90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

klemberka
22. jan 2013

@speddy No ja sa až hanbím to napísať, ale šak čo, keď som sa raz odhodlala, tak si za tým budem stáť a bez hanby, lebo to dokáááážem!!! 😠 😀 😀 Ja som začínala s 76,6 kg, ale som aj dosť malá, mám len 156 cm, takže teraz je zo mňa ešte taká malá gula, no v lete to bude už hádam lepšie!!! 😉 😝

sisab
22. jan 2013

@lucky14 ja som sa tesila na taky ubytok ako po prvom dni, ha , naivka, tak som uz presviedcala vlastne telo, aby spolu pracovalo, nech chudne a tak 😀 tak snad to pomoze, este to cvicenie, snad to bude dobre. zatial ma tento sposob stravovania celkom bavi, len vecer by som vyzierala vselico 😕

dasa0402
22. jan 2013

ahojte dievcata tak zatial ten vodovy den ako tak zvladam uvidime ako to pojde dalej snad dnesok vydrzim az do konca 😉

klemberka
22. jan 2013

@speddy a ak sa smiem spýtať, ty si z akej váhy začala chudnúť? a koľko sa ti už podarilo zhodiť?

lucky14
22. jan 2013

@sisab ved to. Vecer pri telke je aj pre mna kriticky ale az na par prehreskov sa drzim. Nech nam to ide krasne a rychlo dolu. 😀

lucky14
22. jan 2013

@dasa0402 ahoj. Uzanse!!! Isto vydrzis. 😀 Zajtra rano sa budes citit skvele a tesit sa na to ake cisielka Ti ukaze vaha a centimeter. Mna caka voda buduci tyzden a uz sa tesim. 😀 Znovu vyskusam mieru svojej pevnej vole. 😀

speddy
22. jan 2013

@klemberka Ahoj ja som na tom ešte horšie ako ty, ja som začínala minulý týždeň v piatok takže teraz je to 5 deň a moja váha bola vtedy 81,9 kg čo je dosť lebo ja meriam približne ako ty 157cm, dnes som sa vážila po prvom ovocnom dni a mala som 79,1kg.

zuzu1104
22. jan 2013

@dasa0402 určite to dáš, si šikulka, myslím na teba🙂
zdravím kočky ja som už po obede mala som zemiaky s červenou dusenou kapustou, celkom som si pochutila 🙂 na raňajky som mala dve mandarinky a trochu mandlí a na večeru si asi dám cícerovú polievku 🙂 Nejako som sa teraz rozžrala, už sa teším, keď budem mať po skúškach a zas budem pekne dodržiavať a hlavne cvičiť🙂
@lucky moja, myslím, že ty máš ešte pevnejšiu vôľu ako ja. Ja sa teraz ako spúšťam, ale už sa blíži deň, keď to poriadne napravím🙂drž sa, držím palce

klemberka
22. jan 2013

@speddy Tak to je vynikajúce, gratulujem ti!!! 😉 Takže som o deň pozadu, ako ty, takže sa môžeme navzájom podporovať 😀 Ale vidím, že sa tu kočky navzájom aj tak držia a tak, je to super vedieť, že v tom nie sme sami 🙂 Ja dám teda vedieť zajtra, koľko mi ukázala váha, po tom mojom prvom ovocnom dni 😀

zuzx
22. jan 2013

@domyyy pochybujem ze jem vela, jem len 3x za den, ziadne jedla pomedzi to. Ale ja mam uz druhy mesiac. Za prvy mesiac zo mna zliezlo 9 kg uplne lahucko, vlastne to boli len necele 4 tyzdne. A takisto som na vahe, ktora je pre moje telo prirodzena, takze uz ten ubytok tazsie ide zo mna. A este mame aj staru mechanicku vahu, takze neviem presne cisla. Ale nevadi, lebo s postavou som uz teraz spokojna - ja som nikdy nebola nejaka pri sebe a teraz co som isla chudnut, tak len preto ze mi rifle boli tesnejsie - ale ja som nosila skinny rifle aj ked som zacinala chudnut, takze ziadna tragedia 🙂 Kazdopadne sa nevzdavam a pokracujem dalej. Ak dam dole este 6 kg, tak to budem uz megastastna, len neviem ci to vobec je mozne kvoli mojej vyske.

