90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

majka_k
10. nov 2011

@borabora666 tak to blahozelam a zelam vela sil, ja som s tym sekla asi pred 3-mi rokmi a vtedy som pribrala 10 kg, ktore sa snazom teraz dat dole + z tehu mi ostali asi 4 kg 😒

borabora666
10. nov 2011

@majka_k jeeeeee,vidis a ja to zkusam pri diete,abysom nepriberala,aj ked sa vaha na chvilku zastavi,ale nech nejde hore....ale niesom na to sama,mam tie leky na predpis Champix...sama od seba som nevedela prestat....

elizabeth453
11. nov 2011

ahoj ahoj...dnes mam ovocie a zajtra ma caka oslava...juuuuuuuuuuj,,,neviem, neviem ci to zvladnem 😖 po tej mojej torte co som predvcerom spraskala na posedenie si uz akosi neverim, ze vydrzim...tolko dobrt pred sebou... 😅 😕
@borabora666 a to su co za lieky? ze ti pomohli prestat s fajcim? aj ja by som take potrebovala 🤐

zuuzzz
11. nov 2011

ahoj baby,zhanam ab tronic lebo nemam pevnu volu chudnut a nestiham cvicit.ak by niektorej z vas zapadal doma prachom ozvyte sa.novy nemam za co kupit☹

stanuska71
11. nov 2011

ahojte,,vcera som zacala s touto dietou tak len dufam,ze schudnem 🙂 ...len mam v tom este mierny chaoz co mozem a co nie..viete mi poradit napr,ake mnozstvo mam na obed jest?;))hehe,tie vyvari su povinne?dnes mam skrobovy a na obed som mala ryzu s fazulkou taku kasu a k tomu rajcinu,cinsku kapustu a cesnak..este mam zeleninovy vyvar ktory sa chystam vypit,,dufam,ze nerobim nic zle ☹ dakujeeeeeeeeem,,,inak planujem zhodit 15kg...fuu dlha cesta 😀

haslerka31
11. nov 2011

Ahojte.Tak vcera som prvy vodny den🙂vydrzala som to do siedmej vecer-potom som sa na to vyprdla a dala si 125g marcipan s rumom a hrozienkami🙂Tak dnes den 30. a mam o 5,1kg menej a o 6cm v pase menej.Dnes som mala na obed rybku na masle a zeleninku🙂Chcela by som schudnut este 15kg,tak drzte prsty-inak minuly december som bola uz len 6kg od svojho ciela,ale potom prisli Vianoce a hlavne skuskove,tak som to dobabrala.

haslerka31
11. nov 2011

@stanuska71 napis mi mail,poslem ti knihu na pdf.A skontroluj stranku www.chudnime.kiga.sk,tam tiez najdes recepty ako aj rady a veci o tejto diete.

beapn333
11. nov 2011

@luc771 ahojcek prosim ta posles mi link kde to je...diky moc bea

luc771
11. nov 2011

@beapn333
ja som knihu stiahla odtialto cez "regular download"
http://hotfile.com/dl/107754134/9678980/90-_dno...

tu je pokracovanie klikni "Save File to .your computer"
http://rapidshare.com/files/32044766/Dalsich_90...

beapn333
11. nov 2011

@luc771 diky no mne tam naskakuju nezmysli ...nejde to ..taka asi to nebudem mat....a nemohla by si mi to prosim ta poslat na mail...moc moc diky
bea

stanuska71
11. nov 2011

@luc771 ja uz nieco stahujem z toho linku,ale co mi stiahne sa necham prekvapit 🙂

stanuska71
11. nov 2011

@luc771 superrr ja moc dakujem uz to mam stiahnute;)))tak aspon mam nejaku inspiraciu;) 😉

haslerka31
11. nov 2011

@stanuska71 tak uz mas tu knihu?,nejak mi to nechce odoslat...

luc771
11. nov 2011

@beapn333
tak kniha ma 36 MB, je moc velka do mailu ☹
som kontrolovala tu stranku a funguje to stahovanie, kliknes na regular download a v zltom policku sa ti zacne odpocitavat cas 15sekund, pockas a po uplynuti odpocitavania sa ti objavi okno s dvomi slovami ktore musis vpisat do prazdneho okienka pod nimi a kliknes na "download the files" a dalsim klikom uz stahujes knihu 😉

luc771
11. nov 2011

@stanuska71 super, si sikulka 😉 ja ju mam zatial len v compe, este som sa k nej nedostala, snad coskoro 🙂

borabora666
12. nov 2011

@elizabeth453 tie lieky sa volaju champix...dneska mam piaty den a bez cigarety uplne v pohode,dokonca kamoska prijde,dam jej popolnik a fajci mi tu a ja nic...a uz som zvitazila aj nad chutkama,tie prichadzali len vecer,ale vcera som mala ovocny den a zvladla som ho na 100% a bez problemov....popros lekara nech ti ich predpise a uvidis,ze pri diete este ani nebudes priberat......aspon ja nie,stala mi vaha,teraz sa pohla dole....a chute uz nemavam......tak hadam uz neprijdu.......a to som fajcila krabicku ,nekedy aj viac denne a pevnu volu fakt nemam,takze ozaj je to asi tym Champixom 😀

stanuska71
12. nov 2011

@haslerka31 anooo;))hodili to sem na link tak som si to stiahla,ale dakujem ti aj tak;),, 🙂

duja
12. nov 2011

@borabora666 dakujem za privitanie, noo mne este do povodnej vahy cyba zhodit 18 kg.. Ale v kazdom pripade sa drzim hoci aj s prehreskami..Dnes mam skroby tak si vychutnavam zeleninkove rizoto s cviklou mnaaam

