90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzulikz
28. feb 2010

Ahojte, uz dlhsie som rozmyslala,ze by som zacala s 90 dnovou dietou a ako vas tu citam tak sa citim viac motivovana. Zacinam dnom 1/03/2010, teda od zajtra. Vychodzia vaha : 84 kg, vysnivana vaha : 67 kg. Kto do toho ide so mnou? Drzim vam Palce 🙂

lubikaf
28. feb 2010

saraja, zuzulikz vitajte, tak od zajtra mozte zacat spolu 🙂

adamko05
28. feb 2010

lubikaf.... tie tri dni točila aj moja susedka, išlo jej to pomalšie, ale išlo... len ona je štihlučka, veľmi nemalo z čoho ist... 🙂

ja tiež, ak padnu vitamíny na víkend, dávam bielkoviny, lebo to je pokušenie veľké, ešte sobota, ked sme doma, nie u našich, svokrovcov, dá sa... ale nedela je ťažká vitamínova... zbytočná zataž na psychiku

ja dnes UHL, pohoda, až na to, že som si u našich ku káve o 17tej dala jeden bratislavsky rožtek... teraz som si dala doma tortu ako večeru.... ale neberiem to tragicky... zajtra vitamíny, na obed mám karfiol, tak to snád vydržím, v zásobe aj dáke oriešky, tak snád sa zajtra podarí 🙂

vítam aj nové odhodlankyne.... 🙂

ninny
28. feb 2010

tak a obed (večera) na zajtra je hotový.. kuracie masko s mrkvovým šalátom 🙂
dokonca som si pripravila už i raňajky... kiwi 🙂

ninny
28. feb 2010

asi blba otázka... ale čo je to obvod nadlaktia? 😅 😅 čo je presne to nadlaktie? 😔

peterb
28. feb 2010

ahojte,
tak ja dnes ovocny den (teda skor zeleninovy), na to, ze bola nedela, tak som celkom prezil, zajtra bielko, tesim sa, dam si na veceru mozzarelu so salatom.

Ale vo stvrtok ovocny den a v piatok druha voda, to bude vyzva, ta prva voda presla celkom fajn, obavam sa, ze tato druha uz taka pohodova nebude.

domyyy
28. feb 2010

lubikaf...neboj, podarí sa 😵 len si ver moja! 😉 🙂 a ty sa nám ideš vydávať? 😅 to sa teším 😉 😉 a áno ja točím stále dookola len tri dni 🙂 takto mi to vyhovuje 🙂

folly...neviem či to ešte majú v tescu ale v nejakom športovom obchode určite 🙂 skús pozrieť 😵 😵

kočky dnes sme mali oslavu a ja som si nedala tortu! 🙂 teším sa tomu 😉 pritom som ju sama robila včera 😅 ale vymenila som si bielkoviny za škroby 😅 hádam to nie je taký veľký problém 😉

domyyy
28. feb 2010

peterb...potom držím palce keď budeš mať vodu 😅 ja mám v pondelok 😒 už teraz mi je zle 😝 😀

ninny
28. feb 2010

pererb, domyyy držím Vám prsty nech zvládnete vodný deň.. u mňa je ešte hrooozne ďaleko... 😕

folly
28. feb 2010

spolubojovníci držte prsty od zajtra začínam i ja! 😅

je pravidlo, že sa na večeru musí to isté ako na obed - hlavne v bielkovinovom dni?

domyyy
28. feb 2010

ninny..ďakujem 🙂 toto bude už môj druhý vodový deň 🙂

kočky držím palce tým, ktoré začínate 🙂 😵

zuzulikz
28. feb 2010

Adamko,Lubika dakujem za privitanie, caka ma ale dlha cesta 🙂 FOLLY aj ja zacinam od zajtra, budeme mat spolu vodny den a aj rovnake dni, to je super 🙂 domyyy, ktory vodny den Ta caka ?Aj ja drzim prsty,u mna je to este daleko, tak si to este nepripustam :D

saraja
1. mar 2010

Ahojte, aj ja dakujem za privitanie, zuzulik a folly aj ja dnes zacinam, drzme si palce navzajom, budeme to potrebovat 😉
Mne sa uz vari masko so zeleninkou, mam 0,5 l caju v brusku a ovocie pripravene na stole 🙂

lucijja
1. mar 2010

caute caute. Tak ja zaznamenavam prve uspechy s novym stravovanim. Dva cm z brucha dole a konecne! sa po mesiaci pohla aj vaha -600g. Tak hadam sa to rozbehne. 🙂

domyyy
1. mar 2010

zuzulikz....o týždeň mám druhú vodu 🙂 vlastne 2/3 diéty za sebou 🙂

kočky držte saaa 🙂 začiatky sú ťažšie ale dá sa to 😵 😉

lucija...veľmi ti gratulujem, že sa to koonečne pohlo 😵 len tak ďalej a budeš ako prútik zachvíľku 😅 🙂

ejbyk
1. mar 2010

Ahojte kočky, som si vas precitala a tak ako som slubila, po chatovom víkende sa ozývam!! ani nechcite vediet co vsetko som do seba za ten vikend natisla 😖 !!! bol by to prispevok tak na tri strany, zial...nuz ale co, predpokladala som ze to tak dopadne a este som aj dostala mrchu, a to ja som vzdy taka rozjedena. od dnes som teda nabehla na bielkoviny...je pondelok 1. 3. tak preco nezacat....
vitam nove bojovnicky a drzim palce...

