90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zoginka
18. feb 2013

@miskakyska zienky, no stalo sa... 🙂 ako sa dari ?
@klemberka ako sa dari ? aky mas den ? 🙂

zoginka
19. feb 2013

Baby po akom case tejto diety vam zacala stat vaha ? Peknyy dnik

stalida
19. feb 2013

Ahoj kocky,neviete mi niektora poslat knihy o tejto diete v el.podobe? Ak ano,poprosim na stalida@centrum.sk
Musim sa uz aj ja nejako nakopnut do chudnutia.Dik:-)

zuzu1104
19. feb 2013

@zuzx Zuzka, skoré uzdravenie prajem🙂

sisab
19. feb 2013

@zoginka super, ako pisala klemberka, aspon viac patris do kolektivu 😀
Ja mam dneska ovocny den
@zoginka ja cez ovocny den mavam posledne 4razy, a aj dneska brokolicovu polievku - teda krem, este som sa ho neobjedla. Normalne uvarim brokolicu vo vode, pridam trosku soli, vegety, cierneho korenia, odlejem z tej vody a rozmixujem. potom si na panvicu hodim par orieskov a tie opeciem a pridam do polievky. Mne to chuti, skutocne cisto ovocny den, som mala len prvykrat 🙂

klemberka
19. feb 2013

@miskakyska pokiaľ sa pamätám, tak to tofu som zaradila taktiež do bielkovinového dňa, ale čo sa týka sójových kociek, pripájam pre istotu zloženie: energetická hodnota 1306,1 kJ/311,5 kcal, bielkoviny 48,9 g, sacharidy 8,9 g (z toho tuky 8,9g + ďalšie ostatné, ako sú nasýtené a pod.), vláknina 29,8 g, sodík 0,003 g... píšem priamo z balenia, ktoré tu mám pri sebe 😉 a teraz mi prosím, ukáž, kde sú tie škroby 🙂 napísala som, že sója, ako strukovina bude patriť do škrobov, ale práve tieto kocky, čo sa týka zloženia sú čistá bielkovina... nabudúce, než niečo napíšeš, skús o tom trošku prečítať a poštudovať viac, zbytočne tu potom pletieš hlavy "novým" kočkám... 😎

zuzx
19. feb 2013

@zuzu1104 dakujem zuzi 🙂

Zelam vam krasne dobre rano, ja som uz v robote, ale tesim sa na poobedie ked si lahnem zase do postele.
Mam dnes ovocie, na ranajky som mala citronovu vodu, pomaranc a banan (ako zvycajne), ale co inokedy by som este raz tolko prijala, tak dnes som to nemohla dojest. Ani kava ma neinteresuje. No nevadi, aspon pojde chudnutie lahsie 🙂

klemberka
19. feb 2013

@zoginka ahoj, darí sa v pohode, zvládam všetko 🙂 dnes mám UH, takže na obed bude pizza a na večeru si dám asi jednu Milu 😉 a neviem ti povedať, kedy sa váha nachvíľu zastaví, mne sa zatiaľ nezastavila, ale kočky tu píšu, že niekedy asi v druhom mesiaci, kde som už v podstate aj ja, tak uvidím... 🙂

zuzu1104
19. feb 2013

No kočky moje, tak ja som dnes započala svoj druhý ovocný deň po seba a zatiaľ žijeeeem🙂 zajtra ma čaká voda a to už asi umriem haha vyprázdňujem sa perfektne 🙂 tak hádam mi zajtra váha ukáže aspoň -12 kg po vode a budem celkom rada a budem na seba hrdá.
Nové kočky vítam a stálicam prajem veľa pevnej vôle🙂

zuzu1104
19. feb 2013

@lucky14 no moja ako Ti to ide? Si sa na nás akosi vyprdla 😀

lucky14
19. feb 2013

@zuzu1104 Dobre ranko moja. Prave som docvicila tak som prestastna. Aspon v tom idem poctivo. No s mojou stravou??? V NE a PO som mala vitaminky. Akoze reparat a precistenie po mojom obzerstve. Az na to ze vecer som si s mm o 21 dala pohar cerveneho vina a dva baliky slanych oblatiek OK. Takze som to znovu aj tieto dva dni pokaslala. Dnes bielkoviny tak dufam ze uz dokazem ist na 100%. Je radost citat ako Ty si spokojna. Tesim sa z toho. Plne pozitivity!!! 😀

