90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

polarka
15. sep 2008

...sleroza...aniel nech teplota malej rychlo odide,nech ste vsetci fit,aby bolo veselo! 😉

lucxy
15. sep 2008

polarka aj ja som mala dneska tu rybku 🙂 tak dobru nocku 😔

polarka
15. sep 2008

lucxy ...(taky komplikovany nick,stale sa bojim,ze popletiem, to ako si k nemu prisla? i ja som pol hodku manevrovala,kym mi nieco vzalo,kedze tych janiek je tu hrba)
na pangasa som supla najdene recepty do temy -30kg do roka,tak sa tesme na novy den,ako z nas vdaka vôli ubudne,huraaa na to!
😅

polarka
15. sep 2008

cize ti, co zacali 15.9 by mali mat zajtra
Skrobovy den
OBED: Mozete jest fazulu, hrach, soju, sosovicu, cicer, ryzu alebo zemiaky. Vsetko musi byt uvarene alebo udusene na co najmensom mnozstve tuku. k tomu zjedzte jeden krajec chleba, salat z rozlicnych druhov zeleniny a rozne zeleninove privarky. Ked je na rade skrobovy den, majte vzdy poruke zeleninovy vyvar alebo zeleninovu kocku
VECERA: rovnako ak ona obed, ale v mensom mnozste a bez chleba. Zapamatajte si ze mnozstvo vsetkeho, co zjete na obed - nech je to plny hlboky tanier - na veceru uz o polovicu menej!

DEN II
Ranajky: 3 marhule alebo banan. Banan si zvyknite jest vidlickou, narezany na kolieska
Obed: Segedínska polievka
40dkg kyslej kapusty, 3 zemiaky, 1CL oleja, 1 mensia cibula, 1cesnak, 1PL
papriky, 1PL pretlak, trochu rasce, bobkovy list, sol, korenie, 7dl zel.vyvar
Nadrobno nakrajanu cibulu poprazite na oleji, predate cesnak, pretlak, papriku, rascu, bobkový list a peper. Zalejete vývarom. Ked zacne vriet pridate na kocky nakrajane zemiaky a kyslu kapustu. Osolíme. Jeme s krajcom chleba

V dnoch, ked su na rade skroby, majte vzdy poruke vývar zo zeleninovej polievky,al.kocku
Polievku si mozete pripravit aj zo sladkej kapusty. V tom pripade pridajte ocot
Vecera: Rovnaká ako obed, ale len polovicna porcia

Nechutí Vám?
Vyskusajte ryzu so sojou a zeleninou. Uvarte 10dkg ryze. Do polovice ryze vmiesajte 1PL uvarenej soje, 1 na kocky nakrajanú papriku, polovicu nasekanej mensej cibule, 1 cesnak, 2PL kukurice, 1CL tymianu a saturejky. Zvlast zmiesajte 1CL pretlaku s polovicou salky vývaru. Do ohnovzdornej misy vymastenej olejom nalozte vrstvu uvarenej ryze, na nu pridajte ryzu zmiesanu so sojou a kukuricou, zalejte pretlakom a druhou polovicou salky vyvaru. Jedlo pecte 30minut pri 175stupnoch

simka9122008
15. sep 2008

A nemôžem si zajtra uvariť hubovú polievku so zemiakmi?

luciap
15. sep 2008

Ahojte vsetci, tak prave som sa vratila z "dovolenky", resp. predlzeneho vikendu. Boli sme na Sirave. Pocasie sice nebolo idealne - v sobotu strasne fukalo a tym padom bola zima, v nedelu kus lepsie a dnes uplne na figu, kedze od rana prsi. Napriek tomu bolo fajn. Az na moju dietu, ktora isla do kelu. Normalne som 2 dni po sebe vecer opekala, na ranajky jedla rohlik, o obede ani nehovorim. No proste uzivala som si zivot, az na to, ze to v momente bolo na mne vidiet a mam strasne vycitky. Od 1. vody to flakam a miesto dalsieho schudnutia idem skor hore, takze od zajtra zacinam zase na tvrdo - mam ovocie. Dufam,ze to vydrzim. Vitam vsetky nove a zaroven staronove. Som rada, ze ste opat na diete a mozme sa navzajom podporovat. Asi to budem dost potrebovat, aby som sa spacifikovala.

Aniel - vyzeras fakt super, po 4 detoch myslim, ze mozes byt fakt spokojna. Chapem vsak, ze ta to taha dalej, asi tak ako mna.

