90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
27. apr 2012

@ketrinn čo,mám odfotiť?

ketrinn
27. apr 2012

@zoya1 moja nemali by sa menit ,lebo tym narusis latkovu vymenu a telo sa zblbne a zacne ukladat ,ale podruhe ,ja so tiez zamenila dni raz ale neaka kocka z tadeto mi napisala ze sa to nesmie ale svet sa nezrutil 😀 😀 .telo si zvika na chod dni za sebou a zapametava si to aby nemuselo robit zasoby,potom ked mu nieco pride co necaka tak si to ulozi.

ketrinn
27. apr 2012

@miskakyska ved si pisala ze si cacana 😀 😀

miskakyska
27. apr 2012

@ketrinn :o))) no šak tú ryšavú kočku v tej modrej blúzke,čo sa tam škerí miesto fotky :o)) som myslela..chňapeš,už?

ketrinn
27. apr 2012

@miskakyska jaj,vidis ani som si nevsimla ze si vymenila foto xixi ja ze sisi urobila frizuru 🙂 preco si ju zmazal? potom sa horsie pise ked musim citat kto mi napisal a ta moja pamet .........ked vidim foto viem skym pisem 😎 ozaj stav sa troska zlepsil aleod vcera vecera ma picha pod pravym a lavym bokom a hnackujem ,sakra neviem ci mam ist k doktorke ci co,neboli len tak sem tam drobno pichne.a nemam mat z coho ani hnacky ved som jedla len piskoty vcera na veceru z vyzivou stale dietka a vidis 😠

miskakyska
27. apr 2012

Dni sa meniť nemôžu!...buď držíš,alebo nedržíš dietu..čo máš komu čo furt vysvetlovať..ste neni malí,viete čo robíte,a keď slušne poviem,že dietujem a keď to nepochopi,jeho problem..v mojom okoli to vedia všetci..aj v robote..všimli si,že som začala šrotovat ovocie na raňajky..čo som nikdy nerobila..a hŕbŕ už všetky chcú chudnúť,keď vidia,že kg idu dolu.

miskakyska
27. apr 2012

@ketrinn ja som bola včera u dr..presne s tym čo píšeš..ešte som mala 39 teplotu v pondelok...staré korytnačky z nás už asi..už to lepšie asi nebude :o))

ketrinn
27. apr 2012

@miskakyska a co na to doktorka? co ti dala? aj mne sa zda ze mam teplotu ale vnutornu ,vonkajsie nemavam.

miskakyska
27. apr 2012

@ketrinn som sa nevybavila..mudr.neordinoval a čo zastupovala tam bolo ľudí na dva dni..takže otočka medzi dvermi..a dovidenia..

sajmonkaf
27. apr 2012

@miskakyska
@ketrinn baby,a musim zjest to co som mala na obed aj na večeru?napr ked mam na obed maso,možem večer syr?dnes mam škroby,na obed mam zemiakovu polievku s chlebom,a večer by som si dala napr.len zemiaky alebo ryžu.velmi to bude vadit?

ketrinn
27. apr 2012

@miskakyska neviem ,ze by daka vyroza ,?

ketrinn
27. apr 2012

@sajmonkaf ja myslim ze ten skrobovy nevadi ,ale v ten bielkovinovy ak mas meso tak vecer by si mala tiez mesko mozes inac upravit ako si mala na obed ale musi to byt ten isty druh mesa napr .kuracina na obed aj na veceru nemozes na obed kuracina a vecer bravcove ak na obed vajcia tak musis aj vecer vajcia to iste plati aj o mlieku a vyrobkoch z neho 😉

sajmonkaf
27. apr 2012

@ketrinn ok,dakujem za radu,nemam s tym zatial problem,len dnes budem mat malo polievky aj na večeru,tak si len zemiaky dam,alebo zeleninu pochrumem.včera som tiež len šalatik večer jedla a stačilo,bola som sýta z tých vajec na obed.porad nieco na UH,okrem pizze a cestovin.večeru si dam jogurt s rožkom,ešte potom možem aj čoko?