klemberka
19. feb 2013

@zuzu1104 určite to zvládneš, drž sa, ja neviem či by som vydržala ťahať 2 dni posebe ovocie, a potom hneď vodu, máš môj veľký obdiv 😵

zuzu1104
19. feb 2013

@lucky14 moja, ale to nevadí, už to bude len a len lepšie 🙂 Super, že si si zacvičila, to je fakt skvelé🙂
Mne sa vôbec nechce cvičiť, som vkuse strašne unavená a hlavne mám často hrozné migrény :(

zuzu1104
19. feb 2013

@klemberka moja, ešte som to nevydržala, takže neobdivuj 🙂 Zatiaľ sa držím, uvidím ako to bude ďalej 🙂 Ale fakt ďakujem za milé slová 🙂

klemberka
19. feb 2013

@zuzu1104 nie je za čo, inak ty mávaš často migrény? ja tiež v poslednom čase ☹ ale zaujímavé je, že väčšinou mávam bolesti hlavy len v tie ovocné dni, možno je to tým, že podvedome pijem menej vody, lebo mám pocit, že ovocie ma tak osvieži, že zabúdam piť potrebné množstvo tekutín... ale už som prišla na to, čo na mňa funguje, mňa keď bolí hlava, ako koňa a už mi nepomôže ani tabletka, tak si dám len kocku, dve horkej čokolády a bolesť do pol hodiny ustúpi, zvláštne, ale je to tak...

zuzu1104
19. feb 2013

@klemberka no mávam ich teraz fakt často a som z toho na nervy, lebo som úplne vtedy vyradená z prevádzky, pomáha mi z toho sa len vyspať a to doslova 12 hodín spánku. Musím teda vyskúšať radu s tou čoko, možno to zaberie aj na mňa. Ja pijem veľa vody aj v ovocné dni a nerobí mi tento deň žiaden problém. Ešte som sa nezamýšľala, že v ktoré dni ma to chytá, ale asi budem musieť. Ďakujem za radu 🙂

klemberka
19. feb 2013

@zuzu1104 ja som sa tiež nad tým najskôr nezamýšľala, ale potom mi došlo, že to mávam len v tieto dni, takže tam nebude niečo v poriadku, len neviem čo... ale tá čokoláda mi väčšinou zaberie, je to síce prehrešok v ten deň, no úprimne, radšej kvalitnú čoko, ako pchať do seba tabletky a chémiu... mne tiež pomáha spánok, vyspať to cez noc, ale aj s tým mám problém posledných niekoľko dní, večer som strašne unavená, ale nedokážem ísť skoro spať a keď už sa aj odhodlám, tak hodinu zaspávam, čiže nespím až tak dlho, keďže malý ma budí skoro ráno, takže som každý deň jak omáčka... 😒

lucky14
19. feb 2013

@zuzu1104 juj moja tie migreny su hrozne. Tiez ich mavam. Neviem ci uz som Ti to spominala ale moze to byt z prekyslenia organizmu. Skus si davat hned ako Ta zacne hlava tlacit do pol pohara vody lyzicku sody bikarbony a vypit. Mne to poradila jedna bylinkarka. Niekedy mi to pomoze a niekedy nie. A este tiez ked si nedam kavu do 10hod rano do 12tej mam migrenu zarucenu. Takze este aj to skus moja. Dufam ze budes skoro fit. Si moja velikanska inspiracia. 🙂

lucky14
19. feb 2013

@klemberka inak mas moj obdiv ako to Ty krasne zvladas s prehladom. Prosim posli mi kusok Tvojej pevnej vole. Vopred dakujem. 😀

klemberka
19. feb 2013

@lucky14 haha, ďakujem 🙂 moja pevná vôľa je silná motivácia, že už konečne budem vyzerať ako človek a nie ako tučko 😀 a možno je to aj preto, že už som si tak na to zvykla, na celú tu stravu, že mi to tak vyhovuje a keď sem prídem medzi vás, už sa nezapájam ako "chudnúca", ale ako niekto, kto sa chce podeliť o ďalšie skúsenosti a úspechy 🙂 a HLAVNE, chce to veľa pozitívne energie!!! 😀