estachova
22. jan 2013

ahojte, mne to vôbec nejde, je pravda, že porušujem, ale nie veľa, cítim sa strašne nafúknutá, ale mám aj novú antikoncepciu, možno je to aj tým a bola som dosť chorá.
stále začínam znova a znova, čo robiť?????, som na seba na 😠 , a teraz mám zas nervy, lebo znovu mám malú chorú, od vianoc 3x, chceli nás poslať na inhalovanie, ale 2x denne a polikliniku mám dosť ďaleko,
tak varím malej a ja dojedám a potom to tak vyzerá 😖

dianka318
22. jan 2013

Žienky dnes presne týždeň, čo držím 90-dňovú diétu ..a výsledok?... - 3,5kg ..ja som šťastná ako blška :D už sa teším na štíhlu postavičku :P
@zuzu1104 Ďakujem za knihu z radami 🙂 Varím podľa nej a pochvaľuje si celá rodina :D Lenže oni si naložia niekoľko krát denne :D

klemberka
22. jan 2013

@estachova Ahoj, podľa mňa si nafúknutá a hlavne plná vody z tej antikoncepcie... ja sa priznám, že som bola pár rokov dozadu ako prútik, až kým som nezačala brať antikoncepciu - z tej som sa tak nafúkla, pribrala, zavodnila, že až, samozrejme že mi nesadla, tak som vyskúšala tuším ešte 2 iné a to bol môj koniec... odvtedy mám len zdravotné problémy a tak... poradím ti - skús zmeniť na takú, čo ti bude vyhovovať, hlavne si nechaj poradiť, že z ktorej sa až tak nepriberá, ale to je dosť individuálne, lebo každá sme iná, alebo ju vysaď úplne a vyber si niečo iné miesto toho... a určite nesmieš dojedať, keď ti malá toľko nezje, skús jej dať menej a radšej aby mala na dva dni, keď nechceš vyhadzovať 😉 a pokiaľ sa budeš držať plánu a receptov, tak ti zaručujem, že tie kilá pôjdu dolu 🙂

klemberka
22. jan 2013

@domyyy ahoj a ak sa smiem aj teba spýtať, z akej váhy si ty začala chudnúť a koľko sa ti podarilo dať dolu? keď si písala, že si išla tiež z veľkej váhy, tak aby som vedela, že s tým sa môžem viac podporovať 🙂

mysiatko
22. jan 2013

ahojte, dlhsie som tu nebola, ale ako pozeram tak sa nam viacerym co drzime druhy mesiac vaha nejako zasekla, aj ja uz stojim na vahe dobre dva tyzdne, no ale paniku nerobim lebo viem ze obcas mi skonci v zaludku to co by nemalo (nemyslim jedlo ale sladkosti...com totiz zavislak) 🙂 🙂 🙂 ale nevadi pokracujem dalej snad dam dole este tie 5 kilecka co mi ostali do pôvodnej vahy. za chvilu uz druha voda tak nieco malo urcite zide, uz to so mnou drzi aj mamka tak si varime spolu, dnes sme si robili pizzu zo celozrnej muky, no bola jedla ale uz nabuduce len z bielej🙂drzime palecky vsetkym

estachova
22. jan 2013

@klemberka musím sa riadne držať receptov a mať pevnú vôlu 😉

klemberka
22. jan 2013

@estachova neboj, ja som jasný dôkaz toho, že to ide 😀 ja absolútne nemám pevnú vôlu a som na všetko lenivá 😠 takže sama sebe sa čudujem, že som vôbec išla do toho... 😀 a zatiaľ sa držím výborne, takže keď môžem ja, môžeš aj ty 😎

zuzx
22. jan 2013

@mysiatko ja som akurat pozerala tu tabulku s vahami a veru, po druhom vodnom dni uz neboli take ubytky ako na zaciatku. Po druhom dni tam baby mali v priemere tak 2-3 kg ubytok v porovnani s prvym vodnym dnom, niektore ani to. Takze asi je normalne ze nam to uz ide pomalsie.

Ja mam za sebou bielkovinovu veceru - mala som varenu brokolicu so sampinonmi, k tomu dve varene vajicka a cele to bolo postruhane tvrdym syrom. K tomu som si dala kapustovy salat - ale maly prehresok, bola v nom roztrusena kukurica, no nevadi, to nemoze ublizit 🙂

adamko05
22. jan 2013

ahojte
ja som práve dodusila kuraciu pečienku na cibulke... bude to zajtrajší obed... asi si po dvoch týždňoch dám ku tomu aj pečivo, samé sa mi to zdá ťažké na žalúdok... no uvidím ešte... 🙂
dnes vitamíny už snáď dobojujem bez prehrešku... ráno pár orieškov, na obed kelová polievka (len vo vode kel uvarený, troška mrkvičky, kusok karfiolu ..)... potom som dobla pred odchodom z práce pár orieškov a teraz som vypila koktajl - banán, kiwi, štava z citrona a voda ....

