90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
23. júl 2012

@ketrinn Moja zlata zajtraidem do mesta na nove taniere. Dufam ze to bude fungovat. 😀 😀 😀 Dnes som si kupila s muzom Nugetu je v modrom obale a veru uz sme ju spolocnymi silami zjedli. A bola velka. Dufam ze taniere budu mat vacsi uspech. 😉

mijadave
23. júl 2012

@lucky14 dakujem za povzbudenie, neboj, aj Tebe sa to podari 😉 a nepridas sa k nam do tabulky? https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

mijadave
23. júl 2012

babyyyyy, toto ma doooost pobavilo 😀 takze oddnes viete ako sa vazit? 😀

domyyy
23. júl 2012

@mijadave tak toto je niečo pre mňa 😀

mijadave
23. júl 2012

@domyyy parada nie? 😀 len dat pozor, ta vaha je dost tazka, udrzat ju a vybalancovat, aby mi neskoncila na hlave, to by asi doooost bolelo 😀

domyyy
23. júl 2012

@mijadave vážne super 😀 😀 😀 len škoda, že odraz v zrkadle nikdy neklame 😀

mijadave
23. júl 2012

@domyyy to je pravda, no ja sama seba uz vidim v zrkadle obcas chudsiu ako v skutocnosti som a to niekedy nie je dobre, lebo potom pride realny pohlad a zistim, ze som to s oblecenim prepiskla, ze to chcelo volnejsie, lebo to viac odhaluje faldiky 😀

domyyy
23. júl 2012

@mijadave ja sa práveže vidím v zrkadle širšia 😀 myslím si, že veci, ktoré som nosila pred mesiacom sú mi dobré a oni sú mi ozaj veľké 😀 😀 teraz som na mrtvom bode.... mám veľa vecí čo mi je veľkých a veľa, ktoré sú mi malé 😝 tak teraz môžem holá chodiť 😅

mijadave
23. júl 2012

@domyyy no ja som velke veci uz posunula dalej, no svoje, co som nosila kedysi, do vacsiny este nevleziem, takze to obcas prepisknem a obleciem doooost uzke veci, si myslim, ved som zhodila, no moj mm je moje zrkadlo 😀 ale mavam dni, ked sa mi zda, ze som aj tak dooooost tlusta a nemozem si nic obliect... ale nevadi, este aspon 4-5kg dole a budem spokojna 😉
moja, lucim sa, idem na kute, dobru nocku... pa

lucky14
24. júl 2012

@mijadave Ja zacinam 30teho Jula takze potom uz budem jedna z vas. Dufam ze tentokrat vydrzim. Ja som totiz padavka. Pevnu volu mam len priamo umernu poklesu vahy. Uz som raz asi pred mesiacom zacala 90dnovku vydrzala 4 dni a potom prisli moje dni premohla ma zrava nemoc a zase som to nezvladla. Ale teraz to dufam bude lahsie. 😉 No uz som v tej tabulke raz bola a radsej som sa vymazala ked som to nezvladla nech vam to tam nekazim. Takze ked sa mi bude darit tak sa pridam k vam uspesnym. 🙂

zuzka2010
24. júl 2012

baby asi mam trochu mimo otazku, ale verim, ze mi poradite..neviete ci je niekde na nete naskenovana kniha kamily magalovej - tajomstvo mojej kuchyne?vdaka

lucky14
24. júl 2012

@domyyy No moja zlata tak ako stupala a klesala vaha v mojom zivote tak sa aj menili velkosti oblecenia. Takze v mojom satniku su veci od velkosti 38 po 46. Este ze lebo ked som po tehu zostala pribrata nemusela som zostat v tehotenskych veciach. Ale verim ze coskoro sa zmestim aj do tych mensich velkosti. ...Vytesuj sa ze nemas co nosit. To je znak toho ze si uspesna v chudnuti. 😀 😀 😀

lucky14
24. júl 2012

@ketrinn Tento tyzden mal byt pre mna odlahcovaci skor ako zacnem s 90dnovkou 30teho. 😉 No veru som sa vcera odlahcila. Zozrala som zakusky co zostali v chladnicke z vikendovej oslavy vecer bryndzove halusky a pol pohara Nugety.Taka odlahcena som isla spat a spalo sa mi ako keby mi niekto nasypal kamene do zaludka. Dnes ma uz caka navarena naturalna ryza tak ma dufam hlad nezlomi. 😉

ketrinn
24. júl 2012

@lucky14 ani mi nehovor,dnes sa mi mala postavila na vahu a prevezovala som ju lebo sa mi zdalo ze malo vazi a napokon som zistila ze baterka je slaba xixi a ja som sa postavila 6x a stale 85,3 skoro ma slak trafil ved vcera som navazila 84,8,uz som sa tesila ze vaha ide dole a hla ona je pokazena 😒 skace ako sa jej chce musim asi baterky vymenit 😠 dnes mam spagetky ale z gramkom🙂nie z paradajkovou ,tu som robila detom aj z fazulkou a novymi zemiackami .vecer dam venceky a kavu a dufam ze den zamnou 🙂 po prvej diete som mala 3 mesiace prestavku a potom som jedla normal a nepribrala som ateraz jem menej a striedam dni a pozri ta vaha stale stoji a stoji !!! som mesiac po operacii stitnej zlazy zeby preto? nemoze sa mi to nastartovat či čo sere ma to,ved porusujem to ano ale nie cokoladymi ani mesom len dam obcas do ust nieco co v tom dni nemam! nic viac a fakt len troška nieze by som sa prejedala:(

