90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
28. aug 2008

čaute bambulky, tak som sa konečne pripojila aj ja. Nešiel mi spustiť net, blbne nám modem ☹

miresta som rada že si sa objavila 🙂 , čo budeš zavárať? Mňa to čaká pozajtra. Budeme robiť s mamou asi klasické lečo, cukinový šalát a možno štiplavú nátierku, ak nám vídu suroviny. Zajtra idem pooberať na záhradu k svokrovcom, tak neviem koľko tam toho je. Ale celkom sa na to zaváranie teším, mňa to baví, akurát šúpanie a krájanie cibule by mohlo byť bez sĺz.

No tak vidím, že sme tu viaceré, ktoré chceme začať odznova, popozerám neskôr kalendár a navrhnem nejaký dátum. Tak mi potom napíšte či môže byť, aleba či nie, dobre?

Ráno som sa vážila, mám 66,4 kg. takže som asi nepribrala, ale mám taký pocit. To už sa asi štartujem na to Ďalšie kolo.

luciap dúfam že si ok, potom napíš či ten odber krvi prebehol ok, dobre?

gucz
28. aug 2008

No tak som pozerala ten kalendár a keby sme nanovo začali 15.septembra, tak by sme skončili 13.decembra na Luciu. U nás je Jarmok (v Trnave) myslím že v ten víkend 13. - 14. september, tak by som chcela dať začiatok po jarmoku, teda nejak od toho 15 do 20 septembra. Aby sme stihli skončiť pred Vianocami. No ešte raz to pre istotu prerátam.

gucz
28. aug 2008

A ak by sme začali toho 15teho septembra, tak vodné dni by nám vyšli na 13. október, 11.november a 10.december. Tak porozmýšľajte 🙂

luciap
28. aug 2008

Gucz - dakujem. Uz mi je lepsie. Zaujimave je, ze po odbere sa mi ulavilo, pritom ja s tym problemy nemam. Sice sa ma sestricka pytala, ci si nechcem lahnut, ale ja nie som "padavka". Tlak som mala 125/80, cize normalny, aj ked ja tvrdim, ze na mna je vysoky. Cestou do roboty som si kupila jeden banan a dva jablka - spraskala som 1 banan a 1 jablko. Uz sa citim dobre, ale velmi sa tesim na obed - mam mat nejake maso so zeleninou a chlebikom. Mnam. Po vcerajsku sa tesim na cokolvek, len nech sa to je. Dnes sa mi ani pit velmi nechce, asi som sa vcera prepila.

Miresta - napises mi recept na tu tatarku z tekvice a cukety, prosim?

Twins - mas perfektny ubytok, myslim, ze mozes byt spokojna. Aj ked sa nedivim, ze cloveka to taha stale dalej pokracovat.

Janetka - mas asi taky ubytok ako ja som mala a pri tych oslavach myslim, ze mozes byt spokojna.

Aniel - na co pouzivas tu pomazanku?

Dakujem vsetkym za tip na ranajky a za to, ze ste to so mnou prezivate 🙂 . Esteze dnes mam v robote dost roboty, tak sa snazim nevnimat potrebu jest.

gucz
28. aug 2008

čaute bambulky 🙂 aniel žiješ? Dúfam že Ťa nebolí hlava a že Ti dnešok rýchlo utečie.
Ja som si spravila k obedu zemiakové placky, také hodne zemiakové, dala som tam málo múky a len jedno vajce, tak sa mi aj trošku trhali, ale inak boli fajn. Že ma to nenapadlo skôr. Robila som ich na olivovom oleji, a neboli ani také mastné a ťažké.

