90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

rinuska
16. jan 2010

ahoj , všetci sú asi hladom zmorení, že ani písať nevládzu. Ja som po ovocnom , teda ak ešte dnes neupadnem do kómy- ako povedal môj syn ráno - najprv bol odhodlaný celý deň jesť som mnou len ovocie , ale asi po 10 min. zmenil plán, lebo že nechce upadnúť do kómy 😀 no ked som dnes na obed dovarila segedinák a začala kŕmiť rodinku, tak som mala ku kóme dosť blízko , tvrdo som uvažovala či si nedám , nakoniec to skončilo chlipom štavy z varechy - pokarhala som sa a zjedla kyslú mandarinku 😝
na zajtra som si odobrala nedorobený sgedín - kapusta mäso , normálne si to opatrujem v hladničke ako najväčšiu delikatesu 😀
tak pa , čakajú ma tri krásne dni 🙂

lucijja
16. jan 2010

aj ja mam za sebou strasiak menom ovocny. 😀 Ranajky dve mandarinky, potom banan a pohar dzusu, neskor po obede este banana a potom sme isli do sauny a ja blba som si chcela zobrat mrkvu ze v aute schrumem a zabudlaaaa som... 😨 Takze mi sauna dala zabrat. A nech si hovori kto chce co chce este sa idem napit dzusu, lebo zajtra mam vodovy tak nech "nepadnem do komy" 😀 ako rinuskin syn predpovedal. 😀

lucijja
16. jan 2010

jaaaaaaj a este jeden kolacik som u nasich zjedla... 😀 😀 😀

peterb
16. jan 2010

tak ja takto po veceroch,
dnes boli na obed zapekane zemiaky so zeleninou (na platky zemiaky, paradajky, cibula a brokolica a sup do zapekacej misy) a k tomu salat z paradajky a cukety, troska olivoveho oleja a balsamika. Na to, ze bol vikend, tak celkom v pohode. Ale ked si moj trojrocny krpec pri mne otvori vecer pistacie a ze "tatinko vylupuj mi", tak by som ho hadam aj ... O jogurtikoch alebo pudingoch na veceru sa ani nebudem rozpisovat.

Zajtra cestoviny, paradajkova omacka s nejakou zeleninou a cherry paradajky, bazalka a mnaaaam. Tento den ani nemam pocit, ze je dieta, za cestoviny a pizzu by som dal dusu.

Ale dal som sa na bicykel, dnes 23 kilometrov (polovica doobeda, polovica vecer), zajtra skusim zvysit aspon na 30, nech sa to telo aj namaha, ked uz nema co jest 🙂

lucijja
16. jan 2010

peto ja som taka ista. Dokola pizza, cestoviny, pizza, cestoviny...a stale to mozem. 😀

demito
16. jan 2010

ahojte baby...ja som tiež jedna z vás...ale mám za sebou dnes ešte len 2. deň...ale chcela by som vás poprosiť, či by mi niekto neposlal tu knihu na moj mail....????prosím...lebo viem len toľko čo nalistujem na nete...no už viem, že je aj pokračovanie...tak neviem či je aj 2. diel v elektronickej podobe....

prosím...bola by som vám veľmi vďačná.... 😉

sloto
17. jan 2010

Ahojte tak mam po 2. ovocku ale som sklamana som sa dnes vazila a som myslela ze apojde aspon pol kila dole a nist ☹ ale citim ze som schudla trosku, hlavne brucho mi splaslo. no len som cakala ze bude aj na vahe daco viditelne

bystricanka
17. jan 2010

ahojte a dobré ránko 😵

peterb...dávaj pozor aby si to neprehnal. Zmeniť stravu a k tomu ešte aj šport....to je dosť aj na kona 😀 😀

demito...no aj by som ti ju poslala, len som ju omylom vymazala. Ale ved baby to tu majú, tak ti ju isto pošlu.

baby...dnes si idem vymeniť dni. Mala som mať dnes ovocko, ale muž, ktorý chudne somnou ma dnes strašnú chuť na mäso. No a čo nespravím pre muža? Tak si teda otočíme dni a zajtra bude ovocko. Ja vieeem....nemá sa to, ale čo už 😅

dominuela
17. jan 2010

Čaute všetci ja som tu po prvý krát medzi vami ale diétu držím od 16. 11. 2009 tak dosť dlho.. 2 mesiace to bolo včera.. vianoce som prežila no nie na 100 % ale po novom roku som začala na 100% cvičím každý deň na orbitreku 30 minút na plno a som zabalená v igelitovom sáčku nech sa spotím poriadne 😀 ... tak dnes ráno som sa vážila a mám dole presne 7,6 kg... som rada ale tak chcela by som ešte viac schudnúť aj keď moje telo sa zmenilo krásne.. tak všetkým držím palce 🙂 ja mám dnes bielkovinový takže kurací rezník na vode s cviklou mňamík, zajtra zemiačiky s cibuľovo-paprikovým šalátom a v utorok palacinky bez mlieka a vajec.. mňaaam už sa neviem dočkať... Tak sa všetci držte 😉

