90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

luciap
29. sep 2008

Gucz - ked nepriberas, je to super, nechaj to tak plynut. Tebe sa dnes stalo presne to, co mne vcera. Deti isli a obed k mojim starym rodicom a to, co som ja navarila musela som aj zjest (priatelovi a dcere som robila maso a syn mal mat so mnou spagety, tie som nakoniec ani nehodila do vody, ked som zistila, ze oni uz jedli), tak som jedla maso miesto cestovin. Bolo dobre, ale mala som chut na cestoviny. No co uz. Ved o to ide, co ma clovek vyhadzovat len preto, ze mu to nezapada do jedalnicka?

Twins - dakujem 🙂 . Ja tu dietu poctivo nedodrziavam vyse mesiaca a da sa. Islo sice malo dole, ale mne to zatial aj staci. Ak este nejake kilo zlezie do konca 3. mesiaca, tak bude dobre.

Zlatusik2 - ja rano si dam ovocie cca o 7-8, potom o 12 obed a potom okolo 17-18 veceru. Nedodrziavam presne rozpatie 4 hod. Ak by si bola velmi hladna, daj si ovocie medzitym. To je skor min. rozsah medzi jedlom. Dvojcata su krasne 😉 .

No utekam na obed. Natlacit do seba nejake vitaminy.

twins
29. sep 2008

ooooooooooo co tam robite ste na dovolenke alebo u pribuznych?
tak sa maj a drz sa aj z drahym samozrejme

twins
29. sep 2008

ja si teraz pochutnavam na spagetkach s lecom takym holym je to dobre mnam 😝

lucxy
29. sep 2008

ahojte zienky chudnuce,,,trosku som si precitala co ste napisali,,,,,ja teraz jedavam castajsie a pomenej a jem to na co mam chut, cvicim a na gatiach citim ze som trosku schudla su mi volnejsie,,,,

zlatusik tak ja ked som drzala 90dnovku tak som jedavala ranajky no ovocie ako som stihla 🙂 obed okolo 12tej lebo to som uz bola hladna a veceru ako kedy ale nedodrziavala som presne ten casovy rozpis ako tam bol uvedeny,,,,,kedze nie vzdy som bola doma okolo 4tej vacsinou sme boli uz vonku takze asi tak 🙂

aniel
29. sep 2008

čaute babenky,nemám čas vás ani čítať ,ale nedarí sa mi aj keď som zatial nepribrala,ale nedodržiavam to.Tento týždeň hody,tak asi až od budúceho týždňa.Som rada,že aspoň vám sa darí.

twins o chvíľu ma dobehneš.

gucz-sme na tom po

miresta
29. sep 2008

Ahojte kočky, tak čo nové?
Ja sa mám ako vždy, akurát že cez deň je to lepšie, ny vyšetrení, zatiaľ nič nové od piatku ešte výsledky nedošli, ale zajtra idem zas a bude mi hneď brať aj vzorku s konca čreva, tak uvidím.
Ja som dnes mala na obed to čo som robila maličkej, takže varenú ryžu s nastrunanou cuketou a jablčkom a to podusené. Bolo to fajne, aj malej to chutí.

Zlatusik - áno mám sestru Danku, ktorá je kaderníčka, ale nie tá. Mám ešte jednu Aďu a tá držala. Zhodila myslím 16 kíl a doteraz pribrala naspäť 1-2 kg to je doba asi dvoch mesiacov. Ale chce sa stravovať podobne ako pri diete, lebo vraj je to silné začať normálne jesť. Bolieva ju žalúdok.

zlatusik2
29. sep 2008

tak opat ahojte.

luciap,lucxy - tak aj ja to mam tak podobne a casovo mi to tiez nebude vychadzat,lebo kazde poobedie som vonku s detmi,preto ma tesi co pisete,ze aj tak to funguje.Ranajky okolo 7-8,obed 12-13,ked manzel pride domov na obed z prace(ma prestavku,nie koniec prac.doby:-))),no a okolo druhej ideme von,kym sa vratime,nakrmit deti atd...vecera tak ako vravite okolo 17-18.a do tej osmej by som este mohla nejake to ovocie?ja mam totiz strasne rada ovocie,uz sa tesim na ovocny den!!!

