90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
10. mar 2013

@dzantica na začiatku som si povedala, že -10 kg, ked sa podarí kilečko naviac, nič sa nestane 😉

nikolka2
10. mar 2013

@adamko05 Blahozem super 😉

dzantica
10. mar 2013

Ahojte..Dnes mám bielkoviny..Konečne mi vyšli na nedeľu 🙂
Na taniery mám už nachystanú zeleninovú oblohu a aljašská treska sa mi už dopeká v rúre.. Hladnááááááá 😀

@adamko05 tak to sa už pomaličky blížiš k cieľu 🙂 ešte 3 kg a máš to zmáknuté..super..držím palce nech to ide ešte dole..

zuzx
10. mar 2013

@mariuskaa ahoj, neviem presne na co sa pytas....ja som v tej facebookovej skupine a je to pre vsetkych, nielen pre cesky a slovenky 🙂 Pridaj sa tam 🙂 Ja chcem zacat odzajtra cvicit, vonku je uz krasne pocasie, uz by sa mohlo dat.

adamko05
10. mar 2013

dievčatá.. ten kelový list odporučam... ja to občas robím.. ale teraz sebe som tam dala len šunku, kur. maso a špenát... a iba som to opiekla bez 3 obalu a k tomu tie zelerové hranolky... ale som si ich urobila troška inak ako minu... asi tak 4-5 min. som ich ovarila vo vode s citronom a troškou soli... a potom som ich nechal okvapkať od vody, pofrkala troška olejom, poprášila gril. korením a troškou cesnaku... a nechala postáť... boli uplne super... ani som to celé nezjedla, kusok som si nechala na večeru... síce nemám zeler, ale myslím, že mi to bude stačiť (ak nepojem kade čo nedovolene 😝 ).... a za tým vývar a idem prasknuť
aj som to odfotila, pridám foto neskôr
nikdy by ma asi nenapadlo to plniť špenátom, vždy som len masom, šunkou a syrom, niekedy aj praženicou, podľa nálady stravníkov 😀 ... ale zužitkovala som špenát, čo mi zostal z posledneho UH dna.... fakt vyskúšajte 😵 😵
@dzantica mal by som mat vyšši ciel, bo sme rovnako vysoke a ty ideš na 55 kg, ale to mne sa už zdá dosť malo.... ked som mala 57-58 bolo to tak akurát (aká som neskromná 😀 😀 😀 )... tak do tých 60 kg sa ešte aj OK cítim.. 😉

adamko05
10. mar 2013

tak, stiahla som to hned, bo zabudnem ja potom
a moja cesnaková pizza ešte 😉

dzantica
10. mar 2013

@adamko05 zajtra ráno sa vážim po týždni..som zvedavá či išlo niečo dole, bo som bola len raz cvičiť (v stredu) a v štvrtok doma len nejakých 120 brušákov..inak nič iné.. Dnes by som chcela začať s tou Jillian..tak uvidím, hádam sa dnes už do toho dokopem..
Ja chcem práve preto 55 kg, aby som potom nemala veľké výčitky a mohla pomaličky do tých 60 aj pribrať 😀 nebude ma to tak štvať.. ale nad 60 si váhu už nepustím aj keby čo bolo..keď sa mi bude váha pohybovať medzi 55 a 60, tak budem spokojná..inak sa už teraz cítim celkom fajn..ale chcem tých 55 kg ak sa podarí.. 🙂

mariuskaa
10. mar 2013

@zuzx hej to sosak pýtali či si v tej ako je každý. V tej som aj ja. Lebo neje to súkromná ale verejná. Skupina. Pre každého kto dá "páči sa mi to". Asi sme si nerozumeli. Ja som to pochopila že je nejaká extra super privátna skupinka kde si cvicia baby.
Založila som novú tému zuzka Light / Bodyrock. Pridaj sa.
Papa

dzantica
10. mar 2013

@adamko05 tie hranolky vyzerajú skvele..niekedy ich ozaj vyskúšam, ešte som také zelerové nejedla..

zoginka
10. mar 2013

Juuuj zienky dlho som tu nebola.... bola som odcestovana...drzala som sa az do vcerajska mala som zemiacky a uz to islo sladkosti, somarinky, dnes rano omeleta no hruuza, hned mi nabehli 2 kila hore,ale mam pred menzesom , tak som zrava..musim sa skonsolidovat a nebehnut na normalny rezim ved uz to drzim skoro 2 mesiace, tak to nemozem pokazit 🙂 ako sa vam dari,ako sa mate... ?

ivka2903
10. mar 2013

čaute kočky, som tu len na skok, celý víkend rozlietaná 🙂
takže bielkoviny, škroby som dala na 100% a dnes UH som zabila, lebo som si dala doobeda horalku.. na obed cestoviny a teraz neviem, či vôbec idem večerať, kedže už mám sladké na dnes odjedené 🙂

@klemberka moja, nebola som tu, ale s cvičením začínam od zajtra.. doobeda idem zumbovať a večer idem cvičiť jillian 🙂 Už sa teším.. ako si na tom ty? už si začala? alebo ideme spolu?