Prezradím Vám tajomstvo.... začínam sa tej mojej vody už popredu báť po tom ako mi minule bolo zle. Takže to možno nebude u mňa na 100% len voda, ale možno aj čajík (teplé) a možno aj džús (v stave ohrozenia 😀 )

gucz
28. aug 2008

kde ste všetky? chcem sa pochváliť moja malá sa dnes odvážila sama prejsť pár krokov. prešla medzi skrinkami, aj zo spálne do obývačky 🙂 Ja viem že to nieje k téme, ale som rada. Tá moja kamarátka Dáška má už dole 6 kg, je týždeň po prvej vode

luciap
28. aug 2008

Gucz - tu som. Pred chvilou som dovecerala a povedane slusne "prezrala som sa". Miesto polovicnej porcie som mala 2/3 z obeda a k tomu som si dala 5 koliesok kuracej sunky. Teraz neviem, ci mi je tazko z toho mnozstvo po vcerajsom nic nejedeni, alebo z kapusty, ktora bola v salate. Ten napad so zemiakovymi plackami nie je zly, rozmyslam, ci ich zajtra urobit alebo sosovicovy privarok. Gucz a keby si sa na poslednu vodu vykaslala, ked aj tak planujes po par dnoch zacat od zaciatku? Aspon by si nebola v strese, ja som sa tiez vody obavala, den bol az nad moje ocakavania, ale spomienka na noc ma bude matat pri dalsej vode.
Blahozelam Laurinke k prvym krokom. Teraz ju uz budes musiet nahanat vsade. Akurat davaj pozor, toto obdobie je plne padov a moja Lea tresla hlavou rovno na roh skrine a s riadnou hrcou a revom sme leteli pre istotu do nemocnice. Nastastie bolo vsetko v poriadku.

Aniel - tak ako ti isla voda? Zvladla si ju?

gucz
28. aug 2008

no malá dnes už aj capla, plakala, ale skôr od ľaku ako od bolesti. Ale celkom v pohode, ona je dosť opatrná, až príliš, povedala by som. Tým nechcem povedať, že na ňu nedávam pozor.Hodila som do albumu prvé dve "chodiace" fotky.
S tou vodou ešte neviem, chcela by som to aspoň skúsiť, však ak by mi bolo nejak extra zle, tak sa najem. Ale som rada,vychádza mi to na nedeľu,vtedy je doma aj MM, takže v pohode

luciap
28. aug 2008

Gucz - pozerala som fotky, fakt vidno rozdiel - obidve s Aniel ste riadne schudli 🙂 . Mala je zlata ako chodi 🙂 .

aniel
29. aug 2008

miresta- ja som za

janetka- nepoznáme sa v šetky osobne,ale za ten čas ,čo píšeme,to tak môže vyzerať.

inak twins je moje dvojča a s gucz sme boli spolu na izbe matiek v pôrodnici,keď sa naše detičky skôr narodili a mali problémy 😉

aniel
29. aug 2008

luciap-na maslový clhlieb,ďeťom na desiatu,do gulášu-má potom krásnu farbu,pod mäso a načo si len spomenieš 🙂

miresta hoď recept.Aj moja savolá tatárska pomazánka ,tá s tým lanšmídom.

gucz-mne je jedno môže byť.Aešte raz gratulujem,že malá bežká,je šikulka.

inak vodu som zasa pokazila.do tretej to bolo v pohode,ale potom twins spravila ladovú kávu a potom som dávala malej polievku ,tak som si z nej dala.Večer,keď sme plnili výživu do pohárov,tak som ju koštovala jedna radosť.To znamená najvyšší čas dať si pauzu.

gucz
29. aug 2008

aniel v pohodičke, aj ja plánujem, že ak tú vodu nebudem zvládať, tak si dám džús, alebo sa niečoho ľahkého najem. Ja už sa tiež teším na koniec, taký obyčajný rohlík s maslom mňam, to si dám. Dnes mám uh, ale nemám nič na raňajky. Ideme k svokrovcom, tak ani pizzu si asi neupečiem, som zvedavá čo budem papať. No veď uvidím. Možno budú mať dačo dobré. Preistotu si vezmem olivy, a keď tak si spravím cestoviny.

