90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
31. júl 2012

Dobre ranko vsetkym spoludietarkam. 😀 Tak dnes som sa zobudila dost hladna takze som mala banan a caka ma este kavicka. Na obed zemiacky na ktore sa uz velmi tesim. 😉

mijadave
31. júl 2012

@kacena24, @suezana dakujem kocky, dufam, ze tie rifle uz ozaj doderiem 😉 dietku som drzala od januara, potom 3mesiace pauza a teraz od 1.7. druhy raz... v decembri som vazila 73kg, teraz mam 58,5kg 😉

lucky14
31. júl 2012

@mijadave Dakujem krasne za ten link. Nazrela som tam a recepty su fakt skvele. Urcite z nich budem cerpat. 🙂

mijadave
31. júl 2012

@lucky14 dakujeeem, to bude fajn dnik 😉

suezana
31. júl 2012

@mijadave 58? 😨 😨 😨 wau, to ja ani nedúfam - 60 je môj cieľ vytúženýýýýý

mijadave
31. júl 2012

@suezana dakujeeem, moj ciel je 55-56kg, cize uz je nadosah 😉 ja som totiz male pivo 😀 mam 158cm 😉

ketrinn
31. júl 2012

dobre ranko ,nestiham ani čitat ,ale najdem cas,dnes mužicek siel do prace a je po odpuste a aj po porusovani ani sa chvalit nejdem čo som požrala:( vcera som este dojedala a dnes som si dala za trest vodovy den a uz cica nežer a poctivo sa budem snazit 😕 lebo doteraz to bolo hrozne!takze dnes voda ,voda vodička 🙂krasny den!

lilian365
31. júl 2012

Baby mne to ovocie nejak na ranajky nejde ☹ dala som si len kavu a caj a zatial som v pohode. inac kukala som uz aj ja tu stranku a aspon sa budem mat kde inspirovat 🙂

miskakyska
31. júl 2012

@ketrinn jaaaaj moja spoluplavkyňa...išla som kuknuť či tu nenájdem nejakú do páru a je tu moja Katuškaaa,že jaka som ja radaaa!!...tiež mám vodu...ako ináč za trest ...
@mijadave si dobrááá,pripájam sa ku gratulantom :o) kašli na starého..slnko za chvílku vykukne spoza mrakov,však to poznaš...sme si zvykli už na tych našich mamľasov a na tie ich maniere,len už je pomaly viac tych mrakov,ako slnka...... čo sa týka svokruši..možno Ťa prekvapí..či nehrozí??

ketrinn
31. júl 2012

@miskakyska plavam zatial bez porusenia 🙂 musimmv

karap
31. júl 2012

ahojte,sledujem vas no neprispievam velmi 😉
Ja dnes taham 47.den [no vodne dni nemavam lebo dojcim a na ranajky jem popri ovoci aj jogurt,alebo polku chlebika]a zatial mam dolu 7kg.Tesim sa z toho.Keby som poctivo dodrzavala povoleny jedalnicek,zhodila by som asi viac,no som spokojna aj takto....tak pokracujem 😉

ketrinn
31. júl 2012

@miskakyska plavam zatial bez porusenia 🙂 musim vydržat!!!! a zajtra bielkoviny atd a už poctivo musim tych 5kg dat dole a potom mozem priberat xixi ak sa zadari🙂

lucky14
31. júl 2012

@ketrinn Ahoj. Tak mas za sebou krasny vikend. No veru moja na to sa pustit do vody po takych hodoch treba guraz. Zasnem!!! Drzim palceky nech sa Ti to poradi uspesne a potom budes urcite nastartovana stiahnut aj tych 5 dolu. A potom..... budeme drzat palceky nech sa zadari!!! 😉

poki10
31. júl 2012

ahojte baby, chcela by som sa aj ja pridat. len mensia otazka. musim na obed jest chleba ku vsetkemu? ked ja sa chlieb snazim obmedzit aj ked nedrzim dietu. hrozne z neho priberam a nafukuje ma. a celkovo pecivo a tak nejem ziadne. lebo ked zacnem, tak neviem prestat a zle sa po nom citim 😀 nahodou som dnes zistila, ze som rano mala na ranajky jablcko, potom som jedla iba tak sam syr, a potom som objavila 90 dnovu dietu 😀 to bude asi znamenie, takze dnes som zacala 🙂 chcela by som vas poprosit o nejake rady, recepty atd...vopred dakujem

lucky14
31. júl 2012

@karap Ahojky. Je uzasne ze sa dokazes kontrolovat popri dojceniu. Ja som bola stale hladna a maskrtna. Takze 7 je krasne cisielko. A kolko by si tak asi este chcela dat dolu? 😉

lucky14
31. júl 2012

@poki10 Ahoj a vitaj. Samozrejme nemusis ku vsetkemu chlebik. Aj v knihe je napisane ze ked sa chlebik obmedzi chudnutie ide lahsie. Ale pre tie ktore ho mame rady je to nasa barlicka k tomu aby sme vydrzali. Pozri na link od mijadave na predolsej strane su tam uzasne receptiky a ak chces poslem Ti knihu mailom aby si bola v obraze. Drzim palceky.