miresta - tu nastruhanu cuketu das varit k ryzi,alebo si ju uz nastruhanu das do parneho hrnca a potom zmiesas?znie to chutne,zajtra vyskusam malym..

anaret
29. sep 2008

zlatusik, vítam Ťa tu medzi nami - krásne deti, len nechápem, z čoho chceš schudnúť...

miresta, je mi to ľúto - kašli na diétu - teraz máš iné priority...

twins - Ty sa nezdáš, stále si vypisovala, že nič moc, ale tie čísla hovoria o úspechu...

gucz - závidím / v dobrom/ že ješ všetko a nepriberáš - úžasné!!!

ja sa nemôžem dokopať k ovocnému dňu a to som si plánovala dať raz za mesiac vodový....ale to asi nezvládnem ...
som strašne slabá osobnosť...

twins
29. sep 2008

anaret to ano aj sa mi zda ze niektore veci mi padaju napr jedny rifle co mi dala aniel , pred prvou 90dnovkou ked somich skusala tak som ich na seba ledva natasila ale bola som v nich hrozna na stehnach a lytkach obtiahnute a teraz mi padaju a su mi volne aj na nohach tak asi som nieco dala dolu ale ja sa citim stale tlsta obleciem aj niektore veci co som minulu zimu nezapla .

asi budem musiet zacat cvicit aby som trochu spevnela lebo vsetko mam traslave

twins
29. sep 2008

aniel ty sa neboj ja mam od teba velmi daleko

twins
29. sep 2008

ked mi bude dobry ten tvoj zeleny kostym potom mozme hovorit o s chudnuti

miresta
29. sep 2008

zlatusik - ryžu dám zvlášť normálne uvariť vo vode. A cuketu nastrúham aj s jablčkom na struhadle na syr, dám na panvičku trochu olivového oleja, a dám to restovať asi tak 5 - 7 minút ak treba tak podlejem trochou vody, dám do toho trochu rasce, pre lepšie strávenie a potom len pridám ryžu premiešam a odstavím. Niekedy ak nieje jablčko dosť sladké, tak po dovarení primiešam lyžicu výživy. Je to veľmi fajne a zdravé. A moja malinká papa hlavne zeleninku a ovocie, učím ju na to a mi tiež jeme veľa zeleniny, aj keď ja teraz tak všelijek, ale uvidíme.

Inač nakukni do mojho fotoalbumu a je tam aj Danka aj s maličkými.

anaret - dík že na mňa myslíš, ale ja sa snažím aspoň nemiešať jedlo, dodržiavať delenú stravu a je to aj ľahšie.

twins - už si si asi prečítala, že mi je všelijek raz lepšie raz horšie. K tomu všetkému mám zlomený malíček na nohe. A v sobotu doobeda sme boli vyberať zemiaky, včera na chate som oberala jablká a nie a nie koniec, tak som k tej chorobe aj celá ubolená, ako svalovicu keby som mala. Ale nič ja verím ,že sa dá všetko do poriadku.

aniel - ako sa máš? Je mi ľúto že to s malou nie je ešte stále v poriadku.

tinaa - ako sa máš? Kedy navštíviš Košice? Až na vianoce?

luciap - ako ti je dnes? Čo fajného si papala?

gucz - a ty ako ,, čo maličká je zdravučká?

aniel - ešte som chcela od teba dobrý recept na výživu, môžeš napísať aj do IP

Alebo PRE VŠETKY ak máte dobrý recept a osvedčený na detskú výživu z jabĺk. Ďakujem.