ivka2903
10. mar 2013

@adamko05 to vyzerá úúúúúžasne 🙂 Mňaaaam 🙂

klemberka
10. mar 2013

@adamko05 gratulujem k výsledkom po vode, si super! 😉 a ten kelový list určite niekedy vyskúšam, aj s tými zelerovými hranolkami, vďaka za tip 🙂
@ivka2903 moja ani ja som tu takmer celý víkend nebola, odkedy prišiel manžel domov tak sme viac preč, ako doma... s Jillian som ešte nezačala, popravde ani nebolo kedy 😖 ale chcem teda zajtra začať s tebou, ak sa bude dať, doobeda mám nejaké vybavovačky, tak hádam to stihnem niekedy poobede, keď bude malý spať, drahého vyženiem s ním si podrichmať, aby som sa ja mohla v obývačke natriasať 😀 hádam mi to výjde 🙂

klemberka
10. mar 2013

Ahojte, tak včera som mala tie bielkoviny, celý čas bolo dobre, až podvečer u našich som "musela" zjesť koláčik a dnes škroby, do poobedia všetko klapalo tak, ako má, až potom som zase u švagriny "musela" ochutnať ďalší koláčik 😀 no čo už, keď musíš, tak musíš 😀 nevadí, ideme ďalej, ja si to časom odmakám 😉 držte sa 🙂

nikolka2
10. mar 2013

@adamko05 😉

zkutnikova
10. mar 2013

baby čawte čo to mate tu za debatu.....aj ja chcem schudnut mne sa podarilo za tyzdne 3kg...a bola som plnaaa...v kuse som jedla a pila......ale prsia uz nemozem pomalicky citit ani cotage syyyr pomooooc dajte daky fajn receptik..na bielkoviny diki.....zachrante maaaaa...

nikolka2
10. mar 2013

Ako dnes mi muz hovorí ,,,Nikuš ...vidim jak sa držíš ...a vidím, ze stým mojim bruchom budem musiet nieco robit 😀

ivka2903
10. mar 2013

@adamko05 super výsledky!!Gratulujem, perfektné, len tak dalej moja 🙂 keby som mala ja 61kg,tak som šťastná prešťastná a už ani nedieeetujem.. pri mojej výške to je hodnotené ako podváha, ale kafrať na to, keby som bola chudá ako trieska 🙂 naposledy som tak mala na strednej ...ach, kde sú tie časy. ale to mám za to sladké, ktorým som sa napchávala ..

@klemberka ok, začneme teda od zajtra.. dohodnuté 🙂 tešííím sa... zumbu doobeda asi nedám, lebo mi príde kamoška na návštevu, ale večer pôjdem na jillian.. a ktoré začneme cvičiť? tú 30 dňovú seriu alebo tú 6 týždňovú?

sonia1501
11. mar 2013

@miskakyska :o) aspon nie som sama, co robi prehresky, hlavne so sladkostami. Ja som schopna nejest cely den nic normalne, ked si dam tablicku cokolady (celu sama) pripadne cely dezert. Drzim 90dnovku dnes 7. den, zatial sa drzim, ked je velmi zle a ked su zasoby, tak siahnem po kocke (ci dvoch) cokolady. Vcera som nasla v obchode od orionu mliecnu cokoladu s vlasskymi orechmi. Odkedy som ju videla v reklame odvtedy ju hladam. Dala som si zopar kociek, ale vcera bola nedela reku co uz. Ale dnes uz s5 k diete. Za 6 dni mam dole 1,8kg viem, ze je to malo, mohlo by byt aj viac, ale mne to neva, neponahlam sa nikam.

zuzanat
11. mar 2013

ahojte, ja sa nemam cim chvalit, posledne dva dni nic moc ☹ Vcera rodicia mali na obed pecenu kacicu (mala som mat Š ) tak som si namiesto ryze dala kacicu a kapustu, vyborna bola. Poobede sme boli na navsteve, teta robi vynikajuce buchty, no nedaj si 😀 tak to bola moja vecera, som v podstate zmiesala B s UH, co uz. ale chutilo mi Dnes ma cakaju spagety, na tie sa velmi tesim. Neviem ci sa mi podari tento tyzden ist cvicit, lebo muz isiel na tyzdnovku, a buduci tyzden tiez tak.Moji rodicia by mi sice postrazili deti, ale to by bolo dost o drzku, zaviest ich tam, ist po ne, prisli by sme domov dost neskoro. Tak sa budem snazit aspon doma cvicit podla Jillian, snad nebudem hnila 😅

Som bola trosku v sobotu na nakupoch, som si kupila krasnu suknu a sako, no nekup to, ked take zlavy su 😀 Som mala po dlhom case jedny nohavice a teda na zadku ich mam dost volne, neviem preco ja hned schudnem zo zadku a z brucha nic 🙄

