90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dzantica
16. mar 2013

@adamko05 Ďakujem 🙂 Ja mám zajtra UH..Dnes škroby, tak som mala na obed zeleninové rizoto..Priateľ mi dnes navrhoval, že aby sme išli teraz večer na pizzu, keď máme to výročie..ale robila som z lístkového cesta také tvarohové šatôčky a zjedla som hádam aj zo 10, tak mi už svedomie nedovoľuje dať si ešte aj pizzu 😀 Tak som to zamietla a sme doma.. 🙂 Aj ja som dnes robila rodinke kura s ryžou..Zajtra budú mať španielske vtáčky..a ja cestovinky so zeleninou, už sa na ne tešííím.. 🙂
Tiež som si všimla, že tu viazne reč..Sem tam som sem poobede nakukla a nikto nič.. 🙂

adamko05
16. mar 2013

my ideme zajtra k svokre, mi teraz doplo 😀 😀 šak má meniny... ale hádam to prežijem bez ujmy na čajíku a káve... šak detičky a manžel sa ponúknu aj za mna 😀

zuzanat
16. mar 2013

ahojte, ja ani nepisem, nie je sa cim chvalit 😔 Dnes som sla na 80% aj ked som mala mat ovocie a dala som si bielkoviny, zajtra mam tiez.Ideme k nasim na obed, sestra mala narodky, tak si dam maso so zeleninou. V pondelok a utorok som na skoleni, ranajky si beriem - ovocie, ale neviem ako to tam bude s obedom, vecerou, ci si budem mat z coho vybrat, asi budu mat zo mna dost, ked si vypytam len suchu ryzu so salatom 😅 no cele zle, ale som odhodlana potom pokracovat na 100% aj ked tazko povedat, kolko mi to odhodlanie vydrzi. Vcera som cvicila doma Jillian, som sa riadne zapotila, ale dobre mi to padlo. Po skoleni uz chcem ist aj do posilky, snad mi to vsetko bude casovo vychadzat, lebo mam toho akosi v poslednej dobe dost, este aj manzel na tyzdnovke 😔 Uz mam take myslienky, ci ma tato dieta pre mna zmysel, ked ju nedodrziavam na 100% , ale neviem ako sa inak zbavit tych 4kg naviac, je to sice malo, ale pravidelna strava 5x denne mi teda vobec nepomohla, za dva mesiaca nic, tak uz neviem 😔

adamko05
17. mar 2013

peknu nedeľu
u mňa vitamínovu... ranajkovala som jablkovú kašu s kokosom a pár slaných arašidov... vieeem, tie som už nemala... ale tak 😀 ... obed bude nakoniec opečený karfiol a zelerovo-paštrnákové hranolky... z paštránka som ešte nejedla, ale hádam to bude mňamka 😉
@zuzanat aaa, skús ešte zabojovať... ja tiež ešte chcem aspo 4 kg, nemyslím si, že to stihnem za tento posl. mesiac, ale dúfam, že do leta... 5 kg by bolo ale ideálnejších 😉 ... šak ked aj teraz dva dni by si bola "mimo" diety, tak potom pokračovať normálne.... isto sa to pohne... len je fakt, že z tvojej mušej váhy 😀 😀 je to problém ...
inak, aj ked teraz asi váha nepôjde toľko dole, vidím v tom pozitívum... už pekne dlho mi nebolo od jedla ťažko 😉
chlapi šli von, idem ja k žehličke a potom si pripravím ten svoj obedík...
zajtra si beriem do práce kura, večer si ku nemu urobím červenú kapustu 😝 ... mnam...
uvažujem,č o na utorok, vôbec neviem... vidím to na rizoto... lebo to musí byť niečo rýchle, čo aj rodinka zdobhne, bo nebude tento týždeň čas na nejaké špeciálne a delené vyváranie

tak peknú nedeľu

dnes mám v pláne Jill cvičiť, hádam mi to rodinní príslušníci umožnia ... 😉

adamko05
17. mar 2013

@zuzanat a možno, ak ten vitamínový deň je veľký problém, by to šlo aj bez neho.... alebo ho zaradiť ako v pokračovacej, len každý 6 den, teda tu by ti to vyšlo 7 deň

lucula73
17. mar 2013

@zuzanat Zuzka a akú máš výšku?
lebo čítam vás vcelku pravidelne,len nemám čas moc písať.........ale skor si myslím,že u teba niet moc z čoho chudnúť?hm? 😕 😕
inak ja som to tu už písala,ja som po treoch týždňoch vylúčila ten ovocný deň,lebo som ho vždy pokazila ,tak točím len tie tri..........a schudla som za 7 týždnov 8,5 kg...........možno nie veľa,ale aj ke´d pomaly,tak to ide,no mne treba ešte aspoň 10kg do leta,tak uvidíme...........takže podľa mňa sa to dá aj takto 😉