rinuska
17. jan 2010

ahoj ahoj
ja som sa dnes ráno zas vážila po 4 ovocnom a vypadá to na 5 kg dole od začiatku diety , keby to tak šlo dalej tak , tak by som mala schudnúť 30 kg 😀 muž povedal , že som akurát strávila 5 kg potravy , čo som mala uložené v žalúdku 😀 je veľmi milý 😖 a potom včera som každú chvíľlu chodila nazáchod aj napriek tomu , že som pila len veľmi málo asi ma odvodnilo -. len neviem čo , asi to ovocie ... ale skončila mi MS a počas MS vraj vážime aj 2-3 kg viac , lebo organizmus zadržiava vodu. Najviac to vidno na prsiach , sú o polovicu menšie - uff , chvalabohu 😀
no každopádne očakávam stagnáciu
pa pa

ejbyk
17. jan 2010

Dobré ránko, ja som teda dnes po prvom ovocnom dni a váha mi ukázala dole 1,5 kg co je super za 5 dni! verim ze to tatko pojde dalej a kazdych 5 dni bude dole aspon 1,5 kg...zatial dodrziavam poctivo, zatial som v podstate ani hladna nebola, az na to ovocko...uz som potom ku koncu dna strasne presladena, prekyslena 😖 Najlepsie sa mi dietuje v praci, nemyslim na hluposti, netaha ma to vyjadat, zjem len to co mam so sebou...vikendy budu tazsie.

Co s tym ked vstanem takto neskor? ze nestihnem ovocne ranajsky, ale vstanem tak cca. o 11.00? mám si dat ešte ovocko či čakat uz na obed?

...prajem peknu nedelu a malo prehreskov 😉

lucijja
17. jan 2010

ahojte vsetci.

demito: posli mi email do IP a ja ti poslem jednotku aj dvoku. 😉

dominuela: ahoj a vitaj, ako s robis palacinky? hod recept.. 🙂

sloto, neboj ono ani mne po ovocku vaha nic neukaze. paradoxne sa mi vzdy pohne po bielkovinach... 😕

rinuska: aj ja som zhodila z prs a tiez sa vytesujem... 😀

dneska vodujem - ale bude to narocne, lebo som spala len 3 hodky - mala nejako strajkovala v noci 😒

renuliq
17. jan 2010

Ahojky baby,
mam otazku, mozem pri tejto "diete" pouzivat sol a koreniny? 😕

lucijja
17. jan 2010

renuliq: ja pouzivam. A v knihe v receptoch je tiez vsade sol a koreniny. 😉

renuliq
17. jan 2010

no aspon ze to 🙂 zajtra sa chystam zacat dietovat a nemam este vela informacii, ale tak v priebehu diety budem studovat.. 😉 aj nejake recepty by sa mi zisli, hlavne v den, ked sa maju jest strukoviny..to netusim, co si navarim 😅

bystricanka
17. jan 2010

renuliq...aj ja používam. Ale solím málo, kedže ja sol veľmi nemusím 😝

dominuela...krásne si zhodila. Dúfam, že aj ja vám toto napíšem o 2 mesiace 😵

lucka...dnes ti držím palce. Ale ved ty to zvládneš 😵A budeš sa vážiť zajtra ráno?

rinuska....no tak manžel ťa vie pekne povzbudiť 🙄 😀 Pošli ho sem, mi ho tu hned preškolíme 😀

lucijja
17. jan 2010

renuliq: ja v strukovinovy den jedavam na striedacku - zeleninove rizoto, ryzu so zeleninkou wok, pecene zemiaky, varene zemiaky opaprikovane s kyslou uhorkou, pecene zemiaky s mexickou fazulou, fazulovu polievku so sojovym mliekom a zemiakmi, hrachovu kasu s chlebikom, zemiakovu kasu s hraskom a kukurickou, pecene zemiaky s cibulou, kukuricou a sampionmi... 😀 😀 😀 este?

bystricanka: no veru sa budem vazit. Ale moc sa netesim, lebo viem ze tento mesiac som vela zhresila takze budem rada ak budem mat 2kg dole alebo ked nebudem mat nic navyse... 😀

dnes tu vodu nejak horsie znasam ako prvy krat. Asi preto ze som vcera do noci saunovala, v noci nespala...ach jaj, mam to naburane...snivam tu o tom co si zajtra spravim a ako a ci to do obeda vydrzim. 😀

lemge
17. jan 2010

dominuela,pekne si zhodila 🙂 ako chutia palacinky bez mlieka a vajec?s cim si ich davas??

