90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
31. dec 2012

@miskakyska moja, prepac, ja sa k Tebe v dietkovani nepridam 😉 som rozmyslala, ze ano, no vcerajsok to vsetko zmenil 😀 takze ani zumba nehrozi 😀

miskakyska
31. dec 2012

@mijadave 😲 😲 myslím správne na to,čo myslíš aj ty? 😀 ..nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,faaaaaaaaaakt..vyved ma z omylu,ak sa mylim 🙂 🙂

mijadave
31. dec 2012

@miskakyska no ved si klikni na moj profil 😉 na dcerkine narodky cakame babatkoooooooo, konecneeeeeeee 😉 takze okolo 1.9. by sme mali byt uz piati 😉

miskakyska
31. dec 2012

@mijadave 😉 😉 už som ...mojenkooooo,vieš ako sa teším z Tebou 😉 ?..darček ťa dufam potešil..to neva..hadam si tu nejakú parťačku nájdem 😀

mijadave
31. dec 2012

@miskakyska ano, darcek potesil 😉 dakujeeeem 😉 a tiez dakujem, ze sa so mnou tesis, isto si niekoho najdes, s kym budes dietkovat 😉

sotia
31. dec 2012

@miskakyska 2.1. začíname, čo ty na to?Po skončení diétx, čo je 5 mesiacov, mám 1,5kg navyše...ale to tie sviatky

miskakyska
31. dec 2012

@sotia 😀 😀 😀 no,ja Ti radšej ani nejdem písať kolko som pribrala........žerem ako kyselina,žaludok roztiahnuty,už teraz som nervozna z tej diety,,ale musím sa zaťaať a začať 😀 dobre babulienky,idem od Vás,makoš mi už stihol zhorieť,kym tu cválam 😎 ideme ešte na cintorín a tak..bla bla 😀 všetkym čitajúcim prajem pekny zvyšok roka 😉 🙂 a bacha na tie štuple 😅

zuzu1104
31. dec 2012

Dievčence, krásneho Silvestra prajem, a potom úspešný štart do roku 2013 🙂 hlavne správne a rýchle chudnutie 😀

aduss
31. dec 2012

baby, tak tisko som vam zavidela ako to zvladate..ja si davam posledny pokus a ak to uz nevydrzim, tak sa dam kdesi odstrelit alebo co, ja nemam vobec pevnu volu..je tu niekto, kto zacina od zajtra?

cutty
1. jan 2013

Ahojte ako sa mate?
@zuzu1104 Ako Zuzi? Ideme od zajtra naplno? Ja sa tak chystam po tejto prestavke co som mala cez sviatky od zajtra nanovo zabrat 😀 Tak dufam, ze sa do toho dostanem rychlo.

zuzx
1. jan 2013

Ahojte baby, ja som tiez porusila co sa dalo, tak si este davam dnes prestavku a odzajtra zaciname. A uz bez vyhovoriek, konecne je po sviatkoch tak to dame 🙂

lucky14
1. jan 2013

@mijadave Ahoooj. Velmi gratulujem a prajem nadherne tehulkovanie. Vsetko len to naj v 2013!!! 🙂

zuzu1104
1. jan 2013

@cutty čau Katka, no jasné zajtra už poriadne zaberieme, ja som teraz zas tieto dva dni veľa jedla, ale zajtra si dám ovocie, a potom 10.1 si dám druhú vodu a chcem zajtra začať aj cvičiť. Cez sviatky som nabrala kiločko naspäť, takže už som schudla len 8 kg, ale hádam to pôjde postupne dole, verím tomu. Ale ty si riadna kočka, keď aj cez sviatky sa ti podarilo chudnúť, aj keď si jedla :D 12 kíl zhodiť je super. Koľko konfekčných veľkostí sa ti podarilo dať dole?
@lucky14 moja krásna, prajem Tebe a Tvojej rodinke úspešný štart do nového roku a hlavne zdravíčko, lebo všetko ostatné už príde isto samo 🙂

zuzu1104
1. jan 2013

@cutty Kati a šťastný Nový rok prajem

fialocka84
1. jan 2013

zajtra zacinam aj ja.poradte co na obed?
🙂

dajenka11
1. jan 2013

ahojte baby. mozem sa k vám pridat?? 🙂 ja som zacala dnes 🙂

mijadave
1. jan 2013

@lucky14 dakujeeeem 😉

lucky14
1. jan 2013

@zuzu1104 ahoj. Dakujem krasne moja. Napodobne aj Tebe a Tvojej rodinke. Si skvela a velikanska motivacia pre mna. 🙂
Od zajtra zacinam s vami dietovat kocky tak dufam ze uz nebudem mat ziadne vyhovorky ale iba pevnu volu. Islo vam to tu uzasne aj pocas sviatkov....mate moj velikansky obdiv. 😀

zuzu1104
1. jan 2013

@lucky14 ďakujem Tánička, fakt sa úprimne teším, že ideš opäť chudnúť s nami 🙂

zuzu1104
1. jan 2013

no tak bojovníčky, zajtra pokračujeme a poriadneee 🙂

kaul
1. jan 2013

mozem sa pridat? tak teda od zajta. ....

aduss
1. jan 2013

babyyy..tak sa nas tu nazbieralo celkom hojne 🙂 napiste mi, z akej vahy idete chudnut, ci tu mam niekoho podobneho 🙂

lovacka
1. jan 2013

ahojte 🙂
tak od zajtra by som sa aj ja pridala ak mozem 😀 a tiez po porode mam co robit 😀 😀
este sa opytam ako je to s tym ked chodievate jest v praci vonku?daju sa pokonbinovat tie jedla?
robite ja tabulku?
Dakujem

miskakyska
1. jan 2013

ahojte aj ja sa pridám od zajtra..zajtra poviem od zajtra..potom zas od zajtra a bla,bla,bla furt od zajtra 😀

lovacka
1. jan 2013

tiez stale zacinamod pondelka len este neprisiel ten pravy pondelok 😀 😀

zuzx
1. jan 2013

Tak baby, od zajtra nas tu viacej zacina bielkovinovym dnom, je po sviatkoch, uz ziadne pokusenia nebudu do velkej noci, tak nam vsetkym drzim palce 🙂

zuzu1104
2. jan 2013

dobré ránko, takže dnes ma čaká ovocie a bude to isto boj, ale musím vydržať. Baby tu je tabuľka, zapíšte sa ak chcete
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

mg25
2. jan 2013

Ahojte baby, asi sa tu všetky už poznáte, ja som na to natrafila len dnes a rada by som zapadla a poradila sa 🙂 Dnes začínam s touto diétou, nakoľko po pôrode sa moja váha zastavila na príšernom čísle, mám ale otázku, dá sa ju držať aj pri dojčení?? Budem rada,ak mi niektorá pomôžete a odpoviete. Syna dojčím už len čiastočne, pije aj UM.

perla200
2. jan 2013

hadam aj ja sa pridám.......včera bielkoviny dnes škroby..... baby bude nas tu vela určite🙂

lucky14
2. jan 2013

@mg25 Ahoj. Dietovali s touto dietkou aj kocky co dojcili a vsetko bolo v poriadku takze kludne sa pridaj. Aj ja dnes zacinam. 🙂