90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zujka2
24. aug 2012

@lucky14 ďakujeeem, veľmi. 😉

excelent1
26. aug 2012

kočky nebolela Vás hlava ked ste začali s touto dietou?

lucky14
26. aug 2012

@excelent1 Ahoj. Mna bolela kazdy den prvy tyzden. Potom to uz bolo lepsie. 😉

zujka2
26. aug 2012

@excelent1 mňa vôbec nie. piješ dostatok? treba omnoho viac piť ako normálne 🙂

poki10
26. aug 2012

@excelent1 ahoj, ver u bolela, ale mna len v ovocne dni naobed, ked telo nedostalo normalne jedlo, ale iba ovocnu stavu alebo nejake ovocko, popripade zeleninu. rano nie a aj ostatne dni boli v pohode. ale to si zvyknes 🙂
babenky mna caka zajtra ovocko, a po nom prva voda 😵 som pysna, ze som sa dobojovala az sem 😵

mijadave
26. aug 2012

ahojte kocky, ako sa mi mate? ja sa priznam, ze je to des co sa tyka diety... ale idem zas dietkovat a skusim si dat aj vodny den, lebo sa akosi prejedam a vaha sa sice nepohla, no som akoby naliata, brusko zas vybehlo... 😒 skusim zacat zajtra, hoci zajtra by som mala mat vodny den, no na ten si velmi netrufam, ale zasluzila by som si ho 😀

excelent1
26. aug 2012

@poki10 ahoj kolko si už schudla?

blavacka
26. aug 2012

ahojte baby, pridam sa sem ku vam pokracujucim s dietou :o)
ja som drzala prvych 90 dni a potom este asi mesiac a schudla som 12kg...
aj som k tomu chodila cvicit 3x tyzdenne na bodyforming...
no ale toto pokracovanie a udrziavanie je asi najtazsie :o(
Zrazu nemam pevnu volu a zacinam do seba po veceroch tlacit jedlo 😠
Potrbujem nejaku podporu, lebo takto budem mat tych 12 kg zachvilu naspet 😝

zujka2
27. aug 2012

@poki10 super, šikulka!

zujka2
27. aug 2012

@blavacka ahoj, tak držím palce aby nebolo žiadne prejedanie 😉

zujka2
27. aug 2012

@mijadave verím, že sa máš lepšie a určite sa nakopneš znova 🙂

lucijja
27. aug 2012

ahojte, dnes sa k vam pridavam. Uz som tuto dietku drzala pred dvomi rokmi a dala som dole 16kg, ktore sa mi podarilo nie len udrzat, ale este dat aj nieco dolu. Ale hned po nej som presla na racionalne stravovanie. Dnes sa chcem nakopnut znovu a dat dole este aspon 7kg, tak drzte palce nech sa mi to podariii...tesim sa hlavne na uhlohydratove dni, budem si robit zleninovu pizzu ako predtym... 🙂

domyyy
27. aug 2012

@mijadave ahoj moja, ja sa mám nič moc 😅 dietu nedržím, ale váha sa vďaka bohu nehýbe no potrebujem schudnúť.... včera som dostala mrchu tak mi je na nič.... no po nej musím na to nabehnúť! neviem prečo mi to teraz nejde 😢 najväčšiu chybu som urobila, že som na dovolenke prestala držať dietu, ja potrebujem ešte tak 15 dole, musím sa spamätať 😖 od kedy začínaš moja? 🙂

ostatné kočky vítam vás, pridajte sa 🙂

lisinka
27. aug 2012

cau babenky som tu novacik....mozem ju drzat aj ked kojim??????????????? a kde byx som nasla nejaky rozpis ze kedy kde a co

mariannaz
27. aug 2012

čaute baby, tak dnes som začala aj ja s manželom. Dúfala som, že v lete čo to zhodím, že aspon 5kg, lebo som mala 75kg a že ason na 70 a ja naopak, pribrala som na 79 a až ma skoro kleplo ked som sa odvážila 😠
Takže dnes som nabehla znova a manžel sa ku mne obetavo pridal....aspon mesiac vydržať 😒

excelent1
27. aug 2012

@lisinka http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php.... skús tu ..pod príklady dnov nájdeš recepty..v podstate sa zdravo stravuješ pri tejto diete ..

whimy
27. aug 2012

Tak kočky 35.deň za mnou a výsledok -8kg 🙂 Ešte mi síce treba dať dolo mooooooc veľa, ale na začiatok dobré 🙂

excelent1
27. aug 2012

ahojte .Nebolo Vám daktorej zle?mňa zalial pot a strašne sa mi krútila hlava ..stavy na zvracanie a pocit ,že odpadnem..

zujka2
27. aug 2012

@mariannaz držím palce! 🙂

zujka2
27. aug 2012

@excelent1 ahojky, ja iba problém s trávením. ale v sobotu mi prišlo zle v obchode. ale to je asi náhoda..

zujka2
27. aug 2012

@whimy veľmi gratulujem!! fajne!!

zujka2
27. aug 2012

@lisinka neviem, či môžeš keď kojíš. info napríklad tu : http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...
držím palce 🙂

excelent1
27. aug 2012

@zujka2 ako daleko si?ja dnes na treťom dni

zujka2
28. aug 2012

@excelent1 nikdy neviem presne na koľkom som dni 😀 ale 15 - 16 myslím. dneska mám mňamky obed zapekané jabĺčka plnené džemom 🙂

poki10
28. aug 2012

ahojte kocky, neviem sice kolko kg mam dole k dnesnemu dnu, ale dnes mam vodovy den. som zvedavá, co bude zajtra ked sa odvázim. nevazili ste sa niekto nahodou pred vodovym a po vodovom? pridavam sem aj motivacne foto, co 90 DD dokaze za 29. dní. Tieto nohavice som si kupovala mesiac a pol dozadu, boli mi také akurat, no keby som co len kilecko pribrala, uz ich nazapnem. dnes je realita iná.

lisinka
28. aug 2012

diky koceny....za rady a tipy 😀

poki10
28. aug 2012

kocky cez vodny den mozem len cistu vodu pit? lebo ja pijem aj ten svoj caj na chudnutie...

poki10
28. aug 2012

baby to ste to vsetky vzdali? 😕 ja uz chudnem sama ci co? 😕 😕 😕 😕

misa0104
28. aug 2012

ahojte,ja som tiez drzala 90dnovku,nie celkom presne,jedla ktore nemam rada som vymenila za nieco chutnejsie,co mi chuti,schudla som 8 kg ,ale citila somm sa lahsia o 15-20kg,od druheho tyzdna zacinam znova,tak drzte palceky..

minuskad
29. aug 2012

ja sa chcem pridaaaaaat 🙂