90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
22. feb 2013

@klemberka haha sa poskladám, toľko Zuziek to chudne, mi to isto máme z toho mena, tie kilá 😀 Takže už čoskoro by si chcela byť tehotná? Ja by som chcela už začať na bábu pracovať v apríli, to už budem celkom schopná nepribrať, lebo sa chcem podľa tohto systému stravovať aj počas tehu.

ivka2903
22. feb 2013

@zuzu1104 Dik Zuzi 🙂 No ja dnes s vodou, zatiaľ je to celkom v pohode, už mám v sebe asi liter.. ale nie že by som to do seba liala, ale popíjam, aby som nemala úplne prazdny žalúdok.. okolo desiatej si skusim spraviť čaj a na obed kafe.. sme totiž od pol siedmej hore, tak mám pred sebou dlhý dlhý deň.. 🙂

ivka2903
22. feb 2013

@klemberka Ahoj, mne sa malý narodil o 3 týždne skôr a mal 2700 g a 49cm a v nemocnici som nechala 13kg.. asi som mala veľa vody alebo čo.. ale ako rýchlo som to zase naspäť nabrala.. tak to je až neuveriteľné 🙂

zuzu1104
22. feb 2013

@ivka2903 no čajík pomáha, si vytlač citrónik do toho, tak na dve hodinky ti pomôže a káva s mliekom je v tento deň čistá istota, že neodpadneš od hladu 🙂 Ak ti bude už najhoršie, tak si urob čaj s medom a citrónom. Tento deň sa dá vydržať a ty máš pevnú vôľu, takže nebudeš mať problém 🙂. Zajtra budeš mať isto super výsledok, to si celý deň hovor.🙂
A ešte skús zamestnať svoju hlavu, choď na prechádzku, uprac byt, choďte postaviť snehuliaka. To ti fakt zamestná hlavu.🙂

zuzu1104
22. feb 2013

Ahojte štíhlice 🙂, dnes som už po obede, už som nevydržala čakať. Mala som pyré zemiačky so šošovicovým prívarkom. Mňaaaaam, bola to riadna lahoda, som sa tak napraskala, lebo je to riadne sýte 😀 Tak už mám železo v sebe a hádam sa mi už stav zlepší 🙂
Zajtra si urobím cestovinky s hubami a na večeru sme sa s mm dohodli, že si urobíme pizzu a ešte som chcela upiecť aj pár tých cesnakáčov od @ivka2903, takže zajtra bude slaná hostina🙂 Na sladké nemám vôbec chuť.
Sa teším ako malá 🙂

ivka2903
22. feb 2013

@zuzu1104 Zatiaľ som len na vode, vyzerá to so mnou celkom ok, krízu očakávam okolo jednej, kedy zvyknem obedovať, takže uvidím.. uvarím si vtedy kávu, ale ja pijem bez mlieka odjakživa, takže mlieko vynecham.. a ked bude fakt moc zle, dám ten čaj.. už sa mi z tej vody začína točiť hlava, ale to asi preto, že už mám vypité asi 3 litre..

ivka2903
22. feb 2013

@zuzu1104 bože, o tých cesnakových rožkoch nemôžem teraz ani čítať, lebo slinu ťahám za sebou po celom byte 🙂 idem sa odtiaľto vypnuť, lebo ked si budem čitať, čo všetko dobré papáte, tak to nevydržím 🙂 Večer sa ozvem. 🙂

zuzu1104
22. feb 2013

@ivka2903 snaž sa trošku menej nalievať tou vodou, skús radšej čaj, ten ťa zasýti viac a nevypiješ ho až toľko. Aj veľa vody škodí. Nejde o to, aby si odpadla, ale aby si sa prečistila. Držím palce, zvládneš to, verím ti 🙂

lilly07
22. feb 2013

Ahojte, no ja mám dnes vitamínky, zatiaľ celkom ok, raňajkovala som až okolo desiatej, tak celkom v pohode, ale som si ovocný šalát a chytila som takú zvláštnu reakciu na ananás... normálne ho zvyknem jesť a teraz som sa vyhádzala, myslím, že je to zneho, lebo inak som tam mala len jablko, baban a broskynu... tak neviem. 😖
Včera som mala "múkový" deň a dala som si pizzu, keď som išla z práce som objednala dve normálne a jednu pre mňa vegetarínsku, len so zeleninkou, som im kázala nech mi urobia bez syra, len so zeleninou. A chutilo mi to ako lečo s chlebom 😒 nič som 😒 ale zjedla som ju celú a bolo mi celkom fajn.
Inak po mäsovom dni je mi celkom na nič, už som skúšala jesť kadečo, ale zo všetkého je mi zle. Inak sa držím celkom fajn, len som si všimla, že ako schudla tak som schudla dosť v tvári a strašne som zostarla 🙄 🙄 🙄 ...