elizabeth453
12. nov 2011

@borabora666 ok diky...opytatam sa na to,,,lebo ja uz tiez dam tu krabicku, ked som hladna vyfajcim za hodinu aj 3cigarety 😠
juuuuj, dnes nie je moj den...idem na tu oslavu...jajaj,,,,ako to ja len vydrzim, netusim 😅 ked tam budu tie torty a zakusky a salaty a rezne atd...ved mne sliny uz teraz tecuuuuu...pomooooc

stanuska71
12. nov 2011

@luc771 potom daj vediet 🙂 ja zajtra ovocny den ja umreeem asi 😀 😀 dnesnu veceru som si priam vychutnala s kolacikom hehe 😝 len aby mi to moje odhodlanie aj tych zbytnych 87dni 😀 vydrzalo,,

elizabeth453
14. nov 2011

😒 😠 ahojte...idem sa pochvalit ..ako som zlyhala...na tej oslave..🙂 hlavne chody som zvladla, masko so zeleninou.,,,prave tak super mi to vyslo, ze som mala bielkoviny,,,ale tie pagaciky a zakusky, ktore tam zmurkali namna 😎 nonedalo sa mi odolat...takze som spraskala 4pagaciky a 2ks zakuskov... 😅 😝 ...
ale... vcera som si konecne kupila baterky do vahy a jejda...99kg ukazovala dnes rano...a to som mala 28.10. 110kg...tak som happyyyyyyyyyyy a tak ma to posilnilo, ze som odhodlana vydrzat dokonca/ a to som mynuly tyzden zvazovala, ze s dietou seknem/ ..takze este 25kg a budem so sebou max. spokojna... 😵 😨
A BABY OZAJ...ked aj po tych 90dnoch budem konzumovat tak ako pocas tych 90 budem chudnut dalej? alebo sa vaha zastavi? alebo ako to je,,,to som sa nedocitala 😔
inak citam, ze vacsinou obedujete o 13.00.--no ja obedujem okolo 11tej ale to nemam ani ranajky a potom uz cely den nejem. 🤐

haslerka31
15. nov 2011

@elizabeth453 nemala by si sa takto tyrat.A ani to nie je zdrave.jedz pekne 3x denne,ja jem aj viac,ked som hladna,ocistim si mrkvu a chrumam namiesto slaneho vecer pred telkou 🙂Nevadi,ze si porusila jeden den,musis byt silna,my vsetky musime ,ked chceme schudnut,ide ti to supeeeer🙂

karolinka25
15. nov 2011

@elizabeth453 gratulujem k super vysledku za taky kratky cas....mne sa podarilo dat dolu za mesiac 11 a nerobilo to dobrotu a hlavne teraz po diete je to o drzku, co sa tyka udrziavania vahy...ak ti mozem poradit pribrzdii 🙂

1lubika
16. nov 2011

Ahojte, som nová členka vášho tímu, ale budem sa snažíť s vami spolupracovať - aby nám to išlo lepšie. Ja som začala pondelkom - takže už mám úspešne 2 dni za sebou. Uvidím, ako zvládnem ovocný deň. Pred dvomi rokmi som úpravou stravy a cvičením schudla 10 kg, ale od vtedy aj cvičím, aj si dávam pozor na stravu a ani za svet dolu s kilami. Takže idem toto vyskúšať, na základe rady mojej známej, ktorá schudla za 5 týždňov diety 6 kg. Mne tak treba 5 - 10 kg a bola by som spokojná. Takže - držme si palce a spolu nám to dúfam pôjde lepšie. 😀

borabora666
17. nov 2011

@1lubika vitaj medzi nami 😉 😉 😉 😉 😉

fnukkacikk
18. nov 2011

ahojte baby ako sa vam vedie?drzite??odolavate?

claudica
18. nov 2011

Nuž ja pokračujem, ale prehrešky boli... Včera sme boli u sestry, synovec mal narodky, tak kúsok torty mi padol "na úžitok" alebo na brucho, neviem 😀 A ešte jeden obložený chlebík ☹ Ale mala som bielkoviny, tak ten chlebík som si ani moc nevyčítala, ale torta - to som si mohla odoprieť 😠

elizabeth453
18. nov 2011

ahoj ahoj...vydim same prehresky 🙂) ja som spraskala dnes balik chipsov a jedny bebe dobre rano...mam bielkoviny a na nic mi neprisla chut.. ale taaaaaaaaaaaak dobre mi padli tie chipsy 🙂 no ale neva...hlavne ze vaha ukazuje 99kg ale zeby som to na sebe nejak citila,to nie...
no ale,,,,vcera som umyvala okna a tak mi zostalo zle, skoro som z okna vypadla...nikde nic, len na par sekund ciernava...potom som zistila, ze je 13.00 a ja som na jednej kave od rana od 6tej...tak som istilo 7varenych zemiakov s kukuricou...a do vecera som nevladala dychat, ale hlava sa krutila cely den... 🙂 😔 juj, uz aby som mala 70kg 😝 😀 😀

claudica
18. nov 2011

@elizabeth453 Jáááj, keď som v práci, všetko OK... akonáhle je doma nejaká oslava alebo sa naštvem, mašírujem ku chladničke... niekedy neotvorím ani dvere a spamätám sa, niekedy zas nie - ako na tej oslave. A cez víkend ma čaká oslava mojich menín, prídu rodičia, švagrovci...jáááj, ako to ja ustojím zase ☹

elizabeth453
18. nov 2011

@claudica no ja ani do prace nechodim, tak len slintam 🙂)) no ved prave, mame hody...babka uz chysta a mne sa slinky zbieraju...tie vonave kapusniky,orechove kolace, tvarohovy kolac. lokse , kacica, salat, fasirky, rezne, a zakusky a dalej uz ani nemenujem. a zas ked k nej nepridem tak sa urazi..jujuj