90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
10. jan 2013

@13mamicka Ahojky, baby tu minule niečo spomínali ohľadne húb, ale nie som si istá. Že všetky huby okrem šampónov(zelenina) sa radia ku bielkovinám, ale neviem to naisto, možno hovorím hlúposť

sandrus2
10. jan 2013

@zuzu1104 Ďakujem pekne 🙂

cutty
10. jan 2013

@13mamicka Ja robim z hlivy polievku a velmi nam chuti. Dam do hrnca studenu vodu, hlivu nakrajam na kocky, dam ju do tej vody, mrkvu a petrzlen na kolieska, pridam niekolko guliciek noveho korenia, sol, trocha vegety a dam varit. Ked sa zelenina a hliva uvaria, podla potreby este dochutim. Na panvici si orestujem na masle najemno nakrajanu cibulku, poprasim troskou cervenej papriky a dam do polievky, zamiesam a odstavim. Do hotovej na tanieri este pridam nasekanu petrzlenovu vnat.

cutty
10. jan 2013

13mamicka a manzel si tam este dava drobnu cestovinu uvarenu 🙂

zuzu1104
10. jan 2013

@cutty Katka,no ako zatiaľ?

marianka0101
10. jan 2013

@lucky14 no ten jogurt neviem či je vhodné si dávať ochutený, ja by som si asi dala skôr čistý a s bylinkami, solou... ale zase ked si dáš iba ten jogurt, tak z toho určite nejako nepriberieš 🙂 vidím, že už si papala 🙂 a ten cottagge je tiež dobrý nápad - ja si kupujem v lidli ten ich, je superný, mňam a môžeš aj bryndzu, tvaroh

cutty
10. jan 2013

@zuzu1104 Ide to zatial 🙂 Som teraz zazila taky sok ze az. Dala som si do hrnca cukor upalit na karamel - potrebujem do plnky na tortu a som odbehla ku malemu a pozabudla na nho a odrazu v obyvacke cierny dym , vosla som do kuchyne a tam katastrofa, ten cukor cierny a dymilo sa z toho ako slak 😒 Som sa nadychala toho, oci ma stipu, nos, pluca vsetko. Pootvarala som krizom okna v celom byte nech sa to rychlo vyvetra. To sa mi este nestalo ☹

zuzu1104
10. jan 2013

čaute babule, tak už mám za sebou posledné jedlo dňa a aj druhého dňa, keďže zajtra len tá voda. Robila som si grilovanú zeleninku s korením na grilovanú zeleninku a k tomu som zjedla šalát z červenej kapusty. Bolo to fajne. Takže dnes dve mandarinky, dva banány, orechy a trošku suešného ovocia a na večeru tá grilovaná zeleninka.
Dnes mi to celkom fajne dopadlo🙂, uvidíme, čo bude zajtra. Držte mi palce
@cutty pána, tak to teda musela byť šou. Katka, to môžeš robiť tortu vo vodný deň? Ja by som to nedokázala.

cutty
10. jan 2013

@zuzu1104 Tak to teda bola, este stale vetram . To len pripravy si robim - upiekla som korpusy, urobim krem dnes este a vymodelovala som si tucniakov. Bude to totiz torta podla tej rozpravky PINGU 🙂 A zajtra ju dam dokopy.
Strasne sa uz tesim na zajtra, budem mat bielkoviny 😀

dianka318
10. jan 2013

Čaute žienky 🙂 Mohli by ste mi definovať 90-dňovú dietu? Koľko kíl by sa malo schudnúť za 90 dní? zuzu1104 mohla by som aj ja poprosiť tu knihu s radami a receptami?Môj e-mail je DIY-EN@azet.sk... Ďakujem 🙂

sandrus2
10. jan 2013

Ahojte čítala som že namiesto ovocia cez vitaminovy den sa moze aj zeleninka aj vy to tak robite ci papate iba ovocie ? lebo ja velmi ovocie nemusim dost ze sa premaham na ranajky tak neviem ci by som vydrzala cely den 😉

79zuzana
10. jan 2013

@sandrus2 ano, kludne si mozes davat zeleninku cerstvu aj varenu, pecenu, len nie spolu s ovocim a prestavka medzi jedlom musi byt aspon dve hodiny
@zuzu1104 velmi ti drzim zajtra palce. Mne velmi pomahala tepla voda.s citronom, na chvilku to oklame zaludok

sandrus2
10. jan 2013

@79zuzana tak super urobím si asi kapustovú polievku 🙂 a teraz som jedla iba 3X za den takze toto jedlo môžem napr kazde 2 hodky ci aj nieco ine mozem jest ?