ketrinn
27. apr 2012

@sajmonkaf myslim ze ano ze mozes ,poslem ti pre inspiraciu stranku zaregistruj sa tam a tam ams recepty aj na uh den aj na osttne🙂skus mozno ze ta nieco inspiruje🙂 posielam ip mozes aj bezvajecne cestoviny napr z makom 🙂aleboz rajcinovou omackou alebo na sladko z dzemom a tak

ketrinn
27. apr 2012

@sajmonkaf mozes tu coko ,jogurt nema vela cukru aby si doplnila aj prisun cukrou tak si daj tu coko pasik varovej by mal byt ,alebo horkej

ketrinn
27. apr 2012

sajmonkaf v ten uhloh neni vela na vyber ,hlavne su tam cestoviny kukala som tam recept tarhona z hubamy to by mohlo byt mnam🙂alebo halusky som tam videla,palacinkya atd

miskakyska
27. apr 2012

@sajmonkaf
@ketrinn čokoladá na varenie je povinná za hocičím,čo zješ v UH na večeru!!!..ale nie cela!max.jeden pásik..Simi v UH môžeš slane pečivo,nejake pagače,ale malo by to byť z nekysnuteho cesta..Katíí pošli aj mne na tie recepty do ip..prosím..Ď

ketrinn
27. apr 2012

@miskakyska ok posielam,zaregistruj sa ,ja som sa tak ako aj tu na konikovi aby sa mi to nemylilo🙂 je tam vselico pisane aj ako pokracovat a receptiky na nase dničky fajn stranka

kacenka1983007
27. apr 2012

ahojte babenky...dnes mam bielkoviny,no včera s tou vodou ,som to riadne okašlala,poobede som išla odpadnut tak som si dala zeleninu,no nepomohlo to tak som jedla chlieb so šunkou a zeleninou no dala som si 3 naraz 😒 😠 som ja ale potvora,vahu mam pokazenu takže sa vážit neidem 😠 ☹ no ale mám nafuknuté bruško a cítim sa tlsta ☹ 😖 😢 asi tie krámi,no teraz je krajšie vonku tak budem musiet začat cvičit...

ketrinn
27. apr 2012

@miskakyska mas? zaregistrovala si sa? a az potom sa prihlas 🙂

ketrinn
27. apr 2012

@kacenka1983007 ,ja dnes ties bielkovinovy budem mat🙂 uz mam vcera navarenu polievocku z meskom🙂

ketrinn
27. apr 2012

idem urobit 8km prechadzku z malou na bugine ,majte sa krasne poobede dobehnem pappa

viera22
27. apr 2012

ahojte babulky tak ja dnes mám škrobový deň ale ani som nič nevaila nie som hladná je mi tak zle super ide na mňa asi choroba uff ateraz keď je vonku tak krásne .... dnes som si bola po šatičku tak sa vytešujem...a zajtra na s vadbu tak neviem ako to tam zvládnem ked budem mať UH ..... inak kúpila som si nové nohavice a si neviete ani predstaviť akú radosť som z nich mala o tri čísla menšie paráda ..vojdem do nich len tak tak ale mám tak keď budú voľné to bude radosti kilečka pomali mi idú dolu ale predsa len tri kila od 90DD ale sedem od kedy som začala chudnúť čo je cca mesiac parádaškoda že som sa na začiatku nepomeralalebo v cm by to bolo lepšie vidieť asik

sajmonkaf
27. apr 2012

@viera22 tak dobru zabavu,čo spapaš tak vytancuješ 🙂 🙂 🙂

ketrinn
27. apr 2012

@viera22 garatulujem drzis poctivo co? zato si to kazdy vsimne ked oblecies saticky🙂,prijemnu zabavu uz sa tesim kedy napises ako ta obdivovali ze si schudla 😉

mijadave
27. apr 2012

ahojte kocky, nejako nestiham, ako sa mi mate? ja mam dnes UHT, vcelkom v pohode 😉 aj ked nejako sa mi tie prehesky kopia 😒 ale vaha je stabilna 😉 zatial a dufam, ze pojde este dole a ked nie, tak ze si ju aspon udrzim 😉 aj ked pocitovo na pohlad sa mi zda, ze som nabrala, aj ked na obleceni to nevidim, no sa mi zda, ze som castejsie zduta 😒

lubinka26
27. apr 2012

@sotia dakujem. je to strasne, ked su deti chore ☹ ja som dnes bola u dr. Dostala som atb, uz sa to nedalo vydrzat. ale najviac sa tesim, ze mala je OK. len ma mrzi, ze teraz je tak krasne vonku a ona bude susit s nami doma ☹ od nedele nebola vonku ☹

jaaaj, tak sa tesim na zajtra, mam bielkoviny a chystam sa na pecene kuracie stehno s kyslou kapustou 🙂 mnaaaam

miskakyska
27. apr 2012

@ketrinn už mám druhú časť knihy...idem do nej kuknúť..

viera22
27. apr 2012

@sajmonkaf tak to dúfam heh ......🙂

viera22
27. apr 2012

@ketrinn juuuj aj ja sa teším pánečku aj šatičky keď som skúšali boli tesnejšie ako teraz ..... teším sa