ejbyk, ja ked vsetci ranajkujeme o 9.00,dam si tiez-samoska ze ovocie 😉 ,potom si dam o 11 ovocie,a okolo 13.00 obedujem.aj v knihe pisu ,ze ovocie kazde 2 hodiny do obeda.

lucijja,drzim palce!!!aby tam ta 6 bola 😉 ono by bolo najlepsie ten vodovy asi prespat.keby sa to dalo,ze?? 😀 som zvedava kolko ti slo dole.

rinuska
17. jan 2010

no ja veľmi pochybujem , že po ovocnom zvládnem vodový , už pri ovocnom upadám do kómy 😀 , zatiaľ si to neviem predstaviť , síce boli dni , ked som napr. nejedla do piatej a dalo sa , ale to som bola z domu a v cvale tak som to nevnímala , akurát ma potom začala brutálne bolieť hlava a únava hrozná.. no uvidíme , asi si na vodovy naplánujem nejaký výlet , myslím však , že ten vodový deň je tam dosť dôležitý tak to nejak budem musieť vydržať
dnes som bola u svokry na obed , robila rezne kuracie , tak som si ošupovala tie brezle 😀
svokra sa už teší, ako jej venujem všetky veľké veci , tak ju nesmiem sklamať 😀

lucijja
17. jan 2010

haloooo haloooo, hlásim že sa stále úspešne topím. AAAAle už trpím ako fras, najhoršie bolo nakrmiť malú chlebíkom so syrokrémom. Mňááám, mala ho pokrájaný na kocočky a polovicu nechala...juj, odsunúť ho od seba - to chcelo veeeľa síl. Rinuška, skoro som upadla do kómy. 😀 😀 😀

inuska79
17. jan 2010

Juuuuuuj holky ahojte,teda aj Peterb...
Nemam cely tyzden pristup ku internetu, nemohla som Vas citat a aj som sklamala s malymi prehreskami..
Tak ako som min.nedelu piekla listkove tasticky s nutelou a vychvalili ste ma, ze som odolala, tak som v utorok dvoma kuskami neodolala....A to som ich piekla o 21h!!!!
no a este 20min.na to som piekla chlieb, {sak kym rura je tepla si vravim}.....a tiez som krajickom {ritkou bochnika}neodolala!!!!!

ufff......a vcera som chlapcom robila ku bagete domacu majonezu, tak som si dala v bielkovinovy den o 19h na veceru tiez pol krajca a asi 1PL...to su moje prehresky za cely tyzden, co som sa neozvala...!!!!
Chybala mi Vasa opora, Vasa posta...ale jede se daaaaal!!!!!

Mate pravdu s tym, ze radsej maly prehresok, ako {vypnut} a prezrat sa do bezvedomia!!!
Dnes som si spravila od vcera namoceny cicer a nad parou som si pripravila mraz.zeleninu, kde hl.podiel mala brokolica.Chlapci{brat a manzel} mali kuracinu na hrib.omacke s ryzou, tak som si ku svojej mase pridala 2PL ryze....a nedojedla som to o 15h ani...
Teraz tiskam pomelo, lebo som to jedla prvy krat vo stvrtok a nedavno sme sa vratili z Lidla, kde som si kupila na utorok hned 2kusy.
Vzdala som sa vecere, radsej si dam polku tejto dobroty..
Lucka...si perfektna!!!!vydrz este troska.....a chod skor hajat,to Ti pomoze!!!!

lemge
17. jan 2010

no vidiiiis,tak to mas zachvilu za sebou 🙂 co si davas zajtra na obed luci??

mam otazku:cez bielkovinovy sa chystam dat si 2 male acidka s rozkom. .mozem si na ten rohlik natriet syr?? 😕no a vecera 1 acidko+kusok syra. 😕 ci to sa takto nesmie kombinovat??

rinuska ,a ty mas kedy vodu?alebo koooomu?? 😀 😀 😀

lenca13
17. jan 2010

ahojte,vsetko som poctivo docitala nemala sa vobec na net cas 😖 aj ja som dnes trochu zhresila dala som si u nasich zemiakove knedle s kyslou kapustou aj som mala dnes skrobovy den 😉
zajtra mam ovocny tak snad vydrzim

a vidim ze tu mame aj chlapa,dufam ze vydrzim s vami a vasou podporou co najdlhsie 🙂

inuska79
17. jan 2010

Luckaaaaaa!!!!!!sa picnem z Tv.fotiek!!!ta prva je po porode?

