90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimusss
5. feb 2013

@tun1ska
@januliatko111
@jaja29
krásne sme zvládli včerajšiu vodu, gratulujem 🙂 aké máte úbytky ??

lucky14
5. feb 2013

@januliatko111 ahoj. Dakujem velmi pekne za skvele inspiracie. Urcite nejedno jedlo vyskusam. 🙂

zuzu1104
5. feb 2013

@mimusss si choď ešte oddýchnuť a zjedz len niečo ľahké, prejde to neboj.

lucky14
5. feb 2013

@mimusss ahoj. 3kg su krasne. Urcite ides s nizsiej vahy. 🙂 Je to velmi zdrave tempo chudnutia. Ak Ti bolo takto zle rano skus si dat ranajky co najskor. Ono asi si mala riadny deficit cukru v krvi. Staci lyzicka medu a uz by si sa citila lepsie. To pre dalsi raz. A hlavne preto je voda len jeden krat do mesiaca. Len ako ocista. 🙂 Bud na seba velmi hrda ze si to zvladla. Dnes mas bielkoviny tak si uvar nejaku mnamku. Prajem vela pevnej vole v pokracovani. 😀

lucky14
5. feb 2013

@zuzu1104 ahojky Zuzuliatko. Takze uz si dnes odvicila??? Uzasne...dnes si ma predbehla. 😀 😀 😀 Presne ako som Ti pisala ked clovek cvici rano cely den ma skvely pocit zo seba. 😀 😀 😀 Tak dnes uvidim ako ja dopadnem ale snazit sa budem velmi prevelmi. 😀 😀 😀

mimusss
5. feb 2013

@zuzu1104
@lucky14 ďakujem 🙂 dala som si raňajky skôr ako zvyčajne, tak už to pomaličky prechádza...som šťastná samozrejme aj za tie 3 kg, a hlavne teraz v zime to ide vždy ťažšie dole...takže ešte 10 :D

zuzu1104
5. feb 2013

@lucky14 áno moja, už to mám za sebou a cítim sa trošku unavená, v noci som mala zlé sny a ťažko som spala. Dnes budem celý čas na Teba myslieť, verím Ti, že to uuurčite dokážeš 🙂

jaja29
5. feb 2013

Caute kocky take je PO vode a jakaaaa som chudaaaa 😀 😀 😀 Vsetkym co mali vodu gratulujem a co maju dnes drzim palce da sa to hlavne je vypadnut z domu. 😀 Tak ako hovorila mimusss aj mne bolo rano tak slabo ale rychlo som supla teply caj a bolo ok... Takze ubytok 4,6 kg nie je to vela ale som rada aj tak v podstate mam este 2 mesiace 😀 tak pekny den vsetkym a dopiste sa do tabulky 😉

vanesska2007
5. feb 2013

@stanuska71 aj ja som včera začala...tak dúfam,že sa mi bude dariť

cutty
5. feb 2013

Ahojte baby, tak dnes UH a idem si asi urobit na dnes lekvarove pirohy ,mnam uz sa tesim 😀 Ja teraz akosi stojim na vahe a nejako mi to kolise cca 1kg raz hore raz dole 😒 Uz nech mozem cvicit a poriadne sa do toho opriet !

tun1ska
5. feb 2013

Dobré ránko,,,mne je po včerajšej vode tiež zleeeee.. 😝 ale je to normálna reakcia, telo sa zbavuje toxínov, je to vyčerpávajúce..no blahodárne účinky tohto dňa budú dlhodobé 😉 .dodržaný na 100%, až na pohár džúsu, antibiotiká a 2 Ibalginy 😝 😝 sa nečudujem môjmu žalúdku 😕

tun1ska
5. feb 2013

Ale ráno som sa potešila, hoci som čakala viac, minimálne na centimetroch, pretože pravidelne cvičím 😉 ale neva, som strááááááááááááááášne happy, že som to dotiahla až sem a hlavne včerajšia voda bola pre mňa nightmare 😎
za 28 dní -5,1 kg 🙂
centimetre:
hrudník -2cm
pás-4cm
boky-4cm
stehná-3cm
🙂 😀 😉

adamko05
5. feb 2013

už som hladná... pôjdem sa najesť.. dnes tu dáky stres v práci 😝
na večeru mám odložený špenát a zemiaky si urobím čerstvé....

hádam sa dokpem aj na steper, aspoň na chvíľku

voda v piatok... nečakám prevrat, ale včera som lahšie zapla dvoje gate 😉

adamko05
5. feb 2013

@mimusss asi budem po vode na tom podobne.. 3 kg, bodaj by 4 😀

sonca13
5. feb 2013

@zuzx neviem, či by som si nemala dať pauzu, pretože ja sa aj meriam a aj vážim a nič... absolútne nič... neviem, či by som sa nemala nejako reštartovať 😀 ..myslím tým, že na pár dní, možno dva - tri týždne by som si dala pauzu s dietou, ale s tým, že sa nebudem prežierať a jesť všetko čo mi príde pod ruku, ale tak zvolniť trošku... dať si niečo keď mám chuť.. možno k raňajkám jogurt alebo celozrnný chlieb.. vieš, aby sa mi to znovu celé nejako naštartovalo... ale stále sa udržiavam, tých -6 kg je fakt vidieť... ale chcem ešte dať dolu 6 kg, ale netuším, či sa mi to vôbec podarí... držím ti palce, nech ti to ide!!!

