90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

klemberka
6. feb 2013

@zuzanat hej, je to super, ani som si nemyslela, že ma to tak chytí, no zatiaľ to nechcem zakríknuť, mám za sebou len jedno, takže uvidíme zajtra 😀 ale páči sa mi na tom, že je to také energické, rýchle, má to tempo, ja som predtým cvičila pilates, teda dobre, snažila som sa 😀 ale to sa mi nepáčilo, lebo mi to pripadalo strašne nudné 😀 pri tomto sa hádam nudiť nebudem... 😀

luciau72
6. feb 2013

Ahojte ja už radšej nechudnem lebo vždy ked sa nato dám tak otehotniem.

nienna
6. feb 2013

ahojte 🙂 s vaším dovolením sa k vám prídám, začnem od zajtra, musím si nakúpiť suroviny. Raz som túto diétu už držala, ale vydržala som len 11 dní, moja nevýhoda je môj mm 😀 chodí na 3 týždne do roboty, vtedy dokážem v pohode držať diétu ale potom sa vráti zase na 3 týždne a to sa proste nedá.....vkuse je v chladničke, vyvára dobroty a ešte ma povzbudzuje nech si dám 🙂 ale tentokrát už musím vydržať lebo na seba neviem kúpiť žiadne gate 😕

zuzanat
6. feb 2013

@klemberka no mna po case nudilo to, ze sa 10 dni cvicilo to iste, uz som od nej cvicila viac cviceni, najviac sa mi paci Cardio Kickbox, to je ozaj rychle 😝
ja som vcera nemala ist s kym do fitka (sama som nechcela ist, kedze som tam bola len raz ) tak som si dala doma len taku 6minutovku od Jillian a potom este 10minut na rotane a strasne ma boli driek, svalovica priserna 😅

zajtra ma caka ovocie, co sa teda vobec netesim.Chcela som tento den vynechavat, ale kedze dietujem spolu so sestrami, nepasovali by nam dni, ale snad to prezijem!

zoginka
6. feb 2013

Zienky...umieram hladom, ja tie ovocne dni neznaaasam :( a caka ma zasa v nedelu, no hruuuza....dnes hrozno,ananas a uz rychlo zaspat ,aby prisiel zajtrajsok a s nim bielkoviny... A rano sups na vahu..Ja chodim 2x do tyzdna plavat a saunovat , je to tiez super.Akurat som dosla,ale som slaba ako mucha...Inak zienky ryzu mozme kedy papat a vobec mozme ? Dakujem za odpoved , drzte sa , my to daaame 🙂

ivka2903
6. feb 2013

@zoginka si super, zvládneš to a zajtra dobiješ energiu 🙂 ryžu jedávam, ked mám škroby.. super recept na ryžu so zeleninou je podľa knihy Deň VI.. fakt bomba, veľmi mi to chutilo, tak môžem odporúčať..

zuzx
6. feb 2013

Och baby, dnes som dala riadny reset 😀 Rano aj obed v pohode, ale doma...ajajajaaaaj 😀 Mamina ma dnes narodeniny, takze som si dala vyprazany syr so zemiakmi (to je jedlo co by som mala nenavidiet, lebo som sa kvoli nemu vyzrala), potom kremes a este dve muffins. No nevadi, zajtra pokracujem akoby sa nic nestalo ovocim. Vezmem to tak, ze na UH den si mozem dat na veceru cokolvek 😀 Inak ja mam pocit ze ked si dam nieco taketo sladke, tak mi to strasne nastartuje travenie.
No a este to bude tazke, lebo pozajtra oslavujem zase ja a vlastne cely vikend bude ruka hore.

adamko05
6. feb 2013

zdravím 😉
dnes UH v pohode... cíce na "olovrant" som krpatému "ukradala" pár hrozienok v čokoláde, ale nedala som si čokoládu teraz, šak na kompenzáciu 😀 😀
na zajtra som si na obed uvarila zeleninovú polieku... tááák mi vonala tu... už sa teším...
a v piatok teda hádam dám tu vodu...
cez víkend oslava... hm..... neviem, neviem 😝
ale keby čosi, šak v pondelok pokračujem akoby nič
musím tu Jillian kuknut aj ja, kade chodím, tade o nej pocuvam.... 🙂

kozorozec27
6. feb 2013

Ahojte koceny, ste spokojne s touto dietou?? Da sa vydrzat a aj pri nej schudnut??? Potrebujem uz so sebou cosi robit, tak sa obzeram po nejakych nie moc drast.dietach... 🙂 🙂

