90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

morenka
2. jan 2010

emimka viem presne ako sa citis...ja som tiez po tyzdni citila ako mi je lepsie a po mesiaci to bolo supre..ani som nemala take velke brucho a moja mama drzala len mesiac a upravil sa jej cholesterol a myslim ze do dnes nema s nim problem....

chcela by som vydrzat a budem robit vsetko preto....dobre jedlo milujem...ale musim sa zacat krotit, je to neuveritelne ked sa pozriem do zrkadla a vidím tam co tam vidim...som s toho nestastna ale som prilis leniva aby som s tym nieco zacala robit...ale uz musiiiiiiim..najhorsie je okolie...odolat mu ale budem sa snazit🙂

lemge
2. jan 2010

rinuska,za 2 mes.9 kg-to je pekne!a aku si mala vahu ked si zacala?ja mam terz 80 a chcela by som tych 15kg dole,zajtra zaciiiinam. 😵

morenka
2. jan 2010

lemge uz zajtra? ja v pondelok zajtra pojdem na nakup troska doplnit zasobu normalnych a zdravycho potravin a mozme zacat🙂

rinuska
2. jan 2010

80 kg , po diete 71 a potom už som to nejak vzdala , chcela by som sa dostať na 65 kg , to mi stačí , svojich "mládeneckých 57 už asi nikdy nedosiahnem , ale 65 JE V POHO . Teraz po tretom dieťati som sa ale strašne opuistila a už mám pekne cez 80 - ani neviem presne , od strachu sa nevážim , ani teraz ed som zahájila dietu , ale mám také podozrenie , že už aj k 90 sa to bude blížiť. ☹ 😒 Výšku mám 1,70 cm
morenka z duše mi píšeš 😀 , ja mám tiež rada jedlo, ale je to so mnou viac ako zlé..

lemge
2. jan 2010

ano morenka,uz som si nakupila,zajtra budem varit to kuracie s tym baklazanom,odhodlala som sa uz na zajtra 😉

lemge
2. jan 2010

ja uz sa nemozem na seba divat,kde je mojich krasnych 65 😅

morenka
2. jan 2010

rinuska niesi sama....fakt myslim ze sme tu viacere co milujeme jedlo....
obdivujem zeny ktorim to je jedno ako vyzeraju a su stastne ...pokusala som sa o to aby som bola rada taka aka som, ved som zdrava ale ked som si naposledy skusala v predajni obuvy topanky v zimusnej bunde a ledva som si ich zaviazala...myslela som si ze ma tam porazi...rinuska mne sa to blizi tiez k tomu zlemu cislu ako si vravela ty a to nemam ani jedno dieta...a o to je to horsie...nemozem sa porovnavat s vami lebo vy uz mate deti a mate pravo na nejake tie kila navyse....viem ze su tucnejsie zeny na svete ako som ja ale ja nechcem stale takto porovnavat....
aj ja som mala niekedy 64kg a to ked pozeram fotky tam mam chut plakat....ked su tie stareee casy🙂 ☹

emimka
2. jan 2010

ja už som zistila prečo sa priberá u mna to funguje tak že, ja keď nemám plán alebo rozpis čo budem jesť tak potom by som jedla všetko a celý deň niečo do seba chpala, hlavne sladké. 😝 Ale teraz keď mám rozpis tak sa to snažim dodržať anezvádzama to jesť tak často. 😉 Ja som inač chodila v lete behať, aj som schudla ale keď som prestala behaať ikeď len pár dni tak sa to na mňa nalepilo znova, hlavne boky a zadok. Niežeby som bola tučná, ale podľa vahy a vyšky som na rozhraní medzi normal a miernou nadváhou. ☹

lucijja
2. jan 2010

emimka a vsetky co potrebujete inspiraciu. Ja som dnes na 40 dni. Za prvych 30 som dala dole 6,3 kg. Teraz este nic, lebo vianoce boli o dost velkych prehreskoch 😀 . kamoska schudla 24 kg, nedrzi ju uz tristvrte roka a vaha jej nesla hore. A nieco z jednoducheho jedalnicka mojho:

bielkoviny:

kosovska z kuracieho masa - podusim masko s koreninami, pridam nadrobno nakrajane kysle uhorky, ked odstavim dam este lyzicku horcice, k tomu krajcek chleba - mnam. moja najoblubenejsia. 🙂

karfiol s vajickom - uvareny karfiol popucim pucitkom na zemiaky, pridam vajcia a hotovo.

