90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
9. nov 2010

@magimary no jasne, ze to zajtra na vitaminy zvladneme, uvidis, ani nebudeme vediet ako a bude to za nami

kubkovka
10. nov 2010

Dievčatá, dnes ráno som sa po dvoch dňoch postavila na váhu a dole 1 kg, no super......a to mám vitamíny pred sebou, tak dúfam, že v pondelok dopadne váženie veľmi dobre, budem sa snažiť

claudica
10. nov 2010

@kubkovka ahoj, super motivácia na dnešný vit-deň, že ? Si dobrá...
Ja mám dnes bielkoviny, spravím si až prídem domov brokolicové kroketky, trochu kalorická bomba, ale už to potrebujem.... 😀

adamko05
10. nov 2010

@kubkovka paradny vysledok
ja som bola včera rada, že po víkende vaha taka ako pred 😉
dnes mam v sebe iba kavu, čaj a asi 4 mandle a ochutnala som kyslu kapustu, ked som si davala varit na obed... dnes som odhodlana vydržat, teda, už stále, až do vianoc 😀 😠

kubkovka
10. nov 2010

@claudica no ja neviem, co na zajtra na bielkoviny....dnes si spravim kelovu polievku

kubkovka
10. nov 2010

@adamko05 jasne, ze vydrzime, ved nie sme nijake béčka.....ja si dnes spravim obycajnu dusenu kapustu, manzelovi dohodim peceny bocik a knedlu.....a kelovu polievku

ingridka22
10. nov 2010

ahojte dievčatá, ako si tu pekne píšete 🙂 @kubkovka, ideeeš, pekne si sa rozbehla 😉 ja som tiež mala myšacie úmysly, že sa na to vyprdnem, lebo som v polovičke diéty a mám dole trápne 4 kilá, ale vidím, že si sa parádne nakopla a kilá od teba utekajú jedna radosť 😀 😀 tak budem pokračovať a uvidím, či sa to rozbehne aj mne 😒 dnešok som už pokašlala, robila som francúzske zemiaky a šlohla som koliesko klobásy 😠, pekný začiatok vitamínov 😖 jesť budem asi mrkvu, mám aj kyslú kapustu pripravenú, aj mandle... snáď dnešok prežijem 😖 😀 😝 tak bojujte, držím palce 😉

magimary
10. nov 2010

dnes: STREDA 45-ty deň- 10.11.2010 VIT
---------------------

ahojte!
pekne vám to ide, babulky-šikuľky 🙂
dnes máme vitamínky a zatiaľ to celkom ide (vzhľadom k času 😅 )...
doobeda som mala len ovocnú šťavu a teraz na obed kyslú kapustu (ktorá tu tak fičí vo veľkom a ktorá by ma ani nenapadla, keby ste ju tu toľko nespomínali 😅 , takže ďakujem za spomínanie (kapusty) 😀 ,
po obede si asi nachystám zopár (za hrsť) pečených gaštanov a potom idem preč (na akciu mojich prváčikov v škole) a keď sa vrátime, tak už to snáď nejako ustojím 😅 😝 😉

@claudica , a ešte ma teda zaujímal tvoje dnešné menu 😉 : že brokolicovú kroketky 🙂 ,
ako ich robíš? čo si mám pod tým predstaviť (predstavu síce mám, ale môže byť úplne mimo 😅 )? hoď, prosím, postup-ďakujem! 🙂

adamko05
10. nov 2010

@magimary ja práve tlačim tu kapustu 😀 😀 😀

teple musí byt 😉

ja zatiaľ OK tiež, vzhľadom k času, ale šak pokušenie som si narobila, pizzovníky som upiekla.. no, čo už.... musím odolat 😠 😉
@ingridka22 jedno koliesko, to nič neni 😉 , ked nedaš už nič viac, je to 99,9ˇ% uspech, čo je užasne... a 4 kg je pekne, ved ak nemaš vysoku nadvahu... a dôležite je aj, nepribrat 😉

claudica
10. nov 2010

@magimary takže - brokolicu si predvarím, roztlačím vidličkou, pridám nivu /syr/ a vajíčko, pomačkám to dokopy, obalím v strúhanke a upečiem. Je to nezdravé, lebo je to vysmážané, ja viem, nemala by som, ale chcem 😢 a dnes to budem mať. No čo už so mnou...hrozné chute na mňa dnes lezú...tak v rámci bielkovín budem mať toto. 😀

adamko05
10. nov 2010

@claudica ja zajtra mam v pláne len brokolicu s vajčko, take placky urobit a len tak opiect, ani neobalujem... aj karfiol tak robím... je to zdrave, čo by nezdrave 😀

a inak, dnes som dostala "svoje dni"... tak to bude zaber vydržat a ukočirovat chute 😠

claudica
10. nov 2010

@adamko05 ano, tvoja verzia je zdravšia, ešte si rozmyslím.... 🙂 Brokolica je OK, syr je moc kalorický, a tá strúhanka s olejom....to by ma odborníci na zdravú výživu poslali voľakde....aj s mojou "diétou", ale som na tom podobne ako ty s tými dňami, preto asi špekulujem... 😀

