90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

inuska79
21. jan 2010

Caute!
Ja som mala dnes UH den...skusila som najprv rano 3malunke hrusky plus 1kiwi totalne mixnut-spominate dzusyh, hlavne Lucka..tak ma bohato zasobili energiou az do 13h.
To som sa stretla v meste s maminou a v talianskej restike som si zo zel.salatu nechala vybrat mozzarellu a sunku....takze slaby obed, ale na veceru som si v rure zapiekla zemiaky, na 1KL ol.oleja som si usmazila 4sampiony, k tomu trolilinku mrkvy s hraskom a chutna vecera za nami.....
Uz ratam, ze o nejakych 10dni ma caka voda...ujujuu......posledny tyzden pijem malo......to ma netesi...ale dnes som si kupila Lucku, neviem co ten vyrobca do nej dava, ale totalne ma pritahuje!!!!
Len dost vela stoji...ale je bozska...srkam o 106.
Vazit som sa este moc nevazila aktivne, chystam si kupit digi vahu, nech je to presne, ale 4-5kg su uz dolu, hlavne na pase to citim, no necvicim...ujujjjuj...Peterb a vsetky cvicitelky,klobuk dolu!
Pozdravujem morenku, rinusku, ivellu, nadku001,sloto, lemge...samozrejme nove bojovnicky a hlavne kralovnu Lucku!!!!!!!!!!!!!

inuska79
21. jan 2010

som sa kecla....skrobovy..nie UH den dnes...ten UH zajtra, tak mam uz myslienky inde...sorka

lemge
21. jan 2010

ahoj inuska,my sme tusim zacinali spolu 🙂 dnes som mala tiez UH a o 10 dni idem na vodu,tak budeme bojovat spolu 😉
ty, ale pekne si dala dole 5 kilo,ja furt neviem kolko,dufam ze aspon 4 su prec 😅 a kolko si mala kg,ked si zacinala?ak nehces,nepis 😉

martinex
21. jan 2010

peterb super ti to ide,hlavne za ten bicykel ta obdivujem...zeby som aj ja nejaky taky vesiak na saty kupila? 😀 len neviem ci by mi to vydrzalo... 😉

lemge
21. jan 2010

no az teraz citam tvoj druhy prispevok,tak ja mam vodu 31.1,a ty 1.2-to ma tusim aj morenka,a myslim ze este niekto.... 😉

peterb
21. jan 2010

martinex: no ja sa obavam, ze skor ci neskor sa z toho stane vesiak, zatial je to vyuzite, tak treba drzat palce, nech to vydrzi co najdlhsie. Podla mna sa neda ta vaha udrzat po skonceni diety ak clovek bude normalne jest a nic nerobit pre telo, tak som si povedal, ze lepsie normalne jest a cvicit ako sa trapit s jedlom.

Mne najviac chyba vino, vo vinnej pivnici niekolko skvostov a ja pijem uz 15. den vodu. Bez vina a dobreho jedla uz na tomto svete snad ani nic nie je 😀

nadka001
22. jan 2010

Lucka, tak tu polievku si robila v bielkovinovy den ? Ja som myslela, ze ked boli skroby..

ejbyk
22. jan 2010

...ja som mala vcera riadnu krizu! myslela som ze uz je koniec diety 😒 strašne ma včera bolel žalúdok! mala som celkom fajn omeletu na obed a ta mi asi nesada! na vecer som si dala trocha vyvaru a kusok syra (teda prehresok, lebo som kombinovala, ale co uz) Dnes ale pokracujem dalej...dam si nieco light...ryzu a dusenou zeleninkou. Pekný den prajem všetkým a veľa sííííl 😉

tinkaaa
22. jan 2010

ahojte no ja som mala včera ovocný deň ... fú to bola makačka.. mám svoje dni .. a večer som mala pocit,že zjem aj klince 😝 takže čajík to istil
dnes sa teším na kuracie prsia mňaammmm 🙂 a paradajkový šalátik
držím všetkým palčeky,nech zotrvajú