ketrinn
10. jan 2013

@kacenka1983007 ahojky🙂

kacenka1983007
10. jan 2013

@ketrinn no ahoj,konečne ♥

ketrinn
10. jan 2013

@kacenka1983007 mate aj tabulku katuška ako naposledy? či nezapisujete? a kačenka druha sa kde tula ked si vravela že aj ona chudne stebou🙂

domyyy
10. jan 2013

ahojte kočky tak po siedmych dňoch váha ukázala o 3.8kg menej, moc sa teším 😉 a dnes ma pochválila kamoška, ktorá nevie, že chudnem, že aká som schudnutá, že mi padol žaludok a zmenšili sa mi boky tak som sa tešilaaa 😵

domyyy
10. jan 2013

ja an bielkoviny jem aj čokoládové jogurty 😉

kacenka1983007
10. jan 2013

@ketrinn mame tu staru našu tabulečku ale ked na nej vydím kolko som vtedy schudla a kolko mám teraz,tak mi je do plaču ☹ 😠 naša Katarinka moc tu nieje ☹ a nemá mi kto dávať receptíky ako ty chybaš mitu ☹ 😢

ketrinn
10. jan 2013

@kacenka1983007 ja dietujem ale len bez meska teraz ,stale ma trapi ten zlčnik ,dnes som mala kašu z salatikom (uhorka,paradajka,mrkva,cibula ,paprika ,sol ,pepš,pol vytlaceneho citrona ,1lyžica medu),musim troska pribrzdit🙂

ketrinn
10. jan 2013

@kacenka1983007 budem sa snazit len nemiesat 🙂ak sa nezadari vieš čo tak pridem k tebe,aspon na mesiac dietit ,ved vtedy za mesiac som dala 10-11kg aj to bolo pekne🙂

79zuzana
10. jan 2013

@sandrus2 mozes striedat ovocie a zeleninu po dvoch hodinach. Cez vitaminovy den mozes jest 5 krat 😀

79zuzana
10. jan 2013

@domyyy no super, gratulujem k ubytku a aj pochvale. Zvykaj si, takychto pochval bude stale viac 😀

kacenka1983007
10. jan 2013

@ketrinn joj keby som tolko schudla tak som najštastnejšia,ja som mala dne uh som robila pirohy a langoš ale papala som na raňajky banán,obed koláčik lekvaroví a na večeru som mala pirohy s makom.

fialocka84
10. jan 2013

@domyyy ahoj z akej vahy chudnes?ked sa smiem spytat.dodrziavas vsetko ako sa ma?a ake porcie si davas?dakujem

lucky14
10. jan 2013

@domyyy ahoj. Uzasny vysledok. Tesim sa s Tebou. Myslela som ze Ti to pojde tak skvele ako naposledy. Tebe vaha klesa zavratnou rychlostou. Super ze papas tiez jogurtiky a aj ochutene. Takze dufam ze som dneskom nic nepokazila. Inak kedysi si kazdy den pisala co papas. Ak si najdes cas prosim hod to sem pre inspiraciu. Dakujem. 🙂 Super ze Ta uz aj pochvalila kamoska. To velmi potesi a povzbudi. 🙂

dasa0402
10. jan 2013

ahojte dievcata ja som normalne zufala snazim sa tu dietu dodrziavat bez prehreskov a za 17 dni mam dole este len 3 kg ☹ ked som sa dnes zvazila a neuvidela zas ziadne ubytok tak s toho vsetkeho som sa napchala cokoladou a je mi este horsie ☹ mojich vysnivanych 15 kg dole asi nedosiahnem ☹

lucky14
10. jan 2013

@cutty mas moj obdiv. Vypekat cez vodu. Ja asi budem musiet niekam na cely den vypadnut alebo chodit do kuchyne co najmenej. Tesim sa ake vysledky napises zajtra. 🙂

lucky14
10. jan 2013

@dasa0402 ale dosiahnes. Len niekomu to ide lepsie a niekomu tazsie. Kazde telo je individualne a hlavne ak si dobre pamatam este dojcis. Takze aj tak Ti to ide pekne dolu. Uvidis po prvej vode budes mat dolu 5kil min a potom po druhej dalsich 5kil a uz cisielko na vahe bude krajsie ako dnes. Dnesna cokolada obalila nervy skus si to nevycitat aj ked je to isto tazke poznam to a zajtra zacni ako keby nic. Mozno Ti ta cokola pomohla nakopnut metabolizmus. 🙂

lucky14
10. jan 2013

Tak kocky dnesna vecera uplne fiasko. Kupila som si karfiol ze si ho uvarim len tak s troskou soli a potom nastruham na to syr a spapam. Som sa tesila .... ale ten karfiol bol absolutne bez chuti aj syr nic moc. Takze sklamanie velikanske. Zeby karfiol v lete chutil inak ako teraz? 😒 Ale den dodrzany na 100%. 😀