klemberka
22. feb 2013

@zuzu1104 no aj mne to tak nejak vychádza, že za všetko môže meno 😀 bábo už by som brala aj hneď, ale najskôr sa chcem dostať na tú moju vysnívanú váhu, chvíľku si ju udržať, aspoň tak 2-3 mesiace, aby som videla, že sa telo stabilizovalo a že nepriberám, tak potom nejak... ale keby bolo aj skôr, tak nevadí, budem aj tak rada 🙂 no teraz nás čaká také trošku rušné obdobie, budem sa čiastočne sťahovať do iného štátu, takže by som si to tam chcela možno tak rok užiť, možno menej, neviem, a potom zostať znova tehotná... 🙂

klemberka
22. feb 2013

@ivka2903 mne sa drobec narodil o ten mesiac skôr, lebo som mala nejaké problémy, všetko sa to zbehlo tak narýchlo, takže som musela aj rodiť cisárskym, ale nakoniec všetko dobre dopadlo a malý mal teda 2750 g a 46 cm, taký malý čvirik môj to je už od začiatku 🙂 a šak nemá byť po kom veľký, mama s tatom tiež nehrávajú za NBA 😀 no ale v pôrodnici som nechala možno tak prd a pol... 🙄

klemberka
22. feb 2013

Ahojte, ja už som po obede, mala som strúčkovú polievočku na kyslo aj so zemiačikmi a krúpami, zajedla som trošku s celozrnnou bagetkou, mňam, poobede spravím zopár zemiakových placiek, budem mať na večeru 🙂

zuzu1104
22. feb 2013

@klemberka a kam sa idete sťahovať? Nech ti tvoje zámery vyjdu ako chceš, aby si mala potom kľudné druhé tehotenstvo 🙂

lucky14
22. feb 2013

Ahojte. Tak ja dnes v super nalade. Na ranajky som mala jablcko a kavu na obed sojove parky som si trosku na panvici orestovala k tomu horcica a krajec celozrnneho chleba. Vyvar sa mi uz do zaludka nezmestil. Na veceru este uvidim. Na ziadnu zeleninu nemam dnes vobec chut tak mozno len tvaroh s troskou medu a skorice. 😉 Krasny den vcsetkym. 😀
@ivka2903 super Ti to ide. Skus teplu vodu s citronom mozno aj kvapkou medu ak pride velikansky hlad. To super pomaha. Isto to zvladnes na 100%. Si predsa skvele naladena!!! 😀

lucky14
22. feb 2013

@zuzu1104 ahojky. Normalne si mi chutky narobila s tym privarkom ja mam zase velmi rada hrachovu kasu tak asi zajtra bude ta so zemiakmi si ju dam. 😀 To s tym zelezom je velmi zaujimave. Ja som mal aj v porodnici ked ma prepustali prinizke hladiny zeleza a oni ze asi mam tak nastaveny oranizmus ze hodnoty nemam moc vysoke. Ale asi si zacnem davat nejaky multivitamin kazdy den. Pre istotu. 😉

lucky14
22. feb 2013

@lilly07 ahoj. Kup si krem s rozjasnujucimi pigmentami a tak omladnes ani nebudes vediet ako. Ja zase aj ked som bola najstihlejsia lica som mala stale. Mam proste taky ksicht. 😉

dasa0402
22. feb 2013

ahojte dievcata chcem sa vas opytat ako robite tie zelerove hranolky a su vobec chutne 🙂

sisab
22. feb 2013

@lucky14 daj typ na ten kremik, ja obvykle pouzivam Niveu, ale co mam posledny tyzden na tvari 😠 idem sa objednat ku kozmeticke. a tiez som pobadala, ze mam kruhy pod ocami a v robote mi hovorili, ze som bleda...