lucijja
22. jan 2010

inuska:woooou, ze kralovnu... 😀 😀 😀 sa tu pucim pri pcku... 😀

nadka: nie nie, v skrobovy den som si ju robila...so zemiakmi a fazulkou.. 🙂 Asi som domotala ten predchadzajuci prispevok. 😀

lenca13
22. jan 2010

Ahojte,ja mam dnes ovocny den chcem sa opytat ci sa moze kombinovat ovocie-zelenina,ale musim jest len jedno 😕

rinuska
22. jan 2010

juuj , veru aj ja mám o pár dní vodu , uvidíme či z toho nebude 😀 kómajavascript:addEmoticon('😀','vBody') 😎
ja stále necvičím , nemôžem sa odhodlať a ani neviem kedy - hovoríte , že večer to nemá význam 😀 a ráno sa nedá , na ale ukľudnujem sa , že pri tejto diete cvičenie spomaľuje chudnutie - len stále neviem prečo 😅
dnes asi zemiaky s kapustou, nemám energiu na vymýšľanie
pa pa

zuzanaca
22. jan 2010

Ahojte 🙂
Aj ja mám dnes ovocný a zatiaľ v pohode - normálne ma zasýtia aj dve mandarinky 😀 ! Paráda!!!

mirenkaz
22. jan 2010

Ahojte dievcata , ja sice casto neprispievam, ale 90 dnovku tvrdo drzim, od 1. januara..len mam na Vas taku otazku, ako to riesite s kukuricou a hraskom do salatov ? iba v skrobovy den, ci mozem si "suchnut" aj v niektory iny den ? =) Dakujem, drzte sa

zuzanaca
22. jan 2010

lenca13, môžu sa kombinovať 🙂

lucijja
22. jan 2010

lenca13: mozes kombinovat, aj v knihe to pisu. 😉

rinuska: preco myslis ze pri tejto diete cvicenie spomaluje chudnutie?

ja dnes bielkoviny. Rajcinova polievka so syrom, mnam. 😝

martinex
22. jan 2010

ahojte...
ja mam dnes ovocicko....prave si pochutnavam na mrkvicke s jablckom...mnam...
ale uz sa tesim na zajtra,na obed si dam grecky salat,len bez syrika a s maskom 😎

morenka
22. jan 2010

No dievcata vcera ta kapusta......preco som zabudla ze sa nema zapijat vodou???🙂 asi viete ako to dopadlo🙂
No dnes uhlohydraty a fest sa tesim!!!!! idem si dat cestovinky s niecim....na ranajky len obrovsky caj lebo nemame doma nic ovocne....ale ani hladna niesom tak som rada🙂
Dnes sa idem podstivo ucit tak dufam ze nebudem mat chute a vcera som si odpustila bycikel kedze som bola na dlhsej prechadzke ale dnes znova na neho vysadnem...🙂
pekny dnik prajem!

emimka
22. jan 2010

ja som mala včera ovocný, neviemprečo ale keď mam ovocný tak ho dodržím na 100% a keď iné dni tak mam nutkanie zjesť aj to čo by som nemala. 😉 Dnes mam bielkov. hovädzí guľáš, naložila som si plný tanier ale nedokázala som ho zjesť celý, už asi mam stiahnutý žalúdok tak preto to funguje-prišla som na to aj preto lebo sa vynecháva biele pečivo. 😎 A kedy sa môžu kompóty k obedu, len v ovocný deň? 😒

peterb
22. jan 2010

ja tiez dnes ovocny den,
na ranajky jablko, na obed miska zeleniny s balzamikom, na veceru uvidime 🙂

zatial pohodka, zajtra bude bielkovina, takze sobota bude vesela

lemge
22. jan 2010

ahoj aj ja som dnes na ovoci,idem si skusut opiect banan s jahodkami,co to bude 😅

martinex
22. jan 2010

akurat si zapekam ovocicko... marhule,kusok jablka a hrusky....snad to bude mnamka,lebo som uz hladne..