aniel
29. aug 2008

tak baby -odmerala som sa atu je to:
ROZDIEL
(hrude) OH-97CM-----8CM
POD PRSAMI-84CM------8CM
(pás) OP-78CM-----8CM
(boky) OB-98CM-----7CM
(stehno) OS-53CM-----6CM
(lýtko) OL-35CM-----4CM
(paža) OP-28CM-----4CM

schudla som len tých 8 kg

aniel
29. aug 2008

ýhhffhzzzzzzzzzzzzzkikzgdfjhbcvy ☹ f 😉 🙂 f 😝 mccdsSSSSS;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;0; CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCD;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,M

TO PíSALO MOJE SLNIEčKO 😀

aniel
29. aug 2008

no konečne som malú uspala.Idem variť gulášik a ten si dám.Konečne niečo normálne 😝

miresta
29. aug 2008

Ahojte kočky, tak dnes som nemala niejaké veľké čítanie.

gucz - zavarala som lečo. Som rada že maličká sa už púšťa do chodenia, no musíš mať veľkú radosť, takže keď začneme s dietkou na druhý krát, tak znamená že budeš mať aj dobrý telecvik pri nej keď sa za ňou budeš musieť stále naháňať.

aniel- napíšem ti hneď ten recept. A k tým tvojím úspechom si super, krásne centimetre, ani kilká si nedala tak veľa, ale centimetre super, takže si určite už super kočka.

miresta
29. aug 2008

Tatarská omáčka
Potrebujeme:
2kg očistenej tekvice, 2cibule, 1 stručik cesnaku, 2 feferony, 2 1/2dcl oleja, 2 PL cukru, 4 kávové lyžičky soli, trocha čierneho korenia. Dať variť až do mäkka, keď vychladne pridáme 1dcl horčice, 1dcl octu. Rozmixujeme, dáme do fliaš a sterelizujeme 15-20 minút.

mám ešte lečo s fazuľou, neviem či ste ho tu už náhodou niekto nedávali.

Lečo s fazuľou
Potrebujeme:
1kg papriky, 1kg cibule - narežeme ako na lečo. 1kg fazule,1 - 2 kg paradajok, alebo 1 1/2l pretlaku, 2dcl oleja, 1 1/2dcl ocot, 20dkg cukru, 1/2 PL červenej mletej papriky, 5dkg soľ,
Najprv uvaríme fazuľu, aby bola mäkká. Cibuľu popražíme aj s paprikou do mäkka na oleji, pridáme ostatné suroviny, všetko zmiešame a necháme prejsť varom a 1-2 minúty povrieť. Dáme do fliaš a 10 minút sterelizujeme.

miresta
29. aug 2008

Kočky nie ste tu nikto, tak pekný deň, neviem či sa ešte zastavím, lebo ideme už dnes na chatu, takže zase až v pondelok. Pekný víkend a do chudnutia. 😝 😝 🙂

gucz - ten 15 september by mne vyhovoval. papa 🙂

aniel
29. aug 2008

miresta-napíš,možno ešte zavarím,len horšie je ,že už nieje do čoho.Už sme skoro všetky zásoby pohárov vyčerpali.Keď s gucz skončíte hoďte aj vy miery do éteru.Ja sa ešte skúsim odfotiť v niečom obtiahnutom ,aby ste videli,že treba ešte u mňa nejaké to kilo dať dolu (takých-10kg) 😒 😉 🙂

aniel
29. aug 2008

miresta-príjemný výkend a ešte sa chcem spýtať ,to lečo ,keď tam dáš cibulu nekysne?

luciap
29. aug 2008

Ahojte kocky, ja som sa uz rano nevedela vynadivat v zrkadle. Ten rozdiel je fakt viditelny a hned sa na mna da lepsie pozriet. Vcera vecer mi bolo zase zle - neviem, ci z kapustovo-mrkvoveho salatu alebo z toho, ze po dni nejedenia som jedla. Vecer som si dala zaludocne kvapky a bolo dobre.
Dnes som povodne mala mat sosovicovy privarok na obed (mam skroby), ale nakoniec deti chceli halusky, tak som si povedala, ze si z nich aj ja dam a z namocenej sosovice som uvarila polievku. Dala som si aj z nej (nie vela) a tiez z bryndzovych halusiek (so 4 skvarkami 😉 ). Bola to parada jest "normalny" obed. Asi skusim teraz popri diete trochu pridavat normalne kombinacie. Mozno budem chudnut pomalsie, ale chcem, aby si moje telo navyklo, ze aj take veci budem po diete jest. Aj ja sa tesim na obycajny chlieb alebo rohlik s maslom. Vcera som piekla domaci chlieb, takze je mozne ze na veceru si z neho dam.