zoginka
6. feb 2013

@kozorozec27 drzala som vela,ale neuspesne, toto mi fakt sadlo a videla som na znamych,ze to ide a pekne schudli...aj 15kg, nehladujes a davas telu postupne to co potrebuje, myslim,ze nie je zle sa do toho pustit, urcite budes spokojna 🙂 chce to len prvy krok, uvazovat nad tym a potom sa do toho pustit a ty si na dobrej ceste , drzim palceeee

kozorozec27
6. feb 2013

@zoginka no, musim sa do toho pustit..🙂 len este pozhanam nejaky postup a recepty...🙂 ty si pri nej kolko schudla???

tun1ska
6. feb 2013

@zuzx ja som dnes UH tiež pokašlala...ranajky, obed- ukážkový- a večeru dodrbem 😲 😠

tun1ska
6. feb 2013

@kozorozec27 ahoj. ked držíš poctivo, tak sa dá 😉 ale ked je tvoje telo zvyknuté na celoživotné diety- ide to pomalšie 😝

katren
6. feb 2013

kocky, prosim vas, nemate recepty niektora na inspiraciu /word, pdf atd. /? ja by som chcela zacat od 1. marca, tak zhanam infosky....od februara som zmenila jedalnicek, snazim sa byt na delenej strave, ale chcela by som dat tuto a potom pokracovat v delenej....v septembri idem na svadu a nechcem si kupovat saty v.46 ale aspon 42..... 😅 😉
Kazdej z vas velmi pekne dakujem....

stanuska71
6. feb 2013

@mariannaz mmm ja som si dnes robila cestoviny s dusenou kapustou a tak som sa dobre nažrala 😀 a vecer som si dala palacinku a horalku ku kave 🙂 🙂

jaja29
6. feb 2013

Caute baby no zda sa mi ze ma ten vodovy den nejako vyhodil z rytmu 😠 vcera som horko tazko prezila ale dnes rano a obed v poho ale asi som spravila chybu ze som mala na obed len brokolicovu rozmixovanu polievku nic huste a od tretej som uz nurila a vyzobkavala az do deviatej vobec to nechapem...energia fuc, motivacia fuc, ako zda sa mi ze den blbec. Dufam ze od zajtra sa to napravi, musiiiiiiii!!!!!!!!!!!!

zoginka
6. feb 2013

@kozorozec27 ja som este len tyzden na tomto , zajtra sa mrnknem na vahu,lebo dnes som mala vitaminy.... Najlepsie je asi po tej prvej vode, pozriet ako si na tom...ale baby tu pisu a maju super vysledky 🙂

zuzx
7. feb 2013

Ahojte, pokracujem dnes ovocnym dnom, ranajky mam za sebou, o dve hodiny mam pohar dzusu a pokracujem dalej 🙂 Drzte sa 🙂

adamko05
7. feb 2013

ahojte..
musím sa pochváliť.. taká som ráno šla vytešená do práce... váha ukázala o 1,4 kg menej... jupíííí... sa to konečne pohlo... síce žiaden prevrat, ale teším sa aj málu
som sa tak dnes "nažhavila" ráno, že som sa už na pondelok dohodla s kolegyňou aj na cvičenie...ška to tu mám pod oknami práce, aspon dáky den, dva by sa mi mohlo podariť... doma sa donutim iba na pol hodinku, max 40 min... takto by to bola min. hodina... no som zvedavá,č o z mojich plánov bude... lebo keď nebudem stíhať po deti, mám po "paráde" 😝

dnes vitamíny.... ešte len čaj a voda.... káva hotova, a možno šupnem banán o chvíľku....na obed a asi aj večeru bude zeleninová polievka

danka40
7. feb 2013

Ahojte.... je to dukeinova dieta? chcem začat ale viem akurát, že existuje... neviem čo sa je a neje a kedy sa je či sa len pije... a funguje to? poradi mi niekto kolko a ako na to? diky--

sisab
7. feb 2013

ahojte, ja po dalsom ovocnom dni ubytok nula 😝 lebo zeriem anticol a med a varene vino 😎 buduci tyzden voda 😕 - prva

