90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
3. dec 2010

dievcata, a my mame mat aky den? lebo ja som jedla normalne, ale zajtra by som chcela zas ist dalej, lebo uz ma toto jedenie vsetkeho nebavi, len neviem, aky mame mat zajtra den........

adamko05
3. dec 2010

@kubkovka šupni bielkoviny a ideeeš 😉

ingridka22
3. dec 2010

ahojte 🙂 dievčatá, všetko flákam, nechce sa mi nič 😔 @kubkovka, dnes sú myslím škroby, čiže zajtra UH a v nedeľu ovocie 😝 ja som dnes jedla zemiaky, ale aj rybu 😔 zakázaná kombinácia, ale čo už... u nás stále sneží, vonku je ako v rozprávke 🙂 a mne tak chutí jesť 😢 brrrr, to musím zastaviť! 😀 😝

kubkovka
3. dec 2010

@adamko05 a ty mas co?

adamko05
3. dec 2010

@kubkovka ja?? nič... čo príde 😀

kubkovka
3. dec 2010

a vahovo si ako dopadla celkovo?

adamko05
3. dec 2010

@kubkovka 64,5 som mala naposledy.... teraz neviem radšej 😀 😀

kubkovka
3. dec 2010

No dievcata, je tu nejako ticho.....ja som dnes jedla zabijackovu kasu, fuj, ako mi je zle........tak mi treba, ked zerem co nemam, zajtra bude len nieco lahke......

borabora666
4. dec 2010

tak první kolotoč za mnou...ovoce jsem zvládla skvěle....skoro tři kila dole 😀 ....jen aby to tak šlo i dál.....hlavně přes blížící se svátky 😖 je tu ještě nějaká taká z vás,která jde do toho se mnou i přes vánoční svátky?

kubkovka
4. dec 2010

Tak noc som prezila vcelku v klude, na to, ako mi bolo vecer zle.......a rano som mala napodiv o pol kila menej......

lucia99
4. dec 2010

ahojte, dnes som prvy krat objavila tuto temu tak ak vam nebude vadit rada by som sa pridala medzi chudnuce. zacala som 22.11 takze som na 13dni. @borabora666 pripajam sa a vianoce urcite zvladneme. aspon ja si dost verim ze to neporusim. 😉

kubkovka
4. dec 2010

@lucia99 ahoj, vitaj.....no to je super, ze barbora v tom nebude sama......a z akej vahy si startovala? alebo kolko chces schudnut? Ja som po porode mala 95 kg a teraz 85 kg, ale uz nejako nevladzem dietovat, tak potom na jar sa do toho znova pustim, drzim palce

borabora666
4. dec 2010

@lucia99 ahooooj...no som rada,že v tom nie som sama....tiež si dosť verím,ale do vianoc ešte daleko....ale snad to bude v poriadku....lebo potom možem začať odznova☹

borabora666
4. dec 2010

@kubkovka ale to je tiez pekne 10 kil,nie???to už je znať

kubkovka
4. dec 2010

@borabora666 no ano, ludia si to vsimaju, ale stale je to malo, ale tak pre mna bude aj krasne, ked si vahu udrzim a potom zacnem znova.........

borabora666
4. dec 2010

@kubkovka tak ja prave chci vypadat dobre uz na jaro...hned jak se odlozi zimni bundy...tak preto musím teraz potiahnúť,snad to vydržím,lebo velmi velkou pevnou volu nemám....

kubkovka
4. dec 2010

@borabora666 no jasne, ze vydrzis, ked clovek chce.......ja som s tym prestala aj kvoli tomu, ze kojim a mlieko sa mi zdalo take slabsie, takze aspon delim stravu......

borabora666
4. dec 2010

@kubkovka tak to jo,ja už nekojím,proto jdu do toho naplno....při kojení bych se bála též že mi zeslabne mléko...

kubkovka
4. dec 2010

@borabora666
ale aj tak som rada, ze aspon tych 10 kilov je dolu, tebe drzim palce, kolko by si chcela schudnut?

