90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
4. júl 2013

@lucxy ja som mala doobeda melon a na poobedie mam nachystane uhorky.
tiez mam dnes len 4 den

cessy
5. júl 2013

@lucxy ahoj, dnes co varime??? bielkoviny???

cessy
6. júl 2013

@lucxy vzdala si to???

lucxy
7. júl 2013

hallo a tu sa nechudne< 🙂

lucxy
7. júl 2013

az teraz citam cessy ze si pridala odpoved,,hih,,,ale chudne len som robila aj vikend tak az teraz pisem,,,ja zajtra ovocny den,,, 😎

dida84
8. júl 2013

Ahojte kočky,
oplatí sa kúpiť kniha? chcela by som skúsiť... 🙂

cessy
8. júl 2013

@lucxy ja sa drzim, dnes ovocko, co si si dala??

cessy
8. júl 2013

@lucxy kedy sa vazime??

cessy
9. júl 2013

@dida84 ja knizku skoro nepouzivam,robila som z nej asi 2 recepty, skor si robim jedlo podla seba. mne stacia aj take jednoduchsie jedla, ako ryza so zeleninou, zemiaky s petrzlenom........

tu je vsetko asi ako aj v knihe
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13214

dida84
9. júl 2013

@cessy myslela som, že si ju kvôli receptom objednám, aby som nejedla stále to isté.... a čo si zvykneš pripravovať? začala som včera, no uvidím, či to vydržím... mne by stačilo takých 5 kíl dole... ja sa hlavne brucha neviem zbaviť... ☹ a tiež ešte stále kojím a chýba mi sladké... takže keď sa budem vedieť vzdať sladkého, tak to pôjde, lebo ja šaláty strašne ľúbim...

cekankacamomille
9. júl 2013

ahojte. chcem schudnut, kedze pocas tehu som nabrala na seba tusim tonu tuku! ja som proti dietam, AVSAK cas na sport nie je a aj sebaovladanie akosi zdrhlo do uzadia....kamoska fici na 90dnovke a je na maximum spokojna. krasne pochudla....ach...ja mam rada jednoduchost a tu dumaj, ktora potravina patri do ktorej kategorie....neviem sa do toho jednoducho nakopnut! nech sa vam dari!

cessy
9. júl 2013

@dida84 ved pozri ten link, tam su myslim ze vsetky recepty z knizky, len tak zbezne som to pozerala a je to to iste

ja tiez nepotrebujem vela, skor neake normalne stravovanie, lebo ja som sa v poslednej dobe doslova prezierala

mozeme si pisat co sme si prirpravili, je to dobra inspiracia.
Ja som dnes mala zeleninovy salat s jogurtom a bylinkami, kusok chleba a hotovo, na bielkoviny si robim aj spenat, alebo prazenicu, ja si fakt uplne obyc. jedla robim, mne to tak chuti a staci mi to

zuzlicek44
10. júl 2013

ahojte, od zajtra začíname, aj ja aj priateľ, tak uvidíme čo ako.. 🙂 budem to mat asi tazke, lebo som poriadna zena, pomaly sirsia ako dlhsia..hned dam vediet ako dopadol prvý den.. 😀

vandijan
11. júl 2013

ahojte aj keď som po 90 dňovke prešla na stravu podľa trénera , nepribrala som, ale schudla a už som na - 9 kg. Cítm sa skvele, a 90 dňovka ma nakopla. Akurát chodím 3x do týždňa na kardio a 2x do posilovne. veľa šťastia babenky a pekný dník 😉

dida84
11. júl 2013

@cessy tak možno na inšpiráciu:
včera som mala cestovinky s rajčinovou omáčkou: na troške oleji som osmahla cibuľku, pridala na drobno nakrájané rajčiny, cesnak, čierne korenie, soľ a tymián... mňamka to bola...
a dnes som si zapiekla cibuľu, cukinu, rajčiny a papriku... poliala som to troškou oleja, osolila, okorenila, pridala mčk a cesnak... tiež som si pochutila...
myslím, že fakt tú knihu ani nepotrebujem... nechám to na svojej fantázii a chuti... 🙂
budem rada, keď sa budeme inšpirovať... 🙂

zuzlicek44
11. júl 2013

chcem sa opýtať dievčatá, či sa medzi jedlami (ranajky, obed, večera) nič neje..žiadna desiata olovrant?.-))))

cessy
11. júl 2013

@dida84 ja som dnes na obed mala 3 trojuholnicky pizze, viem ze by mali byt len 2 ale co uz..... a vecer som si dala moravsky kolac 😝 mnam

cessy
11. júl 2013

@zuzlicek44 ja si nedavam nic

dida84
12. júl 2013

@cessy dnes už som mala sto chutí to vzdať... od zubára som prišla taká hladná, že by som bola do seba hodila všetko... ale dala som si jablko a trošku som porušila, lebo som si dala musli s bielym jogurtom... no nič to... idem si spraviť kurací steak a šalát...
no tuším Norbiupdate bol trošku lepší... ☹

matchgame
12. júl 2013

ahojte žienky. nebola som tu večnosť ale od zajtra idem prísne na 90 dňovú 😠 dovolenka sa blíži...ach jaj. začína niekto? motivujte prosím, nech to zasa nevzdám 😖

cessy
14. júl 2013

@dida84 AHOOJ neako nestiham, zatial sa drzim, samozrejme male prehresky obcas su....ale ja to bez toho neviem

dnes pecene zemiaky a salat, na veceru matovy caj, neako mi nic nechutilo 😝

janastacia
16. júl 2013

@dida84 knihu nekupuj, však si ju stiahni z netu..... ale recepty nič-moc. Skôr podľa seba....

eli133
17. júl 2013

prosím vás možete mi niekto po lopate vysvetlenu dietu poslať do mailu ???? 01angel13@azet.sk ... dakujem .. chcem sa na nu dat len akosi tomu moc nerozumiem ake potraviny do akeho dna patriaa🙂 dakujem velmi velmi pekneeee 🙂))

lucia299
17. júl 2013

Ahojte, mne veľmi pomohli rady a vysvetlenia aj z tejto stránky, podarilo sa mi zatiaľ schudnúť 12 kg a idem ďalej.
http://schudnutie.peknetelo.eu/90-dnova-rozliso...
Držím Vám palce 🙂

vandijan
18. júl 2013

ahojte, tak už mám dolu 10 kg a cítim sa skvelo

dnika2
23. júl 2013

ahojte pridavam sa opat schudla som 10kilo drzala som si to avsak posledny mesiac som nabrala 3kilecka a potrebujem sa znova nakopnut avsak cchcem ist bez ovocnych dni je tu dakto taky:?? 😀 😀 😀

lucula73
26. júl 2013

@dnika2 ahojky,ja som vynechava ovocné dni a šlo to aj tak dolu.asi mesiac som ich doržiavala ,no skor zakaždým porušovala,tak som ich jednoducho vysadila..... 😉

petagalbova
29. júl 2013

Ahojte, od zajtra sa pridavam k Vam, hadam budem mat pevnu volu a nenecham sa zlakat 🙂 drzte mi palce 😉

susanita87
29. júl 2013

ahojte, od zajtra sa pridavam, chcela som 55dnovku, ale neviem najst nikde pokracovanie, tak zacnem s vami

shimie66
31. júl 2013

Ahojte.ja by som chcela zacat tuto dietu len neviem ci mozem ked este kojim.syncek ma 5 a pol mesiaca.uz nemam vela mlieka takze dostava uz aj prikrm.dakujema