90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jaja29
8. jan 2013

Caute baby take vcera some zahajila utok NA slaninu 🙂 dnes ranajky zasebou a na obed si dam pecene zemiaky s mrkvou takze pohodicka. Moj ciel je 10 kg dolu i ked zniesla by som i viac ale to je asi sci-fi :/ cvicili ste od zaciatku?

dasa0402
8. jan 2013

@majkushka ahoj ja tu dietu drzim a pri tom aj kojim s tvorbou mliecka nemam zatial ziadem problem maly papa ako pred tym 🙂

fialocka84
8. jan 2013

ahojte kocky, takže dnes UH.Na ranajky 1 banan a kava bez ckru a beu mliecka. Da sa zvyknut aj na to. 🙂 .Uz sa neviem dockat obeda, nie za to ze som hladna ale rezance s orieskami.mnam. No na veceru ked mi chlapy nezjedia tak to iste.Cvicit sa midnes nechce lebo už pomaliidem d roboty a mam svalovku ae strasnu.hihih.ale nevadi spravim este par brusakov pre lepsi pocit. 🙂 🙂 🙂 Jillien sa musi cvicit kazdý den?Prajem Vám krásny den

zuzu1104
8. jan 2013

čaute kočky, tak ja mám dnes škroby, na lačno som vypila pol litra vody a na raňajky som si dala pomaranč, na obed už pripravujem grilované zemiačky so zeleninkou a šampiónmi a k tomu čerstvý zeleninový šalátik. Už sa na to tak teším.🙂

@fialocka84 Ahojky ja cvičím každý deň, pre lepší efekt, ale nemusí sa, podľa toho ako vládzeš. Ja som cvičila aj so svalovkou, aby som ju čím skôr rozcvičila

majkushka
8. jan 2013

@dasa0402 dakujem tak deme na to

@jaja29 ja som ju už držala ale necvičila som a od dnes začinam znovu držat tak uvidime ako to pojde dolu

zuzu1104
8. jan 2013

@jaja29 ahojky, držím palce, aby si to zvládla, spolu s nami ti to určite pôjde🙂
Ja som cvičila od začiatku,ale mala som aj väčšie pauzy

13mamicka
8. jan 2013

@zuzu1104 moze sa jest aj kuskus ci nie?kde sa zaraduje,ja mam dnes skroby idem si urobit porkove rizoto s hraskom a mrkvou k tomu si urobim rajcinovy salat s cibul.,v niektore dni mam prehresky ale co uz pomalicky sa dopracujem mozno k nizsej vahe ☹ velmi Vas obdivujem dieucata ktorym Vam to tak pekne ide -mate moj obdiv 🙂

lucky14
8. jan 2013

Ahojte. Dnesne ranajky struhane dve jablcka posypane skoricou, na obed budem mat pizzu podla receptu od @zuzu1104 a na veceru slane oblatky ktore ja milujem a mam posledny balicek od Vianoc. A samozrejme nebude chybat kusok horkej cokolady. To je moja maskrtka dna. 😀
@fialocka84 ahoj. Samozrejme nemusis cvicit kazdy den. Musi to byt sucastou zivotneho stylu. Aj ked budes cvicit 3x do tyzdna vysledky sa isto dostavia. Ved aj tak strava je asi 80% uspechu v chudnuti. Mas na dnes naplanovane mnamkove papanie. Dobru chut k obedu prajem. 🙂

dasa0402
8. jan 2013

ahojte dievcata dnes mam UH BUDU spagety z kecupom mnam 🙂

zuzu1104
8. jan 2013

@13mamicka to neviem vôbec, ja som to ešte nejedla, takže neviem poriadne ani čo to je

dasa0402
8. jan 2013

@zuzx ahoj ty cvicic tu zuzka light kde si si ju stiahla a ako sa to vlaste cvici su tam nejake levely alebo ako

dasa0402
8. jan 2013

@13mamicka ahoj ja jedavam kuskus a davam si ho ked mam UH namiesto cestovin

zuzu1104
8. jan 2013

dievčatá, tak už som po obede, Bože to bolo také fajne, dokázala by som to jesť každý deň. Aj malý to so mnou jedol a veľmi mu to chutilo 🙂
Ugrilovala som si zemiačky nakrájané na krúžky posypané rôznymi koreniami s mrazenou zmesou mrkva, hrášok, kukurica a ešte čerstvé šampióny, použila som trošku olivového oleja a trošinku masla. A fakt baby bolo to neskutočne dobré. Dala som si k tomu ešte šalátik z čerstvej zeleninky a celozrnú doma urobenú buchtičku 🙂

