90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kacenka1983007
26. feb 2012

kde ste chudulky???? 😒

mijadave
27. feb 2012

dobre ranko dievcata, tak sa hlasim spat po vikende plnom porusovania... ale co ma tesi, ze napriek porusovaniu som ani kilecko nenabrala spat 😉 sice stojim na rovnakej vahe uz 3 tyzdne, no nevadi, ved je predomnou este 41 dni 😉

kacenka1983007
27. feb 2012

dobré ránko každému,dnes mám ovony,večer som mala chut papat 😠 asi tie krámi 😒 kde ste všetci??? 😲

mijadave
27. feb 2012

@kacenka1983007 no v praci 😀 ja mam dnes tiez vitaminovy dnik, na obed mam restovane sampiony s arasidami... nic ine ma nenapadlo 😉

kacenka1983007
27. feb 2012

@mijadave ja to tiež niekedy vyskúšam,a nasytia ta tie šampiony?

mijadave
27. feb 2012

@kacenka1983007 vcelku ano, niekedy za tym este schrumem mrkvu, no dnes som ju zabudla doma 😒 sampiony sa mi zatial neprejedli... ale dusena zelenina uz ano ☹

kacenka1983007
27. feb 2012

@mijadave a ovocie ti nebere? 😒 ja ked som hladná chrumem čínsku kapustu 😉

kacenka1983007
27. feb 2012

pri prvom ovocnom dni som mala slnečnicové semiečky,pri nich som necítila chut na jedlo. 😉

mijadave
27. feb 2012

@kacenka1983007 ovocie si davam doobeda... na obed potrebujem nieco teple... lebo potom sa neviem dojest ovocia a zeleniny... 😀

1lubika
27. feb 2012

ahojte, dávno som tu nebola ☹ Akosi som nestíhala 😠 Ja mám dnes UH. Po víkende je to celkom v pohode, až na včera - robila som fajný koláč - mne chutí ako zmrzlina - vanilkový krém. No a samozrejme som musela okúsiť až 2 kusy. 😠 😠 Ale tým ,že som ich zjedla okolo 15,00, normálne som večer ani hladná nebola a tak som ani nejedla. 😖 S váhou neviem, odvážim sa o týždeň - v nedeľu mám vodový deň. Takže som plná očakávania. 😕 😕 Ale doma som len - tak skúšala niektoré staré veci - oblečiem kostým, ktorý som obliekla asi tak pred 7-8 rokmi. To som si nechávala, že aspon taká chcem byť. 😀 😀 Je mi síce ešte trochu okolo pása obtiahnutejší, ale okolo bokov a zadku dobrý. Normálne som včera výskala od radosti. 🙂 🙂 😵 😵
@mijadave ja tiež, ked mám ovocný - musím zjesť nejakú zelen. polievku - skratka potrebujem aj ja niečo teplé. 😝 😝

mijadave
27. feb 2012

@1lubika wow, tak to je super, ze si do toho kostymu vosla... 😉 ja som teraz uz dlho nesla dole ani vizualne ani na vahe... 😒 ale nevadi.... 😉 ja som si uz teraz naplanovala zas zeleninkovu polievku na dalsi vit. den.... ja mam vodovy den 7.3. 😖

mariannaz
27. feb 2012

čaute baby, ja mám dnes UH tak som si kúpila picu základ, to je len cesto picové, potreté s tou omáčkou ich a doma som si k tomu dala ešte zeleninku - hradišťanku, ale až potom ma napadlo, že je v nej hrach a to sa nemá dnes, ale čo už, tolko hrášku dúfam neuškodí ☹ nechala som si ešte pár kúskov na večeru a mám ešte aj kúpenú fajnu horku čokoládku 85% kakaa , už sa na nu teším 🙂 a zajtra ovocný, nakúpila som si dnes vyživky lebo nič ma nenapadá čo si dať na zajtra. Mne tiež váha stojí tak sa nevážim teraz, asi sa až odvážim po ďalšiom vodovom dni 😒 a dúfam, že ma neklepne, že budem mať aj potom rovnakú váhu 😀

mijadave
27. feb 2012

@mariannaz ale ved hrazok zeleny sa moze kazdy den, berie sa ako zelenina, to len ako ten suseny sa nemoze... tada aspon som to citala... ja tiez si bezne robim na zeleninovy den polievku z tohto hrasku 😉 a tiez sa bojim toho, ze budem mat rovnaku vahu aj po dalsom vodovom dni... inak ma vcera mm uz ukecaval, ze ved si uz pekne schudla, tak sa uz vykasli na tu dietu.... som ale vydrzala a idem dalej... aj ked viem, ze ma caka este 1 vikend porusovania o 2 tyzdne, no aj tak to chcem dotiahnut do konca... ak by sli dole aspon este 2kg, budem happy 😉