Simka - podla mna si mozes urobit hubovu polievku so zemiakmi.

lucxy
15. sep 2008

simka mozes si urobit taku polievku, ja som si zvykla sosovicovu so zemiakmi a s mrvou 🙂 samozrejme bez mlieka

luciap neboj nic pojde to dole 😉

luciap
15. sep 2008

Lucxy snad mas pravdu, akurat mam cim dalej tym vacsi strach, ze ak takto nebudem jest stale, tak sa mi kila velmi rychlo vratia. Ved okrem tohto vikendu som to dodrziavala, akurat som zjedla bud kusok horkej cokolady mimo poradia, alebo som si dala syr, ked som nemala.

twins
15. sep 2008

ahojte 90dnovky tak pozeram ze nas tu je kopa uplne novych a ze sa uz zacinaju pripajat aj stare 90tky to myslim viete ako 😎 tak aj ja som dnes zvladla prvy den super a zajtra sice neviem v praci co budem jest ale mozno si nieco objednam ja mam teraz nejakych77kg ak mi vaha dobre vazi tak ze som kilo pribrala ale myslela som ze to bude ovela horsie potrebujem do konca oktobra dole aspon tych 7 kg aby som vas vecsinu dobehla ale aj preto ze idem na svatbu ako som uz spominala tak dufam ze nezliham tak ahojte vsetky idem spinkat 🙂 ....................................................................................................................................................a ozaj aniel vyzeras dobre tak ma pockaj na tej70ke a keby ti zajtra vastal obed prines mi trosku ryze diky

lucxy
16. sep 2008

dobre ranko zienky 🙂

aniel
16. sep 2008

polarka-ja somtiež Jana.S tebou sa dobre drží dietka ,keď nám pripomínaš , čo máme na ďalší deň .Priznám sa ,že do tej knihy vôbec nepozerám.
Ja som nejaká seknutá,nemôžem sa vôbec otáčať.Pôjdem doktorovi,nemôžem ani malú dvíhať.Ešte šťastie ,že je dcéra doma aj s ňou musím ,horúčka neklesla,tak mi ju aspoň znesie z tretieho ku kočíku.Neviem ako by som to zvládla.
pangas-rybku mám aj ja veľmi rada.

luciap-ty si si užila pekný víkend a to je viac ako dieta,tak výčitky hoď za hlavu a začni odznova.

twins-neviem ,čistihnem,lebo ideme skoro všetcí k lekárov

lucxy-dobré ránko 🙂

aniel
16. sep 2008

babenky-ešte spíte?

simka9122008
16. sep 2008

Ahojte chuduľky, tak dnes budem mať tú hubovú polievočku, idem si ju uvariť, lebo potom potrebujem vybehnúť do mesta povyplácať účty zas budem o niečo ľachšia 😀

luciap
16. sep 2008

Dobre rano vsetkym, tak uz som nastartovana na opatovnu dietu (len po malickej prestavke). Dnes mam ovocie, na ranajky jablko a na obed brokolicu zapecenu. Snad to zvladnem.
Aniel - mas pravdu, uzila som si pekny vikend, okusila som opat normalne stravovanie. Dnes som to rano nevydrzala a postavila som sa na vahu. Cuduj sa svete, mam 66,5 kg (ked som odchadzala na vylet mala som 67,3 kg). Tak mi to aspon trochu dvihlo naladu a zvysilo chut dalej zabojovat o krajsiu postavu. Aj tak je najprijemnejsi pocit, ked vas ostatni chvalia ako ste schudli a ako vam to pristane 🙂 .
Tak pekny den vsetkym 🙂 .

aniel
16. sep 2008

luciap-aj dobrá nálada a príjemné strávené víkendy robia svoje.

ja som si teraz urobila tú ryžu ,čo tam hodila polarka,zoberiem aj twins ,nech v práci nezomrie od hladu.Idem sa obliecť a pôjdeme k lekárovi, už skoro vôbec nemôžem otočiť s krkom a malá sa pýta stále na ruky a ja ju vôbec nezdvihnem .Vždy sa mi zablokuje pravá strana ☹

gucz
16. sep 2008

čauko baby ako to ide? musím si Vás prečítať

aniel
16. sep 2008

gucz -super , zatiaľ. 😀 😵

alka875
16. sep 2008

Ahojte,čo jete na 3 deň:? niečo dobré poradte

miresta
16. sep 2008

Ahojte babenky, tak vidím, že sa nás tu pripája čím ďalej tým viac., čo je super pretože sa môžeme povzbudzovať ešte viac.

polarka - tak ty si super baba, to nebudem ani vymýšľať a variť, čo mi ráno napíšeš 😀 😀 😀 , ale nie ja najradšej stále niečo vymýšľam a hlavne sa pozerám čo mám doma, aby som nemusela stále kupovať niečo, pretože skrine mám plné a hlavne cestoviny a strukoviny. No ale si zlatá že nA NáS TAK MYSLíš.

aniel - tak nech vám u tých lekárov pomôžu

twins - takže začínaš aj ty s nami odznova?