hubova omeleta

syrovy tanier so zeleninou - viac druhov syra oblozim zeleninkou

škroby:

zelninove rizoto, zemiaky predvarene a upecene v trube nasucho (prip. s kukuričkou a cibulkou), hrachova polievka, kaša, zemiakova kaša so sojovym mliekom, fazulova polievka so sojovym mliekom

uhlohydraty:
cestoviny s bolonskou omackou - da sa kupit v ochode - je to zeleninova omacka pripadne do nej podusim hribiky a prelisujem cesnak - s nim je to genialne, cestoviny s makom, korpus pizza z obchodu oblozeny kecupom, sampionmi, paprikou, rajcinou, olivami, feferonkami..., posuch z knihy 90 dnova dieta, pekingske placky tiez z tej knihy...

da sa, co poviete? 😉

morenka
2. jan 2010

ja tiez...prave preto nedokazem drzat napriklad zdravu stravu a jest napriklad 5denne male davky lebo ked to nieje cierne na bielom alebo nejaky predpis tak ja to proste ignorujem...ja tiez musim mat rozpis a presne sa drzat inak nieje sanca....ja som minuly rok zacinala aj cvicit a tu dietu a kila isli rychlejsie dole...!!!

rinuska
2. jan 2010

morenka a čo sa stalo, že si začala tak priberať - či len jedlooooo, no mna idezas poraziť z tých chudých "vycivených"(sorry) žien, ktoré sa stále sťažujú že ony nemôžu pribrať a tooooľko toho pojedia a nmakoniec vysvitne , že im stačí mušia porcia , mastné by v živote nezjedli, sladosť raz za uhorský rok.,a toiež ma ide poraziť z tučných žien, ktoré každému tvrdia, že im stačí vypiť pohár vody a už to vidieť - isto - žerúúúúúúú!
ja som dostala na Vianoce super čižmy, čo z toho ked cez lýtka ich už nezapnem 😝 v obchodoch už majú pre mna len vrecia s mašlou okolo krku 😅

lucijja
2. jan 2010

a mimochodom, tiez som z tych co potrebuju dat dole 20kg. Ale kedze som skromna tak by mi postacilo aj 15. 😀 😀 😀

lucijja
2. jan 2010

rinuska... 😀 😀 😀 Ja ked idem do obchodu a pani sa ma opyta: "a aku velkost?" tak ja poviem ze: "co ja viem, tak na hrocha..." 😀

morenka
2. jan 2010

rinuska presne! ja tiez neznasam take zeny a este viac tie ktore pred tebou budu tvrdit ze mozu zjest hocico a nepriberu...alebo ze su tučne a ledva maju 50kg...tak takych ludi by som obesila🙂
a to s cizmami poznam ja si pre istotu cizmi ani nekupujem..lebo viem ze na moje lytka ani nenajdem.....

lucijja ja presne tak isto...minule som bola uz zufala a prisla som do obchodu a predavacka sa ma pyta co potrebujem a ja ze ale nohavice ale na slona.....tak sa somna smiala ale bola taka ochotna ze mi do kabinky nahadzala tolko nohavic ze som si nakoniec nasla jedne....ale pri kazdych do ktorych som sa nezmestila som mala chut zastrelit sa tam....🙂

rinuska
2. jan 2010

lucija , nerob mi chute , v diete nenachádzam mlieo , môže sa vôbec , či n ie- počas bielkovín, ja som si cvrkla mikromnožstvo do mlieka , včera aj dnes - myslíte že to nejak výrazne môže spomaliť chudnutie?
UVAžUJEM O KúPE Abcirclepro.. už mám doma stepper, orbitrek aj veslovací trenažer - využívam ich ako vešiaky a podložky , potrebujem nový stroj, aby som mala motiváciu 😀 ja viem - nie som normálna 😀

lemge
2. jan 2010

ja som tuto dietu este nikdy neskusala,ale odhodlanie mam velke.
lucija makove slize mnaaam-ale asi bes cukru ze?
chcem sa spytat este na mliecne jedla -nejake jogurty,mozu sa ak hej-kedy?

