90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
7. feb 2013

@domyyy kocka si. Z poslednej fotky vyzeras ze vobec nepotrebujes uz chudnut. To ploche brusko a bez cvicenia ... no krasa. 😀

lucky14
7. feb 2013

@stanuska71 tiez som zacala cvicit Jillian Michaels 30 Day Shred. Rychle a efektivne cvicenie a nemusis nikam chodit. Cvicila som ju asi 3mesiace minuly rok ale v Decembri a Januari som bola akasi leniva. 😉 V pondelok som znovu zacala ale zial ochorela som ale ked budem fit znovu sa do toho pustim. Skus neolutujes. Vsetko to je na youtube. 😀 Este k tej zelenine. Mozes si ju dat ale nekombinovat ovocie a zeleninu v jednom jedle. Odstup by mal byt min 2hod. 🙂

stanuska71
7. feb 2013

@lucky14 super uz som to pozrela asi vyskusam len ak bude na to cas.. 🙂 ale hadam ak aspon mensie dieta bude drichmat tak by som skusila 🙂 a ako dlho to cvicis a ako casto?jedno cele video? 😎 vyzera to dobre mam aj zumbu na dvd,ale radsej by som chodila normalne na nu len tu neni ☹ super tak to si idem udusit zeleninku 🙂 🙂 Nekombinovat 🙂 jasne vdaka 😎

lucky14
7. feb 2013

@stanuska71 ma to 3 leveli. Kazdy sa cvici 10dni. Mali by tie dni po sebe nasledovat ale ja som cvicila PO-PIA a vikend volno. Teraz to tiez tak budem robit. A kazdy level trva cca 25minut. Takze rychlo odcvicene a efektivne. Ved uvidis sama. Ale to zalezi aj od kondicky. Pre niektore kocky je to malo pre ine je to dost. Pre mna je hlavne aby som citila ze som sa naozaj zadychala a zapotila. Potom daj vediet ak sa odhodlas. 😀

klemberka
7. feb 2013

@domyyy Ahooj, som veľmi rada, že si to potiahla takto ďaleko a že si sa nevzdala, ideš nám všetkým veľkým príkladom, také, ako si ty tu veľmi potrebujeme, vždy potešia najviac reálne výsledky a reálne fotky, ako len teoretické reči, ako by to malo a nemalo byť 🙂 Držím ti palce, aby si to dotiahla tam, kam si sama najviac želáš a potom sa znova nezabudni pochváliť nejakou krásnou fotečkou 😉

zuzx
7. feb 2013

Ahojte baby, ovocny den takmer za mnou s malinkou krizou, prvy raz som si namiesto ovocia dala zeleninu, zatial som poctivo dodrziavala len ovocie. Tak som si teraz pred hodinkou uvarila asi 4 malicke ruzicky brokolice, v tej istej vode dva sampinony a k tomu som si dala cerstve uhorky. Nesolene, neochutene vsetko, len vo vode uvarene, takze snad to je ok. A na veceru budem mat pohar dzusu, to sa snazim vzdy na veceru uz len takto dzus davat ked mam ovocie.

A v poslednych tyzdnoch som ako spiaca princezna, zaspavam v robote, ledva drzim oci otvorene. Ked si vecer lahneme, tak v momente spim. Rano nevstavam extremne skoro, o 6:30 az, nemala by som byt unavena zo skoreho vstavania.
A dnes ma tak napadlo - nemoze to byt priznak tehotenstva? Nemavali ste take nieco? Kramy som minuly mesiac mala, ale dost kratke na moj vkus, tak normalne som dnes ostala z toho taka v soku, ze ci predsa len v tom nemoze byt toto, ved to uz nie je mozne. Dalsie kramy cakam v tychto dnoch, konkretne dnes 😀 A zatial nic.