@adamko05 super vysledok a obdivujem a tisko zavidim tvoju pevnu volu aj v stravovani aj v cviceni. Klobuk dolu! Brala by som trosku tvojho odhodlania. O chvilu si v cieli 😉

sisab
11. mar 2013

@adamko05 wwwaaaau, super
@dzantica klobuk dole, aku mas pevnu volu
@lucky14 nevycitam si prehresky ,napr v sobotu sme boli na navsteve, tak zo slusnosti som musela ochutnat za lycicu nejakeho kalorickeho salatu, som si uvedomila, ze som nejedla majonezu a tatarku odkedy som na 90dd 🙂
cvicenie stale nic moc, akurat plavat sme boli, tak som svedomie nachvilu umlcala. A vcera na UH som nemala veceru, bo som mala par poharikov 😀 dneska vitaminy a zajtra vodaaaa 😝
ale po vode ocakavam celkovy ubytok minimalne 10-11kg. Myslela som si, ze to pojde rychlejsie, ale v principe som velmi spokojna s tymto sposobom stravovania 🙂

lucky14
11. mar 2013

@adamko05 uzanse vyslekdy!!!! Si super!!! Mas fantasticku pevnu volu. Vidiet ako kila idu dolu je anjlepsia motivacia. Uz si o chvilku v cieli!!!! Jupiiiiiii!!!! 😀

lucky14
11. mar 2013

@sisab ahojky. Moja ale jedna lyzica salatu ved to ani prehresok nie je. No teda iba taky malulinkaty. Keby si ho zjedla za misu tak mozno potom by to stalo za uvazenie. Presne tak ako ja vcera. Este ze ja mam UH len kazdu nedelu lebo neviem neviem. V tento den som ako odtrhnuta z retaze. Ranajky a obed vzdy v pohode ale odpoludnia ked je cas navstev...no hroza. Ale co uz dnes je pondelok tak sa ide dalej. 😀

lucky14
11. mar 2013

Prajem vsetkym krasny den!!! V sobotu som mala skroby a vecer ked prisiel mm z prace som ukoncila dvomi poharmi cerveneho vina. 😉 A vcerajsie UH ... no to uz je ina parada. U nasich poobede zakusok u svokrovcov zmrzlina a doma zemiakove lupienky slane tycinky a whiskey. Takze nemam sa s cim chvalit. Ale dnes je NOV a ja skusim znovu dat vodu nech sa mi ocisti organizmus. Ak mi to nahodou nevyjde tak pojdem podla planu a dam dnes vitaminky. Uvidim podla hladu. 😉 Do chudnutia krasavice!!! 😀

klemberka
11. mar 2013

@ivka2903 ja mám stiahnutú tú 30-dňovú, tú 6-týždňovú som ešte nevidela, ale tak asi tou 30-dňovou by som začala a keď tak potom aj tú 6... teda k tej 6 by sme sa mali dopracovať až po troch mesiacoch či ako to je nie? šak lebo po tých 30tich dňoch neviem či nie je nejaká pauza - 10 dní? a potom je ďalšia 30-ka, potom zas pauza 10 dní a zas 30-tka? neviem, ako je to presne, nejak som to neštudovala... nie som si istá či tam tie pauzy sú alebo nie... musím niekde vyčítať... ja to teda skúsim dnes poobede, keď bude malý spať a mm pošlem s ním 🙂

dzantica
11. mar 2013

Ahojte dievčatá..Dnes mám škroby..Idem si vyskúšať spraviť zapekané zemiaky s brokolicou podľa receptu z netu..tak som zvedavá aké budú..Ráno som sa po týždni vážila a mínus 1 kg..Takže momentálne mám 62 kg. Včera som začala prvý deň s Jillian a plus som si ešte navyše odcvičila cviky čo som cvičievala aj na začiatku diéty (klasika: brušáky, cviky na stehná a boky, ruky a taaak)..Dnes pokračujem 🙂

lucky14
11. mar 2013

@klemberka ahoj. 30DS sa cvici 10dni kazdy level. Kezde su 3 tak preto 30DS. Nie su tam prestavky. 😉 jeden level je cca 25min. 🙂

sisab
11. mar 2013

@lucky14 tak ja som potom mala len 2prehresky za cely cas 😀 😀 ked som zozrala cele ranajky a ten stlpec cokolady minuly tyzden 😀 , inak som si len tak zobla zo slusnosti 😀 nikdy som nezhlta cele nedovolene jedlo...
tak ako, mas dneska vitaminy ci vodu? ja mam vitaminy, som sa sekla rano, kupila som si dzus vo firemnom bufete, kde mali len jeden typ a az teraz som precitala zlozenie, ved to okolo ovocnej stavy ani neslo, to rovno mozem vypit sirupovu vodu 😠
@adamko05 vyzera to uzasne, uz nech je streda 😝

mariannaz
11. mar 2013

Zdravím baby, neviete mi poradiť či sa môže v bielkovinový deň uvarená detská krupica v mlieku?

lucula73
11. mar 2013

@mariannaz ahoj,ak možem.krupica patrí medzi uhľohydráty,či nie?spolu sm mliekom by sa to asi nemalo ...........skor by som si to na tretí deň urobila,.. 😉