor hm nikdy som si toho nevsimala a robila som si ju neraz,je ho tamasi len minimum na dochutenie ako soli neriesim to 😉
@1lubika nie moja to je 3,5 deci ale moze byt aj 4dl menej nie to ti vyskipy vcera som este piekla sacherovu tortu po modre z nebax xixi ved to su len take chutovky moja 15 d ju skoro sama zjedla ,musela som kricat aby malej nechala na rano bola vyborna !ja som len lizla bala somsa na ten pankrac,aspon sa nabazim vonou a pohladom🙂nepekavam som antitalent ,len rada skusam xixi ,ked sa podari super upeciem aj na buduce ,ale ak nie hodim sliepkam a ten recept nechcem ani vidiet xixi,dnes mi pride milacik tak chcem upiect babovku 🙂 neaku novu 😉

ketrinn
19. apr 2012

@denisa87 ani nestihla ost na rana ta 15 rocna ju skoro celu zbastila na posedenie o 10,30 vecer xixi ,musela som jej kricat nech malej necha na rano🙂 pocuvaj nerobila si troejfafebnu babovku? aky tam ide pudinky ja mam doma 37 g a ale aj 50g porad🙂

zoya1
19. apr 2012

Dobré ráno kočky, nechápem ale diétujem 4 deň a asi už mám stiahnutý žalúdok. Vôbec nepociťujem hlad, dnes som mala na raňajky prichystané 2 jablčka ale zvládla som len 1. A to doteraz som na raňajky potrebovala napchať brucho poriadne 😀

ketrinn
19. apr 2012

@zoya1 moja na tejto poslednej stranke som pridala foto tych poharikoch a troska nizsie je dalsie foto odomna ,je tam napisana buchta ku kavicke pribliz si to tam je recept,ja ju mam krajsiu xixi inac aj ta zacherova je super co pridala link na stranku denisa87 aj ta je vyborna vcera som ju vecer piekla klikni na link v jej sprave na tejto strane to tiez je hladaj je to modrym a napis ci si vsetko nasla🙂