lilly07
7. feb 2013

@adamko05 super, tak konečne to šlo dole 🙂 😉
ja mám váženie v nedelu, som zvedavá či sa to pohne, minulú nedelu ani deko dole, ale už som dnes konečne dostala aj menzes, aj mi asi tri dni meškala už som bola v strese 😲 😲 , ale došla. Tak dúfam, že sa odvodním a v nedelu uvidím pozitívny výsledok. Priebežne vás sledujem, ale nestíham písať, v práci toho veľa, súčasne sa sťahujeme, malá je nejaká nesvoja, včera vystrájala do jednej v noci, som ako mechom buchnutá, čo som spala sotva štyri hodiny. Ale držím, naozaj na veľmi malé prehrešky, dodržiavam na 100% a dúfam, že príde aj výsledok. Na oblečení to už cítim, aj vidím. Ale musím sa priznať, že keď som mala tento týždeň zemiakový deň, tak jedla celý deň hranolky a zemiakové lupienky, od obeda až do večera... A bolo mi fajn 😀 😀 . Aj dnes mám zemiaky, ale uvarila som si zemiaky, žiadne hranolky nebudú. A budúci týžden, takto vo štvrtok mám prvú vodu 😲 😲 .

pozdravujem vás všetky chudnulky a držím vám palce 😉 😉

zuzu1104
7. feb 2013

čaute chuduľky, tak pre dnešok mám začvičené, ešte som neraňajkovala, ale už sa o chvíľočku chystám. Večer som zaspala už o ôsmej xixi, sme sa boli večer guľovať, keby ste videli koľko snehu u nás napadlo, normálne neverím🙂 a na guľovačke bolo tak dobre, človek by ani nepovedal, ako sa dokáže odreagovať asi pôjdeme takto častejšie 🙂

lucky14
7. feb 2013

@sisab ahoj. No aj ja sa citim pod psa. Tiez nadcha a kasel a tak ako som sa nastartovala na cvicenie v pondelok a utorok vcera som nemohla a dnes uz ani dychat nemozem takze asi tiez nic. Proste cela rodina sme chori. Uz aby bola jar a aj chudnut sa nam bude lepsie. Inak ak mas nahodou dostat ms alebo mas ovulaciu moze telo zadrziavat vodu a preto to na vahe moc nevidno len treba vydrzat. 🙂

lucky14
7. feb 2013

@zuzu1104 ahoj Zuzi. Ty si ale sikula. Moja zlata ja nevladzem ani dychat. Taka som chora. Nos uplne zapchaty a aj to hrdlo. Nic mi akosi nepomaha. Ani Tvoja medicinka. Mozno dam dnes dalsie kolo. Takze ani necvicim a asi pockam kym nebudem uplne fit lebo asi by to inak nemalo zmysel. 🙂 No inak ja som nebola na poriadnej gulovacke asi 20rokov. ha ha ha

lucky14
7. feb 2013

@adamko05 super!!! Pekne sa Ti vaha hybe spravnym smerom. To vzdy najviac namotivuje. Prajem pekne vitaminky a pevnu volu. 😀

zuzu1104
7. feb 2013

@danka40 ahojky, nie nie je to dukanka, ale 90 dňová diéta.

lucky14
7. feb 2013

Ahojte vsetky chudulky. Takze vcerajsie bielkoviny dodrzane az na to ze vecer som si dla jednu medicinku a bol v nej stamprlik Myslivca. No co by clovek nespravil pre zdravie. Aj tak som chora ako pes. Ledva vidim a dycham. Uz chcem lepsie pocasieeeeeeeee!!!!!! Dnes mam skroby a na obed budu pecene zemiacky v rure a k tomu rajcinova omacka. Tesim sa. Moj naj den! 😀 Vsetkym prajem pevnu volu a vela chuti do chudnutia!!! 😀

prinzesz
7. feb 2013

@danka40 nie toto je 90.dnova dieta, to je ine.. Dukanova je zas ina, to je cisto len bielkovinova..

prinzesz
7. feb 2013

kocky, potrebujem sa poradit, chcem zacat s touto dietou /uz sa odhodlavam dost dlho/ ale stale neviem co mam pit k nej, teraz som si zvykla na caro s trochou mlieka, ale napr. v skrobovy den sa to asi nemoze ci? alebo ovocnom? ako to je.. dajte mi prosim nejaku radu.. lebo som stratena! moc moc dik!

a este co zvyknete jest napr v bielkovinovy den, skrobovy, vitaminovy to mam jasno.. dajte nejake typy ked mozete.. nech sa v tom trosku zorientujem budete moc zlate ked mi napisete!