ketrinn
31. júl 2012

@lucky14 ,dakujeeeeeem! snazim sa idem si urobit dalsiu litru caju xxiixi ,myslim ze vydrzim prezrala som sa cez vykend tak sa citim preplnena tak ta voda mi sadla🙂 kolko nas tu uz pribudlo xixi vsetky chceme byt krasne,štihle, a ja ze iba ja xixiix 😎

karap
31. júl 2012

@lucky14 no,na starte som mala 86kg/178cm,takze dost ma bolo.Teraz mam 79kg a ak zhodim este nejake 4kg,budem spokojna 😉

lucky14
31. júl 2012

@lilian365 Ahoj. Ja som objavila za presnidavka co varievam pre mojho malinkeho chuti uzasne tak skus nieco take. Len podusit akekolvek ovocicko a mas hotovo aj na niekolko dni. Myslim ze nutne papat ranajky aby sa nastartoval metabolizmus. Aspon trosku. 🙂

poki10
31. júl 2012

@lucky14 nejaku knizku som si stiahla na ulozto - vola sa 90 dnova rozlisovacia dieta, este sa to stahuje, tak uvidime 🙂 mas to iste alebo nieco ine? dakujem za tip na stranku, uz som sa registrovala. nedavno som skusala dukanovu dietu, ale to bola katastrofa. hned v prvy den vecer ma zacala hrozne boliet hlava :( nedokazala som prve dni jest len nizkotucne mliecne vyrobky a mäso ☹ hoci hladna som nebola, s telom to robilo divy

lucky14
31. júl 2012

@karap No moja to nie je az take hrozne. Aj mna je habadej. 84kg a 170cm. Takze je nacase to dat dolu aspon na 70kg ale chcela by som na 65kg. 😉

lucky14
31. júl 2012

@poki10 To je ona. Tam su vsetky pravidla. 😉 No dukana som drzala aj ja. 5 dni som schudla 3,5kg ale kedza ja nejem nic ine len mliecne vyrobky som vegetaianka takze to nebolo nic pre mna.

poki10
31. júl 2012

@lucky14 a nebolo ti zle ked si si nemohla dat zeleninu, zemiaky atd..?

lucky14
31. júl 2012

@poki10 No ja som poviem pravdu len pila cele dni odtucnene mlieko a za cely den zjedla 1 odtucneny tvaroh. Takze to bolo o drzku vydrzat. Uz nikdy viac. Ja potrebujem ovocie aj zeleninku aj vsetko ostatne co mam rada. Tato 90dnovka vyzera ze je pre nas co aj chceme papat aj chudnut s rozumom. Dufam ze to tak bude. Kocky tu uz super s nou schudli takze ak potrebujes motivaciu najdes ju na tychto strankach. 😀

lilian365
31. júl 2012

@lucky14 TO nie je zly napad 🙂 dik za typ 🙂 inac ze ako chutili zemiacky?? ja som normalne prejedena 🙂

lucky14
31. júl 2012

@lilian365 No moja ja sa este len chystam si tie zemiacky urobit. Varila som kukuricu a tak som tam supla aj 3 zemiaky. Zatial som zjedla 1 kukuricu a idem si orestovat cibulku dam tam trosku cervenej papriky a pridam zemiaky na kocky. Bu to skoro ako granatiersky pochod ale bez cestovin. A uhorkovy salatik. Uz sa neviem dockat. Zatial som dala papat len Jakubkovi a teraz si idem robit obedik ja. Uz sa neviem dockat. ..To je super ze clovek chudne a je napapany pravda?...len aby sme vsetky krasne chudli a bude to super. 😉

lucky14
31. júl 2012

Caute babenky! Tak ja uz tomu nerozumiem. 😒 Je ta soja v bielkovinovom alebo skrobovom dni? Lebo som pozerala receptiky na http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21 a tam je v bielkovinovom. Nehnevajte sa ze otravujem zase s tou istou otazkou ale preco to tak komplikuju? Ved soja sa tvari ako maso 😉 ....pre vegetarianov. Je to rastlinna bielkovina tak preco to nie je tak v 90dnovke??? Dakujem za kazdy nazor a odpoved. 🙂

lucky14
31. júl 2012

No tak asi som rozlustila zahadu koceny ohladom tej soje. Vraj sojove boby a sojove vlocky (tie vraj nie su extrudovane) su skroby ostatne vsetko su bielkoviny. Aj platky aj kocky aj moje sojove parky co som mala vcera!!! Tak sa z toho tesim lebo oni su moja zachrana v bielkovinove dni. 😉

poki10
31. júl 2012

@lucky14 to si mozem kupit take tie sojove kocky v sacku, uvarit a dat na obed? 🙂 to by bolo super. ty si mala dnes skrobovy den? kukurica sa zaraduje medzi skroby?
ja by som baby taaaaak jedla ☹ ani som neni hladna, ako ma trapi to vedomie, ze si nemozem nic dat az do siestej do vecera. v knizke pisali ze dnes mam mat medzi jedlami 4 hodiny rozostup. dodrzujete to?

lucky14
31. júl 2012

@poki10 Ano. Tie by mali byt bielkoviny. No ked si moc hladna skus si dat vodu alebo kavu alebo caj ale urcite nepapaj skor ako 4 hodiny po obediku. Ked mas bielkoviny. ..Ja mam dnes skroby a tiez som hladna ako vlk....dnes som to dostala takze ma aj chute vselijake chytaju ale nepoddam sa. Uz tolkokrat som v minulosti zlyhala ze teraz uz nechcem. 😉