Aniel - perfektne ubytky, keby som aj ja take mala. Odfot sa hod fotku, ale podla toho, co som videla, vyzeras super. Ved nemusime byt modelky. Uz si to raz napisala, aj tak sme krasne, ci s kilom navyse alebo nie.

Miresta - dakujem za recept, vyskusam. Uzi si vikend a chatu.

Gucz - ja mam zajtra UH a tiez este neviem, co budem jest, ale mozno pojdeme niekde na pizzu.

twins
29. aug 2008

luxy gucz ja idem dnes do ikey aj do kiky aj do mobelixu a mozno este aj do metra a ja a moj manzel velmi radi chodime po obchodoch a vieme sa tam zabudnut aj na cely den miresta peknu oslavu a uzi chatu

twins
29. aug 2008

mamajka ja ti skusim poslat ale musis napisat email neviem ci to ip posta zoberie ak ti to uz niekto neposlal lebo este si vas len citam od 25,8. sa nemozem sem poriadne dostat vzdy len nakuknem a utekam a nemam kedy si vas precitat aj za chvilku utekam do blavy

twins
29. aug 2008

gucz dik za pochvalu ale nie som moc spokojna ked si to nevyzehlim tak sa mi to skruti a uz to neni ono a ne mam cas rano zehlit vlasy ked idem do prace som rada ze vstanem o pol siestej a nie este o pol hodku skor a malo to vyzerat trosku inak ale dorostu

twins
29. aug 2008

luciap daj aj ty nejake nove fotecky

twins
29. aug 2008

janetka ale keby si ma videla tak nepovies ze je to 16

twins
29. aug 2008

gucz gratulujem k prvym krockom malinkej 😵

twins
29. aug 2008

aniel je uz dobra uz nemusi drzat dietuuz vyzera dobre ved to vsetci vidite na foto zato ja ju budem dobiehat asi az do smrti ja nemozem schudnut pod 70je to ako zacarovane uz 17 rokov co som pri mojom prvom synovy pribrala na 100 potom sa mi aj podarilo schudnut nieco a som zasa ako bomba to chcem povedat ze pri prvom som pribrala 30kg a od vtedy sa to so mnou vlecie raz hore raz dole ale dole len trosku viac hore ☹

twins
29. aug 2008

tak ja odchadzam do tej blavy majte sa krasne papa

gucz
29. aug 2008

ahojte chuduľky
Tak už som sa vrátila od svokrovcov, uvarila som si tam na obed cestoviny a k tomu som si dala omáčku z pretlaku, olív, cibuľky a cesnaku. Priniesla som si odtiaľ zeleninu, tak zajtra hor sa do zavárania.

twins ten účes na fotke vyzerá fakt dobre.

aniel chvíľku si aj oddýchni, a nezaváraj furt 🙂

miresta máš pravdu, bude to riadny telocvik, už teraz mám čo robiť, keď mám Laurušku ustrážiť. Aj preto rada chodím k svokrovcom a k našim, môžem si tam aspoň n a chvíľku sadnúť a nedávať pozor.

luciap som rada, že si so sebou spokojná v zrkadle, ja sa tak posúdiť neviem, asi sa tam vidím ako sa vidieť chcem. Keď ma potom dakto odfotí a zbadám tú fotku, tak som zo seba na nervy.

Dnes sa sem už asi nedostanem, tak nakúknem zajtra, zatiaľ sa majte krásne