Zajdem možno ešte neskôr. 🙂

zlatusik2
29. sep 2008

anaret - dakujem.ja viem,kazdy kto sa na mna pozrie,si povie z coho chcem chudnut,ale je to tym,ze nosim oblecenie take aby to nebolo vidno,co nema byt vidno.Teraz mam 63 kg.co som v zivote nikdy nemala,ked budem mat 56 budem najstastnejsia,no taku vahu som mala naposledy na strednej,co je dost davno🙂)viem,ze sa nezdam,ale mam brutalne sunky,brucho,stehna - dovi.....niekedy si kupujem cislo 14(40),co je pre mna a vzdy bolo nepredstavitelne.problem je v tom,ze moj metabolizmus je otrasny,otvorim chladnicku a mam o kilo viac a este k tomu som strasne pazrava,sladkosti atd...no a teraz ked som doma s detmi cele dni a kuchynu mam na skok tak ani nevravim....takze ak mi to upravi stravovanie a este aj schudnem,neviem si ani predstavit co urobim od radosti... 🙂 🙂 🙂

miresta - fotky som uz pozrela,Danku som hned zbadala,takze druhe ma tiez dievcatko?kedy vlastne rodila?byva este stale u svokrovcov?

luciap
29. sep 2008

Miresta - dnes mi je lepsie, ked neratam tu neskutocnu unavu, ktora na mna prisla. Na ranajky som mala banan, potom susene ovocie (aj s orieskami), na obed mrkvu, kukuricu a baklazan, na olovrant zase susene ovocie a na veceru kusok chlebika so syrom. Pridala som nejake fotky 🙂 .

Anaret - ja uz normalne ovocny den nedodrziavam. Zijem viac-menej len na susenom ovoci.

Zlatusik2 - som zvedava, ci aj po tejto diete budes mat rada ovocie. Zo zaciatku som sa aj ja celkom tesila, teraz sa ovociu snazim vyhnut, niekedy som ochotna radsej nejest na ranajky nic, ako ovocie.

aniel
29. sep 2008

twins -možno dop svatby ten kostým aj oblečieš.

miresta-recept veľmi jednoduchý:
jablká zbavíš jadrovníkov ,nemusíš ich šúpať,iba umyť.Dáš ich rozvari do vody-varíš kým sa nerozpadávajú,dáš vychladiť,potom na robote rozmixuješ,vyleješ do misya pridáš vanilku.My niekedy nedávame vôbec cukor a vanilku dáme podľa chuti.nA LITER-1-2 VANILKY a keˇˇd sú jablká kyselšie 1-2 lyžice cukru,ale my ten cukor skoro vôbec nepridávame.Naplniť poháre a sterilizovať 7-10 min pri 100stupňoch.

luciap vyzeráš super aj celá rodinka

zlatusik- aj vy ste veľmi zlatí a myslím ,že tebe by stačilo len cvičiť

lucxy -to je super ,že cvičenie zaberá

anaret- ty určite tú vodu vydržíš,veď si zvládla 90 dňovku 🙂

lucxy
29. sep 2008

ahojky aniel a ostatne chudulky 🙂 luciap fakt ste zlaty 🙂 jaj idem poupratovat lebo nasi boli u nas a je tu ako po vybuchu 🙂 zlatusik ved si chuda,,,skor ak chces cvic fakt to pomaha 🙂 vies niektora baba moze mat 56kg ale moze sa jej tam vsetko triast 😀 moj nazor 🙂

gucz
29. sep 2008

Čauko babenky, tak sa pridávam aj ja " všežravec" 🙂
aj ja pôjdem upratovať, malá rozhadzuje všetko ako divá, teraz už spinká. K obedu som nakoniec predsa len mala pizzu, a trošku mi prihorela. Ale inak bola dobrá. To mäsko som zjedla naobed. Uvarila som za hrnčisko gulášu, ale tomu som odolala...
lucxy cvičíš? ja keď malá zaspí, tak som rada že si sadnem, to v lepšom prípade. Obvykle ešte hodinu po tom čo zaspí upratujem výbuch v byte.

gucz
29. sep 2008

teda mäsko som zjedla na večeru, nie na obed..... som prepracovaná!!!! 😖

lucxy
29. sep 2008

no gucz cvicim, ked mala zaspi vecer alebo cez obed podla toho ako stiham a co mam porobene 🙂

aniel
30. sep 2008

ahojte-ja som mala včera na obed špagety a na večeru jadierka-dyňove,nejak som zostala na nich závislá.

takže dnes by sme mali mať ovocie?Ja toľko prehreškujem,že ani neviem čo mám jesť.

