90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
15. aug 2012

@zujka2 dakujem 😉 joj, zmrzlinku, to by som si dala, mnamka... ja som mala dnes bielkoviny... takze cuketacik bol fajnovy... 😉

zujka2
15. aug 2012

@mijadave ta to fajne cuketík 🙂 to mám rada. zajtra ma čaká prvý vitaminový deň a ideme aj na návštevu. uff uff uff

mijadave
15. aug 2012

@zujka2 to hej, fajnotka... drzim pasticky, nech to zajtra na navsteve zvladnes 😉

zujka2
15. aug 2012

@mijadave ďakujem, bude to ťažké, ale tak hádam zabojujem!

mijadave
15. aug 2012

@zujka2 urcite to zvladnes 😉

lucky14
15. aug 2012

@mijadave Ahojky. Drzim palceky nech vsetko dobre dopadne a super ze muzicek sa umudril. 😉 S dietovanim sa vobec netrap uz chces dat dolu len par kil a tie isto zhodis na dietke co Ti nasadia.... a ked budes domka a nerobit nic 🙂 tak nas budes mat tu vsetky aby sme Ti pomohli nezacat papat viac nez budes potrebovat. V kazdu dennu hodinu sa tu niekto najde na chat a Ty si na jedlo nemusela mysliet. 🙂

mijadave
15. aug 2012

@lucky14 dakujem, si zlata 😉 som rada, ze som sa na mk zaregistrovala, ste fajn babulky... este raz dik 😉

poki10
15. aug 2012

@mijadave drzim palce, nech vam takato pohoda vydrzi doma dlho. my sme mali tiez dva dni dozadu "vymenu nazorov".
preco ti chlapi furt robia problemy? 😢

poki10
15. aug 2012

baby kuknite 🙂 co vy na to? moze sa to na bielkoviny?

zujka2
15. aug 2012

@lucky14 ahoj, ako ti to dnes šlo? 😉

lucky14
15. aug 2012

@zujka2 Ahoj. No musim povedat ze som dnesok zvladla na 100% aj ked som bola cez den viackrat hladna ako vlk a Ty? Aky si mala dnik? 🙂

poki10
15. aug 2012

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1123 baby ja som sem zabudla dat link 😀 koza. co vy na takyto bielkovinovy dnik?

zujka2
15. aug 2012

@lucky14 tiež som to zmákla. i keď ešte nie je koniec dňa. zajtra ma čaká ten vitamínak a návšteva. ach jaj.

poki10
15. aug 2012

@lucky14 ahoooj lucky 🙂

lucky14
15. aug 2012

@zujka2 Super ze aj Ty si to zvladla. No moja ja viem ale sme tu na chate tak aj keby nas prepadol hlad tak jedna druhu zastavime. 😀

lucky14
15. aug 2012

@poki10 Ahoj. Ako sa Ti dari? Uz si navstivila susedu? 😉 To kuriatko si mozes samozrejme dat ale bez ryze a bude to fajn. 🙂

lucky14
15. aug 2012

@zujka2 No inak ja tiez nenavidim ked dietujem a ideme niekam na navstevu alebo ku nam niekto pride. Tak Ti prajem len vela pevnej vole a daj si u nich kavu a pochlipkavaj ju pomalicky a nikto si mozno ani nevsimne ze nic nepapas. 😉 Inak ja som v takychto pripadoch slaboch stale porusim takze drzim palceky.

poki10
15. aug 2012

@lucky14 noooo 3,5 kg dole od zaciatku. nem bohvie co asi, vsak? ty si ako na tom?

lucky14
15. aug 2012

@poki10 no teda ved to je uzasne!!!!! na to ze nemas moc kileciek na zhodenie je to skvele!!!!! ja zatial -2,8kg a to mam pred sebou dlhu cestu....ale lepsie dolu ako hore 😉 ja som porusovala dost takze sa to odzrkadluje na vysledku 😉

poki10
15. aug 2012

@lucky14 bodaj by sa mi podarilo mat po vodnom dni aspon nejakych 63-64 kg. to by som bola velmi velmi spokojna. som zvedava, uz aj netrpezliva.