adamko05
22. jan 2013

@mysiatko to sladkosti.com sa mi veľmi páči... sme na tom asi veeeľmi podobne... 😉 ... ked som dietu držala aj pred pár rokmi (celkom úspešne, mínus cca 8 kg)... tak ja som 3 mes. nemala iný prehrešok, ako kusok čokoládky, či kúsok keksíka v seba.. ani raz som nemala že komplet obed, alebo tak... že by som si večer dala rožok s paštekou napr.. ale skôr som ulomila deťom z čokolády, či horalky 😝
teraz sa snažim nedať ani kusok, nech ma to neláka... no zatiaľ to ide..

že by som sa zajtra odvážila??? 😕

sisab
22. jan 2013

@zuzu1104 chcem sa spytat, tie zemiacky s kapustou, ja si robim akurat take na zajtra k obedu, akurat ze z kvasenej, chcem sa spytat, kolko zemiakov si pouzila, ja som dala 6ks ale take male, nie priemerna velkost, tak neviem, ci to nie je moc. a teraz vecer som si do caju dala 4ks susenych sliviek, ale neratam to ako prehresok, skor mam problem s vyprazdnovanim... 😝

sisab
22. jan 2013

a este som sa chcela spytat bab, ako sa da vydrzat ten vodovy den, nebolo vam zle?

zuzu1104
22. jan 2013

@sisab ahojky, tak ja si väčšinou robím na obed 3-4 menšie zemiaky a na večeru tak dva. Dnes som už mala navarené od včera a vôbec netuším t koľkých zemiakov to bolo

zuzu1104
22. jan 2013

@sisab ja som vydržala už dva vodné dni a o chvíľu ma čaká tretí, je to ťažšie, ale dá sa zvládnuť, keď už pociťujem hlad dám si teplý čaj s citrónom, a keď už som veľmi hladná, tak kávu s mliekom.

sisab
22. jan 2013

@zuzu1104 waw, ozaj, kava vzdy zachrani 🙂 snad to nejak prezijem, asi to len netreba riesit a proste vydrzat..tak zemiacky rozdelim a budem mat aj na veceru..

zuzx
22. jan 2013

Vodovy den je sice tazsi, ale nie je neprezitelny. Najlepsie je prezit ho v praci, kde nemas ziadne lakadla ako doma. Ja som pila aj vela caju, ved to je len zafarbena voda. A vypila som snad litre kavy bez cukru a mlieka, to vobec nepovazujem za prehresok.

jaja29
22. jan 2013

Caute baby takze vitaminvy den zamnou cely den OK akurat teraz vecer som bola s kamosku na kave a dala som si ten malicky keksik co k tomu serviruju 😠 ale sak hadam to nieje kilo navyse 😅 ako sa stale rozculujem ze sa mi vaha zastavila, tak som si dnes vyskusala nohavice co som na zaciatku diety vobec nezapla a cuduj sa svete zapla som ich, takze asi to funguje 😀 tak aspon nejaka motivacia 😉

zarinka9
22. jan 2013

baby, zajtra ma čaká prvý ovocný deň, no sľúbila som si, že sa odvážim až po druhom ovocnom, tak dúfam, že to neporuším 🙂 veľmi som zvedavá na výsledok.... kiež b sme všetky vyšli z tejto diéty také štíhlučké ako si predstavujeme. najviac sa teším na vyberanie vecí, ktoré som už doooosť dlhú dobu na seba nedala 😉 no asi nie som sama. k tomu všetkému sa mi dnes pritrafil zápal prsníka, tak mám ako prehrešok každý deň antibiotiká 😝 chudnutiu ZDAR 😀

jaja29
22. jan 2013

@zarinka9 ja sa tesim ako si nejake handricky nakupim 😀 😀 😀 trochu povrchnosti za odmenu neuskodi 😎 a skus na ten prsnik kapustove listy, nech ti to coskoro prejde!

klemberka
22. jan 2013

kočky, tak ja mám dnešný prvý ovocný deň za mnou a chválabohu úspešný!!! 😎 zvládla som ho v pohode, nejak extra hlad som nepociťovala, takže fajn, dúfam, že sa mi podarí popasovať aj s ostatnými dňami a už sa tešííím na ten vodový 😠 😀