borabora666
4. dec 2010

@kubkovka no veď aj to je krásné na to že kojíš.....já chcem 27kg....ale to neviem či to pojde behom jedného kola...zatial to vyzerá dobre,ale to sa zpomalí...to je mi jasné,keď to nestihnem,tak pojdem dialsie kolo

kubkovka
4. dec 2010

@borabora666 no na jar chceme viacere z dievcat pokracovat, da sa schudnut vela, ja som prvykrat, ked som drzala tuto dietu, to som mala iba dcerku a uz som nekojila, bolo leto, schudla za 6 tyzdnov 10 kilov bez problemov, teraz to nechce ist dole.......takze je mozne, ze tebe sa podari schudnut kludne aj 20-25 kg....drzim palce

borabora666
4. dec 2010

@kubkovka ani nevieš ako by ma to velmi těšilo....a udržala sis tu váhu,alebo išly kila aj nazpet???

kubkovka
4. dec 2010

@borabora666 neudrzala, pretoze som prestala, lebo som otehotnela, takze jasne, ze som pribrala.........takze ani neviem, ci dokazem vahu udrzat, ale tak snad ano........a delenu stravu si niekedy drzala? lebo ja by som rada, len sa mi to zda take komplikovanejsie ako tato dieta

borabora666
4. dec 2010

ano držala...za mesiac,ale cez letov auguste som dala dole 12kil a išlo hore len dva:D takže úspech....keď chceš,já ti zajtra pošlem jednoduchú tabulku...len ju musím najsť...teraz je tých delených strav strašne vela...já ti možem poslat tu podla ktoré som sa držala já,ak teda chceš...

kubkovka
4. dec 2010

@borabora666 no super, dakujem, to by som bola rada......mail ti poslem do IP........lebo aj ja uz som citala tolko navodov a nemohla som sa z toho vysomarit........ja by som chcela delenu drzat zas po vianociach a potom mozno zas tuto devadesiatdnovku, ak by kila dole nesli, este raz vdaka

borabora666
4. dec 2010

@kubkovka neďakuj....veď ti ju pošlem a sama uvidíš...niektorý na to nadávajú,že im potom kila išly nazpet hore,ale mne nie....a to som tu dietu držala 10 rokov odzadu...pribrala som už len počas tehotenstiev,...ale aj tak som u prvej dcerky pribrala 33 a dala dole 38😀 tak verím,že to dám aj teraz...

lucia99
4. dec 2010

dakujem za privitanie. nepatrim medzi chude baby a pri malej som pocas tehu pribrala 23kg a tie mi ostali doteraz a to uz budu dva roky od porodu 😠 . rucicka na vahe presiahla stovku takze som uz musela so sebou nieco robit. chcela by som dat dole to co som pribrala takze aspon tych 20kg a ked to nepojde tak budem rada za kazde kilo ktore sa k tomu aspon priblizi 🙂 .

borabora666
4. dec 2010

@lucia99 luci,já pri prvém dietati,pri malé som pribrala z 80kg na 113kg....z porodnice som išla 108kg....a behom dvoch rokoch som to dala dole na 75kg...takže to ide....no teraz pri druhém mám 94...ale než som to pred piatima dnama začala s touhle dietou mala som 97kg a neplánujem další dieťa,tak to chcem dať dole na 70kg a to si udržať,takže budem tvoja spolubojovnica..i já chcem dať vela dole

lucia99
5. dec 2010

@borabora666 tak to sme na tom rovnako. moja normalna vaha bola tych 70-75kg, potom som pribrala na 80 a nato som otehotnela a do porodnice som isla s vahou nieco malo cez stovku. no len dufam ze sa k tym cislam aspon priblizim! motivacie su takze treba len vydrzat.

borabora666
5. dec 2010

@lucia99 pre mna je super,že tu mám babu,která ide do tho so mnou aj cez sviatky....viem,že se lepšie drží dieta,keď niesom sama,ale mám si s kým písať,za to som sa sem prihlásila