Inac ja som si minuly UH den dala miesto slizov s makom slize so struhankou a medom.
Struhanku som si osmazila na 2KL masla a poliala som hotovy obed medom troska!!!
Na veceru mi manzel kupil kusok sacher torty!!!!
zatial najlepsi Uh den aky som mala!!Nadka mas pravdu, lepsie je kupit si 1kusok kolaca ako civiet na plech, kt.sa nemozes kvazi ani dotknut!!!!
Zajtra mam tiez UH den...asi si dam tiez slize so struhankou....v podstate som zomlela jeden rozok a bolo to....mnamky

renuliq
17. jan 2010

lucijja, velka vdaka, dost si mi pomohla 😉 tak mozem zajtra zacat..drzte mi palec 🙂

morenka
17. jan 2010

Ahojte kocky...no tieto dva dni boli skusky ktore som nezvladala ako som chcela ale myslim ze som to az tak neprehrala..🙂 na oslave som sa drzala az kym predomna nepostavili misu s kolacami kde som neodolala jednemu venceku a potom chipsy ktore som si troska uzobavala ale nebolo toho vela...lenze bol tam alkohol a toto som uz neubojovala pretoze keby som nepila tak ma tam zozeru s topankami takze alkohol ma premohol🙂 samozrejme ze ho nebolo vela...🙂 na druhy den teda dneska som zostala u priatela a tam ma nukali a nukali a nukali ale odolala som vsetkemu ale pokracovalo da v piti takze znova ten alkohol...no a prisla som domou dala som si zemiacky kedze mam skrobovy a nezvladla som to a odtrhla som si trocha z kridla kurcata a hodila zopar hranoliek, ved skorby🙂 ale troska som bola s toho sklamana tak som sa hodila na bycikel a odkrutila som si 30minut a 102 calorii....takze dufam ze sa to neodzrkadli na mojej vahe...zajtra uhlohydraty a po ovocnom sa idem vazit!!!🙂 tesim sa....

luciiija som taka zvedava co zajtra napises ze kolko si schudla...si pre mna inspiracia...tak co najskor napis...verim ze si dnesny vodovy zvladla...

peterb 23km!!! ja odpadnem ved ja ked 8 km odkrutim ta idem umriet🙂
nove clenky vítam....a drzim palce🙂
a vsetkym ktory maju pozitivne vysledky gratulujeeeeem!🙂

lucijja
17. jan 2010

ahojte vsetci, Tak ja sa stale uspesne topiiiiim... 😀 hotova morska panna je zo mna... 😀

lemge: no mala si ma vidiet ako som dnes snivala ze co vsetko si ja zajtra pripravim. 😀 😀 Ale nakoniec vyhralo pecene kuriatko. 😵 Juj, az mi sliny tecuuuuuu

inuska: no, nie tak celkom po porode - to uz je mesiac a pol po porode a ja stale ako buchta. 🙄 Ale je to super, takto to vidiet pokope. 🙂 A pomelo som aj ja objavila prvykrat pri tejto diete a teraz by som ho furt jedla, strasna pochutka.

renuliq: to som rada, ked budes potrebovat inspiration alebo radu tak som tu - ja vsetlico povymyslam. 🙂

morenka: veru zvladla aj ked to dnes bolelo. A na vysledky sa moc netes - vravim ze nic moc tento mesiac. Ale ak som aj neschudla tak aspon som nepribrala. Aj to je pozitivum, nie. 😉

Jaaaj zienky idem ja spat po tej prebdetej noci som hotovaaa, dufam, ze mala bude sekat formu tuto noc. 😀 A keby hned nejdem spat tak zozeriem manza, takze takto to bude bezpecnejsie. 😀 Zajtra hned napisem ci je nejaky vysledok alebo nie. 😉 Tak dobru noc a nech sa vam sniva o dobrotaaach... 😀 lebo mne sa iste bude... 🤐 😅

morenka
17. jan 2010

lucijja verim tomu ze bude zajtra krasny vysledok ktory ta velmi potesi...juuuj aj ja chcem!!!!!!asi si nastavim budik aby som skor vstala ze precitam co napises🙂
a pomelo musim vyskusat! estte som ho nejedla!🙂

lucijja
18. jan 2010

no ahojte!
vidim ze som tu dnes prva. Vcerajsia voda zvladnuta, noc v pohode a tu su vysledky. Budem pisat vysledok za druhy mesiac a celkovy od zaciatku diety. 😉

vaha: -2,9kg , celkom -9,2kg
pas: -2cm , celkom -11cm
boky: -2cm , celkom -8cm
prsia: -4cm , celkom -8cm
stehna: -2cm, celkom -5cm

tak co poviete? som spokojna. Aspon vidime, ze to ide aj s prehreskami, len treba vydrzaaat do konca. 😉

lenca13
18. jan 2010

Ahojte 😉
Luci len tak dalej,gratulujem 🙂
Ja mam dnes ovocny den,tak snad vydrzim