Dúfam,že to ovocie vydržím 😵

lucxy
30. sep 2008

dobre ranko aniel, ja akurat pijem kafe a spravila som si aj cajik,,,,robim obedik kuracinku 🙂

aniel
30. sep 2008

ja ešte neviem čo,za chvílu idem preč,tak pre ostatných musím niečo vymy slieť 😉

lucxy
30. sep 2008

aha no inak to vymyslanie ma uz prestava bavit,,,som dneska muzovi povedala, ze nech vymysli dake jedlo na zajtra 🙂 alebo na nete pozriem daky receptik 🙂

aniel
30. sep 2008

ja s tým varením tiež bieda ,neviem ,čo stále vymýšlať 😎

miresta
30. sep 2008

Ahojte babenky, tak dnes som sa lepšie vyspala, ale večer o desiatej som zaspala po sediačky na kresle pred telkou. Bola som už fakt zničená z tých neprespaných nocí.

aniel - aj ja niekedy neviem, čo variť, ale vždy ma niečo napadne, a ja mám dobre to že malej uvarím narýchlo hoc čo, a manžel chodí domov až od 18 - 21 hod, takže keď začnem aj o 15tej, a dovtedy si to môžem dobre rozmyslieť. Ďakujem za výživku.
Dala som si už kávičku, aj čaj urologický, aj magnézium šumivý, tak už len behám na WC.

zlatusik - Danka rodila v marci - 16. Nebýva u svokrovcov, ale ani s manželom. Býva sama. No ale také si môžeme popísať v IP.

gucz - ďakujem, písala som ti do IP

luciap - máš krásnu fotku a album ešte pozriem

Aj ja som pridala fotky ešte v sobotu, neviem či ste si všimli.

No idem teraz na kozmetiku a potom na vyšetrenie čriev, tak poobede nakuknem, čo máte nové. Pekný deň 🙂

gucz
30. sep 2008

ahojky miresta malinká je kráááásna. Najprv sa podobala viac tuším na manžela, ale teraz sa mi zdá, že sa začína podobať aj na teba. Ona je už také veľké bábetko 🙂 Dúfam, že Ti to na vyšetrení dopadne dobre.

baby dnes máme ovocie, nie? ešte som nič nejedla, a ani neviem čo si dám, možno banán....
aniel s tými tekvicovými jadierkami mi robíš chúťky, dala by som si, mňam

luciap
30. sep 2008

Aniel, lucxy - tak tento problem mam aj ja a to nevarim kazdy den. Najlepsie je, ked mi niekto povie, co by chcel jest. Nez som zacala dietu, dost som sa inspirovala na www.recepty.cz. Az na to, ze som potom vecer zacala chodit do chladnicky a premietlo sa to na vahe. Teraz mi celkom vyhovuje to rozlozenie jedal, ze aspon viem z akej sorty mam jedlo varit. Aj ked niekedy sa stane, ze musim varit dva obedy - jeden pre mna a jeden pre zvysok rodiny.

Miresta - dakujem. Drzim palce na vysetrenie 😉 .

Gucz - ja som sa s ovocnym dnom trapila vcera. Zvitazil banan a zelenina.

aniel
30. sep 2008

tak ja sopm papala banán a grapefruit a stále dzobem tie jadierka.Už som asi závislá,ale neviem prečo chodím po nich častejšie na WC,ale to nemôže byť na škodu.Ostatným idem uvariť hlivový guláš a knedlu.

aniel
30. sep 2008

miresta- malinká je celý tato a bože koľko má vlasov.Moja nemá ani polovicu.Dúfam ,že to dobre dopadne a budeš konečne vedieť na čom si. 🙂

aniel
30. sep 2008

luciap-ja sa bojím ,že neodolám dobrotám ,tak sa snažím variť to čo moc nemusím ,keď mám ovocie,ale dnes by som si dala aj ten hlivový guláš 😒