90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
3. aug 2012

@mijadave Dobre ranko a krasny den. No ja viem ze colu obmedzit treba ale vecer ked drahy popija vinovy strik alebo pivko ja si dam (nie kazdy den) 0,2dcl diet coly. Pre chut a aby ma nematalo ze ja som tu pri nom len na vode.....Ovocicko som skvele zvladla tak dnes znovu bielkoviny. Tento den nemam moc rada ale uvidim...Co hovorili deticky na novu mamicku? 🙂

lucky14
3. aug 2012

@matchgame Ahoj a prajem krasnu dovolenku. Nezabudni si to uzit. A ked odrzis ovocicko do 12 kazdy den tak uz si mozes poblahozelat a to sa na dovolenkach celkom da.... 🙂 My Ta tu pockame. 😉

tina1711
3. aug 2012

Baby akoze 58.5 dmes och boze este 2.5 kg a som na povodnej vahe odpadavam tak sa tesim jak male miminko 😀DDDDDDDDDD

ketrinn
3. aug 2012

dobre ranko,pozeram ze stihate popisat dost vela ,mam co robit aby som precitala xi ,dnes uhlohydraty rano som dala rozok ,lebo ma bolel zaludok 😒 a jablcko,na obed dam cestoviny z lecom a na vecer cestoviny na sladko z cukrom a gramkom a lizicka masla to namiesto zakuska a coko ,ja to nemusim 😉 doma aj tak nemam nic sladke 😉

ketrinn
3. aug 2012

@tina1711 gratulujem ide vam to vsetkym fajn!!!,len tak dalej do chudnutia 😉

poki10
3. aug 2012

@tina1711 kolko uz drzis dietu?
@ketrinn
@tina1711 baby neviete, zajtra ked mam bielkoviny, tak si mozem urobit tekvicovu omacku? mozem tam dat aj sladku smotanu, teoreticky by to mali byt bielkoviny...

tina1711
3. aug 2012

@poki10 smotanu asi tazko skus to bez nej ale ako chces a tekvicu urcite je to zelenina a ja ked mam bielkovinovy den tak mam tolko zeleniny ze ani masko nepotrebujem celkom dost zjem zeleninky uz asi 3 tyzden samozrejme to aj pred svojimi dnami prerusim a kadeco ine ale tak myslim ze zo 75 kg je to super ale makam aj na sebe svihadlo kazdy den pol hodku a brusaky 100 rano aj vecer

poki10
3. aug 2012

@tina1711 a biely jogurt?

sotia
3. aug 2012

@miskakyska Ahoj Kati, my celkomfajn, mala som tu deti na prázdninách, tak ani neviem, ako ušiel mesiac...dakujem pekne za kompliment a kde si ma videla? 🙂 🙂 🙂

tina1711
3. aug 2012

@poki10 ja to beriem vazne ale ak ty chces daj si kludne jogurt len ja to robim tak ze ked mam masko nemozem mat jogurt ,syr a podobne vzdy si musim vybrat to co budem papat cize ak budes mat syr zajtra na obed tak aj na veceru

ketrinn
3. aug 2012

@poki10 ja by som dala tekvicu na smotane ale na varenie a zahusti struhanym syrom🙂 neboj drzim 2 krat prvy som drzala mesiac prisne (-10) a druhy len kilo ale uz z porusovanim a na ranajky som jedavala normalne mala som zdr.problemy a pred operaciou tak som stym skoncila,zacala som teraz drzim mesiac ale ani grym dole (ale asi som nemala zacinat ,lebo zacla som hned po operacii a este hormony nie su ustalene takze asi preto nechudnem aj ked velmi neporusujem .som po op.štitnej zlazy.mala som asi zacat az 3 mesiace po operacii ale ja som nedockava xixi chcem chytro este aspon 5 dole aby som mohla tehulkovat ,lebo potom by som bola ako slonik🙂

miskakyska
3. aug 2012

@sotia no predsa na FB 🙂 ..tak si mala čo robiť,keď si mala detí plny dom..ani nevrav..júl prefrčal nenormalne rýchlo..

poki10
3. aug 2012

@ketrinn ja stvrty den a ani gram stale dole. tusim na mna tato dieta nezabera. je celkom mozne, ze u mna tiez pracuju hormony. v marci som si dala zaviest mirenu, a odvtedy som zacala hrozne priberat. teraz sa to priberanie uz zastavilo, no ked to skusam vsemozne schudnut, tak to nejde ☹ potesilo by ma a namotivovalo aspon pol kila dole. ale stale nic. a to uz nejem sladké, nejem mastné, ziadne pecivo, chlieb, ani celozrnny. dnes mam ovocko a este som nic ine ako jablko a melon nedala do ust. ak do buduceho ovocneho dna - ten mam v utorok, nedam dole ani kilo, tak bezpodmienecne idem na vodu.

