90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zujka2
6. aug 2012

ahojte dievčatá. tak som si dnes požičala v knižnici knihu 90 dňová diéta. od pondelka chcem začať. ako sa vám darí pri nej chudnúť? ja by som potrebovala 15 - 20 kg dať dole.

mijadave
6. aug 2012

@zibi super, vitaj v tabulke a aj medzi nami 😉 ja som pri hormonoch pribrala z 58 na 73kg 😠

mijadave
6. aug 2012

@zujka2 ahoj, vitaj... ja som prvy raz pri dietke zhodila 19kg, no su tu dievcata, co zhodili aj viac, pozri aj nasu tabulku, kde mame zaznacene nase uspechy 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

zujka2
6. aug 2012

@mijadave ahoj, ďakujem. prvým dňom sa môžem prihlásiť do tabulky?

mpartlova
6. aug 2012

baby potrebujem poradit 😉 pri tejto diete je nutne dodrziavat neaku gramaž??alebo ak mam bielkovinovy den,tak neviem kolko presne kur,prs,alebo ryb môžem zjest...dakujem

mijadave
6. aug 2012

@zujka2 jasne, kludne sa tam dopis, je volne pristupna 😉
@mpartlova ja som pri tejto diete nikdy nevazila jedlo, proste som jedla, kolko som jedla a aj tak sli kila dole... ale orientacne som sa drzala knihy 😉

mpartlova
6. aug 2012

🙂 dakujem,hadam to aj u mna bude take

zibi
6. aug 2012

@mijadave no ja som pred svadbou mala teiz tych 67 ale potom duphaston, clostyl a to som pribrala na tych 76 len z tychto blbych hormonov a 2 stimulky to zaklincovali... 😖 inak to si super zhodila ..a kolko prvy mesiac?

kaul
6. aug 2012

....ahojte, tak s malou dusickou sa pridavam k vam. dufam, ze to vydrzim co najdlhsie 🙂

mijadave
6. aug 2012

@zibi no vidis, ja som brala 6 cyklov clostil+pregnyl+duphaston, tehu nikde, len kila pribudli... ked som prvy raz v januari drzala dietku, slo za prvy mesiac 7kg 😉 potom to uz neslo tak rychlo... a teraz za prvy mesiac islo 4,5kg 😉
@kaul ahoj, vitaj, aj Ty sa mozes pridat k nam do tabulky a drzim pasticky, nech Ti idu kilecka rychlo dole a nech vydrzis do konca, stoji to za to 😉
@mpartlova neboj, kilecka pojdu dole, len vydrzat 😉

zibi
6. aug 2012

@mijadave ahoj takze si pribrala naspat..ja sa dost bojim jojo efektu 😖

mijadave
6. aug 2012

@zibi moja, ano, nabrala som naspat, ale svojou vinou, mala som doma krizu a v praci a od nervov som po veceroch zacala vyjedat chladnicku... ☹ jedavala som po 21.00 a zula som chipsy a vsetko, co som nasla... takze za 2 tyzdne boli 3 kila spat a po dietke je normalne, ak naberies do 3kg spat, no potom uz by nemali ist dalsie... moja kamoska to drzala a nenabrala spat a moja mamina, ak by nedosla do prechodu by tiez nenabrala... otec to drzal a nenabral spat, len 3kg, takze v norme a potom jedol normalne a nic, vsetko ok 😉 proste aj ked skoncis s dietkou, niektore zasady je dobre dodrzat, hlavne nejest po 20.00 😉 takze ja nie som idealny priklad 😉

zibi
6. aug 2012

@mijadave no tak ano ..netreba vyjedat..ja vseobecne nejem nezdravo ...maximalne churmky a sem tam cukriky ...malo chleba..vela zeleniny a ovocia..ale hormony su hormny ..z tych sa hrozne pribera...ako az nechapem ze sa to tak priberie..no ja by som bola rada keby ze dam prvy mesaic dole 7 kg ty brdo to by bola dobra motivacia..no a zacnem aj cvvicit ..ja aj vela sporutujem posilka a tka ..ale nic som nemohla kvoli stimulkam ..no uz sa teraz vyhovarat nemozem ...musim uz daco robit...tak zacnem v posilke aspon beziaci pas, steper proste kardio..mozno to pojde lahsie