klemberka
7. feb 2013

@zuzx Ahoj, ako tak čítam, sme na tom podobne, ja som tiež doteraz dodržiavala len ovocie v ovocný ceň, ale dnes som si tiež dala prvýkrát trošičku brokolicovej polievky, tak takú neosolenú, len uvarenú a myslím, že sa mi tým nič nemôže pokaziť, šak čo... 🙂 A čo sa týka toho tvojho druhého dotazu, ja mám to isté, presne ako keby každé písmenko píšeš o mne 😀 Ale nemyslím si, že by si bola tehotná, skôr si organizmus zvyká, resp. tvoj metabolizmus na dlhšiu zmenu stravovania, už telu nedávaš toľko, koľko si pýtalo, zmenšila si porcie, začala si jesť zdravšie a preto sa bráni, berie si energiu tam, kde ju nemôže mať... aspoň toto si ja myslím... a ak to tak nebude, tak potom budeme mať možno rovnaký termín 😀 😀 😀

klemberka
7. feb 2013

Ahojte kočky, ja som dnes na ovocí, zatiaľ všetko v pohode, už mám za sebou aj druhý deň Jillian, akurát či mi niektorá nemáte požičať vozík, prípadne nejakú káru... 😀 Dovtedy sa budem asi nejak plaziť... 😅

stanuska71
7. feb 2013

@zuzx ja som mala dnes 2x dusenu kapusticku posolenu a okorenenu..zakazdym za tanier.. 😀

stanuska71
7. feb 2013

@lucky14 ake 3?je to jedno video nie?ci ako 🙂

lucky14
7. feb 2013

@stanuska71 no je tam aj jedno video myslim kde su vsetky 3 leveli ale cvici sa jeden a to 10dni. Ale su tam aj 3 rozne videa podla jednotlivych levelov. 🙂

lucky14
7. feb 2013

Kocky dnes den dodrzany na 100%. Na obed som mala to rizotko a na veceru grilovany baklazan (ja som ho kocky zjedla cely) a k tomu ryza. Mnamka uzasna. Myslim ze aj nadcha a kasel ustupuju tak si zajtra uz aj zacvicim. Prajem vsetkym pekny vecer. 🙂

ivka2903
7. feb 2013

Ahojte kočky moje, tak ja mám dnes za sebou škroby a úspešne. Na obed som si urobila podľa knihy Zemiakovú musaku so šošovicou a bolo to celkom fajn. Na večeru samozrejme polovica obeda.. Aj ked mi dnes zopárkrát slinka tiekla, ked som mužovi chystala na obed domáce jelitka.. bože, tá vôňa sa tu niesla všade.. ale zvládla som to a som na seba taká hrdá!! 🙂 Zajtra UH a ešte neviem, čo si urobím, ale rozmýšľam nad špagetami alebo nad fliačkami s kapustou.. alebo neviem..

zoginka
7. feb 2013

Neviem ci sa tak stravovat mozem,ale rano dzus, obed-2 male kusky masa kuracieho {vobec mi maso nechuti,az odpor mam k nemu} neviem preco , tak som si dala na veceru 2 vajicka,trosku tvrdeho syra .. Maso som proste nemohla....nechapem....Zajtra mam skoroby...teraz neviem ci mozem ryzu,alebo nie...Nechce sa mi nejak na zemiaky,,,

adamko05
7. feb 2013

ahojte
vitamíny za mnou.. vonia mi tu koláčik zas.. ale nechám pre chlapcov a pre návštevu 😉
a zajtra teda dúfam, že nám potečie voda, aby som nezostala hladná 😀

a inak, dnes som si celkom dosť zacvičila aj doma.... a v pondelok teda idem civičiť (dufam, že sa nič nezmení) do "spoločnosti" 😀

adamko05
7. feb 2013

@zuzx ja som bola spiaca, ked som čakala obe deti.. bola som schopná zaspať za stolom v práci a o 20tej som spávala už bežne večer.... 😉

lucky14
7. feb 2013

@zuzx ahoj. No pravdu povediac ja som rano bola cula uz o 7mej som chodievala plavat ale o 20tej som zaspala ako Sipkova Ruzenka a som spinkala az do rana. Inak mozno to je dovod toho ze si druhy mesiac moc neschudla napriek tomu ze super dodrziavas. No viem ze si spominala ze pre Teba by to asi nebola moc dobra sprava ale ver mi ten pocit ked prvy kat drzis svoje babo v naruci a lasku ktoru k nemu citis to sa slovami opisat neda. 🙂

lucky14
7. feb 2013

@adamko05 zajtra drzim palce. Hlavne je pit aj caj nie len vodu. Teple trosku oklame zaludok. A ja som aj kavu pila. 🙂

zuzu1104
7. feb 2013

@lucky14 čau moja, aký si mala deň? Už sa cítiš lepšie a čo Jakubko a mm? Ja som mala dnes deň blbec aj keď som dodržiavala, ale bola som totálne zdepkovaná a ešte keď som videla Samuška vo vysokej horúčke a ledva dýchajúcaho, tak som bola hotová. Zajtra asi pôjdeme k lekárke, ale určite to bude chrípka. Nemáš nejaký overený recept na vysoké horúčky?

