90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

olga0251
28. jún 2012

@lucky14 no zo zaciatku to bolo taske ale tesili ma ubudajuce kilecka 🙂 a potom si uz clovek zvykol 🙂 😒 aj teraz sa snazim neprejedat😀 rano jem len ovocie a stravu moc nemiesam len sem tam 😕 a je to celkom v pohode-)
@babylux to ovocie si kludne daj 🙂 kila pojdu aj tak dole neboj 🙂 😀

mijadave
28. jún 2012

@miskakyska jasne, sice neviem, ci na nete, lebo chceme s detmi niekam vyrazit, no na dietke urcite a kedze sme sa uz dohodli, uz nemozem cuvnut 😀 tak sa pridavam do tabulky.... https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

babylux
28. jún 2012

@olga0251 ok,dik,zajtra idem na melon,hadam vydrzim.

lucky14
29. jún 2012

@babylux Ahoj. Kludne si daj ten melon. Priprav sa na caste navstevy toalety ale inak moja vaha 3 dni stala a po vcerajsku -0,9kg co som straaasne rada. Dufam ze si to udrzim. Dnes bielkoviny. Prajem krasny melonovy slnency den. 🙂 Daj vediet ako si to zvladla. pa

kacena24
29. jún 2012

Ahojte babulky....ja mám dnes uhlohydráty,na obed ma čaká posúch a večer dáke koláčiky 🙂 pekný dník želám všetkým

kacena24
29. jún 2012

@lucky14 supeeer pohlo sa to, len tak ďalej 🙂 šikovná, zajtra už dúfam aj ja prebojujem ten ovocný deň bez prehrešku 🙂

lucky14
29. jún 2012

@kacena24 Dakujem. Som tak rada. Je to sice len zaciatok ale aj tak sa vytesujem. Teba dnes caka najlepsi den. Uz si si ten posuch niekedy robila? Ja by som ho chela vyskusat nabuduce. Dnes mam bielkoviny. Uz sa mi marinuje tofu tak dam vediet ako to chutilo. A na veceru si dam mozzarellu s rajcinou. Neviem ci to mozem konbinovat. Inak ovocny den sa s tym melonom celkom dal vydrzat. Aj Tebe krasny den. 🙂

lucky14
29. jún 2012

@kacena24 Ozaj Kacenka nechces sa aj Ty dopisat do tej tabulky? Je to super motivujuce vidiet ako super sa dari kockam v nej. https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...... 🙂

sajmonkaf
29. jún 2012

@lucky14 inak jedna holka tu žačala s nami,a držala predtým dukanku,schudla myslím 7 kg a potom presla na tuto a nešlo jej to velmi zo zaciatku.týmto ta nechcem odradit,len asi tým,že si mala predtým inu dietu,tak asi telo v tom ma chaos,či?Ale nevzdavaj to,vysledok sa dostavi,určite 🙂 🙂 🙂 🙂

babylux
29. jún 2012

@lucky14 Iste to zvladnem.kupila som 5,5 kg melon 🙂 ,ale dufam ze ho nespracem celi,isto mi snim pomozu.len je horsie,ze vedla melonu sa na mna usmievaju z taniera palacinky ☹ .

domyyy
29. jún 2012

ahojte kočky, ja mám depky 🙄 včera som porušila dietu ☹ ☹ tak dnes som zjedla len jeden pomaranč a celý deň pijem vodu.... ešte si dnes možno niečo dám, ale ozaj len niečo maléa zajtra si dám bielkoviny lebo mám depky zo seba 🙄 držkajte sa 🙂 a ešte jedna info, nebudem mať net možno aj dva týždne, ak sa mi podarí prihlásiť sa niekde tak sa ozvem, ešte dnes som tu s vami 🙂

kacena24
29. jún 2012

@lucky14 ja sa tesim uz na bielkoviny,budem mat zapekanu brokolicu so syrom 🙂
@sajmonkaf fíha aj ja som držala tú dukanovku 😖

kacena24
29. jún 2012

@domyyy žiadne depresie,aj ja som už stihla porušiť,to sa ani nedá na 100% 😝 , bojujeme ďalej 😉 každý raz poruší,stane sa 😉

miskakyska
29. jún 2012

@kacena24 jéééžiší,no jasnačka,že to sa nedá bez porušovania..ale z toho by som si hlavu vobec nerobila..lebo aj tak idú kilá pekne dole....jedine
@sajmonkaf táto osôbka je taký pedant s pevnou vôľou :o)

