90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

janituska
20. nov 2012

Dakujem zienky ze ste ma prijali a ako casto papate?

zuzu1104
20. nov 2012

@santerra no moja tak to ste veru dobre urobili, lebo ja mám už nočné mory z toho cumľa, fakt.
Tak to máš doma ešte také malé srdiečko. Môj má už dva roky aj dva mesiace a je to taký expert, joooj ja furt len za ním behám, že čo vystrojí. Minule som ho nechala chvíľočku samého, tak našiel sudocrém. Keď som prišla k nemu, tak mi vraví mamina mastím a nohy celé biele od sudocremu a pes tak isto 😀 skoro som kolaps dostala 😀, ale mi aj smiešne bolo. A furt dačo také vyvedie 🙂
No tak ja preto chudnem, aby sme mohli čím skôr popracovať na druhom, chcela by som niekedy v máji po sestrinej svadbe, chcela by som si tú svadbu užiť ešte v kľude, a potom zapracovať, ale keď príde skôr, budem aj tak šťastná🙂

zuzu1104
20. nov 2012

@janituska ja 3 krát denne a keď mám ovocný deň tak 5 krát

janituska
20. nov 2012

aha takze na ranajky napr: 2 mandarinky potom na obed taky aky nasleduje den a na veceru polku stoho obeda, 🙂

zuzu1104
20. nov 2012

@janituska presne tak

zuzu1104
20. nov 2012

@janituska a ešte za deň aspoň 2-3 litre vody

janituska
20. nov 2012

a este pri tych ranajkach je pisane ze kazde 2 hod sa moze jest ovocie az do odeda
@zuzu1104

zuzu1104
20. nov 2012

@janituska to len, keď máš čisto ovocný deň, tak vtedy ješ ovocie každé dve hoďky. Ja som dnes mala už 4x ovocie a jedla som každé dve hodiny, ale inak v bielkovinový, škrobový a uhľohydratový ješ ráno ovocie a až o také tri štyri hodiny ješ hlavné jedlo

santerra
20. nov 2012

@zuzu1104 Z chuti som sa zasmiala to teda maš doma pestro beťarik maly a chudak pes no aspon nebude mat zaparenu riťku ked je vymasteny Sudocremom 😀

santerra
20. nov 2012

@aduss jaaaaj no ved nevadi tak šup šup nakopnut sa a ide sa chudnuť...vela sil prajem 🙂

santerra
20. nov 2012

@sonca13
@janituska baby, ked chcete zapiste sa k nam do tabulky 🙂
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

zuzu1104
20. nov 2012

@santerra no sa teším, že som Ťa pobavila a to je len jeden prípad, on už toho navyvádzal. Minule som pratala poličky a nechala som mu jednu skrinku so somarinkami, ale zabudla som tam pár drobností, čo jemu nepatria do ruky, tak skončil celý namazaný, po tvári, rukách, nohách s červeným lakom na nechty, to len bolo, som ho musela s odlakovačom dávať dole, akože fakt je to živé striebro, ale moje milované živé striebro :D

zujka2
21. nov 2012

Ahojte, podávam hlásenie. po tretej vode -17,1 kg. 🙂

zuzu1104
21. nov 2012

@zujka2 moja, ale to je nááááádherný výsledok, balahoželám len tak ďalej 🙂

zujka2
21. nov 2012

@zuzu1104 ďakujem Zuzka. tak teraz nastúpi druhý diel knihy Ďalších 90 dní. ale to je už iná prechádzka 🙂

zuzu1104
21. nov 2012

@zujka2 ja ten druhý nemám, takže neviem ako sa podľa toho ide, ja mám len jednotku
ale je fakt super, že si to tak krásne zvládla, už určite vyzeráš vynikajúco 🙂 o koľko čísel sa ti zmenšilo oblečenie?

zujka2
21. nov 2012

@zuzu1104 o dve veľkosti približne. ten druhý som kukla zbežne ale tam sa už tak nejak že bielkoviny škroby, škroby bielkoviny .. ďakujem aj vy to zvládnete!!

zuzu1104
21. nov 2012

@zujka2 tak to je perfektné, súper 🙂
Ďakujeme za povzbudenie 🙂Bola by si taká láskavá a poslala by si mi ten druhý diel na e-mail? Pošlem ti do pošty moju adresu.
Ďakujeeeem🙂

lucky14
21. nov 2012

@zujka2 Uuuuuuuuuuuuuuuuzasne!!!!!! Zasluzis si taky krasny vysledok!!!! Fantasticke!!!! 😀 😀 😀

zuzu1104
21. nov 2012

Žienky, nemá niektorá z Vás druhú knihu 90DD v pdf-ku?

zujka2
21. nov 2012

@lucky14 dakujem moja!! uvidíme čo urobí pokračovanie. lebo tých 5 kg mi chýba 😀

lucky14
21. nov 2012

@zujka2 tak mas dve moznosti moja. Bud budes pokracovat v tom co doteraz a na Vianoce mas 5 kil menej....alebo sa das na pokracovaciu a pri nej sa vraj chudne ovela pomalsie....ale to viem len z pocutia...tych 5kil mozno das dolu za 3 mesiace....rozhodnutie je na Tebe. Vysledok je fantasticky!!! Klobuk dolu...a co na to hovori muzicek??? 😉

cutty
21. nov 2012

Ahojte tak ja dnes UH 😀 A vy ako? Ako vam to ide?

cutty
21. nov 2012

@zujka2 Mas super vysledok, je to motivacia pre nas ostatne. Dufam,ze aj nam to takto pojde. A drzala si dietku uplne bez poruseni ?

santerra
21. nov 2012

čavte babule, idem sa posťažovať ☹ Dnes mi to nedalo a postavila som sa na vahu...a viete čoooo....no nič....po tyždni ani deko dole 😢 Mala som chuť s tym prašťiť...dufala som že ked aj poctivo cvičim tak to pojde coby-dup a taketo sklamanie aaach baby este aj maly v noci štrajkovala 3 hodiny nespal a ked som ho doobeda uspala tak sused začal v zápätí vrtať 😒 potom bol jak maly čertik unaveny urevany. Aj ked na druhej strane mam rada taketo strvovanie a cvičko je super lebo sa citim užasne...ale toto som nečakala...Ja neviem baby no mam z toho take divne stavy najradsej vy som sa nato vykaslala....Prajem pekny dnik kočky 🙂
@zujka2 velka gratulka ku krásnemu vysledku si čaja!!! 🙂

zujka2
21. nov 2012

@lucky14 čítala som v dvojke, že prvú už nemôžem držať až 90 dnovej pauze. tak sa dám do časti dva a už koľko schudnem toľko. aj tak som spokojná 🙂 juj teším sa a ďakujem za podporu

zujka2
21. nov 2012

@santerra moja skúsenosť je, že sa netreba vážiť lebo tie kilá idú hore dole 🙂

zujka2
21. nov 2012

@cutty ja vám verím a držím palce! samozrejme aj porušenia boli ale snažila som sa 🙂

zuzu1104
21. nov 2012

@santerra ja som sa tiež postavila dnes na váhu a bola som prekvapená, aj napriek tým mojím dvojdňovým výpadkom som schudla kilečko, ale už sa vážiť nebudem len po vodných dňoch, lebo tie kilá sú strašne klamlivé, dôležité sú centimetre 🙂

zuzu1104
21. nov 2012

@cutty ahoj Katka, ja mám dnes bielkoviny, konečne som sa poriadne najedla, aj keď som to včera pri ovocí poriadne zvorala, ale dnes už idem naplno a zatiaľ sa mi to darí 🙂