90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
26. apr 2012

@sotia kašli na kilá..kukaj na úbytok cm...veď to furt vravím

sotia
26. apr 2012

no moja nadváha cca 11kg, ale tak snáď pojdu dole

ketrinn
26. apr 2012

@sotia preco niesi v nasej tabulke?,takze pojdes dole faj niektora ktora ma len nadvahu 5 kg da dole za tyzden len kilo 🙂

sotia
26. apr 2012

pohľadám a zapíšem sa, mám sa sem aj problém dostať, ta moja 11 mesačná sa akurát púšťa chodiť, des, stále mi visí na nohách a furt po nej musím sliediť....jáj, nech sa už naučí....

ketrinn
26. apr 2012

@sotia bud rada ze este nechodi xixii potom budes horsie sliedit za nou vsetko bude stahovat a vsade jej bude vela xixi
musis uviazat o nohu a druhy koniec o svoju xixi aby si ju mala na ociach hihi

sotia
26. apr 2012

@ketrinn hmmm aj to je pravda, takmer celý deň som s ňou sama, ledva čakám, kedy príde Timejka zo školy, muž chodí až večer....

miskakyska
26. apr 2012

Ale @lubinka26 určite spomínala,že berie euthyrox..bola si si teraz niekedy dávať predpísať euthyrox??

ketrinn
26. apr 2012

@sotia poslal som ti tu tabulku ale neviem ci dosla napis ak nie popros mijadave ta tu ju odosle ip ako mne🙂

sotia
26. apr 2012

@ketrinn si zlatá, prišlo mi to, aj som tam tie údaje vpísala,len je to tam nejak posunuté

ketrinn
26. apr 2012

@sotia vidim ze si sa uz zapisala ,mas tam aj link na stranku z receptami len sa musis prihlasit mozes si dat take heslo ako mas tu aby sa ti nemylilo ja som tak urobila 🙂 mas tam recepty na kazdy den podla dna. vsimla som si chcela som to prepisat a tiez mi to tak skocilo🙂

ketrinn
26. apr 2012

@miskakyska kolkatku mas eutyrox?25? 50? 125,?

sotia
26. apr 2012

@ketrinn akurát som ti chcela písať, že aké prihlasovacie údaje tam treba zadať...diky si zlatá

miskakyska
26. apr 2012

@ketrinn len 25ku..mala som dobré vysledky!.

ketrinn
26. apr 2012

@sotia ok zaregistrovat klikni a zaregistruj sa takymi ako mas tu aby sa ti nemylilo

sotia
26. apr 2012

@ketrinn fungujeméééé

ketrinn
26. apr 2012

@sotia joj vydis si šikovnejsia nez ja xixi ja som maturovala pomaly pritom hihi

ketrinn
26. apr 2012

@miskakyska tak to je fajn ,myslela som ze sa ti nastartuje po tej dietke a vysadia ti xixi ,takze to je ok aspon budes sa lepsie stravovat a ona sa rozkyve neboj ! mala si zle tsh? vsak? mas pod 1?

ketrinn
26. apr 2012

ja som dnes bola na podbel na cajik 🙂 a idem troska pokopat v zahradke skusim ci by to slo sadit zeleninku ak ano skopem aspon 2 metre a zajtra zas troska ,musim sanovat seba aj robotu xixi,nemozem kocky zohnat bob? zaplatim zan aj postu len chcem domovy ak mate

lubinka26
26. apr 2012

@miskakyska nebola som si predpisovat lebo ho mam doma strasne vela. kamoska ho brala v tehotenstve a co jej zostalo mi dala. tak to je ze doooooost brutalita, ze 2€ 😲 😲 😲 jak keby sme za to mohli

kocky, co sa u nas dialo za posledne dni, hotovy horor... mala dostala predvcerom vysoke horucky, nedokazali sme jej ich zrazit, nic nepomahalo. kupali sme ju, davali zabaly a teplota jej vystupila aj tak az na 40tku. ja tiez v horuckach uz do pondelka... no katastrofa. nastastie je uz dnes mala bez horucky, ma len zvysenu, ale nasla som jej kusok stolicky vonku, tak asi kvoli nej. so mnou je zle. zajtra idem k dr. Strasne kaslem, teplotu uz nemam, potim sa jak prasa 😖 Paralenom a cajom to uz asi nevyliecim ☹