lucky14
15. aug 2012

@poki10 Budes neboj. Ved uz si blizko. 🙂

zujka2
15. aug 2012

@lucky14 keď ja nepijem kávu. ale poviem im to asi narovinu a nebudú ma núkať. len tie slinky aby mi nešli 😀 juj, ako sme šikovné, ďalší úspešný deň. Jakubko poslúchal?

zujka2
15. aug 2012

@poki10 juuuj, kedy ja budem snívať o takej váhe 64kg. to ja tak 75kg 😒 držím paľúchy!

lucky14
15. aug 2012

@zujka2 To bude asi najlepsie ked im to povies. Ja sa tak trosku za to hanbim ze dietujem tak radsej nikomu nic nehovorim a radsej si dam 😒 a potom si to vycitam. Jakubkovi sa tlacia vrchne zubky tak je chudacik nejaky nervozny. Nemozem ho nechat sameho ani na chvilku lebo ked ma nevidi alebo muza tak place. Ale uz spinka tak aspon v noci si oddychnem. 🙂

zujka2
15. aug 2012

@lucky14 a dobre ti spinkáva? chudák malý, vôbec mu to nezávidím. tie zuby, to je tiež výmysel... tak tejto kámoške môžem, ona to hádam pochopí. len aby som odolala 😀

poki10
15. aug 2012

@zujka2 nooo, mne minule nukali aj ked som povedala, ze drzim dietku. dva razy ponukli, treti sa ani nepytali a doniesli pohar na sampanske. tak som nechcela robit drahoty a cirkus... ja drzim dietu, lebo uz som sa do svojich veci nevedela nijako zmestit, gombiky sa otvarali, zipsy rozopinali 😀 nechce sa mi menit satnik :D
@lucky14 dufam. aj ty si na tom super. ved ked aj porusujes, aj chudnes, tak to je predsa parada 😵 😵 ja sa snazim byt prisna na seba a vysledok sa nelisi velmi od toho tvojho

zujka2
15. aug 2012

@poki10 hej, to je jasné. múdro robíš. lebo ja som to nechala prerásť do veľkých rozmerov. tiež som mohla tak prezieravo ako ty chudnúť keď som sa nezmestila do vecí. no čo už.

lucky14
15. aug 2012

@zujka2 No ak im to povies tak potom budes chciet ukazat ako vazne to myslis s dietkou a urcite vydrzis! 😀 Spinkava pekne aj ked posledny tyzden sa v noci budi viackrat na tu bolest ale dnes som mu dala prvy krat cipok homeopatikum vraj ukludni a tlmi bolest. Tak uvidim. Lebo mi ho bolo chudacika luto vzdy sa zobudi s velkym placom. ☹

lucky14
15. aug 2012

@poki10 No moja ale toto je moj treti tyzden a musim schudnut aspon 15-20kil takze v tom je rozdiel. Malo by to ist rychlejsie. Len keby som bola prisnejsia na seba. Ty si potrebovala asi 5-8kil no nie? Tak 3,5kil je uspech! 😀

poki10
15. aug 2012

@zujka2 😀 ale neboooj. dojdes na 75 a potom si povies, ze ked to ide tak dobre, tak uz tych 64 das 😉 uvidis! ja mam velku vyhodu/nevyhodu v tom, ze chudnem aj s nervov. vtedy nic nejem. ale teraz som pribrala aj kvoli skole a tak jedno s druhym. pri uceni sa dobre zobkaju vselijake dobroty. popripade zbodnem rychlo co vidim a hor sa ucit. a kila idu krasne hore 😀 prezierave chudnutie? ved som pribrala 9 kil 😀