ketrinn
3. aug 2012

@poki10 pojde to dole neboj len ranajkujes ovocie??? to je podstatne a vela vody musis pit .mne ten prvy krat islo pekne dole .a nepit bublinkove farbene vody len cistu alebo necukreny caj kavu len bez cukru!,papaj o 12.30 a 17.00.a potom len pit 🙂

poki10
3. aug 2012

kavu ani caj necukrim, ani ked nemam dietu. pijem cistu vodu, sem-tam miesto jedla, ako pisali v knihe pohar dzusu, aj ten si riedim. ale nie je to denne. ranajkujem ovocie. a veceram zeleninu. po malej nedojedam. tak uz neviem, kde robim chybu.

poki10
3. aug 2012

@ketrinn a ovocie mozem jest cely den, ci tiez iba v tychto casovych intervaloch je to rozdelene? teda myslim v ten ovocny den.
normalne papam ovocie iba doobeda.

tina1711
3. aug 2012

@poki10 prepac ze odpovedam aj ked sa nepytas mna ovocie mozes kazde 2 hodinky pocas ovocneho dna ja ked mam ten vitaminovy den tak papam aj zeleninu ale vsetko s rozdielom 2 hodiny

vierkanelinka
3. aug 2012

@poki10 Ahoj ja mam s Mirenou uplne rovnake skusenosti, podari sa mi schudnut par kil, ale akonahle co len o trosku povolim mam spat vsetko. Zacinam uvazovat o vybrati. Je ju uz mam teraz treti rok. Pravidelne sportujem, nejadavam sladkosti a uz ani chlieb , od obeda iba neaku zeleninku. Tiez som bola dost zufala z toho.

poki10
3. aug 2012

@tina1711 dakujem moc za odpoved. ved aj tebe som zabudla odpisat...som myslela, ze smotanu a jogurt a tak cez bielkoviny mozem, lebo tak pisali v knihe. ze mliecne vyrobky len cez bielkovinovy. tak sa na to asi vykaslem a dam si pecenu rybu a hotovo. mnaaaaaaaaam.

@vierkanelinka takze tu bude asi pes zakopany ☹ ☹ ☹ ☹ a mne povedala doktorka ze do pol roka sa to upravi ☹

tina1711
3. aug 2012

@poki10 ja inak rybu nikdy nerobim pretoze viem ze z rybky sa nikdy nenajem a v bielkovinovy den chcem byt nazrata 😀DDD aspon po tom hlupom ovocnom dni.

poki10
3. aug 2012

@tina1711 mna chytil prave teraz bolehlav ☹ ☹ ☹ tak pijem kavu. zatial som zjedla dve jablka a kusok melona. o dalsie dve hodiny si dam kyslu kapustu a rajciny asi. mna ryba celkom zasyti, vobec nepotrebujem ziadne prilohy ani nic...len ta vaha ma stve.ak sa to nepohne, pojdem na to drasticky 😠 😠 😠 😠

tina1711
3. aug 2012

@poki10 a aj cvicis nejako? tyzden hned nemusis schudnut ved pockaj nejdes podla knizky?

poki10
3. aug 2012

@tina1711 idem podla knizky. cvicit velmi nemam na com, akurat vcera som zacala brusaky robit. stale rozmyslam nad ministeperom. uvidime. o tyzden objednam, to uz bude rodicovsky klopat na dvere 😀

tina1711
3. aug 2012

@poki10 ten mini steper ti poviem ze som rada ze som ho predala zbytocne mi to stalo doma 😀 mam svihadlo a vybavene ked nevladzes behat tak svihaldo je vacsi spalovak tukov 😀 tak ked ides podla knizky tak sa neboj vooobec pojde to dole len vydrz

dadka13
3. aug 2012

Dievčatá - môžem sa ku Vám pridať? ja som tuto dietu držala po prvom dieťati - a zasa by sa mi zišlo zhodiť nejaké to kilo 🙂

tina1711
3. aug 2012

@dadka13 ahoj a kedy zacinas?

dadka13
3. aug 2012

no ja by som sa nejako napojila na Vas - aby mi šli rovnako dni - lebo inač to stale posuvam - od pondelka - od pondelka 🙂 🙂 🙂

tina1711
3. aug 2012

@dadka13 juj tak to sme rozne teraz co debatujeme sme dnes bielkoviny 😀

dadka13
3. aug 2012

ja som myslela že idete rovnako - tak potom asi od zajtra :o))))

poki10
3. aug 2012

@dadka13 tak od zajtra budes mat bielkoviny so mnou. ja som o jeden den pozadu ako baby. dnes mam ovocko.zajtra bielkoviny. mozme teda spolu 😉