90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

veronkaj
9. okt 2008

ahojte ja viem dlho sem nechodím, bohužial veľa práce

ale robila som pokus dva týždne som ako tak držala tie dni po sebe a občas som zhrešila a dala si napríklad normálny obed s polievkou alebo zjedla na raňajky rožok s nátierkou a tak a ide ma poraziť okamžite sa váha dvihla o 1,5 kg

takže ak chcem ako tak udržiavať váhu tak musím držať dietu asi celý život alebo ak zhreším tak potom dohnať

takže od dnes začínam odznovu pretože chcem mať 65 kíl a to mi chýba ešte 6 dolu

babulky skúsim vás prečítať len neviem kedy, mám uzávierku a chystám veci v práci ale snád

aniel
9. okt 2008

veronkaj -ja som sa dnes postavila na váhu a tiež ďalšie kilo hore ,takže už tri,to je hanba.Neviem či sa mi podarí opäť oslobodiť od sladkého ,ale musím to zvládnuť.Aspoň tých 65kg 😉

gucz
9. okt 2008

ahoj ahoj 🙂
chodím sem twins, len už trošku pomenej. Nedá sa mi, malá je veľmi aktívne dieťa, takže keď je hore, nemôžem sem ísť, lebo akonáhle na ňu nedávam 2 minúty pozor tak dačo vymýšľa. A keď konečne zaspí, tak som rada ak si upracem, uvarím a umyjem riady, čo je , ak je hore veľmi obtiažne. Keď som v kuchyni, tak sa po mne štverá alebo vyhadzuje skrinky s taniermi a pohármi (už aj dačo rozbila).
A ani diétu nedržím, takže sem už ani nepatrím po správnosti, aj keď sem chodím rada, a ak sa dá, tak nakúknem ako Vám to ide. Ja jem všetko do radu, vážim v rozmedzí 67 - 68. Takže som ani nepribrala, len kilo pláva hore dolu. Mám však také nafúknutejšie brucho ako pred tým. Minulý týždeň som jedla kapustnicu, myslela som že explodujem, vyzerala som ako v šiestom mesiaci tehotenstva.
No toľko zatiaľ o mne, ešte sa ozvem, idem rýchlo upratať, kým malá spí. papa a držím Vám palce 🙂

aniel
9. okt 2008

GUCZ-ja sa tiež neviem donútiť,ale pre istotu som tu ,aby som sama seba rýchlejšie presvedčila,že sem patrím 😀

luciap
9. okt 2008

Aniel - tak toto sa mi pacilo 🙂 . Aj ja sa este stale presviedcam, ze sem patrim. Ciastocne sa aj o to snazim, hlavne tym, ze dodrziavam aspon jednotlive dni.

Gucz - tak to mas super, ze vaha ti nevyskocila, ked si sa zacala normalne stravovat. Ja som mala take zdute brucho vcera, normalne som sa nevedela stiahnut.

Veronkaj - tak to si ma nepotesila s tym pribratim. Ja sa uz radsej ani nevazim.

Dnes mam skroby - fazulovy privarok s uhorkovym salatom. Nasi jedli plnenu papriku, aj som na nu mala chut, ale do istej miery som rezignovala s tym, ze jem ine a nie to, na co mam chut.

twins
9. okt 2008

ahojte kde ste vsetky dnes sa nechudne ja som dnes vydrzala mala som to masko a bolo strasne dobre a ten salatik ako sa mi podaril 😝 jaj este by som si dala ale uz je moc hodin ale jedla som az o troch a uz mi bolo poriadne zle lebo som sa nestihla nikde najest ale potom som si to vynahradila 😅 😝 😉 🙂

anaret
9. okt 2008

ahojky, babenky, dnes som bola u kaderníčky obnoviť melír, zajtra by som si chcela naordinovať ovocko, ale neviem, či odolám ostatnému jedlu...

aniel
10. okt 2008

TWINS -si dobrá,keď si odolala aj mojím parením buchtám 😝

anaret-držím palce,na ovocko 😉

luciap-aty ,máš dnes čo? 😉

luciap
10. okt 2008

Aniel - ja mam dnes moj najoblubenejsi den - UH. Na obed budu spagety, na veceru mam babovku, co som vcera skusala upiect v pekarni. Zajtra zase ovocie, vobec neviem, co budem jest, ale viem, ze vsetko ovocie, okrem suseneho, uz nenavidim. A ty mas dnes co na obed?

Twins - gratulujem k zvladnutemu dnu. Teba ta svadba asi fakt dostatocne motivuje 😉 .