zuzu1104
19. feb 2013

@klemberka nooo tak to poznám, keď premeškáš ten bod, že sa Ti chce naozaj spať, tak potom naozaj dlho zaspávaš. To poznám aj ja, ale v poslednej dobe by som zaspala aj po stojačky v hocakú hodinu 🙂 Neviem, prečo som taká uťahaná.
A s tou čoko máš pravdu, radšej zjesť ju ako sa napchávať tými ružovými tobolkami. Vôbec si to nevyčítaj, je to pre Tvoje zdravie a telo to asi naozaj potrebuje.

zuzu1104
19. feb 2013

@lucky14 Moja som taká, rada, že Ťa vždy dokážem posunúť vpred 🙂 Som tu pre to, aby som Ti pomohla🙂 . Ty si tak isto moja veľká pozitívna opora🙂 Si ma dotiahla až do konca, veď zajtra mám poslednú vodu 🙂
Ďakujem za radu, vyskúšam tú sódu. Ja som nikdy nemávala migrény, až keď sa mi narodil malý. Ja si myslím, že to je pre nedostatok spánku. Večer, keď už malý už spáva som taká unavená vždy a ešte keď aj muž chce ťuťu-muťu, by som ho najradšej zabila 😀 Nevládzem ani oči otvoriť, nie to ešte byť aj prítulná 😀

katulka74
19. feb 2013

@miskakyska a kedy mozem sojovu tatarsku ?

katulka74
19. feb 2013

Ahojte,takze 2 den,doobeda ovocie ,na obed pecene zemiaky a rucolovy salatik s ladovym a rajcinami.viete mi poradit k comu sa moze jest sojova tatarska?

dnika2
19. feb 2013

babule aj vam stoji vahe po 1vode ja uzsom po 1vode asi 20dni a stalemi stoji vaha... 😠 no som zvedava ci s ami to pohne po 2vode 😖

klemberka
19. feb 2013

@zuzu1104 ja si to ani nevyčítam, tú čoko, keď ju proste telo potrebuje, tak si ju dám, veď nejem nejakú mliečnu alebo nejakú inú ochutenú, ale len horkú, ktorú aj tak nemám rada, takže pre môj mlsný jazyk to isto nerobím 😵 aj mne po pôrode začali kadejaké problémy, to už je len samá migréna, nespavosť, potom zas hento a neskôr toto, mám pocit, že som sa odvtedy nezastavila, čo sa týka chorôb, ale myslím takýchto, tak normálne "klasicky" som bola chorá ani nepamätám, možno niekedy pred rokom, no akurát dnes mi začalo tiecť z nosa, ako na potvoru, ale to mám za to, že som bola včera vonku bez čiapky 😠

smoulincek
19. feb 2013

Ahojte... Chcela by som schudnut za 2 mesiace 7-10kg. Da sa to? Neviem ako nikdy som ziadnu dietu nedrzala a vobec neviem co mam kedy jest. Vedel by mi niekto poradit?

ivka2903
19. feb 2013

ahojte spolubojovníčky moje 🙂 Dnes mám škroby, na raňajky som si dala 2 pomaranče, obed zemiaky s bielou fazuľkou v paradajkovej omáčke .. no mňamka.. neodpustila som si chlieb a vývar. Takže som napraskaná, ale stále mi po rozume chodí horalka, ktorú mame v bare.. sakriš, dúfam, že odolám, lebo ma šľahne. o 3 dni mám vodu, tak nech tie výsledky sú len a len lepšie.. 😎 😀 😀

ivka2903
19. feb 2013

@smoulincek Ahoj, touto dietou sa dá výborne schudnúť, ale ak sa chceš vyhnúť jojo efektu, musí sa držať 3 mesiace a trošku tomu musíš prispôsobiť svoj životný štýl aj potom..

smoulincek
19. feb 2013

@ivka2903 no ako vahu si chcem udrzat... len dufam, ze to pojde rychlo dolu... ako taka dieta vyzera? Co sa moze jest? Nemas nahodou nejaky jedalnicek?