lucky14
22. feb 2013

@sisab myslim ze tento by mohol byt suepr. bhttp://www.rozjasnujucikodmladosti.sk/sk-CZ/uvo... a Tiez si kup krem okolo oci z tej rady a budes krasne ziarit mladostou a radostou. 😀 To je tym pocasim. Slnka malicko plet dostava riadne zabrat v takomto pocasi. Neboj na jar bude lepsie a hlavne sa budes moct popysit aj so stihlou postavou ku rozziarenej tvari. 😀

lucky14
22. feb 2013

@sisab a este som zabudla. Neviem ci nosis make up alebo nie. je ich vela s rozziarujucim efektom. Alebo BB krem podla typu pleti. Ja milujem kozmetiku dlho som s tym pracovala takze som mala super skolenia a vela o tom citam takze ak budes chciet len sa ozvi. 😀

zuzka3
22. feb 2013

Mala som na obed paradajkovu polievku so syrom a bola uuuuuuuuuzasna 😉

ivka2903
22. feb 2013

Dievčence moje, prišli sme práve z vonku, premrznutá na kosť po 2 hodinovej prechádzke, zatiaľ hlad necítim vôbec, asi som na ňho už zabudla 🙂 Idem si urobiť kafe a posedím pri radiatore, lebo aj do klavesnice ťukám ako dateľ 🙂

ivka2903
22. feb 2013

@lucky14 Dik za podporu moja, ja dúfam, že to už zvládnem, kedže mám väčšinu dňa za sebou a na podiv sa cítim úplne v pohode 🙂

klemberka
22. feb 2013

@zuzu1104 do Holandska... dúfam, že nám to všetko výjde tak, ako si predstavujeme, aby sme mali pohodu a kľud, lebo len vtedy je naozaj človek šťastný 🙂 a potom už druhé tehotenstvo bude malina 😉

klemberka
22. feb 2013

no ja som si tak skvele pochutila na tých zemiakových plackách, v poslednej dobe jem iba to, čo mi veľmi chutí a priznám sa, že som oveľa šťastnejšia, aj mám pocit, že ma to viac zasýti a necítim potom dlho hlad, ako keď si sem tam spravím nejaký experiment 😀 myslím, že je dôležité, aby sme jedli len to, čo nám naozaj chutí, vtedy organizmus dostane to, čo si pýta, bude bruško spokojné a aj my 😵

adamko05
22. feb 2013

ahojte..
práve som dovčerala.. pečené zemiaky s cesnakom, k tomu paprika, redkovka.. aj krpatí si pochutili
dnes pohoda... na obed to rizoto... a teraz zemiaky, hodinka cvičenia... no som s týmto týždňom spokojná 😉 , víkend bude isto náročnejší

idem Vás troška dočítať, kým sa krpatí hrajú.. a potom dáme spoločné piatkové leháro pred TV, mám aj žehlenia, ale šak to neutečie 😀

adamko05
22. feb 2013

@ivka2903 ja robím cesnakovky aj mimo diety, u nás idú na dračku.. aj v širšej rodine, švagor, svokor aj moj tatino ich zbožnujú... asi aj zajtra urobím, MM má meniny a asi prídu, tak sa isto zjedia a zajtr amôžem aj ja
neviem čo na obed zajtra, MM ma láme na bryndzové halušky... viem, že by som ich nemala... 😖

adamko05
22. feb 2013

@ivka2903 ozaj, z akej váhy a výšky 😀 si začínala? /ale ak nechceš zverejniť, pochopím/ 😉

adamko05
22. feb 2013

ja som vážila ked som sa vydávala 54 kg (veľa ludí mmi povedalo, že to bolo už veľmi málo)... potom som to držala okolo 59 kg... ked som bola tehu s prvým synom, pribrala som cca 13-14 kg (napodiv, v pôrodnici ma vážili, vážila som 72 kg v dne príchodu a malý mal 3.5 kg a v prepúšťacej správe uvedená váha tiež 72 kg 😀 😀 ... takže tak.. mali super váhu...)... a som sa dostala na cca 68 kg... a po roku a pol, ako som šla do práce som s 9Odnovkou schudla 8 kg... to som držala dokým som nezostala tehu s druhým.. tam už som šla rodiť cez 80 kg-ová.. ale dostala som sa relatívne rýchlo (do pol roka).. na cca 68 kg... a z toho som sa nevedela dostať dolu... chvíľku som bola na 65 a toto leto mi nejak chutilo a zas som šla na 68... mne je tých 59-60 asi tak akurát... tak hádam sa tam dostanem 😉

adamko05
22. feb 2013

@lilly07 ani syr, vajíčko... ani to ti nechutí, jogurty.... ?? to je problém.. ja tiež chudnem od vrchu...čo ma vôbec neteší.. zostávajú iba "lentilky pod kobercom" v podprde 😠