zuzx
7. feb 2013

@adamko05
@lucky14 no mna to dnes len tak napadlo, som pozerala na brucho a mam ho take nafuknute a ked si predstavim tu ospalost 😀 Ale tak snad by som nemala normalne kramy minuly mesiac ak by som bola tehotna.
Dobra sprava by to bola, ja sa na to len necitim a neviem si to cele predstavit. Nemame na co cakat, podmienky su idealne, nemusime riesit nic. Nejde o nejake materialne veci, len o to ze si to neviem predstavit, stale mi je nejak prednejsie to co sa stane s mojim projektom ako nieco taketo 😀
Len tie kramy sa mi nezdaju, trvali kratsie ako obvykle, ale zas neboli take slabucke ako sa to popisuje, tak neviem.

zuzu1104
7. feb 2013

@adamko05 ahojky, zajtra Ti budem držať palce, určite to v pohodičke zvládneš 🙂

zuzu1104
7. feb 2013

@zuzx Ahoj Zuzi, aj ja som bola strašne ospalá, keď som čakala malého, a to hlavne v prvom trímestrí.Urob si test a budeš vedieť ako si na tom. A ja som mala prvé dva mesiace aj menzes.

lucky14
7. feb 2013

@zuzx no moja mamina mala normalne jeden mesiac a uz bola tehu a zistila to az dalsi. Takze pockaj este par dni a urob testik ak nic. 😉 No to sa myslim ani neda predstavit. Len ked uz je to "uvarene" je to ten najuzasnejsi pocit na svete. 😉

zuzx
7. feb 2013

@zuzu1104 no zbohom, naozaj? A menzes si mala normalny, ako keby sa nic nedialo? Alebo len take spinenie? Ja som si ista ze tento mesiac sa to stat nemohlo, jedine mesiac predtym ale teda kramy som dostala.
A obcas mi pride zle, ale nie az tak ze by ma napinalo kazdy den zo vsetkeho. Som citala ze napriklad z kavy byva zle ale so mnou to nic nerobi, tak som sa nad nicim takym ani nezamyslala doteraz.

lucky14
7. feb 2013

@zuzu1104 moja veru neviem co na teplotu. Ale tu na konovi som niekde citala ze vinove obklady na zapastia a clenky myslim. Este nieco popozeram a dam vediet. A zajtra urcite radsej chod. Pre istotu nech ho Dr. pozrie. Jakubko uz lepsie...klop klop klop...dnes zaspinkal sam bez placu tak sa tesim. Myslim ze to je znamka toho ze uz sa uzdravuje. A ja sa tiez citim lepsie a aj mm. Este si dame Tvoju medicinku a zajtra budeme fit. 😀

lucky14
7. feb 2013

@zuzx Co sa tyka toho ze Ti moze byt zle z niecoho je velmi individualne. Urob testik a budes vediet na 100%. Sme Ti nasadili chrobaka do hlavy pravda? 😉

zuzu1104
7. feb 2013

@zuzx normálny som mala, ja som totiž brala antikoncepciu a aj tak sa nám podarilo splodiť syna 😀 a mala som normálny menzes ako som mávala každý mesiac, ani zle mi nebývala, zistila som to až v treťom mesiaci, kedy prišlo naozaj len špinenie

zuzu1104
7. feb 2013

@lucky14 no musíme skúšať, lebo som už z toho nešťastná :( Dík moja, že mi pomáhaš a fakt sa teším, že Vám je už lepšie 🙂

lucky14
7. feb 2013

@zuzu1104 vyskusaj dat na dlane a chodila citron alebo ocot. Vraj to vytahuje teplotu. A este nieco pozriem. 🙂

zuzx
7. feb 2013

Tak to ste mi dali teda chrobaka veru 😀 Este pockam aspon do pondelka a ak nic, tak spravim test. Nechcem si kazit narodeniny 😀