lucky14
5. feb 2013

@tun1ska @jaja29 kocky uzasne vysledky. Do leta este daleko. Vtedy uz budeme vsetky paradnice stihle a spokojne ! 😀 Ja mam vodu dnes. Moj malicky je chory takze len doma mozem byt ale verim ze aj tak to zvladnem. 😀

zuzu1104
5. feb 2013

Ahojte kočky, tak už som si dala obedík. Špagety s brokolicovou omáčkou, bolo to veeeľmi chutné, mňam pochutila som si. A už sa mi v rúre pečie sacher torta, tak krásne čokoládovo rozvoniava a už sa teším, keď si ju večer dám 🙂
Dnes som robila rodine nivovú omáčku, joj skoro som neodolala, to je moja najobľúbenejšia omáčka, ale povedala som si, že už je na čase uvedomiť si, že nemôžem, a tak som to teda zvládla a nedala som si 🙂
@tun1ska @jaja29@mimusss blahoželám ku skvelým výsledkom🙂
@lucky14 moja už len 11 hodín a budeš to mať za sebou 🙂

januliatko111
5. feb 2013

Tak ja sa vam idem priznat 🙂 som si robila ten sojovy segedin na obed a kukam ze "wau, plny hrniec-to mi ostane aj na veceru (ja vacsinou v bielkovinovy den nedodrziavam to ze co na obed to na veceru) tak som sa do toho pustila....a ups....ja som to cele zozrala 😀 este aj malej porciu lebo ona nechcela 🙂)) ale strasne dobre to bolo, po vcerajsom vodovom dni by bolo dobre asi vsetko 😀 teraz mam pocit ze prasknem, ale aspon mi neostalo na veceru a mozem si spravit syrovo-zeleninovy tanier, o ktorom snivam od vcera 😀 do kelu, ved ja som sa tusim obzrala len kvoli nemu 😀

tun1ska
5. feb 2013

@lucky14 neboj, dáš to...podľa mna je byť doma a držať vodu lepšie ako v práci, tam potrebuješ mať energy 😉 držím palce

stanuska71
5. feb 2013

@vanesska2007 drzim palce 🙂 mozme sa navzajom podporit ked sme uz v ten isty den zacali 🙂

stanuska71
5. feb 2013

baby mam otazku??kolko si nalozite na obed?ja som citala ze by sa mal zjest plny hlboky tanier 🙂 samozrejme nemyslim tak aby vytekalo z taniera 😀 😀 .co jedavate nemate nejake recepty?ako casto papate?kazdy tu dietu inak chape 🙂

angelika23
5. feb 2013

tak dnes som na vode , yatial je to v pohodke, večer sa idem vážiť a merať , potom doíšem do tabuľky :D

ivka2903
5. feb 2013

@tun1ska perfektné výsledky, gratulujem!! Len tak dalej!!!

ja mám dnes vitamínky, zatiaľ pohodička, ale prišla som na to, že mi robí o mnoho lepšie, ked jem iba čerstvé ovocie ako ked si ho nejako tepelne upravujem.. to .mi ani moc nechutí.. zatiaľ som mala na raňajky banan, desiatu som vynechala, lebo som nebola hladná, o jednej som si dala 2 pomaranče a uvidím ako do večera, či si dám aj oriešky na olovrant, alebo vynechám a dám si len nejaké to jabko na večeru.. 🙂 Včera som si zabudla dať večer tabličku čokolády, sakriš! Som mala usta zalepené pudingošom a už aj bolo.. 🙂

jaja29
5. feb 2013

@lucky14 diky 🙂 a aj tebe dnes vela pevnej vole, pripadny miniprehresok sa nerata 😀 ale ty to das takze nie je o com. Pekny dnik 😀

ludkas31
5. feb 2013

@erikas ahoj, mozem poprosit aj ja o tu knihu emailom? ja zacinam dneska.....tak snad to zvladnem, pred par rokmi som vydrzala a zhodila som 18 kg...teraz som pocas tehotenstva zasa nabrala tak ideme spolu s manzelom na chudnutie 🙂

mariannaz
5. feb 2013

@stanuska71 Ahoj, no ja si dávam tiež plný hlboký tanier, lebo na večeru by mala ísť už len polovica a ja sa bojím, aby som nemala málo, tak si na obed natrepem kopu 🙂Samozrejme, že čím menej zjem, tým viac schudnem, ale čo už? aspon sa snažím neporušiť potraviny, čo môžem 🙂 Doobedu len ovocie a obed začínam až po 12-tej a večeru si dám v bielkovinový den sa môže najskôr o 4hodiny a sacharidy a UH o 3hodiny a ovocný stále som niečo pojedala 😉 Večeru sa snažím zjesť do šiestej.Ale môže sa do 20:00hod

mariannaz
5. feb 2013

Dnes som mala UH a dala spravila som si fliačky z kapustou -mňam 🙂

stanuska71
5. feb 2013

@mariannaz super presne ako aj ja..na veceru len polovicu tak na obec si trosku doprajem 🙂 ja doobeda teda okolo 9-10 len 2ks ovocia a potom az obed o 14tej 🙂 a vecera medzi 18-19 lebo ako piosem po 20hod uz sa nepapa a ja som dlho hore aby som nezhanala potom nic 😀 no dnes mam 2 den ale strasne ma boli hlava neviem preco uz asi 4hodiny ☹ a to pijem neustale aj 2kavu uz pijem prave 😔

stanuska71
5. feb 2013

@mariannaz co si este varievas pocas UH

zuzu1104
5. feb 2013

čaute kočky, tak už mám tú zacherku v brušku, to bola taká mlska mňaaaam 🙂, ale už sa zajtra teším na ovocie, trošku ma odľahčí. 🙂
Dám si ešte pol litra vody a už do večera nič, nech to všetko telo pekne strávi a ráno budem pri cvičení páliť staré tuky 🙂