tiez som zacala striedat iba 3 dni. ako mi vitaminovy den zo zaciatku vyhovoval, potom bol uplne najhorsi, ani nie ze som bola hladna, ale zaludok to nevydrzal...

pekny dnik

lenca13
1. mar 2010

Ahojte ,ale ste tu toho popisali my sme boli skoro cely tyzden u nasich,takze som zase zhresila 😖
Vitam nove clenky,na obed som si spravila salat so syrom 😉
Lucija super 🙂

adamko05
1. mar 2010

ahojte...

ja mám v sebe kávičku, pol litra čaju a pôjdem na pomaranč 😝

domyy... koľko sa Ti podarilo dat dolu (aká bola vychodia váha?), ked striedaš iba 3 dni, a striedaš 3 dni od začiatku?

ja mám dnes vitamíny, som odhodlaná vydržať...

včera som aj rotanu prevetrala 😀 😀

lucijja... super, tebe to fakt parádne ide 😵 😵 😵

ja som sa nemerala, ale vážila... dnes je tyžden... min. pondelok 66,3, dnes 65,2 kg, žiadna sláva, ale keby to ide čo tyžden, to kilo, tak som uplne spokojná 🙂

adamko05
1. mar 2010

folly... no hej, hlavne v bielkovinovy dnik by si mala na večeru to isté, alebo teda z tej istej rady - maso na obed, večer prípadne šunka, syr na obed, večer prípadne jogur, ale ideálne je to isté... ale tak, nebudeme to brat zas tak smrtelne "vážne", či hej? 😀 😀

yanna20
1. mar 2010

ahojte tak ja som včera do seba napchala normalny obed - maso s prilohou aj ked som mala UHL no a nevyplatilo sa..zvysok dna ma prehanalo, no tak mi treba, aspon ma to trocha motivovalo ze ziadne prehresky! nas maly anielik zacal konecne poriadne chodit, takze teraz sa mi zacina ta prava dietka, ked za nim budem musiet pobehovat, lebo este pada. 😉
ja dnes ovocko, zacalo som zatial jednym jablkom, a na obed si asi ostruham zo dve mrky, nech mam co chrumat.
novym spolubojovníckam prajem vela sil!!

yanna20
1. mar 2010

adamko ty si mala min týžden 66,3 a dnes 65,2, takze si pribrala? len tak ze ci si sa pomýlila alebo mam aj ja s tym ratat..ja som sa este nevazila, po vcerajsku nemam odvahu 😔

zuzulikz
1. mar 2010

Dobre rano, tak dneska som zacala, uf. Zatial len chlipkam cajik a na ranajky pojdu asi dve jablcka, je super, ze nas tolko dneska ma bielkoviny 🙂 Ja idem tiez si dat salatik so syrom ale som rozmyslala nad jogurtom na veceru, neviem ci sa to smie a nechcem mat bilanciu - prvy den a hned porusila :D Dakujem za privitanie. Adamko,keby som mala Tvoju vahu, tak by ma nikto uz chudnut nedonutil 🙂 Saraja, Folly, vitam Vas aj ja, tak od dneska sa ide do boja, drzim palce . 🙂

yanna20
1. mar 2010

boze ja som koza, adamko ja som si to nejak zle precitala, takze si schudla super!!!!!

yanna20
1. mar 2010

inak adamko taku vahu ako mas ty, tak to je moj ciel!!

adamko05
1. mar 2010

yannna20... pozerám, pozerám... čo som to napísala... a dobre som napísala.... 😀 😀 ... tažko nazvat, že som schudla, ale vyprázdnili sa mi vždy preplnené črevá za ten tyžden 😀

zuzulik... ale ja meriam iba 168 cm, takže tych 6 kg dolu by bolo super, nič neoblečiem, teda oblečiem,a le nedá sa mi dychat... čo som nosila pred tehu

yanna ... a koľko máš teraz, aku váhu

zuzulik.. ked na obed syr, večer v pohode jogurt... je to mliečka bielkovina... 😉

yanna20
1. mar 2010

adamko zacala som na 75 kg takze tych 10kg..moja vyska 177cm

yanna20
1. mar 2010

ja uz som mala aj 64, ale stacilo by 65 -66..vtedy som sa citili vyborne

adamko05
1. mar 2010

yanna... no vidíš, si o 10 cm vyššia.. takže mne ešte treba dat dolu isto nejaké kilá... 😠

adamko05
1. mar 2010

.. ja som mala aj 54 😀 😀 .... vlastne, presne pred 7 rokmi som mala toľko, to som sa práve vydávala 😵 😵 😵 😵

ale tych 58-59 bolo akurát, tych 54 všetci vraveli, že bolo mooooooc...

adamko05
1. mar 2010