90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
13. aug 2012

baby, vy ma normálne žhavíte 😅 😅 😅 do riti, ja som si dala za lyžicu tvarohuuuuu 😲 😲 😲 ale tak to je bielkovina a tá pomáha chudnúť, nie? tak neva 😎 😅 😅 vydržííííím

lucky14
13. aug 2012

@suezana Ako sa drzis? Co si uz papala?

lucky14
13. aug 2012

@suezana Vydrziiiiis!!!! Tak si daj dnes bielkoviny a je. Nic si zatial neporusila. 😀 😀 😀

suezana
13. aug 2012

@lucky14 káva, melón, káva, melón, káva, melón 😀 😀 keď som strúhala jablká, tak som okoštovala, aj ten tvaroh som okoštovala..... 😖 😖 nechcem bielkoviny dnes, tak rada by som si zajtra vychutnala mäsko, alebo rybku 😉 😉 skúsim vydržať na ovocí dnes, keď si aj vy dávate 😉 😉 😉 😉 😉

domyyy
13. aug 2012

baby budem mať ten segedýn bez mäsa ale nemám pečivo.... myslíte si, že jedna knedla na obed by ma zabila? 😅

lucky14
13. aug 2012

@suezana No vidis ved to nie je tak vela ze trosku tvarohu....sme v tom teda spolu ovocnickovia. 😀

lucky14
13. aug 2012

@domyyy Moja isto by Ta nezabila ale aby si si to potom nevycitala 😒

zibi
13. aug 2012

@suezana teraz som dosla..potrebovala som daco vybavit..ja som si teraz spravila zeleninovy salat na obed a do vecera ovocie... mne to robi tak lepsie na zaludok ked si dam v ovocny den zeleninovy salat som viac najedena...alebo ked som uz nezvladala tak som si urobila polievku z mrazenej zeleniny ...ale to len taku na rychlo 😅
inak zjedla som melon, kupila som si hrozno, slivky, a ringloty tak do vecera budem jest a mam aj hrozienka keby daco ... 😀

zibi
13. aug 2012

@lilian365 a ako dlho drzis dietku?

suezana
13. aug 2012

@domyyy ja si myslím, že jedna knedľa je ok - len ja by som pri jednej nezostala 😅 😅 ak zvládneš jednu, je to na jednotku 😀 😀 😀 (bez hviezdičky 😀 😀 )

domyyy
13. aug 2012

@zibi super sa držíš 😉 tá polievka je dobrý nápad aj šalát 🙂

@lucky14 dám si jednu asi 🙂

@suezana aj ja sa bojím, že zjem viac 😀

lilian365
13. aug 2012

@zibi ahojky,no je to 2 tyždne 🙂

suezana
13. aug 2012

@zibi ja som si dávala na ovocko na obed aj uvarený karfiol, alebo brokolicu, alebo kapustovú polievku, ale bez zásmažky 😉 😉 alebo opečené jablká na troške masla a posypané orechami (aj cukrom priznávam škoricovým 😅 )

ja si myslím, že treba si urobiť radostť v rámci diétky 😀 😀 😀

zibi
13. aug 2012

@domyyy no dufam ze to salat nepokazi, ja by soom len ovocie nevydrzala asi cely den..a aj trochu mlieka do kavy si dam kazdy den to musim 😝 ale aj tak to hadam pojde dole no uvidime po dalsom cykle o 4 dni kolko to bude...a hlavne som zvedava kolko da clovek dole po ovocnom dni... ja som teraz nejaka nedockava....
ked si predstavim ze som chudla zo 76 kg minule a teraz budem rada ked budem mat tych 76 😀 hrozny paradox ... aj ked chcem si dat ciel ze chcem mat tych 65 aj ked to asi nedosiahnem ale dalsich 90 dni to isti...
ked tak si daj tu knedlu ale len jednu popripade dve ..to myslim take strasne nebude 😝 😀

zibi
13. aug 2012

@suezana no aj ja si myslim..ale mne to ani tak ako dieta nepripada... 😉 nejako sa vsetrko moze jest...a ked si tak vezmes aj pri normalnej strave nejes stale len prilohy a masko ale stale daco obmienas tak si to tak stale poviem, ze to predsa nie je dieta 😝
inak dobry napad s tym karfiolom
a kolko si schudla prvy krat..nebola si tusim aj v sukromnej skupine ? ja si ta pamatam ..ja som to drzala teiz asi pred vyse rokom a sa mi vidi ze som registrovala tvoj nick.. 😉