lucky14
29. jún 2012

@domyyy Ahoj. Presne tak. Kazdy v realnom zivote niekedy porusi pravidla diety. A to akejkolvek. Najdolezitejsie je netrestat sa a pokracovat dalej. Urob za tym hrubu ciaru. Myslim ze cim budu lepsie vysledky na vahe tym viac budeme chciet dodrziavat. My to isto zvladneme. Je to beh na dlhu trat vlastne prekazkova draha. Isto pridu nejake oslavy do cesty alebo slabe chvilky.Hlavne ze sa snazime dodrziavat co najviac. Sme len ludia. 🙂 Ako si na tom dnes? 🙂

lucky14
29. jún 2012

@kacena24 Ja som mala bielkoviny dnes. Robila som na obed to tofu ale nestalo to za moc. Ked mam byt uprimna. Dost suche. Dala som si grilovanu papriku a rajciny a vyvar a krajec chleba. Tak sa to dalo zvladnut. Co dobreho si si dnes dala na veceru? Ja som mala tu mozzarellu s rajcinami. 🙂

domyyy
29. jún 2012

@lucky14
@kacena24 dakujem kocky, ste zlate. Dnes som si dala len pomaranc a jednu mrkvu 🙂

domyyy
29. jún 2012

Zajtra mam konecne tekvicu, mnam :

lucky14
29. jún 2012

@sajmonkaf Ahoj. No veru treba trpezlivost. Ale uz sa to trosicka pohlo tak som rada. Uvidim v pondelok. Uz sa budem vazit len 1x do tyzdna. Teda skusim vydrzat. Poznam vela ludi co schudli s tym dukanom rychlo ale nebolo to nic pre mna tak som to po tyzdni vzdala. 90DD je super!!! Ty si priklad toho ze sa to da. Vyzeras super. 🙂

lucky14
29. jún 2012

@domyyy Moja ved musis byt hladna ako vlk!

lucky14
29. jún 2012

@domyyy Ako si tu tekvicu pripravis? Famozne placky? Ja mam na zajtra uz vykopane nove zemiacky tak sa tesim. Uvarim ich a potom opeciem nasucho na panvici s bylinkami a zeleninku. Inak ja ked jeden den nic nejem tak druhy den by som zjedla piate cez deviate. Tak Ta obdivujem ze si to vydrzala len na tej mrkve a pomaranci. 🙂

kacena24
29. jún 2012

@lucky14 mala som zakusky,ale fuj dako si ich az v krku dociahnem 😀 nejak mi nesadli....som zvedava na svoj zajtrajsi ovocny den....inak dnes doobeda neviem,co som mala,ale ja som bola taka hladna,ze by som aj stolicku zjedla,ledva som vydrzala do 12.15 😀

lucky14
29. jún 2012

@babylux Ahoj. Aky bol melon? Je to zachrana na vitaminove dni no nie? 🙂

kacena24
29. jún 2012

@domyyy preboha a este vládzes stáť? ja keď som hladovala,bola som strašne slabá

lucky14
29. jún 2012

@kacena24 No moja ja som obedovala dne spresne o 12:00 len som tak cakala ako hlupa kedy konecne odbiju hodiny. Asi po tom ovocnom dni vcera. 😉 Ak mas rada cerveny melon tak s nim som to vcera zvladla bez vacsich problemov. 🙂

kacena24
29. jún 2012

@lucky14 jj veru ma už čaká v chladničke.....fúha dnes bolo asi niečo vo vzduchu 🙂 ja som už od desiatej sledovala hodiny a vravela si ešte dve hodiny vydrž 😀

lucky14
29. jún 2012

@kacena24 Asi ano. Ale zvladli sme to yeay!!! 😀

lucky14
29. jún 2012

@olga0251 Dakujem. Je skvele vediet ze sa vaha da udrzat s troskou kontroly. Ako dlho ak sa smiem spytat uz sa Ti dari udrziavat? 🙂

mijadave
29. jún 2012

@domyyy pocuj moja, naozaj si nerob stresy z toho, ze si porusila... ja som porusila vela krat, dokonca som bola na raute, u dodavatela masa a nejedz... porusila som co sa dalo, hlavne jedenie po 20.00 a aha, pekne som sla dole, ved za celu dietu slo 11kg dole... takze hlavu hore a ide sa dalej... ja sa od nedele zas pridavam, lebo by som este chcela dat dole par kil... 😉 nejak som sa rozozrala... treba zas pestovat sebadisciplinu, hoci dodrziavam doobeda len ovocie... 😉

kacena24
29. jún 2012

@lucky14 tak to áno zvládli a dokonale 🙂