Anaret - vyskusaj to, ved v najhorsom si nieco ine zobnes. Aj tak obdivujem, ze este stale sa drzis. Na 90-tku II. sa aj celkom tesim, ked budem moct ine na obed a ine na veceru. Este mi vsak zostava 2,5 tyzdna do konca I. Na vahu som sa radsej uz tyzden nestavala, nemam z toho dobry pocit, bojim sa, ze som pribrala.

aniel
10. okt 2008

luciap- neboj ,pribrať si určite nepribrala.Ja som obedovala jeden kúsok smotanového koláča,takého slaného ,mandarinku ,nektarinku a hrozno,ale to som sa podelila so Sofinkou.Horšie to však bolo s večerou:špagety a mužovi som piekla klobásy,tak som asi polovicu zjedla.Je mi strašne zle a už som aj letela na WCko.Možno ,keď ešte 2-krát,tak to bude účinnejšie ako diéta.
Ráno vždy asi hodinku cvičím.Aspoň v tomto som poriadna.Dnes už mám len svalovicu. 😀 😵

aniel
10. okt 2008

dobru nocku 😔

twins
10. okt 2008

si tam aniel

twins
10. okt 2008

luciap ano ta svadba ma motivuje len nejak sa mi zda ze od tych hodov sa to nehybe dolu

twins
10. okt 2008

idem aj ja uz spat papa 😵

aniel
11. okt 2008

dobré ránko.Dnes asi začnem nanovo,mám 3kg plus. 😠

gucz
11. okt 2008

čauko babulky, ako Vám to ide? Idem si Vás prečítať

simka9122008
11. okt 2008

Ahojte ja som sa tu dlho neukázala bola som s malou od utorka v nemocnici, včera nás pustili domov takže sa dávam dokopy, lebo som totálne unavená a o žalúdku ani nehovorím, mám ho tak dobabraný ako nikdy predtým, musím brať každý deň lieky na žalúdok, v nemocnici som dosť mizerne jedla plus ešte tie nervy tak si to viete predstaviť.Až kilo my zišlo dolu,no aspoň niečo tak mám rovných 65.

aniel
11. okt 2008

SIMKA-ahoj,tak je mi ľúto,že ste s malou boli v nemocnici.Čo jej bolo?To je hrozný pocit,keď sa nedá pomôcť.Ja som to prežila pri Erike,keď mala 11mesiacov ,dostala salmonelózu a aj pri Sofinke,keď sa narodila.Viem ký máš asi žalúdok. To kilečko je ,ale super. 😉

simka9122008
11. okt 2008

Dostala nejakú virózu a po celom tele sa vyhádzala.

aniel
11. okt 2008

a to si bola na infekčnom? 😉

simka9122008
11. okt 2008

Nie normálne na detskom oddelení.Oni najprv nevedeli čo jej je až potom to zistili z krvi.

aniel
11. okt 2008

Teraz sú samé virózy všeliakeho druhu.No aspoň ,že už ste doma 🙂

miresta
11. okt 2008

Ahojte baby - Ako sa máte, ako čítam a to nie všetko len posledné príspevky, tak nie najlepšie.

gucz, aniel - takže ste to vzdali? - čítala som ,že po diete si treba dať 3 mesiace kľudu ale nepreháňať to z prejedaním a potom sa môže znova, takže si myslím, že to pojde po Vianociach, čo aj bude každému treba. Len škoda, že vtedy je všetka zelenina taká drahá a nechutná.

simka - je mi ľúto, že tvoja malinká je chorá, len ma to zaujalo, lebo moja sestra mám maličkú a tá jej tiež dostala najprv červené bodky, potom fleky a neskôr až sčervenali jej celé partie tela, že napr. celá tvárm alebo celá ruka a tak........bola s tým aj na infekčnom, aj na pediatrii s tým ležala, dostala niejaké infúzie, a plno vyšetrení prekonala, zistili jej samé chronické vírusy, neviem presne znenie, ale môžem sa jej opýtať a dám ti vedieť, A viem, že nesmie čokoládu a kakao a málo sladkého, lebo vraj to upcháva cievy a s tým to súvisí.

luciap - a čo , ako sa ti darí?

twins - a ty ako stále veľa práce?

tinaa - ty sa máš ako, darí sa ti?

simka9122008
11. okt 2008

To hej ani neviem kde sme ju chytili strašné 😠

alka875
11. okt 2008

Ahojte,dnes idem na to stretko zo školy,takže miesto ovocia budem mať mäso a zajtra bude ovocie,aspoň to lahšie vydržím,lebo budem väčšinu času spať

aniel
11. okt 2008

miresta-ja sa polepším a už od dnes.

alka875-tak ako to ide.Koľko je dolu? 😉

alka875
11. okt 2008

ahoj anjel,teraz som sa nevážila dlhšie,ale asi to stojí a neviem prečo je to asi 5 kilo a ty?

aniel
11. okt 2008

ja tri kila plus.Neviem nejako som veľa maškrtila.Od dnes som začala dietu,tak dúfam,že to vrátim späť 😅

anaret
12. okt 2008

luci, super, už to máš za pár...si dobrá a to si chcela prestať...vidíš, dalo sa to, aj keď s prehreškami...držím palce, hlavne na poslednú vodu: vydrž, aj ja som to zakončila až tou vodou...

aniel
12. okt 2008

luci-no tak to držím aj ja.Dúfam,že vodička bude v pohode.Ja som mala včera celý deň len liter mlieka a vody asi 2 litre a zmákla som to v pohode,tak dúfam ,že aj ty to zvládneš aj keď je voda hladnejšia ako mlieko 🙂 🙂