domyyy
24. júl 2012

@mijadave jaj tebe je dobre moja, že 4-5kg 😅 ja ešte dobrých 15 😀 teším sa z teba, že si tak pekne schudla 😉 ja už sa neviem dočkať toho ako vyhodím všetko zo skríň a vytiahnem malé veci plus si dokúpim nové 😵

@zuzka2010 skús vyhladať na uloz.to tam by to mohlo byť 😵 😉

@lucky14 ja mám veci od 36 do 42.... ale 42 len tričká nosím lebo mám veľké prsia... podprsenku nosím FF 😀 a rifle tak 40-tky.... mám veľké brucho no žiadny zadok 🙂

baby akurát som dorobila piškotovu tortu 🙂 idem do sprchy a potom do tesca kúpiť veci na pizza rožky, mňam už sa teším 😵 zajtra si z toho dám 😉

inak raňajky:melon

zuzka2010
24. júl 2012

@domyyy vdaka za radu, ale nenasla som to tam..

ketrinn
24. júl 2012

@lucky14 moja ize pred zacatim diety sa odporuca si dat startovaci den xixii zeleninovy alebo ovocny mam pisane v knizke🙂

domyyy
24. júl 2012

@ketrinn robím si tú zemiakovú kašu 😉 za nejakých 15 min., to mám hotové 😵

lucky14
24. júl 2012

@ketrinn Dakujem. Takze nedela by mala byt moj startovaci den. Uvidim. Dnes mam zeleninu s naturalnou ryzou na obed. A navarila som tolko zeleniny a aj ryze ze to budem mat aj na dva dni. A mozno na tri uvidim ci mi t obude chutit na veceru. ......Inak to s tou vahou ma mrzi. Viem aky skvely pocit je ked sa postavis na vahu a ukaze menej. Ale ved ono sa Ti to rozbehne..... Operacia stitnej zlazy nie je malickost tak daj sebe cas na rekonvalescenciu a podla mna sa vobec nestresuj chudnutim. Hlavne je nepribrat. A potom ked budu uz vsetky hormony vybalancovane mozes zacat chudnut. Ono to chce cas. 😉

domyyy
24. júl 2012

baby pomoooc ako som sa ja napráskala 🤐 😅 ten obed bol na 1****** mňam 😀 som si ešte dobrala a jedla som z modrého taniera 😀 ledva sa nesiem.... 😝

ketrinn
24. júl 2012

@domyyy xixiixii teraz prechadzka zaslužiš si ju xixi

ketrinn
24. júl 2012

@lucky14 ve asi to bude tak neviem si to inač vysvetlit 🙂 hlavne ze zdravsie papam🙂 dnes kukuricne spagety +100% mandlovym olejom premiesane a s gramkom🙂 najedla som sa aj na veceru mam odlozene viem ze by sa mali zakusky ale neriesim🙂

ketrinn
24. júl 2012

uhlohydratovy den 🙂

ketrinn
24. júl 2012
lucky14
24. júl 2012

@ketrinn Ale ved ja si myslim ze je lepsie ze si das normalnu veceru a nie zakusky ked Ti to chuti. Ja som mala na obec tu ryzu so zeleninou. Najedla som sa fajn bolo toho plny hlboky tanier a znovu som hladna. Ja tomu nerozumiem. Ved je to len 1,5hod od kedy som jedla. Stoji ma to vela sil vydrzat. 😠

ketrinn
24. júl 2012

@lucky14 verim ti ja som zjedla astale som hladna urobila som si sojove mlieko plny 3dl pohar to mi zahana hlad🙂 a cakam kedy uz vecera xixixi
ved v tej vecery je tiez sladke aj kakao je ako coko nie, 😉 muka tam tiez je nieje co riesit ked nemam rada sladke

lucky14
24. júl 2012

@ketrinn Urcite je to takto lepsie. Myslim si. Ved ked budes mat chut na zakusok tak si das a ked nie tak si das co chces....niekedy si myslim ze kombinovat vsetky skupiny potravin cize bielkoviny so vsetkym zazenie hlad na dlhsie. Kedze je skoro nejem bielkoviny stale som hladna aj ked som vlastne prave pred chvilkou jedla. 😒

ketrinn
24. júl 2012

@lucky14 to mas pravdu🙂 😎

kacena24
24. júl 2012

@ketrinn uf také chute mi robíš s tými fotkami 😉

domyyy
24. júl 2012

baby práve sa mi dovarila polievka a rodinka príde za tri hodinky 🙂 idem ešte urobiť tie pizzové rožky a potom už len rezne hodím an panvicu keď budú "za rohom" 🙂 😉 už som večerala, mňam tak som dobre najedená 😵