90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

nikanika28
24. jan 2011

Cafte baby, uvazujem, ze zacnem znova 90-tku ...akosi som sa rozozrala a tak sa mi podarilo fajne schudnut pri nej 🙄 ... tak zacinam dnes, nech to neodkladam, aj ked sa mi do nej moc nechce 😅
@marianka0101 mne sli teda skor cisla dolu ako vaha 😕 ..ale neboj, ono to pojde 😉 , netreba to brat moc tragicky

Je tu este niekto z byvalej partie???
@ivella teba si pamatam, ides druhykrat? 🙂

suezana
24. jan 2011

Mne z cm išlo dole asi 5, ja to vidím aj na rifliach, padajú, zadok a stehná voľné 😵 . Našla som si tie, čo som nosila pred 3 rokmi a zapnem, ale ešte v nich von ísť nemôžem 😉 😝

borabora666
24. jan 2011

no babulky,teraz nas priviezla sanitka domov...maly m zas chytene priedusky.....takze ja idem sa venovat detom a poriadku,lebo je tu hrozny bordel....zastavim sa za vami pozdejsie.....papapa

silvuska
24. jan 2011

Baby a dodrziavate aj ten vyvar po jedle???? citam knihu, a teda poviem vam ten vyvar po jedle vypit????? ☹

@borabora666 pekne ti kila odisli 🙂 , ako dlho sa takto stravujes?

borabora666
24. jan 2011

@silvuska od 3.1.vazila som sa 19.1,ale teraz sa to zastavilo😀

suezana
24. jan 2011

@silvuska neboj sa, je to výborné, ja si to nalejem do hrnčeka a jem lyžicou, dokonca včera to jedla so mnou aj dcéra 🙂 je to ako tie polievky do hrnčeka - čo kúpiš hotové. Tuším to je na rozbehnutie trávenia. Ja skôr vynechám ten chlieb 😉

silvuska
24. jan 2011

@borabora666 wauu sak ale to je super 🙂

silvuska
24. jan 2011

@suezana no uvidim ako to zvladnem 😉 a moj maly mi tiez urcite pomoze hhh ten bombarduje vsetko 🙂

borabora666
24. jan 2011

@silvuska je to super,tiez sa tesim a paci sa mi to,ze mi ta dieta uz nerobi problemy...zzila som sa s nou....a vdaka temto babenkam co su tu sa to o vela lepsie dodrzuje......ja tiez vyvar pijem,ale chlieb vynechavam...ten som nemala uz dva tyzdne a nevadi mi to...😀

silvuska
24. jan 2011

@borabora666 no dufam ze aj mne sa podari zzit sa s nou 🙂 nemala by som mat problem, len najhorsie je ze som doma a kazdy den vyvaram pre muza a maleho, ale budem sa snazit robit im podobny jedalnicek tak snaaaad to nebude velky problem...

cumelila
24. jan 2011

Ahojte babulky...tak ako vidím zas je nás o pár viac..poteší 🙂
Ja sa stale držim ..od 10.1 mam dolu 4 kila...a tiež som sa celkom zžila s dietkou a cez vikend sme boli v reštike tak som mala čo robiť aby som si nedala nejaku dobrotku..aaale tak nakoniec vyhrali varene zemiacky so šalatikom...
@silvuska ..u mna je to rovnake...varim zvlast drahemu,zvlášt malej a zvlášt sebe..no ale uz sa pomali učím to zosuladiť 😉

kubkovka
24. jan 2011

@suezana krasne si to napisala, aj ja sa citim omnoho lepsie, vcera som bola na oslave, mala som bielkoviny, a tam bolo zakuskov, chlebickov, mis.....no ja som vyjedala iba trosku salamu a vobec mi to nechybalo

kubkovka
24. jan 2011

@borabora666 no tak to prajem skore uzdravenie malemu a tebe vela sil

kubkovka
24. jan 2011

@silvuska no veru, jedalnicek sa da prisposobit, ja dnes skroby, urobila som rajcinovu polievku, tu mala miluje, a mozem aj ja.......a varim im maso na stave, tak sebe som odobrala do misky na bielkoviny a zvysok som im dochutila, zahustila a dala smotanu a ja si to potom dochutim po svojom

luciaanna
24. jan 2011

Ahojte.
Tak ja dnes ovocníčkový deň a dúfam, že tento týždeň sa moja váha pohne aspoň o kúsok dole, zatiaľ jedno kilečko.
@borabora666, malému skoré uzdravenie 🙂 .