A EŠTE NIEČO, PÍŠETE, ŽE VŠETKY CHCETE SKONČIŤ NA 60kg, TAK TO NIE JE PRAVDA!!!

ja budem veľmi veľmi spokojná, keď skončím na 80. Začínam pri výške 180cm na 95 kilách.
pre nové ktoré ma nepoznajú, tak som po pôrode začinala na 106 kilách a zhodila 11 kíl aj s prehreškami.

Tak prajem všetkým pekný deň a čo najmenej lákadiel a prehreškov. pa 🙂

miresta
16. sep 2008

a ešte niečo otvorím tému na zaparenú pindulku, ak máte niekto skúsenosti, tak niečo poraďte, ďakujem

gucz
16. sep 2008

No už som dočítala, som rada, že sa nám to tu takto pekne rozbehlo. Ja si zajtra uvarím špagety, áno dober počujete, špagety. Pre nové, čo ma nepoznajú, ja som inak pizzo maniak. Ale v špajzi mám už dlhšie asi tri balíky špagiet, tak ich zajtra použijem, teda samozrejme nie všetky troje 😀

miresta
16. sep 2008

gucz - tak to ti musím zablahoželať k tomuto rozhodnutiu. A predstav si že teraz počas tej dvojtýždňovej prestávky sme si raz s manželom objednali pizzu, lebo sme sa vrátili z mesta a nič nebolo uvarené. A veľmi mi chutila, ale pravá fajna so salámkou, cibuľkou, olivami a papričkami, no zjedla som ale len tri trojuholníčky a bolo dosť, ale pochutnala som si.
A ako pribrala sa za tie dva týždne?

miresta
16. sep 2008

Tak ja končím malinká sa my zobudila, pa 🙂

gucz
16. sep 2008

pribrala som kilo, kilo a pol, asi tak. Začínam teraz na 67 kg. tak uvidím, či to ešte pôjde dolu. No končím aj ja, idem dačo porobiť

tinaa
16. sep 2008

ahojte kocky, pekny den prajem, v prvom rade sem hodim moje sexy miery 😀

vyska 176cm
vaha 65kg
pas 82cm
boky 91cm
hrudnik 94cm
nadlaktie 24,5cm
stehno 54cm

tak sup sup vsetky sa odmerat a odvazit, aby sme vedeli startovacie miery.

idem aj ja nieco urobit, kym mi mala spi.

tak ahojte, a uz nech je obed, lebo ten banan na ranajky mi vôbec nestacil.

papa

lucxy
16. sep 2008

ja si idem urobit tie zapekane zemiaky s kyslou kapustou,,,a teraz hltam jablko 😀 rano som mala hrozno

alka ja si vacsinou robim bud lasagne alebo cestovinku s omackou z lidla a este dam do toho sampiony 🙂

ka4
16. sep 2008

ahojte,aj ja som začala včera,som rada že v tom nebudem sama.
meriam 168cm a vážim 80kg tak by som sa rada dostala na 65kg.

maryx
16. sep 2008

ahojte, tak ja som mala dnes na obed papriku plnenú ryžou a sojovou drťou a zelený šalát a bolo to skvelé, mňam :D

maryx
16. sep 2008

tinaa tak pridávam aj ja svoje miery, ale niektoré sú priam na zaplakanie

výška 170 cm
váha 71.3 kg
pás 73 cm
boky 106 cm
hrudník 95 cm
nadlaktie 28 cm
stehno 64 cm

tak zo všetkého keby išlo dole magické číslo 10, tak som happy...teda okrem hrudníka a nadlaktia 😉 😀

miresta
16. sep 2008

Tak kočky myslím, že vy ste tu všetky chuduľky a ešte chcete zhadzovať. Myslím, že sa dobre hovorí, že najväčšie starosti s postavami si robia chudé ženy, ktoré vyzerajú aj tak dobre.
No nevadí, ale ja tu patrím určite.

tinaa - dúfam, že nás už teraz tak skoro neopustíš.