kacenka1983007
27. feb 2012

@mijadave
@mariannaz kolko ste už schudli? 🙂

kacenka1983007
27. feb 2012

ja sa zajtra chcem odvážit,dnes som iba 8 deň ale mám strach ☹ 😖 že to nešlo dolu

mijadave
27. feb 2012

@kacenka1983007 no ja som zatial dala dole 8kg 😉 ale to je od zaciatku diety... a dnes som 49.den 😉

kacenka1983007
27. feb 2012

@mijadave pekne,ja by som chcela dokopi tolko schudnút,joj keby som tak bola ako ty 😵

mijadave
27. feb 2012

@kacenka1983007 no ja som sla do toho, ze chcem dat dole 13kg, ale uz teraz som velmi spokojna... neboj, ved si len 8. den, ono to pojde 😉

kacenka1983007
27. feb 2012

@mijadave a budeš aj pokračovat ked tuto skončíš?

mijadave
27. feb 2012

@kacenka1983007 no neviem, asi dam cca 3 mesiace pauzu a potom asi pojdem na tu udrziavaciu... niekde som citala, ze je rozumne dat si pauzu... 😉

mariannaz
27. feb 2012

@mijadave ved aj ja chcem vydržať do konca a aj som si to sľúbila ale ked som pozerala ako mi to vychádza cez veľkú noc tak šoky 😀 na veľký piatok budem mať mäsový hi hi 🙂 takže budem len vajíčka a v sobotu a nedelu ked bude každý okolo mna mastiť šunky a klobásky tak ja budem mať 2 a 3 den, dobré, čo? 😀

kacenka1983007
27. feb 2012

ja som o tom ešte nečítala,ale mne tato dieta roby dobre na žaludok,tak ked to vydržím,asi to budem držat dalej.

mariannaz
27. feb 2012

@kacenka1983007 ja som schudla 6kg a dnes mám 36deň 🙂

1lubika
27. feb 2012

@kacenka1983007 ja mám asi 52. deň - ak dobre počítam a mám takých 6-7 kg dole. Aspoň si myslím, lebo už týždeň som sa nevážila a budem sa až po 2. vodovom. 😒 Uvidíme, ale aj tak som veľmi spokojná 😅 😅 Lebo skoro pol roka mi stála váha a nie a nie schudnúť. 😠 😠 Aj som cvičila, aj si dávala pozor na stravu a nič. Až teraz, ked som sa dala na túto dietu. 😵 😵
@mijadave aká je tá udržiavacia. Ja som o nej nikde nečítala. Kde si to môžem pozrieť, nevieš?? 😒 😒

lucka1987
27. feb 2012

ahojte.. trosku sa k vam privtrem nevadi ? chcem sa spytat .. dnes som zacala s 90 dnovou dietou .. po akom case sa vam dostavili prve vysledky? teda viem ze ich nemozem cakat najbliezsie dni.. ja len tak informativne 😅

siska8
27. feb 2012

@lucka1987 ahoj 🙂 ja držím dnes 12. deň...vážila som sa po deviatom dni a dala som dole 2 kg...takže si myslím, že výsledky v najbližších desiatich dňoch uvidíš...samozrejme, každý sme iný...je to individuálne...

lucka1987
27. feb 2012

@siska8 jooooj to by bolo skvele.. ja som pri tehu pribrala 20 kil... a ostalo mi 11.. a pred tehu som mala este jedno nevydarene.. tak aj vtedy som pribrala.. a celu dobu lezat.. joj sa to nakopilo.. z 53 mam 66 .. no tak dik za povzdbudenie a za odpoved 😉 ak nezabudnem tak napisem ako som pochodila

lorine1
27. feb 2012

Ajojte dnes som mala vitaminy a pokracuje to slubne ... vobec ma nehoni mlsna... len nech to vydrzim... 🙂

kacenka1983007
27. feb 2012

@lucka1987 držíme ti palce 😉 🙂 😵

awooojky
27. feb 2012

ahojte babulky.. no ja som dnes tak porusila ako za celu dietu nie.. ale to od takej zlosti.. sa to vo mne hromadilo od soboty...:D v sobotu nie a nie plnku do torty spravit.. nakoniec skoncila v kosi...nic sa mi nedarilo.. a postavim sa na vahu s taou veselou dusickou.. ze ked uz par dni bola rovnaka vaha tak snad klesla a tam o kilo a nieco viac.. skoro som vahu rozbila...a dnes rano chleba so sunkou.. na obed halusky s kapustou..a vecer dva chlebicky z oslavi.. a uz mi je super... aspon viem z coho je to kilo navyse..:D
torticka sa nakoniec ako tak podarila.. nie som 100 percent spokojná ale celkom hej... oslávenec bol strasne stastný :D a to je hlavné..