borabora666
24. jan 2011

@luciaanna dakujem
@kubkovka dakujem.....

no ja pro dnesok s uklidom koncim....zajtra zacinam robit velky uklid,skrine,pavuciny,proste vsetko.....a pretoze mam 8izieb,bude mi to troska trvat,dneska uz len relax a vecer cvicenie...maly sice zle dycha,ale naladu ma dobru,stalesa smeje...velmi ho obdivujem,dostal na tie priedusky dneska dve injekcie a plakal tak minutku a pak sa hnedsmial...zlaticko moje

kubkovka
24. jan 2011

@borabora666 no to je ako ten moj, aj ten ked ho ockuje, tak chvilku zaplace a potom sa rehli.......no mna upratovanie este len caka, az ked pride manzel.......lebo pri tychto dvoch to nejde

dzani
24. jan 2011

ahoj kocky, .... je tu vobec nejaky chlap? 😀
...pridavam sa k Vam nakolko mam 15ty den. Pred rokom som tuto dietku drzala, poviem Vam vydrzala som celych 90 dni a dala som dolu 14,8 kg bez cvicenia 😵 a uuuuplne ze bez problemov. Len dovolenky a Vianoce mi dali zbarat tak mam +5kg, ktore sa chystam teraz zhodit a rada by som bola keby som na vahe videla prvu 5ku stacilo by mi 59kg 😀 ale uvidime. Vcera som sa vazila, mam dolu 4kg, co mi pride vela za 14dni, aj rifle su mi uz riadne volne, ide to super ako pred rokom 🙂
...Takze babulky nevzdavajte to... 😵

borabora666
24. jan 2011

@dzani no supeeeer,drzim ti palusky😀
@kubkovka me to tiez ide tazko pri detoch,tak upratujem vzdy ako maly spi,alebo sa hra sam...a preto mi uklid trvat aj tri ctyri dni

kubkovka
24. jan 2011

@borabora666 no ja ked mam na chvilu cas od maleho, tak mi beha za zadkom zas Zuzka, a chcem upratovat hore, a to je nebezpecne, schody pre nu a to viacej okrikujem ju ako robim.........ale tak uz prisiel mm, tak snad deti postrazi

borabora666
24. jan 2011

@kubkovka no jo,ty jo....to mas blbe,to mi nedoslo....

kubkovka
24. jan 2011

@borabora666 no ale tak clovek si zvykne, uz len poslednu stvrtu davku zavesim a pojdem skladat tie haldy pradla alebo bielizne...... 😀

luciaanna
24. jan 2011

Baby, keď máte ovocný deň, ako zaháňate hlad? Ja už od hladu hádam ani nevidím.... ☹ 😢

kubkovka
24. jan 2011

@luciaanna nie som vtedy hladna, mam ovocie, dzus, polievku, salat........vzdy si nieco dam.......ty si co dnes jedla?

luciaanna
24. jan 2011

No ráno jeden banán a na obed brokolicu s mrkvou ☹ .

borabora666
24. jan 2011

@luciaanna na to si po nekolkych ovocnych dnoch zvyknes...pre mna ovocny den na zaciatku bola nocna mora,teraz uz mi nevadi

luciaanna
24. jan 2011

@borabora666 , no hádam to tak bude, lebo vraj mám byť plná energie a optimizmu (podľa knihy), ale ja sa skôr cítim po tých siedmych dňoch ako zbitý pes 😝 😅 .

borabora666
24. jan 2011

@luciaanna to prijde....mne prisla energia asi po dvoch tyzdnoch,vtedy som aj cvicit zacala

luciaanna
24. jan 2011

@borabora666 , tak už teraz sa teším 🙂 😉 .

borabora666
24. jan 2011

neboj,bude to skor ci neskor,alebude