domyyy
13. aug 2012

@zibi ja by som cez ovocie jedla asi len zeleninu 😀 zo zeleniny skôr schudneš ako z ovocia 🙂 🙂 aj ja mám zo seba nervy z tej váhy... už chcem byť chudáa chcem schudnúť na toľko čo ty 🙂

zibi
13. aug 2012

@domyyy a kolko mas teraz?
inak super tak otvorene hovorit o svojej vahe bez toho aby sa dakto zhrozil 🙂

suezana
13. aug 2012

@zibi áno potom sme založili súkromku a nakoniec sme tam začali riešiť aj také súkromnejšie veci - ostalo nás tam len pár a potom sme po dohode ostaných menej prispievajúcich vymazali, nakoľko pravidelne po týždni chcel niekto vedieť, čo nové 😅 😅 Teraz je z toho normálna súkromka, už tam nechudneme 😉

zibi
13. aug 2012

@suezana a kolko si schudla pocas prvej diety? pribrala si to naspat...?

suezana
13. aug 2012

@zibi veď diétovať nie je správne z dlhodobého hľadiska 😉 😉 😉 treba sa preorientovať na zdravú stravu a toto je zdravý variant - ide o naštartovanie metabolizmu a ja potvrdzujem, že fakt sa ten metabolizmus upraví - hlavne ráno na wcku to vidno 😀 😀 😀 😀

suezana
13. aug 2012

@zibi zo 74 na 64( 😵 ) až teraz som sa dostala na 68( ☹ ☹ ) preto som tu zas...... nechcem ísť nad 70 🤐 🤐 (ja som malá) a chcem ísť radšej na 60 😎 😎 😎

zibi
13. aug 2012

no tak to nei je az take hrozne...no ja som zasa dost vysoka ..ja mam 180 cm takze u mna sa kg stratia ale aj tak si pripadam ako slon a nafuknuta hrozne a tak... nech to ide dole a presne ja tiez radsej 65 ze ked aj 2-3 kg priberiem tka to nebde take strasne..proste nechcem ist nad 70 kg...

zujka2
13. aug 2012

tak ja som dnes začala. zatiaľ fajn, uvidíme do večera 🙂 som sa aj zmerala a cítim sa veľmi veľká, tak hádam to pôjde dole. uff

suezana
13. aug 2012

@zibi júúj pre mňa áno 😲 😲 aj preto, že sa ma každý pýta, či čakáme bábo 🙄 🙄 .... aj preto, že sama sa fakt už zle cítim, ťarbavo, nemám na nič chuť - robotu myslím, nie jedlo 😀 😀 na to mám chuť vždy 😠

poki10
13. aug 2012

ahojte baby. prosim vas dnes som mala mat skroby. ale akosi sa mi nechce jest, nervy, doma problemy. tak mi nechuti a zjedla som len nasilu maly banan a mensie jablcko + nejaka ta kava. pitny rezim sa snazim dodrzat. takze vlastne dnes akoby som mala ovocny den miesto skrobov. mam zajtra pokracovat a dat si UH alebo znova bielkoviny? lebo bielkoviny som mala vcera. tak neviem ☹ prosim prosim radu...aj ked neviem, ci sa mi podari zajtra nieco zjest veru

suezana
13. aug 2012

@poki10 keď sa niečo nepodarí - nejaký deň, tak radia normálne pokračovať - čiže zajtra normálka uht - daj si nejakú pizzu a večer zákusok - na nervy .... je mi ľúto 😔 😔 😔 😔

poki10
13. aug 2012

@suezana ja uz ani dietu nepotrebujem tusim, lebo som sa dostala do stavu, kedy mi uz netreba jest...ked nervacim, tak nemozem jest lebo potom mi zle...chlapov vsetkych vsetkych do radu treba vystahovat na nejaku inu planetu ☹

suezana
13. aug 2012

@poki10 juuj, rada by som ťa potešila, neviem, ako, držkaj sa 😔 😔 držím palce, nech sa všetko vyrieši 😔

lucky14
13. aug 2012

@poki10 Ahoj. Je mi luto ze sa citis zle. Ja sa pravidelne tiez na toho mojho nasieram a o par dni je vsetko OK. Oni su proste z inej planety. Dufam ze sa to doma skoro vylepsi a ze budes musiet dietovat aby si chudla a nebudes chudnut z nervov moja. Myslim na Teba a drzkam palce. 🙂

lucky14
13. aug 2012

@suezana Ako si zvladla dnik? Ja zatial v pohodicke u mna su najhorsie vecery tak uvidim ale vidim to pozitivne. 😉