90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

petta87
19. sep 2012

zujka2 no lebo ja si davam tiez asi z tej knihy neviem ja to mam vo worde a niekedy sa mi zda aj toto vela tak preto sa pytam
a kedy ti isli kilečka dole? ale je zas pravda ze sa nehybem vôbec... ale idem do fitka dnes niečo este poriesit tak hadam mi to vydrzi 😀

zuzkakach
19. sep 2012

@estachova postruham zemiak 🙂

estachova
19. sep 2012

baby mohli by ste mi poslať na mail tú knihu, ak niektorá máte? mail e.stachova@centrum.sk

mijadave
19. sep 2012

@estachova moja, poslat Ti to neviem, je to velke, skus si to stiahnut tu http://ulozto.cz/x6bnMb8/90-dnova-rozlisovacia-... 😉

zujka2
20. sep 2012

@petta87 mne isli dole hned a tiez som necvicila prvy mesiac velmi. 🙂

zujka2
20. sep 2012

@petta87 zmixoval kiwiny 2, 2 jablka a jedno mango. mango je zaklad 🙂

santerra
20. sep 2012

Dobre ranko, vyživa super napad iste poriešim na najbližší vitamin 🙂 Dnes hubova omeleta, v kauflande maju v akcii šampiňony tak mužovi som napisala aby nakupil...juuuj tešim sa hlad mam 😀

sajmonkaf
20. sep 2012

Ahoj všetkym...

sajmonkaf
20. sep 2012

@mijadave Ahoj,prosim ta posles tabulku?predstav si,že som sa zabudla zapisat po vode....inak som sa pokazila,dost porusujem,boli nejake starosti,tak som mala nervy v kuse,tak som si dala kazdy den nieco sladke, a uz to aj citit,no hanba mi,a dnes mam uhlohydratiky,tak neviem,ako sa udrzim,idem robit marlenku,mnam...na obed asi cestovina,mozem aj na sladko napr. s makom?normalne s cukrom a maslom?či to už bude priliž?

sajmonkaf
20. sep 2012

Slubila som foto....tak je tu jedna pred dietou a jedna asi po 5 mes chudnutia.....

zuzkakach
20. sep 2012

@sajmonkaf waaaau skvely vykon 🙂 och tisko zavidime 🙂

estachova
20. sep 2012

@sajmonkaf ktorá si ty? tá v ružovom????

sajmonkaf
20. sep 2012

@estachova ano,ruzova

estachova
20. sep 2012

@sajmonkaf supééér, tíško závidím, ja mám len 4deň, tak drž palce 😉

sajmonkaf
20. sep 2012

@estachova no možno ta tieto moje fotky povzbudia,začiatky su velmi tazke,hlavne prve 2 týždne,ja som si už tak zvykla na ranajky,že jem len ovocie,že mi to do obeda stači.A myslim že to je aj zaklad,tie ranajky aj pisu že dodržiavat.držim palce🙂

bubutko
20. sep 2012

@sajmonkaf to je brutalna zmena, gratulujem a obdivujem. odriekanie stalo za to kocka a omladena o 10 rokov. klobuk dole.

bubutko
20. sep 2012

@domyyy ahoj no prave na pivo a zvlast radler pozor pri dietach, jeden pollitrak mas cez 500 kJ takze ako keby si si dala 1 biely rozok namiesto toho, alebo vo velkosti rozka kusok babovky, pozri tu: http://www.akv.sk/index.php?option=com_content&...

sajmonkaf
20. sep 2012

@bubutko dakujem,snad si to udržim....bude to tažke🙂

bubutko
20. sep 2012

@sajmonkaf sak toto. ja som tiez tak schudla pred par rokmi zo 64 na 52 racionalnou stravou, dlho som sa drzala ale potom som mala zdravotne problemy nejake a brala som moc hormonov, a tak som sa vypapkala na 71. teraz som v 7.mesiaci a mam 81 tak sa "tesim" jak to budem zhadzovat. Ale zienky ako ty su pre mna uzasna inspiracia.

mijadave
20. sep 2012

@sajmonkaf ahoj moja, wow, klobuk dole, to je riadny rozdiel, tlieskam a klaniam sa.... tu je tabulka: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
co sa tyka cestovin, pisem asi neskoro, no kludne mozes na sladko, ja som si robievala so struhankou a kupila som si ovocny cukor a trosku masla.... 😉

sajmonkaf
20. sep 2012

@mijadave no moja,nakoniec som si dala pizzu,nejak sa mi už zunovali jedla,konci pomaly aj cerstva zeleninka zo zahradky,ja nejak tie umeliny v zime nemusim.Asi prejdem na kapustu,kel a čo ja viem čo ešte.mam pocit,že jem furt to iste....ako si na tom ty?lebo za chvilu mi konči pokracovacia a potom neviem ako by som sa mala stravovat....

sajmonkaf
20. sep 2012

@bubutko vdaka,ved ešte na zhadzovanie nemysli,ale ked sa ti to podarilo raz,určite zvladnes aj potom 😎

mijadave
20. sep 2012

@sajmonkaf moja, to verim.... ja som musela dietu zrusit, zatial sa drzim na 58-59kg, mam setriacu dietu od dr, neviem, kedy prejdem na 90dnovku... ale este by to chcelo nejake to kilecko dat dole u mna, takze neviem... ale ked mi skonci setriaca dieta, asi zas prejdem aspnon na ovocie na doobedie... 😉

sajmonkaf
20. sep 2012

@mijadave a co je to za dietu?a ked budes rajkovat ovocie,ako budes riesit obed a veceru?zase 90-dnova?

mijadave
20. sep 2012

@sajmonkaf no to je taka kasovita, a postupne sa pridava normalna strava, ale 5x denne, na ranajky napr. vianocka, maslo, caj, desiata ovocie alebo jogurt, no ovocie mozem len take, co nema male kostky, nenaduvaciu zeleninu, maso len na prirodno alebo nieco ako francuzaky, zemlovka, ryz. nakyp, olovrant podobny desiatej a vecera to co na obed, no menej.... a vela pit... 😉 takze tak, proste dietne jedla... a ked prejdem na ovocie, neviem, asi pojdem na styl 90 dnovky, no neviem, ci budem presne menit dni, tak ako v diete, proste mozno ak mi ostanu bielkoviny, dam si ich na dalsi den znova, potom skroby, proste tak nejak skusim... uvidim...

lucky14
20. sep 2012

@sajmonkaf Ahoj. Vyzeras uzasne. Klobik dolu. Naozaj si zasluzis neskutocny obdiv a potlesk. Si inspiracia pre nas co sa snazime schudnut. Len si to uzivaj a prijimaj vsetky komplimenty s usmevom a hrdostou. Si sikula. 😀 😀 😀

sajmonkaf
20. sep 2012

@lucky14 Dakujem pekne,komu by take reči nelichotili,obzvlast ked som roky roky počuvala hlavne kritiku,alebo stačili len neprijemne pohlady,kedy by som sa najradsej pod zem prepadla,tak som sa hanbila 😝

lucky14
20. sep 2012

@sajmonkaf Moja to poznam. Ale to uz je u Teba len minulost. Teraz sa uz len vytesuj z toho aka si krasnucka a naozaj Ti to ubralo minimalne 10rokov. Este raz skvele!!!

sajmonkaf
20. sep 2012

@lucky14 😅 😅 😅 😅 😅

zujka2
21. sep 2012

@sajmonkaf vyzeráš fantasticky, gratulujem.