sisab
17. mar 2013

@adamko05 tu jablkovu kasu si robila len tak ze si postruhala jablcka ci si to aj varila?znie to dobre tak sa chcem inspirovat.ja vcera podla planu gulasik a vecer syr a olivy;0)dneska pecene zemiaky a dala som si aj vyvar a na veceru budem mat rajcinovu omacku.zalem vam peknu nedelu;0)

adamko05
17. mar 2013

@sisab jablka som okrajala, mala som také maličké, tak som ich dala iba na štvrtky, uvarila... iba v troške vody, lebo inak to bude potom riedke.... troška škorice, rozmixovala a šupla som dve lyžičky kokosu.... je to ako výživa... len to bolo teplé... teda ja smom to jedla ráno také vlažne

obed sa mi vydaril - aj zelerové aj paštrnákové hranolky boli mňam a ten karfiol... 😝 😝 😝 .. jedna baseň
večer, ako budem robiť kapustu na zajtra, počítam, že čas padne "za obeť" 😀 ... alebo zasa jablková kaša, uvidím ešte

sisab
17. mar 2013

@adamko05 no super vyskusam,vdaka.no ja dnes na obed hanba velka som so zemiakmi zjedla aj maso,strasne dobre bolo,u svokrovcov.no co uz odteraz zase na 100%

mariannaz
17. mar 2013

@adamko05 Krátko, ešte len v pondelok bude týždeň 😒 ale ide to ľahšie ak držia dvaja, aspoň ma nepokúša večer s jedlom. Ale deťom musíme aj tak niečo variť. Ešteže chodia na obedy 😀

mariannaz
17. mar 2013

@lucula73 Super si schudla a aj bez ovocného 😉 Ja ak v niektoré dni mám nejaké prehrešky, tak aspon v ovocný den dodržím a mám dobrý pocit, že aspon jeden den poriadne dodržím a prísne 😀

zuzanat
17. mar 2013

@adamko05 ahoj, neviem veru, ale nemam moc musiu vahu teda 😀 ty chces dat dole este 5kg, to budes mat kolko? 55kg? a mi nieco vrav o mojej musej vahe 😉 aj ked mna ta vaha moc tak netankuje, skor ten obvod pasa ☹s ovocnym dnom tiez nie je az taky problem, uz som ho zopar krat dala na 100%, ja nemam moc velke prehresky, teda myslim, ze ked zjem dve male lyzicky nieco ineho, nie je to taka katastrofa. skor ma deprimuje, ze to ide velmi velmi pomaly.

@lucula73 ja meriam 161cm, vazim 55,9kg a obvod pasa mam 74cm, to je ten moj najvacsi problem, koli ktoremu som sa dala na dietu, takze tak...ale ani vaha nie je na moju vysku moc idealna. No hlavne sa fakt necitim dobre s tym mojim bruchom 😢
tebe to ide super, 8,5kg za 7 tyzdnov je vyborny vysledok podla mna 🙂

lucula73
17. mar 2013

@mariannaz ďakujem,no mne sa veru ten ovocný strašne nepáči,ja som stále hladná....do poobedia ako tak vydržím a ak prídem domov z roboty,tak neviem čo skor do seba hodiť 😝

@zuzanat no vzhľadom k tvojej výške fakt nemáš veľa kg.ale ak sa necitiš dobre,tak to je druhá vec...........ale teoreticky by ti tá váha mala stačiť........a nebolo by lepšie na to brucho dáke cvičenie?? 😕 😉
inak ja mám tiež najvačší problém brucho,všade schudnem len to brucho ostáva 😀 ,ale to budem riešiť ak dám dolu tých aspoň 10kg ešte...ja idem z veľkej váhy,ja by som mala aj rok čo zhadzovať 😠 🙂 🙂

zuzanat
17. mar 2013

@lucula73 brucho mam dost velke, aj zaludok, teda hned pod prsiami som dost siroka, alebo ako to napisat, proste pneumatika velka, aj ked oblecenim sa to da zakryt, ale teda necitim sa dobre. ja som tiez cez obvod bokov schudla 2cm a cez pupok vobec nic 😅 Mne praveze trener vo fitku povedal, ze len cviky na brucho nepomozu, ze musim cvicit na cele telo, kardio + posilnovanie, aj ked v posilke teda cvicim hlavne na orbitreku, rychlo chodzu a potom posilnovanie na brucho, sklapacky, vytacanie do bokov. z brucha sa chudne najhorsie, takze je to asi na dlhsie...chcem mat aspon 68cm...