kubkovka
10. nov 2010

@ingridka22 koliečko klobasy nie je porusenie diety, pokracuj vo vitaminoch, klobasa len pomoze precisteniu, tak si treba povedat 😉

kubkovka
10. nov 2010

@magimary dobra si, ja mam kapustu ale hlavkovu, udusenu, mnamka, to si budem robit asi castejsie

kubkovka
10. nov 2010

@adamko05 no tak to ti verim s tymi chutami, drzim palce

kubkovka
10. nov 2010

@claudica podla mna aj taketo treba raz za cas, nastartuje to znova travenie a metabolizmus.....aspon u mna ano, letim potom na vecko len prievan za mnou ostane a udivene deti 😀 😀 😀

adamko05
10. nov 2010

@kubkovka aj hlavkova je užasna... milujem ju... ako príloha k masku aj samotnu 😝

claudica
10. nov 2010

@kubkovka 😀 😀 😀 to bolo dobré.... som sa zasmiala....
Tak jasné, človek sa snaží, určite, ale zas... sem-tam uletím.... 😠 možno aj na to vecko 😀 😀

kubkovka
10. nov 2010

@adamko05 presne, manzelovi som upiekla maso, ja som si dala samotnu.....a zajtra s masom

kubkovka
10. nov 2010

@claudica no jasne, zas ja to beriem tak, ze ok, schudnem, budem sa lepsie citit ale zas ked mam chut na nieco nie moc zdrave a mozem to v dany den, dam si....ved co ak ma zajtra prejde auto, alebo si pomyslim na horsie veci na svete, nie na to, ze porusim trosku dietu.....a u mna to vacsinou funguje tak, ze ked si nieco sama dovolim, poviem si, daj si a co, tak mi na to prejde chut.....asi je pravda, ze zakazane chuti

ericku
10. nov 2010

baby a solite si jedla? ja musim lebo keby to bolo bez chute tak to ani nezjem 🙂 dne speciem zakusok lebo moja polovicka ma meniny a hadam odolam.a ked nie tak si dam len kusocek :P

lucijja
10. nov 2010

ja som veru solila...tiez si neviem take bez chuti predstavit...A ked som mala bielkoviny tak som si skoro vzdy robila kuracie stehienka nakrajat a podusit, nakorenit, osolit, pridat nakrajane kysle uhorky a feferonku. Trochu vody na podliatie, podusit, a na konci pridat horcicu...mnaaam, s krajickom chleba, to som furt jedla. 😀 Feferonky som si pridavala uz ku koncu v takom mnozstve co skoro leptalo tanier... 😀 😀 😀

claudica
10. nov 2010

@ericku Ja solím tak isto ako predtým, s mierou... ale preto, lebo mne to tak chutí. Ostatní si dosolia... Ale varenie bez soli... 😝 to sa nedá.

adamko05
10. nov 2010

@ericku ja aj solím, aj korením, dokonca niečo aj cukrím 😉

ingridka22
10. nov 2010

zdravím kapustové maniačky 😀 😀 😀
dievčatá, so mnou je to zlé 😖 neostalo len pri koliesku klobásy, ja som po malej dojedla aj francuzáky 😝 😝 síce len trošku, ale predsa 😝 zabiť ma je málo 😠 tým pádom som dnes v keli, zachránim to asi len tak, že nebudem večerať vôbec 😒 @adamko05, keďže idem z veľkej váhy, je to bieda s tým mojim úbytkom, tak sa musím len utešovať, že to nejde hore pri toľkých prehreškoch 😉 a dievčatá, vydržte aspoň vy, keď už ja som "out" 😔 😵

kubkovka
10. nov 2010

@ericku solim, jasne a aj dochucujem roznymi bylinkami a hlavne cesnakom, milujem cesnak

@lucijja vyborny recept, milujem feferonky, ale kedze kojim, tak nemozem..... ☹

@ingridka22 no to sa nic nedeje, od zajtra ficis naostro, ja som si to tak povedala a ide to

lucijja
10. nov 2010

@kubkovka ja tiez tak zavislacim na cesnaku...ked som mala UH den tak som si vzdy kupila korpus na pizzu v jednote za par korun, a potrela ju kecupom alebo pretlakom a hoooojne posypala tym granulovanym cesnakom sackovym. Na to este rajciny, sampiony a cibulu a akaa mnamka... 🙂

ericku
10. nov 2010

zajtra mam aj ja UH den.a mam uz kupeny korpus na pizzu a to budem jest.
som strasnaaa!neododlala som zakusku a kusok som zjedla a zato som nevecerala a neni som ani hladna 🙂

kubkovka
10. nov 2010

@ericku to nic, vobec nic sa nedeje, ved si predstav, ze si mohla zjest aj tri a ty si zjedla len kusocek

kubkovka
10. nov 2010

@lucijja no kedze mne hriby nechutia ziadne, tak v tomto som mala smolu, ale potom som si vymyslela takto: oprazim si kopec cibule az tak do zlatista, na pizzu dam kecup, tuto cibulu, feferonky alebo baranie rohy a po upeceni potriem celu pizzu este za tepla cesnakom rozdrvenym so solou a troskou horucej vody.......odvtedy som inu pizzu sebe ani nerobila