90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
6. feb 2013

@cutty neboj už nám to pôjde dobre, ja som od predvčera naštartovaná a zatiaľ som 100%-tna a dnes mám ovocie, už papám mandarinku a pomaranč a teším sa na to ako mi to dnes pôjde🙂

lucky14
6. feb 2013

@cutty ahoj. No to pozanm o tej motivacii clovek ide ako gula a potom nieco do toho pride akosi strati sebaovladanie a je tazke ist na 100%. Ale Ty to isto zvladnes. Uz si schudla veeeeeeeeeela kil takze vies ako na to. Inak som citala niekde tu na fore co pisala jedna kocka co schudla velmi vela kil ani neviem uz ako. Ale podstata veci ze si dopriala sem tam aj 2-3dni ked jedla na co mala chut ale potom isla poctivo dalej a vydrzala mesiac aj viac. Takze to si myslim kazde telo po case pyta. 😉 Prajem vela pevnej vole. Ja som sa uz nakopla na cvicenie dnes ma caka treti den tak sa tesim. 😀

zuzu1104
6. feb 2013

Dobré ránko prajem kolegyne 🙂, tak dnes som už odcvičila a práve sa kŕmim mandarinkou a pomarančom, dnes mám ovocie a celkom sa už na neho teším 🙂 Neviem, čo by som si urobila na obed, mám chuť na niečo fajne.

lucky14
6. feb 2013

@zuzu1104 dakujem Zuzka. No hrdlo boli ako slak ale co uz. Musi sa vyliecit. Dnes vecer dam tu medicinku co si mi odporucila. 😉

klemberka
6. feb 2013

@lucky14 blahoželám, máš krásne výsledky, len tak ďalej a nevzdávaj to!!! 🙂 držím palce 😉

cutty
6. feb 2013

@zuzu1104 Kiez by si mala pravdu 😉

cutty
6. feb 2013

@lucky14 Blahozelam ku krasnemu vysledku. Bodaj by ste mali so Zuzkou pravdu a ja by som sa dokazala znova nakopnut a ist naplno. Musiiiiiiiiiiiiiiiiim

zuzu1104
6. feb 2013

@lucky14 dobre moja, nech sa Ti polepší, dnes budem na Teba myslieť s tou zubárkou.🙂

lucky14
6. feb 2013

@klemberka dakujem. Isto to nevzdam. Tento sposob stravovania mi vyhovuje a neberiem to ako dietu takze nech sa kila kotulaju dolu nam vsetkym. 😀

lucky14
6. feb 2013

@cutty nakopnes. Proste to pride zo dna na den. Urobis za vsetkym hrubu ciaru a pokracujes dalej. Ani neviem kolko este chces dat dolu ale ja si hovorim ked to nedam za 2 mesiace tak dam za 4 ale nevzdam sa kym to nedocielim. 😀

zuzu1104
6. feb 2013

@cutty Katka, neboj, určite to pôjde, nájdeme v sebe vôľu. Mám nápad, vytlač si fotku seba v plavkách a vycap si ju niekde na viditeľné miesto a to Ťa bude motivovať, ja sa chystám urobiť to isté :D

klemberka
6. feb 2013

Dobré ránko dievčatá, ja mám práve za sebou raňajky, dnes mám UH, už mám na obed pripravené parížske cestíčko, v ktorom si obalím hlivu a pekne si ju opečiem a k tomu si spravím nejaký dobrý zeleninový šalátik, mňam 🙂 Na večeru ma čaká nejaký tvarohovo-orieškový koláčik. Dnešok bude perfektný! 😀

zoginka
6. feb 2013

@lucky14 A behom dna uz potom nie?

lucky14
6. feb 2013

@zoginka myslim ze nie. Teda nemalo by sa lebo v tejto diete sa to pocita za jedlo. Ale zase myslim ze ked si das raz za cas dzus tak s tym nic nepokazis. 🙂

estachova
6. feb 2013

@zuzu1104 o.k., ďakujem 😉

ivka2903
6. feb 2013

ahojte žienky, tak ja som sa pre dnešný bielkovinový deň rozhodla urobiť si iba šalátik s mozzarelou.. a tak sa už na ňho teším 🙂 Už mám aj 45 min. zumbu za sebou, kým malý spí, tak musím švihať 🙂 poobede zapriahnem nášu štvorkolesovú káru a davaj po tom snehu, nech sa ešte trošku spotím 🙂 Dnes som sa aj vážila, nevydržala som.. takže mám 13.deň a dole -6,3kg .. takže žiadne prehrešky nehrozia.. som nakopnutá a idem za svojim cieľom.. ešte minimálne 10kg musí ísť dole.. 🙂 Chudnutiu zdar!! 🙂

zuzka3
6. feb 2013

Tak ja dnes ovocie a rano si slecna pri mne v buse rozbalila horalku. No co by ste na to povedali? 😠

tun1ska
6. feb 2013

@lucky14 supeeeeeeeeeeer 🙂))) 😉 naozaj pekné čísla, hlavne tie cm 😉

zuzu1104
6. feb 2013

Krásny deň všetkým prajem, tak už mám za sebou aj výborný obedík. Banány na masielku a k tomu skaramelizovaný med, fajnotka. Zatiaľ mi to ide, uvidíme, čo bude do večera