mimusss
17. mar 2013

Ahojte, som tu po doooosť dlhej dobe...medzitým som dosť porušovala..stále boli víkendy, kedy sme boli buď lyžovať, alebo návštevy alebo oslavy :/ takže si to viete predstaviť.....tak som sa rozhodla, že idem odznovu..aj keď už sú dva mesiace odvtedy ako som začala prvý krát, skoro žiadne zmeny.... kvázi prvý bielkovinový deň som mala v stredu 13.3....takže teraz mi vychádza skončiť až niekedy v júni..ale už to nevzdám a budem bojovať....má niektorá z vás podobnú skúsenosť, že začala "odznovu"?
ešte by som sa chcela spýtať, či neviete kam patria jedlá ako kuskus, bulgur, qinoa, pohánka...(cícer a sójové bôby predpokladám, že sú škorby?) Ďakujem za odpovede 🙂

adamko05
17. mar 2013

@zuzanat ked by som dala 5 kg ešte (čo dám, isto dám 😀 😀 )... tak by som bola niečo nad 57 kg.... ved ja tiež nie som výškou žiadna modelka

a u svokry som vydržala na orieškoch, čo tam po tom, že boli v čokoláde 😀

adamko05
17. mar 2013

mne tiež všetci vravia, že z brucha to ide posledné.. tak super, bolo by načase, aby došiel už rad aj na to posledné 😀

adamko05
17. mar 2013

zmerala som si pás, ja mám 75 cm, ak som sa teda merala správne... ale mne to brzdí ešte aj to pod tým... taky ten hnusný usek, ked si dám bedrové, čo "preteká"... tam to nejde a nejde 😠 😠 😠 😠 😠 😠

adamko05
17. mar 2013

@zuzanat a ja si tiež nemyslím, že dve lyžičky z niečoho, sú nejaká katastrofa... šak pozri na mňa... den bez prehrešku, iba oriešky v čokoláde 😀

idem chvíľku pohopsať.... 😝

zuzanat
17. mar 2013

@adamko05 tak s pasom sme na tom podobne, ja mam skor problem s tym nad pupkom 😅

lucula73
17. mar 2013

@zuzanat
@adamko05 tak mať tak váš pás,som celá happy 😀 ...............ja mám 95cm............mala som a e na začiatku diety 105cm............no ja mám výšku 182cm,takže ja som to mala taka rovnomerne rozložené 😀

dzantica
17. mar 2013

@zuzanat @adamko05 juuuj baby a čo mám povedať ja o mojom páse ☹ strašidelných 86 cm ☹ a to som už z pásu dala dole 17 cm..

adamko05
17. mar 2013

@zuzanat mne problém začína kusok nad obočím 😀 ... a koční niekde pri prstoch nôch 😀 😀 😀 - nedostatky by som našla všade 😠 ..
uf, 25 min. jilli a ešte 15 steper, tečie so mna.... šup do sprchy
a som bez večere dnes, tie orechy ma dosť ťažia 😝
kapusta sa dusí, nachystám do práce, mnam, aj vývar... už sa teším.. hádam zasa neoľutujem to, že bude maso... ale s kapustou mi chutí... inak moc eee
zajtra chcem aj posilku ešte

dnika2
17. mar 2013

no baby ja dnes malo byt ovocie ale mam skor den lazo plazo 😀 orechy v cokoa strudla vyvar 2kusy pizze hroza uz nejem nic

zuzanat
17. mar 2013

@adamko05 ja dnes necvicim, nevladzem, je mi zle 😔 na obed som mala sice maso so zeleninou, ale potom som mala kusok malicky zo smotanovej torty, dva kusy tvarohovej strudly a som dnes odpisana,. je mi tazko, naposledy som jedla asi o 16h, ale fakt nevladzem 🙄

zajtra a utorok netusim co budem jest, mame zabezpecenu stravu, na ranajky si beriem ovocie, potom uvidim. ale po dnesku myslim, ze nebudem schopna moc jest. cely den budem na skoleni, tak to nevidim na velke prezieranie. a potom od stredy dufam, ze opat makam a makam.

ma tak mata ci nekupit domov orbitrek z bazaru, aby som nemusela chodit do fitka, no neviem neviem 😔

@dzantica ty nas o chvilu predbehnes, ide ti to super 😉 ty cvicis na akom orbitreku? mna odradza to, ze po case zacne strasne vrzgat. Aj ked momentalne ide segrin ako hodinky...

dari226
17. mar 2013

dnes ovocie tocila sa mi hlava nemam energiu a najhorsie na tom je ze zajtra voda 😢

adamko05
17. mar 2013

asi na tomto niečo bude http://mojetelo.blogspot.cz/2012/11/proc-cvicen...

pekný pracovný týždeň ženy... ked bude čas, isto vás aspon pozdravím... nech je už piatooook.... 😝

adamko05
17. mar 2013

@dari226 ak sa cítiš blbo, posun vodu o 4 dni.... 😉

dari226
17. mar 2013

@adamko05 ale nijako sa tomu nevihnem tak dufam ze to bude zajtra lepsie a vydrzim to

zoginka
17. mar 2013

Caute chudulky, tak zas po dlhsej odmlke...O chvilocku ma caka druha voda, mate pravdu aj ja som pocas toho druheho mesiaca nejak zostala stat na vahe, nejde to moc, ani dole,ani hore, ale zasa ja velmi necvicim a sem tam aj zhresim... 🙂 ale len tak malicko, chcela by som dat dole este cca takych 7 kilo tak snad , snad , snad...ale ide to a je to najlepsia dietka na svete , nehladujete, telo ma stale to co potrebuje a kilecka idu dole... ;) Nech sa dari zienky