inak mam otazku... zajtra mam bielkovinu, mozem si dat chilli con carne? sak v podstate je to bravocve so zeleninou...to by slo,nie?

trucko
22. jan 2010

ahojte 🙂 tak som zase tu 🙂))) konecne si doprajem moj vytuzeny oddych. 😎 mala som hrooozne narocny tyzden v praci a uz od rana sa neviem dockat oddychu 🙂
vcera som bola doslova nemozna a tak sa mi nechcelo ani varit tak som hodila na plech na koliecka nakrajane zemiaky a upiekla ich 🙂 celkom som si pochutila, dala som si ich s rajcinami. Kedze sa mi nechceli struhat ani tie zemiaky spravila som si iba akurat na obed a prave sa mi varia zemiaciky len este neviem ci ich spapam iba same alebo s nejakou tou zeleninkou. A na zajtra sa uz neviem dockat ako si spravim pizzu 🙂 aj s feferonkami kedze mam posledne dni chut na stiplave :D krasny zbytok dna 😉

zuzulik21
22. jan 2010

Ahojte...dnes bol salmon a dusena zeleninka... mnamky...
Zajtra asi sosovicova polievka...

lenca13
22. jan 2010

Na veceru som si uvarila brokolicu

rinuska
22. jan 2010

lucija , ja som to len počula , jedna moja známa čo takto schudla 25 kg za 4 mes. to hovorila , aj mi to začala vysvetlovať , potom do toho niečo skočili musela som utekať , ked ju stretnem opýtam sa , sama som zvedavá
emimka , ja presne to isté , ovocný na 100% a napr. dnes neviem sa ani nasýtiť , som nespokojná , napr. dnes som zjedla pol rybieho prsta ku zemiakom a kapuste a pomedzi to nejaké kukuričné chrumky a normálne som bola na pochybách či sa nepustím do makovníka 😅
povedala by som , že čo sa týka prehreškov , mám najväčší nábeh cez škrobový deň

olianko
22. jan 2010

ahojky 🙂
taksa pridam k vam 🙂 Ja som uz tuto dietku drzala, boloto super...hlavne UH den ked som mohla na veceru sladke 😀
Prvy krat som krasne schudla.Teraz mam este nejake to kilo na vyse po druhom tehu ale dufam, ze do leta to bude prec 🙂
Ja som dnes mala UH den , na obed pizza s paradajkami a na veceru ceresnovy kolac s cajom./ polovicu plechu som radsej zmrazila aby ma nelakala a s druhou polovicou mi pomohla rodinka 🙂
Uz aj mate nejake pozitivne vysledky ?

nadka001
22. jan 2010

ahojte,ja som si dnes spravila koprovu polievku so sojovym mliekom..nespoznala by som to..vynikajuce, doporucujem ! 🙂

lucijja
22. jan 2010

olianko: ahooj, teba som citala v starej teme. 🙂 Ja mam dnes 63. den a 9,5kg dole. Este by som chcela dat 7 ale to sa mi asi nepodari. Mozno skusim potiahnut o mesiac dlhsie - ved tym nic nepokazim. A potom by som chcela dvojku drzat - lebo ta je na zmenu metabolizmu a potom zostat na oddelenej strave. Ak chces kuk do albumu. Mam tam fotku - fazy chudnutia. 😀 Naposledy tam mam tusim 72kg a dnes mam 69kg.

nadka: super, ze? Aj mne velmi chutila fazulka.

zajtra mam skroby, idem si spravit panvicu wok bez masa. Iba ryza so zeleninou a sojovou omackou. 🙂

lemge
22. jan 2010

ahoj luci,chcem sa ta spytat,ci si si na pecenom kurcati dopriala aj chrumkavu kozku.zajtra ho idem piect,a idem sa uistit ci budem jedina ,co si ju neodpusti 😨 😀