mijadave
7. aug 2012

@zibi ja som to prehnala, no co uz so mnou, uz viem, co mozem a co nie, no vtedy mi to bolo jedno... teraz uz nie 😉 ja zas tolko nesportujem, no musim sa polepsit 😉

prajem Vam vsetkym krasny dnik 😉

zibi
7. aug 2012

dneska druhy dnik - skoroby...rozmyslam co navarit...ale mam chut na pecene zemiaky v rure a spravim si aj zapekanu cuketu 🙂 a salatik mnam 🙂
hor sa do chudnutiaaaa 🙂 a cica nezer 😀 😀

mpartlova
7. aug 2012

baby môžem si dnes uvarit pečene zemiaky na olivovom oleji???olivovy olej by vadit nemal,nie?? aj do šalatu davam troška🙂)dakujem

poki10
7. aug 2012

@mpartlova ked mas skrobovy den, tak zemiaky mozes a v knihe pisu, ze pri kazdom vareni mozes pouzit cajovu lyzicku kvalitneho oleja. takze aj olivovy podla mna, ved je zdravsi ako obycajny 🙂

poki10
7. aug 2012

kocky idem sa aj ja teda pochvalit s prvym uspechom. dnes som bola rozhodnuta sa odvazit, a pokial nebudem vazit aspon o kusok menej ako minuly tyzden, tak to vzdavam. ake prijemne bolo moje prekvapenie 🙂 za prvy tyzden som dala dole 2,3 kg. 😵 😵 😵 takze pokracujem dalej 🙂 🙂 este takych 5-6 kg a budem spokojna. bodaj by to tak islo aj nadalej 🙂 🙂 🙂

lucky14
7. aug 2012

@poki10 Uzasne gratulujem. 😀 To cloveka nakopne ked vidi mensie cisielko ako naposledy. Len tak dalej. 🙂

poki10
7. aug 2012

@lucky14 aj ty sa pochval 🙂 som zvedavá

lucky14
7. aug 2012

@poki10 Nie je moc cim moja. V nedelu som to nevydrzala a jedla som viac ako som mala a vcera som tiez mala prehresok. K dnesnemu dnu -1,4kg takze nic moc. Ale idem dalej. 😉

suezana
7. aug 2012

ahojte, ja mám dnes bielkoviny - zatiaľ bez prehrešku, už to len nepokaziť 🤐 🤐

domyyy
7. aug 2012

čaute baby som tu 🙂 🙂 dovolenka bola super len moje telo je ko..... raňajky o dvanástej/jednej dalšie jedlo okolo šiestej večer a večer vínko, čipsy hlúposti... takže dva dni bez diety..... viem, že som pribrala, ale netuším koľko.... pridávam sa zas v sobotu 🙂

lucky14
7. aug 2012

@domyyy Ahoj. Veru dnes so man Teba myslela ako si sa mala. Takze od soboty ides naplno? 🙂 Mozno si ani tolko nepribrala ako ze si len nafuknuta ved uvidis. 😉

domyyy
7. aug 2012

@lucky14 idem na plno moja 🙂 zajtra je kvôli mne zemiakový šalát vianočný tak si doprajem 😀 piatok voda....sobota ráno váha a hneď bielkoviny 🙂 ako sa ti darííí?

lucky14
7. aug 2012

@domyyy No to ides na to zhurta. Zajtra zemiakovy salat a potom voda...a to za trest? 😉 U mna je to tak premenlivo...nejako sa mi nedari dodrziavat na 100%. Ale snazim sa. Zatial -1,4kg. Sice nie moc ale lepsie ako nic. 🙂

domyyy
7. aug 2012

@lucky14 voda aby som si ukludnila telo po toľkom prejedaní, dva týždne sú dva týždne 🙂 jeeej super, že si schudla ved to je skvelé!!!!! 😵 😵

lucky14
7. aug 2012

@domyyy Hmmmm. Veru nie je to skvele ale lepsie ako nic. Veru voda isto poradi.... 🙂

poki10
7. aug 2012

@lucky14 dnes som mala vitaminovy den a teraz uz ma hlava nebolela. 🙂 vobec som necitila hlad 😵 a bolo to super. v restike som si dala dnes grilovanu zeleninu. mnam! tusim bude aj somna vegetarian 😀

kacena24
7. aug 2012

@domyyy jéj ahoooj 🙂 spomínali sme ťa 🙂 ako si sa mala? netráp sa,pár dní diéty a si zas etam kde si bola 😉