13mamicka
8. jan 2013

dakujem za radu mozem poprosit recept na tie celozrnne buchticky?rada peciem tak by som ich skusila,a tien kuskus skusim zajtra este som to nevarila-len sa to zalieva horucou vodou, iba som to jedla

jaja29
8. jan 2013

Baby a Med sa niekedy moze?

zuzu1104
8. jan 2013

@13mamicka tak ako som tu písala recept na pizzu, tak to isté cesto len namiesto polohrubej a hladkej múky dáš celozrnú, ale pridaj o tršku viac, aby bolo cesto trošku tuhšie, ja som dala aj trošku hladkej múky, aby to bolo jemnejšie a ešte som k tomu receptu dodala pol lyžice octu. A pred pečením a po upečení natrela slanou vodou a prikryla utierkou.
Keď ti cesto vykysne, tak si urob, aké tvary chceš a nechcaj to ešte asi pol hodinky kysnúť na pekáči, potri tou slanou vodou, posyp sezamom a ľanovými semiačkami, a ešte čím máš rada a daj piecť, dĺžku pečnia si reguluj sama, to je induviduálne a peč na 200 stupňoch

zuzu1104
8. jan 2013

@jaja29 čauko, ja používam niekedy v ovocný deň, keď si opekám ovocie, tak ho skaramelizujem alebo si ho môžeš dať aj keď máš uhľohydráty do nejakého jedla, teda podľa mňa. Ale medík je jediné sladilo, ktoré môžeš bez problémov používať

alias313
8. jan 2013

@zuzu1104 ahoj takze med sa moze??Uf lebo kava bez cukru je pre mna zabijak...

zuzu1104
8. jan 2013

@alias313 joj no tak to neviem, takto by som to až asi neriskovala, ale keď sa nedá, tka radšej med ako cukor, ale kvalitný medík

zuzu1104
8. jan 2013

@13mamicka ešte som zabudla, že na miesto mlieka, čo tam dávam do cesta, tak pri buchtách dávam vlažnú vodu

zuzu1104
8. jan 2013

baby ten kuskus mi veľmi pripomína pšeno

13mamicka
8. jan 2013

@zuzu1104 ja som dcera vcelara 😉 ano medik sa moze ties som ho pouzila, ked som si piekla ovocie a dakujem buchticky skusim zajtra ak my bude lepsie bo som chora ☹

jaja29
8. jan 2013

@zuzu1104 diky, no mysim ze ho mozem troska dat aj NA cestovinky z orechami ked si vecer nedam tortu 🙂 , ci? 😎

zuzu1104
8. jan 2013

@13mamicka super, taký medík je najlepšie, domácky, nie ten z obchodu, ja tomu vôbec neverím.
Za málo, tak prajem skoré uzdravenie, skús zázvorový čajík, je to neskutočný liek

zuzu1104
8. jan 2013

@jaja29 no jasné, tak by som ho určite dala, ja si tiež zajtra budem robiť cestovinky a možno si ho tam trošku šupnem 🙂

zuzu1104
8. jan 2013

@jaja29 a večer si daj pokojne aj tortu, med nie je až taký strašnný prehrešok a podľa môjho názoru nie je žadny prehrešok. Už som si čo to naštudovala o chudnutí a viem, že med a olivový olej sú cennými produktami, ktoré náš organizmus potrebuje

zibi
8. jan 2013

baby tak ja za zasa pridavam 😉 dajako sa mi predchadzajuce pokusy nedarili ale musim ist dole..dnes mam uhlohydraty tak som si spravila fajne spatety bezvajecne s bylinkami na olivovom oleji a s olivami..celkom to uslo 😉 plus sa este aj odkyslujem... 😉 a zacinam cvicit 😉 tak to musi ist 😉 zajtra ovocny den tak hadam vsetko zvladnem ... 😉

alias313
8. jan 2013

@zuzu1104 myslis ze 1 lyzicka za den je taka zla?

zuzu1104
8. jan 2013

@alias313 podľa knihy áno, podľa mňa vôbec nie, medík je zdravý a naši predkovia papali medík pravidelne a akí boli štíhli. Ja medu verím a myslím, že nikomu v takom menšom množstve neuškodí. Jasné, že si teraz na večeru nešupnem pol kila medu, ale tak ako hovoríš ty, jedna lyžička neuškodí. Napríklad Antónia Mačingová vo svojej knihe odporúča každý deň jesť med, na raňajky a to aj 3 veľké lyžice a tak isto aj vodu, ktorú cez deň pijeme si môžme podľa nej sladiť medom. Moho ľudí, ktorí chodli podľa jej receptom riadne schudlo, ale ona má dosť náročnú diétu, lebo sa tam je skoro samá zelenina a ovocie

zuzu1104
8. jan 2013

baby chcem sa opýtať, nemá niektorá dobrý receptík na domáce rezance? Ďakujem