mariannaz
6. feb 2013

@zuzu1104 daj recpt na tú tortu, nech si zmlsnem aj ja 🙂

mariannaz
6. feb 2013

@stanuska71 najčastejšie tie fliačky, v nich by som spala , ja mám rada cestoviny, tak s hocijakou zeleninou, napr. uvarím brokolicu, alebo karfiol, alebo nejaku fajnu mrazenu zleninu, nechám to uvariť fajne do mäkka, aby ked to budem miešať s cestovinami sa to fajne polámalo na malé kúsočky a polejem masielkom spraženým. Raz som bola taká hladná ked som prišla domov a nemala som žiadnu zeleninu tak som zjedla len cestoviny s maslom , lebo ja kečup k cestovinám nejak nemusím.Alebo ak som v meste, tak si kupim v picerii La Cucaracha, lebo len oni maju v ponuke pizza základ a to je len cesto upečené s tomatom a cesnakom a to mi stačí.Aj v Lidli maju fajne chladené cesto na pizzu a doma si natrepem na to nejaku zeleninu, šampiony a čo ma napadne a upečiem si sama.Chcem vyskúšať aj tie buchty s lekvárom alebo pirohy, to ma nejak nenapadlo, že aj to sa môže. Ja som ešte skúšala rezance na sladko s makom alebo orechmi a tiež fajne 🙂

mariannaz
6. feb 2013

dnes mám bielkoviny, tak som si pogrilovala prsia narezané na malé kocky n panvici, spravila som si k tomu šalat-ľadový šalát, cherry paradajky, balkánsky syr,pokapkať s olivovým olejom,citronkou,štipka soli,premiešať, nasypať na tanier, posypať tým mäskom a k tomu som si dala celozrnú bagetku opečenú tiež na panvici do chrumkaca 😝 to bola hostina jak oči 😉

mariannaz
6. feb 2013

@stanuska71 aj ja jem banán, vždy som jedla aj ked som tú dietu prvýkrát držala ...banán sa nesmie? nevedela som o tom 😒 správne tej knihe je že na večeru by sa malo jesť to, čo na obed, aj ked sú to všetko bielkoviny.

santerra
6. feb 2013

Ahojte babky moje 🙂 Pekne vás pozdravujem len tak na rýchlo chorá som jak pes ledva sa plazim ale dodržujem na 100% 😎 Prebehla som narychlo čo pišete a krásne vysledky sa ukazuju tak blahoželám kočky!!! 🙂 Dnes ovocko tak papam vitaminky a jasne aj tie farmaceuticke sračky pre dabrý pocit 😠 Idem ja zalahnuť, majte sa krásne baby a držte sa!

adamko05
6. feb 2013

@ivka2903 jak to robiš, že za 13 dní 6 kg... ja som dala za 14 dní 2 kg a dačo... a nevierím, že po piatku to bude viac, jak 3... ale zas, cítim sa fajna cítim na oblečku, že je to lepšieeee 😵

ivka2903
6. feb 2013

@adamko05 ahoj, no ono to je preto toľko, lebo ja jednoducho mám z čoho chudnúť.. tiež tie posledné kila pôjdu asi ťažšie, ale začiatok je sľubný u mňa. Veľa urobila zmena stravovania.. Pred tehotenstvom som mala tak 62-65kg.. po pôrode som zostala na 82 kg.. a tak som sa nasrala, ale fakt že nasrala a povedala som DOSŤ 🙂 a teraz držím vlastne druhý týždeň dietu a mám 75,6kg.. a verím, že to pôjde dole.. posledné dva dni som začala skakať na zumbu doma pred telkou a ešte uvidím, čo bude po vode.. takže hor sa do chudnutia, milé žienky..

kacenka1983007
6. feb 2013

ahojte kočky,tak sa hlásim po včerajšej vode 🙂 no ledva som to prežila váha -2,5 kg 😉 dnes som mala praženičku s chlebíkom ale iba z 1 vajca a na večeru rybička zo šalátikom 😎

klemberka
6. feb 2013

Kočky, tak práve som sa dala na tú Jillian, stiahla som si ten prvý level, prvé cvičenie mám za sebou, dušu som vypľula už po prvých desiatich minútach, ale srdce mi zostalo a to verí, že to potiahnem až do toho tretieho levelu!!! 😎 A vydržala som celú polhodinku! 😀 Spotená som jak capo, tečie zo mňa, ale baby poviem vám, ten pocit... tak ten je na nezaplatenie... 😀 😀 Vidíme sa v lete v bikinách! 😉 😀

zuzanat
6. feb 2013

ahojte, ja som mala na obed pizzove stangle, boli vyborne 😝 na obed ma caka kusok pernika, aj ked som teda dzobla detom z obeda, ale tak snazim sa 😔 Ale stale som hladna ako pes!
@klemberka to cvicenie je super, mna to tak nazhavilo, ze som kazdy den cvicila, inak mi to chybalo 🙂