morenka
2. jan 2010

rinuska u nas je to presne tak isto....mam stacionarny bycikel ktory pre veci ani nevidno takze tiez ako vesiak...ja by som chcela stepper alebo nieco na stehna co by mi ich zmensilo lebo tato partia je pre mna problemova....

rinuska
2. jan 2010

ja som si raz obzrerala v obchode nejaké oblečenie na vešiakoch a prišla ku mne predavča , že joooj toto vám nebude , tu máme pre vás - a začala z pod pultu vyberať také tie neforemné veľké blúzy na nevkusné babky....a ja že dakujem , že mám inú predstavu a zas som sa vrátila k tým vešiakom a ona zas prišla za mno , že moja , ale to vám bude malé... myslím , že tá pani toho veľa predala 😀

morenka
2. jan 2010

prepanaja rinuska asi by som ju kopla niekam....to človeka povzbudi,ze?🙂

rinuska
2. jan 2010

no ja hlavne brucho , som ten typ postavy , zadok boky , nohy "tenké" - relatívne , brušisko ako v 7. mes. a faldy nad pásom , obrovské kozy 😀 radšej by som brala veľký zadok a tučné stehná, ale útlejší vrch

emimka
2. jan 2010

dakujeme lucia, to s kuracim mäskom skusim. A makove rezance si dávam s cukrom, veď by som potom mala takú chuť na sladké že by som zjedla všetko, to som už skúšala na sebe vynechavať sladké a potom som bežala do obchodu a zjedla celu čokoládu naraz. 🙂 Lemge jogurty sa môžu len v bielkovinový deň. 🙂

rinuska
2. jan 2010

ja sa budem striktne držať jedálnička , žiadny cukor okrem tej povinnej čokolády , ale ja potrebujem schudnúť viac

morenka
2. jan 2010

juuuj no ja som s bruchom bola spokojna relativne len moje stehna to je hroza, no teraz uz aj brucho narastlo takze mam co robit🙂

lucijja
2. jan 2010

ja som si dala na makove rezance okrem maku med. Ale to az lepilo. 😀

mlieko v bielkovinach - ale ja neviem s cim ho nakombinovat aby ma zasytilo... 😒 Mozno by som skusila s jogurtami - na obed zo dva jogurty zaliat mliekom a na veceru uz iba jeden... 🙂

rinuska
2. jan 2010

no tak ja sa odoberám spať , lebo hlad sa začína hlásiť čoraz viac , v noci ešte budú vystrájať deti , túto noc bola malá príšerná a do toho ten hlad 😝 zajtra to ešte zvládnem, ale čo bude počas ovocia neviem 😅 asi tu budem visieť a hľadať podporu ☹

lucijja
2. jan 2010

rinuska: dobra sprava, ak potrebujes schudnut viac - pojde ti to lahsie a rychlejsie. Stara pravda - ludia s vyssou nadvahou chudnu ovela rychlejsie. A sladke si kludne daj v UH den. nemusis tortu ako tam pisu - ani ja si ju nedavam, ale napriklad take fornetti - mnam...su dietnejsie a uhasia chut na sladke. Aspon si myslim ze listkove cesto je dietnejsie. 😕 Alebo sa mylim? 😕

morenka
2. jan 2010

rinuska dobru noc a syte sny🙂 a mas dalsi den za sebou🙂

rinuska
2. jan 2010

a ked mám bielkoviny , tak napr. na obed nemôžem mäso a na večeru jogurt?? napr. a trebár že sa ešte potom napijem mlieka a zožerem vajce 😀

morenka
2. jan 2010

no to neviem ale tiez som sa to chcela spytat.....

morenka
2. jan 2010

tak dievcence idem aj aj do hajan....krasne sny a nech v noci tuky same odchadzaju🙂