Co sa tyka diety, tak pokracujem a vdaka nej aj do seba nieco dostanem, inak by som nezjedla vooobec nic. Tesim sa na dnesnu veceru. Mam uhl. a dam si vianocku s maslom a medom + pohar mlieka. neviem sa dockat.

miskakyska
26. apr 2012

@lubinka26 tak predsa to neobišlo ani drobčeka..no neviem,zo zubov by nemali byť 40tky,ešte že febrilné kŕče nedostala prepánakráľa z takej horúčky..ja som mala začiatkom tiež teplotu,ale len 39..no s tým euthyroxom ma dojali a riadne! Máš šťastie,že máš zásoby,keby som vedela tak si dam popredpisovať skorej,lebo aj moj malý ho užíva

miskakyska
26. apr 2012

@ketrinn teraz som to mala o.k. Ale 4mesiace dozadu som mala TSH 7 a horna hranica je 4,78 a to S-anti TPO horna hranica čo je 80 som mala 1300

ketrinn
26. apr 2012

@miskakyska moja a preco ho uživa aj maly?
tiez ma znizenu funkciu stitnej žlazy?

ketrinn
26. apr 2012

@miskakyska poslala som ti ip moje vysledky ,to ti raz hore ,raz dole skacu? lebo 7 je dost a mne na zvysenu davali thyrozol hm zvlasne,my to pripada ako keby si mala hyper nie hypo.vysvetli ak vies

miskakyska
26. apr 2012

@ketrinn áno tiež..ale má len udržiavaciu davku,lebo vysledky ma dobré..mudr už dva roky sľubuje,že mu to vysadi a nič,že teraz rastie a bla,bla,bla

miskakyska
26. apr 2012

@ketrinn dobre moja,kuknem nato neskôr,lebo potrebujem na to kľud a ten momentálne nemám a keď ho nemám tak som nervna :o)) zatiaľ papa
@lubinka26 veru vianočku si dám aj ja..tiež mam UH..Dík za tiyp.

ketrinn
26. apr 2012

@miskakyska ale to je dobre ,ebo k rastu potrebuje tie hormony ,aj moja svagrina ma to tak maly ma uz od narodenia eutyrox a tiez bere stale udrziavajucu davku,ked bude po puberte tak mu skusi vysadit ked dorastie 🙂 tak bud rada ze ho ma🙂 tie hormony potrebuje nielen na rrast ale aj na mozgove bunky ,bude mudrejsi 😉

sotia
26. apr 2012

@lubinka26 prajem rýchle uzdravenie, ja som mala týždeň len malú chorú a mala som dosť, o to horšie keď si ešte aj ty chorá

miskakyska
26. apr 2012

:o))))) jeeeeeeej,aká čačaná som..hehe

zoya1
26. apr 2012

Ahojte, skôr som sa tu nedostala, a kým som vás prečítala tak je 0:36 😀
@ketrinn Kati chcem sa spýtať, dni musia ísť v takom poradí ako v knihe???? čiže bielkovinový, škrobový, uhl. a vitamíny? zase sme nedelu pozvaní na oslavu a už by sme nechceli znova porušiť dietku. Ale zase nemám chuť celej mm rodine vysvetľovať že nejeme lebo dietujeme. V sobotu máme bielkovinový a v nedeľu škrobový deň, nemohli by sme to prehodiť???? 😀 😀 😀 Asi riadna hlúposť ale topiaci sa aj slamky chytá 😠 😠 😠

ketrinn
27. apr 2012

@miskakyska odfot posli aj ja chcem vidiet,?